Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-02-2010, 00:34   #5801
Angelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009

Posty: 37
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serowel Pokaż post
http://www.youtube.com/watch?v=ojkUXKrtNjk

jezeli chodzi o to, zajebiście by bylo gdyby nie te "pziuu" "wziuu" i inne takie w*****ające odgłosy przy zgonie w pierwszej połowie filmu

heh , ciesze sie , ze podobaja sie wam filmiki , w ktore wkladam naprawde duzo pracy.

teraz w sumie nie zaluje , ze przez 2-3 miesiace do 5 rano nad sony vegasem siedzialem tym bardzije, ze z tym pewnie bd kierowal przyszlosc.

Te filmiki to nic, od miesiaca zaczolem bardzo staranie uczyc sie Adobe After Effectu (od miecha dzien/noc do 4-5 rano testuje rozne efekty ), a te filmiki (Victeron , Trailer o Magra Ots) to byly probki. Takze od 2 tygodni~ robie filmik o Kyra Warze. Jutro z rana umieszcze trailer , nad ktorym 'Postaralem sie bardzo'. No a gdzies pod koniec Marca wyjdzie full film.
Mysle, ze czegos takiego jeszcze nigdzie na youtubie nie zobaczyliscie...

PS: Antek i reszta ziomkow:
dzieki wam wielkie , ze staracie sie w przeciwienstwie do innych oceniac moje filmiki tak , jak sie wam podobaja , a nie ze wzgledu 'pamietam tego maga , wjebal mi sie na respa , to go zjade na forum'. Kazde wasze poprawki typu: napisy , wiecej/mniej tekstow/jakosc tekstow/inna muzyka za kazdym razem analizuje i w nastepnym filmiku staram sie poprawic. Takze wielkie dzieki za szczere komentarze, bo pomagaja mi w tworzeniu. Mimo , ze mielismy troche problemow ( Xaaro , dp Carlin ) to jestescie mi jak rodzina. Takze dzieks

Ostatnio edytowany przez Angelos - 23-02-2010 o 00:43.
Angelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-02-2010, 01:19   #5802
Jaz
Użytkownik Forum
 
Jaz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 447
Stan: Niegrający
Świat: Morgana, Kyra
Domyślny

Darmowe korekty co do j. angielskiego

<------- PM
Jaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 07:53   #5803
Angelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009

Posty: 37
Domyślny

Nie rob ze mnie debila Jaz nie mam problemow co do czasow etc , jedyne problemy jakie mam od zawsze to koncowki typu 'the , a , an' itd , albo 'in , on , at...'

to sa drobne pierdolki , no ale glupio wyglada jak ktos pisze np. 'in morgana lands' , wiec staram sie to nadrabiac



http://www.youtube.com/watch?v=m29E-H-L3AY - link do trailera , 5 stars i subskrypcje dajcie jak sie spodoba

pozdro
Angelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 10:48   #5804
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

No no, widać, że się rozwijasz najlepsza akcja z tym palkiem 240 na goromie, szacun
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 12:00   #5805
meravi
Użytkownik Forum
 
meravi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2008
Lokacja: e(L)blag

Posty: 210
Stan: Początkujący
Gildia: FLOW
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baus Pokaż post
Czy on wypisal pory roku czy żywioły, wiec nie wiem co ma lato do tego
malysz to jest żywiol dopiero...
2 srebra w winter zdobyl...

Ostatnio edytowany przez meravi - 23-02-2010 o 14:48. Powód: bo moge
meravi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 17:55   #5806
Endrju88
Użytkownik Forum
 
Endrju88's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 239
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Angelos, filmiki robisz super, ale ten angielski :/ Naprawde popros kogos żeby Ci napisał te teksty. Jacuś zna angielski bardzo dobrze, ja też tam troche znam. Wystarczy poprosic i podeslac tekst do poprawki
__________________
18:23 Whisperwind Shadowwalker [105]: you are f*cking moron
18:23 Boskonovitch [104]: nono
18:23 Boskonovitch [104]: i am spanish
Endrju88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 18:19   #5807
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
Nie rob ze mnie debila Jaz nie mam problemow co do czasow etc , jedyne problemy jakie mam od zawsze to koncowki typu 'the , a , an' itd , albo 'in , on , at...'
Oczywiście, że masz problemy. I to spore, jak na osobę z takim ego.

Przykładowo "togather founded". Dwa słowa, dwa błędy, w tym jeden w związku z formą czasu przeszłego. Raz - together. Dwa - found (forma przeszła od czasownika find, przy formach czasowników nieregularnych nie dodajemy końcówki -ed).

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 23-02-2010 o 18:21.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 20:14   #5808
Gimli From Kazz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 26

Posty: 229
Gimli From Kazz ma numer GG 7208877
Domyślny

Cóż, moim zdaniem angielski w dzisiejszym świecie nie musi być super dokładny, pozbawiony błędów gramatycznych, czy przedewszystkim super gramatycznie napisany. Ważne żeby był komunikatywny. Oczywiście jakieś rażące w oczy literówki nie powinny mieć miejca w takich filmach, ale zauważcie, że w profesionalnych filmach, trailerach gramatyka nie ma takiego znaczenia, liczy się aby tekst był łatwy, zrozumiały, dla przeciętnego odbiorcy, który pewnie nie ma certyfikatów z tego języka.

Twoje filmy ? robią na mnie bardzo pozytywne wrażenie

Ostatnio edytowany przez Gimli From Kazz - 23-02-2010 o 20:15.
Gimli From Kazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 20:36   #5809
Serowel
Użytkownik Forum
 
Serowel's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Serowel ma numer GG 10080080
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
Nie rob ze mnie debila Jaz nie mam problemow co do czasow etc , jedyne problemy jakie mam od zawsze to koncowki typu 'the , a , an' itd , albo 'in , on , at...'

to sa drobne pierdolki , no ale glupio wyglada jak ktos pisze np. 'in morgana lands' , wiec staram sie to nadrabiac



http://www.youtube.com/watch?v=m29E-H-L3AY - link do trailera , 5 stars i subskrypcje dajcie jak sie spodoba

pozdro
Dobrze jest, tylko jak robisz filmik o Kyra War to nie przeciagaj zbytnio akcji, daj tylko te dobre, dynamiczne fragi, tak by to sie przyjemnie ogladalo i bedzie zajebiscie. Tutaj masz duzo materialow bo wlasciwie codziennie pada srednio po 5-30 osob z jednej i drugiej strony ;p
__________________
Ukatrupiacz Ludziow

cze
Serowel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 22:11   #5810
AxeVice
Użytkownik Forum
 
AxeVice's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2009
Lokacja: Tarnów
Wiek: 31

Posty: 406
AxeVice ma numer GG 3102402
Domyślny

no teraz to te 30 bd spadac od bravehearts bo bsp ppl za duzo jest...:F
__________________
AxeVice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 22:26   #5811
Angelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009

Posty: 37
Domyślny

[quote=Gonzo;2735991]Oczywiście, że masz problemy. I to spore, jak na osobę z takim ego.

- z takim ego ? wywyzszam sie ? tak jak powiedzialem , zdarzaja mi sie bledy , jednak widzisz - bledy gramatyczne tego typu nie przeszkodzily mi w napisaniu matury rozszerzonej na dosc wysoki wynik. I tak przy okazji , to jestem dyslektykiem.

Zobaczymy , jak tobie pojdzie , bo z tego co wiem , to jeszcze nie pisales
wogule to Tjocke (bo to Ty , z tego co pamietam) jak gadalismy na vt z jamonami i innymi spainami , to jedyny masslog jaki poprowadziles zostal stlumiony w 4 i pol minuty , od flow nikt nie padl , od nas chyba 6 osob bo nie potrafiles szybko dac przekazu. No i dostales lekki opierdol od Salera , to tak na boku..
czasami lepiej jest poslugiwac sie biegle jezykiem , niz znac 'koncoweczki' i gadac z predkoscia ' JA , CHCIALEM , POWIEDZIEC '..

to tyle odemnie co do angielskiego



@Whisperwind
dokladnie , co Gimli napisal - nie zwracam uwagi glownie na poprawnosc slowek itd. Staram sie , zeby czasy sie zgadzaly i przekaz byl latwy.
no nie da sie w 6 roznych sposobach napisac 'This Year' , bo ten jeden jest najlatwiejszy i najbardziej komunikatywny. Tak samo jak nie uzywam koncowek 'Since , For , An , A , The' poprawnie i nie patrze na zasady typu ' the nie moze wystepowac w liczbie mnogiej' bo jak mysle nad konstrukcja filmu, to takie cos wypada zupelnie z glowy.
No ale dzieki za rade , bo w przeciwienstwie do 'Boskiego amorozo z gory' chodzi Ci o przekazanie czegos na przyszlosc , a nie wywyzszenie sie w stylu 'tu taki i siaki blad , ja bym tego tak nie napisal'

Ostatnio edytowany przez Angelos - 23-02-2010 o 22:35.
Angelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 23:04   #5812
Endrju88
Użytkownik Forum
 
Endrju88's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 239
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Do usług, wiesz gdzie mnie znaleźć
__________________
18:23 Whisperwind Shadowwalker [105]: you are f*cking moron
18:23 Boskonovitch [104]: nono
18:23 Boskonovitch [104]: i am spanish
Endrju88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2010, 23:09   #5813
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
i nie patrze na zasady typu ' the nie moze wystepowac w liczbie mnogiej'
to i ja coś powiem na przyszłość 'the' właśnie używa się w liczbie mnogiej chociaż nie tylko, ale i tak podważa to Twoje stwierdzenie, że się nie używa
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 02:16   #5814
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
- z takim ego ? wywyzszam sie ? tak jak powiedzialem , zdarzaja mi sie bledy , jednak widzisz - bledy gramatyczne tego typu nie przeszkodzily mi w napisaniu matury rozszerzonej na dosc wysoki wynik. I tak przy okazji , to jestem dyslektykiem.
Ciągle o tej maturze mówisz... Pamiętaj, to nijak ma się do umiejętności w komunikowaniu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
Zobaczymy , jak tobie pojdzie , bo z tego co wiem , to jeszcze nie pisales
Wystarczy to, że urodziłem się w Anglii i od urodzenia mówię w tym języku. Już Ci to mówiłem kilka razy jak na Ventrilo sprzeczałeś się ze mną o język angielski w trakcie tworzenia "Rebellion Movie Trailer". Chyba? Nie no jasne, polska matura wyznacznikiem wszystkich umiejętności w każdej dziedzinie życia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
wogule to Tjocke (bo to Ty , z tego co pamietam) jak gadalismy na vt z jamonami i innymi spainami , to jedyny masslog jaki poprowadziles zostal stlumiony w 4 i pol minuty , od flow nikt nie padl , od nas chyba 6 osob bo nie potrafiles szybko dac przekazu. No i dostales lekki opierdol od Salera , to tak na boku..
czasami lepiej jest poslugiwac sie biegle jezykiem , niz znac 'koncoweczki' i gadac z predkoscia ' JA , CHCIALEM , POWIEDZIEC '..
Hahah, pamiętam. I to nie były 4 i pół minuty, tylko jakoś półtorej, bo Flow miało massloga gotowego. No i nie pamiętam, by Hiszpanie tam byli...? Przynajmniej cały czas po polsku mówiłem. NO I PRAWIE TIASTES PADŁ, AAAA! PO RAZ DRUGI NO I - ZALOGOWAŁO 8 OSÓB, PADŁO 6 OSÓB (w tym ja), A NA KANALE BYŁO NAS DWUDZIESTU, AAAA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
to tyle odemnie co do angielskiego
I całe szczęście. Nie spinaj się, bo wiesz, że nie mam nic przeciwko Tobie. Robisz dobre filmy, które musisz dopracować pod względem treści, i tyle. Zamiast sprzeczać się z każdym dookoła o to, po prostu zrób to. Bo to nie chodzi o to, żeby jakiś-tam-przekaz-był-zrozumiały. Nie ma być zrozumiały, ma być perfekcyjny. No, chyba, że "zrozumiały" Cię zadowala... Ale na tyle Cię znam, że wiem, żeś dosyć ambitny.

W sumie nie moja sprawa, co miałem do powiedzenia to już powiedziałem.

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 24-02-2010 o 02:24.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 09:17   #5815
Angelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009

Posty: 37
Domyślny

Co do twoich wypowiedzi mozna by sie bardzo rozpisac , ale mysle , ze zadowole sie po prostu wypowiedza Boguslawa Lindy:

PIERDOL SIE

btw. co do matury:
Na maturze sprawdzaja komunikatywnosc glownie. Owszem , chodzi takze o spojnie i poprawnosc gramatyczna , ale Ty masz 'jak Oni to mowia' umiec dogadac sie po Angielsku , a nie pisac poematy.
Wiec urodziles sie w Angli ? masz fart , ale dalej szybko nie umiesz mowic.



@Bardoleks
no wlasnie o tym mowie , nie pamietam dokladnie juz , czy 'a , an' sie nie daje do mnogiej , czy do 'the'. Pozatym juz nie chodze do szkoly i nie powtarzam jezykow , a dyslekcja ma to do siebie , ze z trudem zapamietujesz i szybko zapominasz. Ale dogadac sie umiem bez wiekszego problemu , wiec to mi wystarcza

Ostatnio edytowany przez Angelos - 24-02-2010 o 09:25.
Angelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 10:42   #5816
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

@Angelos: hahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaa hahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahah ahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahaha hhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahaha hahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahah ahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahah aahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhah ahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhaha hahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahaha hahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahah ahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhah ahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahh ahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahah


Tyle w tym temacie.
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 10:46   #5817
J.Rabbit
Użytkownik Forum
 
J.Rabbit's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2008
Lokacja: Puławy
Wiek: 33

Posty: 212
Imię: Xaaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 171
Domyślny

Ehh Angelos napisz powieść na temat swojego życia. Zapewne zyska miano bestsellera, ale skończ już użalanie się nad sobą na tym forum. Założę się, że połowa osób czytających Twoje posty skarży się na bóle głowy.

@Meruś: Weź zrób tutaj porządek z tym Angelosem bo śmiech xD. Tak wiem zdradziłem.
__________________
Madness the magnet keeps attracting me...
J.Rabbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 11:19   #5818
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
Co do twoich wypowiedzi mozna by sie bardzo rozpisac , ale mysle , ze zadowole sie po prostu wypowiedza Boguslawa Lindy:

PIERDOL SIE
Okej, ja będę pierdolił siebie. Będę. A Ciebie już pierdoli każdy, po kolei. To taka metafora.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
btw. co do matury:
Na maturze sprawdzaja komunikatywnosc glownie. Owszem , chodzi takze o spojnie i poprawnosc gramatyczna , ale Ty masz 'jak Oni to mowia' umiec dogadac sie po Angielsku , a nie pisac poematy.
Nie wypowiem się, bo nie jestem egzaminatorem maturalnym i się na tym nie znam.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
Wiec urodziles sie w Angli ? masz fart , ale dalej szybko nie umiesz mowic.
Okej, bo dużo czasu spędziliśmy razem na Ventrilo (no przecież jak Cię Lesiu czy ktoś tam wyjebał z VT to siedziałeś tam non-toper), i wiesz o mnie wszystko. To mi przypomina taką kłótnie przedszkolaka, kiedyś tak właśnie sześcioletniego siostrzeńca wkurzałem. I on odpowiadał na to - "TO MASZ FARTA, ALE COŚ TAM COŚ TAM".

Teraz połączę dwa posty nade mną:

Cytuj:
hahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaa hahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahah ahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahaha hhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahaha hahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahah ahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahah aahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhah ahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhaha hahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahaha hahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahah ahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahahhahahahhah ahaahahahahahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahahh ahahahahahahhahahahhahahaahahahahahhahahahahahah
i

Cytuj:
skończ już użalanie się nad sobą na tym forum
Żegnam.

btw. Wreszcie jakaś porządna napinka!
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 15:25   #5819
Angelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009

Posty: 37
Domyślny

Roberto , co sadzisz o tym , zebym opowiedzial Ci , jak upierdolilem twojego rl'a pod Carlin Dp ? (jak niby byl hackniety , btw. dobra brednia) , a potem mi wkrecal , ze zajebalem soul stona ?
Angelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 15:55   #5820
J.Rabbit
Użytkownik Forum
 
J.Rabbit's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2008
Lokacja: Puławy
Wiek: 33

Posty: 212
Imię: Xaaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 171
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angelos Pokaż post
Roberto , co sadzisz o tym , zebym opowiedzial Ci , jak upierdolilem twojego rl'a pod Carlin Dp ? (jak niby byl hackniety , btw. dobra brednia) , a potem mi wkrecal , ze zajebalem soul stona ?
Cool story synek! Opowiedz o tym rodzicom przy wigilii...
__________________
Madness the magnet keeps attracting me...
J.Rabbit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:11.


Powered by vBulletin 3