Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-05-2011, 16:14   #1141
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

A to jest news idealny na to forum:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...___grania.html
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-05-2011, 16:19   #1142
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
A to jest news idealny na to forum:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...___grania.html
LOL, a ja sie dziwiłem czemu w dragonice wersji SEA Chinczycy są tacy nie dozdarcia.

W sumie, wieżniowie źle nie mają. Wolałbym expić jakiemuś strażnnikowi postać niż zwariować siedząc w 4 kątach. :F
Gorzej, że nakładają im normy... psychole.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 26-05-2011 o 16:21.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2011, 17:25   #1143
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Kolejna ciekawostka. Włoscy faszyści pomagają dzieciom w Kenii:
http://www.nacjonalista.pl/2011/04/1...-w-afryce.html
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 26-05-2011 o 21:38.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2011, 22:11   #1144
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Ta niechęć jest częścią naszej kultury, to nie jest coś wpisane w nasze geny, po prostu 2k lat temu ktoś zaczął wmawiać, że z punktu widzenia żyda zombie, dwóch facetów/dwie kobiety uprawiających seks to obrzydliwość, grzech i przerąbane jak w ruskim czołgu.
Przypominam, ze to nie "zyd zombie" ustanowil to prawo, lecz wprowadza je ksiega kaplanska (innymi slowy - trzecia mojzeszowa), ktora zostala napisana duuuzo wiecej niz 2000 lat temu.


Cytuj:
(bo jestem niestety ochrzczony).
Skoro "niestety" - to czemu nie dokonasz apostazji? Dobry wjazd na chrzescijanstwo nie jest zly, ale jak mielibysmy sie z tej calej "szopki" wypisac, to juz brak jaj, bo co powie babcia i rodzice?



@Litawor : kiedys slyszalem o pracy farmera w grach MMO (nie chodzi o rolnika, tylko o farming ) w Chinach, ale tam za to placili prawdziwe pieniadze, a tutaj to juz troche przegiecie. Ale plus dla nich za normalne podejscie do instytucji wiezienia, cytujac "Za dnia ciężka praca po 12 godzin na dobę". Tam wiezienie to wiezienie, a nie to co u nas.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2011, 18:19   #1145
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=N1bgC...rec_grec_index

Jednak nawet w Parlamencie Europejskim sa ludzie, ktorzy mysla normalnie.

W najnowszym numerze Uwazam Rze jest takze ciekawy artykul o ociepleniach i zlodowaceniach klimatu, str. 90
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 27-05-2011 o 18:20.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2011, 20:09   #1146
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

A więc jak oceniacie wizytę Obamy w Polsce?
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2011, 23:46   #1147
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ostatni kraj na liscie?
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2011, 23:04   #1148
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Przypominam, ze to nie "zyd zombie" ustanowil to prawo, lecz wprowadza je ksiega kaplanska (innymi slowy - trzecia mojzeszowa), ktora zostala napisana duuuzo wiecej niz 2000 lat temu.
Nie piszemy o tym kto ustanowił prawo. Piszemy o wpływie kultury KK na rozwój Europy, a to niestety było odgórnie podjęte decyzje przez poszczególne sobory, najpierw o rzeczach które nowa religia przejmuje ze starych, później o ilości osób boskich aż w końcu do celibatu, który został podjęty ze strachu przed stratą majątku. Po prostu, decyzje, decyzje, decyzje i niby dlaczego akurat takie? Wszystko co wiemy o żydzie zombie to tylko historie spisane, bądź też nie, przez jego uczniów i to historie dokładnie wyselekcjonowane w dość długi czas po domniemanej śmierci tego proroka/mesjasza.

Cytuj:
Skoro "niestety" - to czemu nie dokonasz apostazji? Dobry wjazd na chrzescijanstwo nie jest zly, ale jak mielibysmy sie z tej calej "szopki" wypisac, to juz brak jaj, bo co powie babcia i rodzice?
A czemu zakładasz że nie dokonałem? Akt apostazji nie przekreśla sakramentów już odbytych a chrztu nie mogłem nie odbyć. Tak tak, zaświadczenie o apostazji przedstawiasz właśnie na akcie chrztu mój drogi, bo tam zapisuje to (na marginesie!!!) ksiądz. I nie, nie ma tak różowo. Niby wszystko takie proste, a myślałeś może co robi z twoimi danymi później KK? Jako apostata nie masz prawa ich przeglądać, natomiast KK ma prawo je przetwarzać. Pomyślałeś kiedyś o tym? KK nie jest objęty prawem o przetwarzaniu danych osobowych, a jednak robi to non stop.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2011, 23:21   #1149
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
A czemu zakładasz że nie dokonałem? Akt apostazji nie przekreśla sakramentów już odbytych a chrztu nie mogłem nie odbyć. Tak tak, zaświadczenie o apostazji przedstawiasz właśnie na akcie chrztu mój drogi, bo tam zapisuje to (na marginesie!!!) ksiądz. I nie, nie ma tak różowo. Niby wszystko takie proste, a myślałeś może co robi z twoimi danymi później KK? Jako apostata nie masz prawa ich przeglądać, natomiast KK ma prawo je przetwarzać. Pomyślałeś kiedyś o tym? KK nie jest objęty prawem o przetwarzaniu danych osobowych, a jednak robi to non stop.
Zakladam, ze nie dokonales aktu po tym, jak wypowiadasz sie na ten temat. Przypuszczenie moze nietrafione, nie wiem. Takie odczucie.

Apostazja nie przekresla odbytych sakramentow? Oczywiscie. Z tym, ze skoro wypisujesz sie z organizacji, jaka jest kosciol, to chyba uwazasz, ze wszystkie czynnosci wobec ciebie (chrzest, komunia, bierzmowanie) to byly nic nieznaczace cyrki wokol twojej osoby? Przynajmniej ja bym odbieral to jako zabawne gusla, a nie uzalal sie, ze kiedys moi rodzice zgodzili sie, zeby przedstawiciel organizacji, do ktorej juz nie naleze odprawial nade mna swoje sakramenty, ktore juz mnie nie dotycza.

Sam kiedys sie nad taka apostazja zastanawialem, ale doszedlem do wniosku, ze szkoda czasu na takie cuda. A jakos nie musze "niestetowac" wszem i wobec.

A co kosciol robi z moimi danymi? Nie wiem, ale co moze zrobic z takimi danymi jak moje imie i nazwisko, imiona moich rodzcow i data urodzenia? To juz wiecej informacji wysylam do kazdego potencjalnego pracodawcy...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2011, 01:30   #1150
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Te nic nie znaczące cyrki w okół mojej osoby były de facto włączeniem mnie do pewnego stylu, tradycji sposobu myślenia zanim jeszcze zacząłem zwracać uwagę na cokolwiek poza grzechotkami Chrzest to jest bodajże najważniejszy sakrament, a nie masz wyboru czy przyjąć go świadomie, z pełnymi zyskami i konsekwencjami.

Apostazja jako taka to jest odejście od wiary. Żeby było śmieszniej apostatą można nazwać osobę nie chodzącą do kościoła czy też wręcz nie wierzącą w kościół. Mówiąc inaczej nie przekreśla sakramentów które się odbyły (czyli dla KK zawsze będziesz ochrzczony i bierzmowany) a pokazuje twój stosunek do nich oficjalnie.

Cytuj:
A co kosciol robi z moimi danymi? Nie wiem, ale co moze zrobic z takimi danymi jak moje imie i nazwisko, imiona moich rodzcow i data urodzenia? To juz wiecej informacji wysylam do kazdego potencjalnego pracodawcy...
Primo: pracodawca musi postępować zgodnie z prawem w stosunku do twoich danych osobowych, KK nie, bo go to prawo nie obwiązuje.

Secundo: to jest kopalnia danych. Księgi parafialne są w Polsce jedynym rzetelnym sposobem odnajdywania danych do lat 40tych XX wieku. Jest tam dokładny zapis historii rodzin, danych dotyczących wszystkich wydarzeń w rodzinie związanych z KK. Wyobraź to sobie jako spis powszechny w weresji ultimate.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2011, 01:44   #1151
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Secundo: to jest kopalnia danych. Księgi parafialne są w Polsce jedynym rzetelnym sposobem odnajdywania danych do lat 40tych XX wieku. Jest tam dokładny zapis historii rodzin, danych dotyczących wszystkich wydarzeń w rodzinie związanych z KK. Wyobraź to sobie jako spis powszechny w weresji ultimate.
Niestety, pod tym wzgledem przeceniasz mozliwosci kosciola. Fakt, jest to - jak okresliles - czesto jedyne zrodlo do czasow II wojny swiatowej, lecz nie jest to zdecydowanie "spis powszechny w wersji ultimate". Moja babcia probowala znalezc informacje o swoich dziadkach m.in. wlasnie w ksiegach parafialnych. Jedyne, co znalazla, to odnotowany fakt zawarcia sakramentu slubu. Z tym, ze imiona i nazwiska swoich dziadkow znala. I to poprawne, bo w ksiegach nazwisko bylo zapisane niepoprawnie.

A zapisy historii wydarzen rodzinnych, zwiazanych z kosciolem, nadal sa prowadzone - corocznie ksiadz doglada swoich owieczek i uzupelnia zapisy podczas koledy ^^
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2011, 09:25   #1152
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
http://www.youtube.com/watch?v=N1bgC...rec_grec_index

Jednak nawet w Parlamencie Europejskim sa ludzie, ktorzy mysla normalnie.

W najnowszym numerze Uwazam Rze jest takze ciekawy artykul o ociepleniach i zlodowaceniach klimatu, str. 90
Cieszy mnie to.
Wkońcu ktoś im powiedział prosto w oczy, co o tym wszystkim sądzi. Czesi potrafią, "polacy" zawsze muszą być wazeliniarzami.

Cytuj:
Te nic nie znaczące cyrki w okół mojej osoby były de facto włączeniem mnie do pewnego stylu, tradycji sposobu myślenia zanim jeszcze zacząłem zwracać uwagę na cokolwiek poza grzechotkami Chrzest to jest bodajże najważniejszy sakrament, a nie masz wyboru czy przyjąć go świadomie, z pełnymi zyskami i konsekwencjami.
Spojrz na to tak, dobrze że nie zostałeś Muzułmaninem - którego defakto karają śmiercią za odejście, Żydem (wybaczcie moje ubogie słownictwo) czy Hinduistą. Żyłbyś w jeszcze lepszych cyrkach niż teraz gdy każdy ma na Ciebie olane, że nie wierzysz w ani jedno słowo z Biblii. Można się kłocić i szydzić z Chrześcijaństwa, ale tak na dobrą sprawę to tylko trend tych, którzy nie chcą chodzić do koscioła w niedziele, są rzeczy które wręcz wymagają potepienia, a ludzie zajmują się religią, która najmniej ogranicza swobody wśród wyznawców - pomijam wers o homoseksualistach, wiadomo gdy tyle słowa spisano to każdy mógł dorzucić coś od siebie... Już nie będe się wypowiadał o komentarzach (na różnych portalach) dotyczących postawienia Chrystusowego pomnika, bo były conajmniej nieprzyzwoite, ktoś sobie stawia to niech ma i kij innemu do tego, że robi to na swój koszt i aż mnie krew zalała że ktoś mógł nazwać ich ciemnogrodem, zacofańcami czy jeszcze innymi gorszymi przymiotnikami włascicieli określać. I tyle jeżeli chodzi o samą religie, bo gdy spojrzeć na KK to nie wiem czy ten powinien jeszcze istnieć, gdy tak bardzo wzrosła świadomość społeczna w kwestii tej religii, mam na myśli zepsucie tych księży, którzy zostali nimi tlyko po to by mieć prace.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 30-05-2011 o 09:51.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 01:24   #1153
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

http://www.rp.pl/artykul/28,665992_N...o_2022_r_.html
Gdybym był Niemcem, na pewno byłbym temu przeciwny, ale z mojego punktu widzenia jestem po prostu ciekaw rezultatów. Akurat Niemców stać na duże inwestycje w energetykę odnawialną, więc może dzięki tej decyzji podyktowanej nieracjonalną paniką i uprzedzeniami obywateli wyjdzie ostatecznie coś dobrego.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 09:58   #1154
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Jak dla mnie to paniczne zamykanie elektrownii atomowych to nieporozumienie.
Ale widać, jak ciemny lud głupieje, po wycinaniu żartów z elektrowniami atomowymi z simpsonów.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 11:16   #1155
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

"Polska bedzie kupowac prad od Rosjan - ujawnil prezes PGE Tomasz Zadroga. (...) bedziemy kupowac za wschodnia granica, konkretnie z majacej powstac w Kaliningradzie elektrowni jadrowej. Musimy kupowac energie, bo u nas jej zwyczajnie zabraknie." - najnowszy numer Angory.

Kolejny dowod na to, ze rzadza nami zlodzieje, durnie i nieroby.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 15:26   #1156
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
"Polska bedzie kupowac prad od Rosjan - ujawnil prezes PGE Tomasz Zadroga. (...) bedziemy kupowac za wschodnia granica, konkretnie z majacej powstac w Kaliningradzie elektrowni jadrowej. Musimy kupowac energie, bo u nas jej zwyczajnie zabraknie." - najnowszy numer Angory.

Kolejny dowod na to, ze rzadza nami zlodzieje, durnie i nieroby.
To skąd wziąć tą energię? Skoro atomistyka be, konwencjonalen elektrownie be a energetyka odnawialna to pieśń przyszłości w ujęciu przemysłowym (nie mówię tu o energii pozyskiwanej z tam).
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 16:51   #1157
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Dlatego ekoterroryści powinni - niczym liście - dyndać na drzewach.
Postawić elektrownie atomowe, a do tego czasu spróbować utrzymać jak największą niezależność energetyczną za pomocą energii konwencjonalnej.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 17:31   #1158
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

To jest już perfekcja 200 %, najpierw marudzić jakie to elektrownie atomowe są be, węglowe też bo są wypadki, ekologiczne nie, a potem płakać że rządzą nami debile i nie mamy energii.



lol.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 18:03   #1159
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Ja, odkad pamietam, zawsze wyrazalem (mniej lub bardziej, ale jednak) poparcie dla rozwoju elektrowni atomowych w Polsce. Przy odpowiednim zabezpieczeniu elektrownie weglowe tez nie sa takie straszne.

Tym bardziej teraz Polska powinna zalowac swojej niewykorzystanej szansy, gdy w 1990 roku zdecydowano o rezygnacji z budowy elektrowni atomowej, ktorej czesc juz stala... Ale, niestety, u nas chyba nigdy nie bylo myslenia przyszlosciowego. No, moze wyjatkiem bylo NATO i UE.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 20:00   #1160
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Ten kraj popadnie w ruine, trzeba brać przykład z quatozola i spieprzać do Brytani czy gdziekolwiek indziej.

Dziwi mnie jedna rzecz, że polacy za zachodnią granicą są uważani za profesjonalny i dobrze wyszkolony, pracowity naród, a skoro nasza robota tak podoba się sąsiadom to chyba powinno się w pewnym stopniu to przekładać na nasze pkb i status życia podobnie jak w Japonii, gdzie pracowitych i naumianych ludzi nie brakuję. Od razu przychodzi na myśl nasz (nie)rząd, prawda? Gdy widziałem Tuska podającego ręke Rostowskiemu, bo jesteśmy "zieloną wyspą" w czerwonym Oceanie Europy to aż nóż mi się w kieszeni otwierał, jakby mieli jakikolwiek gówniany udział w tym, że nasza gospodarka po prostu jest silna... tylko dlatego, że polacy potrafią pracować.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.


Powered by vBulletin 3