Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-11-2008, 11:47   #1
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny Czwarta zapowiedź update'u.

Zbliżający się wielkimi krokami update będzie się opierał nie tylko na wniesieniu nowych elementów ale także na zmianie już istniejących.
Chcemy wam teraz je pokazać, abyście wiedzieli czego możecie się spodziewać w zimowej aktualizacji.
Przebywając w Yalahar, wypadałoby przypodobać się do mieszkańców tego miasta i wdziać tutejszy outfit.
Jak już powiedzieliśmy, zimowa aktualizacja przyniesie wam nie tylko nowe elementy. Zadbaliśmy również dogłębnie o tereny do zdobywania doświadczenia. W ramach dokonania innych zmian, przeprowadziliśmy wśród was specjalną ankietę.
Powiedzieliście nam, że chodzenie na hunty nie zawsze jest rzeczą opłacalną, mimo włożonych w niego środków. Poinformowaliście nas również, że często trudno jest sprzedać dobytek z takiego hunta. Z tego powodu przekonaliśmy Rashida do powiększenia swojego magazynu i kupna nowych przedmiotów z waszych zbiorów. Po aktualizacji będzie skupował on wiele więcej różnych rzeczy, m.in: żywiołowe pancerze, platinum amulety, bronie dla średnio-poziomowych postaci i wiele innych.
Aby dorównywać Rashidowi, także parę innych handlarzy rozszerzyło swój asortyment.
Słyszeliśmy też często, że polowanie na mocniejsze potwory nie było odpowiednio nagradzane mimo włożonego poświęcenia. Mamy nadzieję, że po update, bycie odważnym będzie warte zaryzykowania i nie wrócicie już nigdy rozczarowani po wspaniałych przygodach. Wyregulowaliśmy także współczynnik loota oraz punkty doświadczenia poszczególnych potworów.
Punkty doświadczenia, które otrzymujecie z polowania na potwory z Pits of Inferno, takie jak hands of cursed fate, undead dragony, lost souls czy betrayed wraithy i juggernauty, w tym przypadku zostały defnitywnie powiększone. Poza tym, jeżeli udowodniliście już swoją odwagę w tamtych terenach, powinniście rozejrzeć się uważnie. Być może odkryjecie tajemniczą drogę, dzięki której będziecie mogli znacznie szybciej przejść Pits of Inferno quest.
Nie tylko tam potwory zostały ulepszone. Także inne zostały wyregulowane zgodnie z waszą opinią np. hydry, cyklopy czy sea serpenty.
Nasza analiza terenów do expienia wykazała, że niektóre potwory np. bog raidery są zbyt słabe. Nie wydają się dla was żadnym wyzwaniem. Dlatego żeby móc lepiej się bronić ww. bog raider, dostał obszerne szkolenie, które spowodowało przyrost jego masy mięśniowej .
Po usłyszeniu waszej opinii, earth elemental, który miał swoje wyznaczone miejsce na powierzchni Tiquandy nie czuł się tam więcej pożądany. Tak więc postanowił wrócić do swojego lochu w podziemiach.
Ankieta odnośnie potworów nie była jedyną anketą, jaką przeprowadziliśmy. Zażyczyliście sobie również zmian w kilku istniejących już elementach. Tak więc podążyliśmy za waszymi poradami i ulepszyliśmy niektóre aspekty gry, które będą miały miejsce w pierwszej połowie następnego roku.
Na przykład dryady, które zajmują większość lasów, uzbierają o wiele więcej nasionek, przez co będziecie mieć większy wybór w hodowaniu kwiatów, jeżeli zdecydujecie się wykraść im owe nasiona.
Jak zapewne pamiętacie, undead jestery postawiły stopę na kontynencie Tibijskim w kwietniu ubiegłego roku wraz z ich kieszeniami pełnymi ryb. Plotka głosi, że nie są one już tak zainteresowane rybami jak kiedyś. Nadal je lubią, ale mają teraz więcej miejsca w kieszeni na inne rzeczy. Jeżeli stawicie się im ponownie, poświęćcie czas, żeby zgładzić ich tyle ile dacie radę. Możecie być zaskoczeni, co tym razem będą posiadać, a być może nawet zapewnicie sobie przedmioty, dzięki którym będziecie o nich pamiętać.
Dodatkową atrakcją bedzie większy asortyment elementów dekoracyjnych, na przykład kilka nowych tapet. Jeśli wolisz mniej "świecące" elementy, będziesz mógł zaopatrzyć się w kielich krwi, krwawą czaszkę czy statuę drakuli. Weź pod uwagę, że część tych dodatków nie będzie dostępna ze zwykłego sklepu lecz będzie to rzadka zdobycz podczas polowań

za częściową pomoc w tłumaczeniu dziękuję użytkownikowi Ace70ne z serwisu hunted.pl i Vincentowi

Ostatnio edytowany przez neopostman - 29-11-2008 o 13:46.
neopostman jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-11-2008, 12:01   #2
druidek123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 218
Stan: Niegrający
Imię: nie.
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie mam
Świat: Harmonia
Domyślny

1

4 zapowiedz fajna niż tamte ale nie wróce do tibi (może kiedyś)
druidek123 jest offline  
stary 29-11-2008, 12:05   #3
galdzik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bellators~
Świat: Iridia
Poziom: 142
Domyślny

dla mnie dobre moze bedzie mozna w sklepie sprzedac rzeczy typu MMS/G LEGS etc
galdzik jest offline  
stary 29-11-2008, 12:09   #4
Dark Saian
Użytkownik Forum
 
Dark Saian's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 164
Imię: Dark Saian
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 202
Skille: 108
Poziom mag.: 26
Domyślny

W sumie to nawet ciekawy ten Teaser . Zobaczymy ... ja to po waszych ssach xD
Dark Saian jest offline  
stary 29-11-2008, 12:10   #5
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

W końcu coś sensownego.Mam nadzieje że zrobią więcej respów.Bo teraz to się tylko boty cieszą że szybciej wbiją lvl
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM
Tore jest offline  
stary 29-11-2008, 12:11   #6
Miszi
Użytkownik Forum
 
Miszi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2006
Lokacja: W domu

Posty: 81
Miszi ma numer GG 4933119
Domyślny

ciesze sie ze zrobili cos z potworami np. z poi albo innymi, moim ek na DL jak nie dropnal mi rh albo dms to waste ;P
a co do outfitu to mam nadzieje ze bedzie bardzo drogi bo ceny diametralnie spadaja na serverach non-pvp i to mnie boli ;/ a hlvl maja za duzo kasy to beda mieli na co wydawac ;p
Miszi jest offline  
stary 29-11-2008, 12:17   #7
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Po usłyszeniu waszej opinii, energy elemental, który miał swoje wyznaczone miejsce na powierzchni Tiquandy nie czuł się tam więcej pożądany. Tak więc postanowił wrócić do swojego lochu w podziemiach.
To są earth elementale.
Cytuj:
Jeśli wolisz mniej "świecące" elementy, będziesz mógł zaopatrzyć się w kielich krwi, krwawą czaszkę czy statuę drakuli.
Statuy Gargulca
@
Jeśli nie przesadzą z expem z poi monstery i z defem bog raidera, wszystk
o będzie ok.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 29-11-2008, 12:35   #8
Gajaczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a tu jeszcze addony do outfita (pożyczone z tibia.wikia.com)




 
stary 29-11-2008, 12:39   #9
Enzar
Użytkownik forum
 
Enzar's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2008
Lokacja: Jarosław
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pard Leon
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 74
Skille: 90/73
Domyślny

bardzo mi się podoba pomysł z zwiększeniem zaplecza rashida i innych
Jednak up date co by złego nie wprowadził to zawsze będzie coś co się każdemu spodoba
Enzar jest offline  
stary 29-11-2008, 12:49   #10
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

To kiedy test server i pierwsze screeny?
--Cienius-- jest offline  
stary 29-11-2008, 12:56   #11
Verious
Użytkownik Forum
 
Verious's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Kostrzyn Wielkopolski

Posty: 94
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Zajebiście się ten update zapowiada. Już nie mogę się doczekać.
__________________
22 grudnia będę już 3 lata na forum!

Mój fake pt. Harth

Daj notkę!
Verious jest offline  
stary 29-11-2008, 12:57   #12
Tensz-in
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: 3stewua

Posty: 347
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 150
Skille: 95
Poziom mag.: 23
Domyślny

Addony eleganckie, podobaja mi sie. Bardzo dobry pomysl ze zwiekszeniem oferty rashida i w domysle djinnow ? No i zwiekszenie dropa bo rzeczywiscie hunt na hydrach czy DL skupial sie na lootnieciu rh albo dsm. Ogolnie mi sie podoba, fajna zapowiedz ;p
Tensz-in jest offline  
stary 29-11-2008, 13:16   #13
Vipciu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 09 2008

Posty: 165
Stan: Niegrający
Domyślny

tylko zeby ztych undead jester czy jakos tak
nielecialy za bardzo rare items
chciodziasz mogli by zrobic ze np. golden helmet lecialby z poi bossa
Vipciu jest offline  
stary 29-11-2008, 13:18   #14
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Statuy Gargulca
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibia.com
the dracoyle statue.
; PPPPPPPPPPPP
neopostman jest offline  
stary 29-11-2008, 13:26   #15
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

@up
Aff, na wzrok mi się rzuca, na t.com przeczytałem "Gargoyle statue". Sorry mój błąd.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 29-11-2008, 13:28   #16
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

lepiej późno niż wcale. Pacca i tak nie kupie więc mało mnie to obchodzi, ale nowe itemki mile widziane outfit tez ladny
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline  
stary 29-11-2008, 13:39   #17
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Szczerze powiedziawszy, bardzo fajny teaser. Jeśli czegoś nie spieprzą, to będzie okej.
Gonzo jest offline  
stary 29-11-2008, 14:04   #18
Vitrol
Użytkownik Forum
 
Vitrol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Venore

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 90+
Skille: 85+
Domyślny

mało screenów na tibia.br jest wiecej
Vitrol jest offline  
stary 29-11-2008, 14:04   #19
Savierus
Użytkownik Forum
 
Savierus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 50
Stan: Niegrający
Imię: Halmir
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

nice
niech polepszą jeszcze bronie ich atak i def, jest też pare monsterków, które przydałoby się polepszyć, np. hmm terror bird (upierdliwe ptaszki), i orki ogolnie
co do postaci to no cóz, nowa profesja tylko by polepszyła grę
__________________
Lecę bo chcę,
Lecę bo DL goni mnie,
Czy są w backpacku UH-y czy nie,
Lecę bo wciąż palę się,
Palę się...
Savierus jest offline  
stary 29-11-2008, 14:13   #20
Dabir
Użytkownik Forum
 
Dabir's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2008

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Cool Elegancko:)

Update Bedzie świetny ciekawia mnie bardzo expowiska i te nowe outfity z tego co widzialem to miazga ale pewnie bedzie trzeba duzych oieniadzy lub duzo czasu zmarnowac aby je dostac... Pamietam jak wchodzil update z nowa grafika, outfitami addonami, to wszyscy narzekali jakie to dziadostwo a teraz to polowa osob by sie pozabijalo o addony, outfity
Dabir jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:51.


Powered by vBulletin 3