Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-09-2007, 20:00   #2061
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem ile razy mam powtarzać wam o tym zebyscie zrozumieli ale powtorze jeszcze raz: spike sworda nie da sie zdobyc na rooku! Istnieje owszem quest na spike sworda ale polega on tylko na jego znikaniu. Spike sworda nie mozna sobie wziac. Nawet jakby komuś udało się dostać na wyspe z nim to i tak go nie weźmie bo przejscie jest zagrodzone kamieniami. Poza tym wydaje mi sie ze to jest tylko iluzja (taka jakie sa na powierzchni ghostlandu) i tak naprawde nic tam nie ma poza czystą wodą. Oprocz tego nie wiem czy komnata mino maga ma jakis zwiazek z ss czy tez nie ale powiem wam ze na 100% do niej sie nie mozna dostac. Dlaczego? Bo w ksiazkach i listach z mintwalin pisze wyraznie ze tylko magia jest w stanie otworzyc drzwi komnaty mino maga. A na rooku nie ma magii!! Są tylko antidote oraz life fluidy ale to wszystko jest magia lecznicza a za pomoca leczenia nie da sie przeciez otworzyc drzwi.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2007, 21:38   #2062
ARTURRO92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ludzie chciałbym się wypowiedzieć na temat spike sworda.
1.On jest na rooku. Jest to pewna wiadomosc mam screena
2.Jest to jedyny spike sword na wyspie dla poczatkujacych.
3.NIESTETY NIE DA SIE GO WZIĄĆ (Jest tylko na pokaz)
4.Może ktoś kiedyś znajdzie sposób żeby go wziąć...(To oczywiście proszę mi napisać )

Jeśli ktoś chciałby screena to proszę napisać na forum swoj e-mail a na pewno prześle.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 15:15   #2063
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@up
Bueheheh

@topic:
Lawa to fake tak czy siak, a do pana dwa posty wyżej, poraz 1523252597905-tny powtórze, że jeśli spika da sie wogóle zdobyć, to nie robi się tego na wysepce.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 04-09-2007 o 15:19.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 16:10   #2064
Blood Angel
Użytkownik Forum
 
Blood Angel's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Mława

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Blood Angel ma numer GG 7998390
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashael Pokaż post
Pick quest jest po to żeby dostać się do klucza otwierającego drzwi w bear room -.-

@Topic
Wedlug mnie Apprentice Sheng ma coś wspólnego z drzwami do mino maga Sądzę że Magic Light Wand (który z niego wypada) otwiera drzwi. To moje zdanie...

pzdr
hmm pierwsze co mi przyszlo na mysł to, że quest ma cos zwiozanego z AS a jedyna rzecz jaka leci z niego nie typowa to MLW, pisane jest tez, że
Cytuj:
zaden klucz wytopiony nie moze otworzyc tych drzwi, bo te drzwi zostały zamkniete magia i tylko magia je otworzy
Magic light wand jest rzecza magiczna moze bedzie mozna cos z tym zrobic...
__________________
Używaj słownika ortograficznego oraz opcji "szukaj", miej serce dla innych użytkowników i nie pisz głupich postów.
Blood Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 16:59   #2065
Luakszenko111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 08 2007

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: aurea
Poziom: 12
Skille: 39/25
Poziom mag.: 2
Luakszenko111 ma numer GG 8293866
LOL

Witaj stonga jak chcesz to moge ci pomodz to numer moje gg 8293866 i nei wierzew to co mwoia nooby ze ss nie da sie zdobyc
Luakszenko111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 17:53   #2066
codenamel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Krk City

Posty: 16
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: N/C
Skille: N/C
Domyślny

Do Pana wyżej.
Nie znieważaj ludzi piszących, że nie da się zdobyć SoF'a... troszkę kultury.
Ja jestem za tym, że się da. No bo, sami powiedzcie, czy CIPSoft nie mówił, że WSZYSTKO da się zdobyć? Czy niektórzy nie mają Golden Helmetu, Demon Legsów etc...?
Wszystko jest do zdobycia, a to, że wszyscy idziemy złym tokiem, albo dobrym, ale odpowiedź wymyka się nam z rąk, to co innego.
__________________
Ludek Moje Godło, Tibia Jego Godność xD
codenamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 17:57   #2067
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez codenamel Pokaż post
Nie znieważaj ludzi piszących, że nie da się zdobyć SoF'a...
Nawet jeśli te osoby kłócą mimo iż nie mają dowodów?
@topic
Ja jestem za MLW, bo drzwi może otworzyć tylko magia, więc MLW świetnie pasuje (niekoniecznie do otwarcia drzwi, możliwe, że do pomocy).
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 18:06   #2068
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Ja jestem za MLW, bo drzwi może otworzyć tylko magia, więc MLW świetnie pasuje (niekoniecznie do otwarcia drzwi, możliwe, że do pomocy).
@up: Napisał, że nie do otwarcia, co może lecz nie musi być prawdą.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 19:25   #2069
codenamel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Krk City

Posty: 16
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: N/C
Skille: N/C
Domyślny

Kupił / wylootował...

@Marcin24
Chodziło mi o to, że on powiedział "nie wierze noobom, co mówią(...)".
Niech sie i nawet kłócą, niech sie żrą do żywego, ale to nie znaczy, że ma ich tak nazywać. Dlatego tak powiedziałem.

MLW... myślę, że to ciekawa koncepcja. Jeśli MLW jest przedmiotem magicznym, a magia może otworzyć drzwi... To może jakiś NPC potrafi wydobyć z niej magie i umieścić ją w jakimś przedmiocie?
Wiem, że to dziwna teoria. Ale ja osobiście przeczytawszy mnóstwo tez i fantasy, myślę nad takim rozwiązaniem.
Wtem moglibyśmy ów przedmiot jak runę. A nóż, te drzwi podatne są na runę.
Ofc taką, którą byśmy - według tej teorii - zrobili.

Nie krytykujcie. Bo wymyśliłem i wyssałem to z palca
__________________
Ludek Moje Godło, Tibia Jego Godność xD
codenamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2007, 19:36   #2070
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
@up
Bueheheh

@topic:
Lawa to fake tak czy siak, a do pana dwa posty wyżej, poraz 1523252597905-tny powtórze, że jeśli spika da sie wogóle zdobyć, to nie robi się tego na wysepce.
LAWA to jest woda bez ryb bo wlaczeniu opcji "water revieling" czy jakos tak w tibiaauto (juz nie pamietam bo od dawna nie korzystam z tibii auto teraz mam lepsze boty)

@Blood Angel
Rotfl, czlowieku, bylo juz 100 razy sprawdzane. Sam mam mlw i nic. Nawet 1 lvl probowal z mlw otworzyc drzwi... Po prostu mlw to nie zadna magia to przyrząd do oświetlania tak samo jak torch tylko mocniejszy... A to musi byc magia ofensywna (zeby drzwi otworzyc) czyli co najmniej fire ball a takich rzeczy na rooku nie ma czyli drzwi nie sa do otworzenia, proste.
Cytuj:
Ja jestem za MLW, bo drzwi może otworzyć tylko magia, więc MLW świetnie pasuje (niekoniecznie do otwarcia drzwi, możliwe, że do pomocy).
No kur....... sprawdzasz 100 razy a taki geniusz jak ty i tak nic do niego nie dociera i nadal będzie pluł swoje. Tylko czas ludzie tracą zeby obadać i obalać kolejne teorii a takie newbie wyskakują od nowa z tymi samymi -.-

Ostatnio edytowany przez Krzys Nemptor - 04-09-2007 o 19:37.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 09:59   #2071
codenamel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Krk City

Posty: 16
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: N/C
Skille: N/C
Domyślny

Wy sie sprzeczacie, a ja coś rano dzisiaj zauważyłem.

7:16 Only the humble may touch the Sworf of Fury.

Ja: Job
Obi: I am merchant, only the humble merchant.(...)

Myślicie, że skromniś może mieć z tym jakieś powiązanie. Tzn.. może on by nam pomógł?
__________________
Ludek Moje Godło, Tibia Jego Godność xD
codenamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 19:44   #2072
pbob13
Użytkownik forum
 
pbob13's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006

Posty: 6
Domyślny

Prosiłem Was raz to poprosze i drugi... Nie kłućcie się ze sobą. To jest temat do obalenia lub potwierdzenia mitu o SoF i MM, a nie do kłucenia i wyzywania się...

To znikanie SoF'a to tylko bug jest (chyba). Choć sam w to nie wierzę.

Według mnie SoF i kamienie są poziom wyżej (jak na ghostlandzie) i jak on znika to schodzi na nasz poziom tylko nie widac to przez te iluzje.
Jeszcze inną tezą może być to, że SoF jest na naszym poziomie tylko jak znika to schodzi pod ziemię. Sprawdzał ktoś okolice pod ziemią jak SoF znikał? Niekoniecznie na -1 poziomie. Na -2, albo -3 jest labirynt mino. Może w nim się pojawia? Sprawdzi ktoś to?

P.S. Z polskiego nie miałem dobrych ocen dlatego proszę nie wyzywać/ośmieszać/wyśmiewać się ze mnie za złą ortografię, interpunkcję, albo inne rzeczy, w których raczej nie będę za dobry. Ja się przynajmniej staram, żeby nie wyjść na debila.
pbob13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 19:57   #2073
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

Ale jest wyspa na mapie. Na poziomie 0.
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 20:43   #2074
punisher121
Użytkownik forum
 
punisher121's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2007

Posty: 10
Profesja: Knight
Świat: Chimera
Poziom: 22
Skille: **/**
Poziom mag.: 3
Domyślny

Marcin , gdyby bylo to do zdobycia juz dawno ludzie by go mieli !
Cipy by cos o tam napisali....
zreszta gdyby na tym forum byl by jeszcze licznik postow , kazdy z was za ten temat mialby od 150 postow wiecej
i kazdemu warna....
no nic :d spamujcie sobie marzeniami o nierealnych rzeczach - moze da sie tego sofa na OTSIE z rl map zdobyc , nie na tibi rl

Ostatnio edytowany przez punisher121 - 05-09-2007 o 20:45.
punisher121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 20:44   #2075
Katyusha
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Krzys Nemptor

Wreszcie na tym forum znalazła się osoba, która mówi coś sensownego i przede wszystkim (ba!) potrafi poprawnie posługiwać się językiem polskim. Tak, też stwierdzam, że przytłaczająca większość 'forumowiczów' to, bez owijania w bawełnę, analfabeci.
Najbardziej śmieszy mnie to, że kiedy stwierdzacie jakiś fakt , kilka postów dalej sami sobie zaprzeczacie (mam tu na myśli ww większość). W dodatku piszecie totalne bzdury, które z pewnością nie przyniosą odpowiedzi na żadną z zagadek Rook'a.
Ba! , sami bluzgacie innych za byle co. Tak prawdę mówiąc jest tu tylko kilkoro użytkowników , którzy naprawdę mają jakąś koncepcję na rozwikłanie tych tajemnic.

Jestem pewien, że za chwilę pojawi tuzin odpowiedzi totalnie obrażających moją osobę, ale w moim przeświadczeniu, potwierdzi to jedynie to, o czym pisałem kilka linijek wyżej.

Jeżeli ktoś chce rzeczywiście pogłębiać swoją wiedzę o zagadkach Rook'a , to polecam przeglądnięcie forum na www.tibianews.net i oczywiście WoT.

Czuwaj!

Ostatnio edytowany przez Katyusha - 05-09-2007 o 20:45.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 21:25   #2076
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slavkomir Pokaż post
http:// pl. youtube . com / watch?v=wZlwQ2k8078 -- to chyba nie jest fake.. taka postac istnieje i nawet w opisie na tibia.com ma w profilu napisane, ze go zdobyl..

TO JEST FAKE zal nie ma sworda.
nie pokazał = nie ma proste
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 21:31   #2077
orromiss
Użytkownik Forum
 
orromiss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2007

Posty: 97
Imię: Orromiss
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 31
Poziom mag.: 33
Domyślny

Co myślicie o tym komunikacie o ktorym napisali na tibia.pl


Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!
orromiss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 22:50   #2078
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

A czy któryś z was, superhipermegaziomalskiegeniushe, słyszał kiedyś przysłowie "w każdej legendzie jest krztyna prawdy"?

Wasze zachowanie można porównać do odbierania głodnemu bułki, żeby ją demonstracyjnie wyrzucić do śmieci.
Innymi słowy-prowokujecie do kłótni.
Tym samym przyczyniacie się do offtopu.

To chyba dostateczne powody, by dać wielce szanownemu Krzysiowi warna/bana.
Mam nadzieję że któryś inteligentny moderator weźmie to pod uwagę.

Miłego wieczora.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2007, 23:41   #2079
codenamel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Krk City

Posty: 16
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: N/C
Skille: N/C
Domyślny

Ok.
Powiem od siebie tak:
Ja osobiście tylko wysnuwam swoje koncepcje i nie będę ich tu przedstawiał, ponieważ prawdopodobnie zostałbym zbesztany za "ciastomózg"...ale skoro wszyscy, to wszyscy.

Jedną z moich koncepcji, jest powiązanie z Trójpunktem.
Skoro linia prosta przecina trzy punkty powodujące znikaja SoF'a, to logicznym dla mnie jest, biorąc pod uwagę lekcje fizyki, że każda akcja powoduje reakcję.
3 punkty - zniknięcie = reakcja.
Łatwo można więc wywnioskować, iż inna tego rodzaju akcja, powoduje pojawienie się SoF'a, tudzież upragnionego Sworda, na który kicham, bo "wale z mejsa". Nie twierdzę jednak tak jak niektórzy, że SoF od kopa ląduje w naszych rękach, albo jesteśmy teleportowani i solujemy Demona...to śmieszne.
Ja uważam, że następna akcja powoduje pojawienie się SoF'a z powrotem, co za tym idzie? Nasza akcja jest zła! Dlaczego tak myślę? Ponieważ:
Takie zjawiska robione są na wzór pętli. Np wieża opodal WT, otwiera się codzień i zamyka. SoF - stając odblokowujemy, wracając - zamykamy.
Z mojego punktu widzenia, to jest EVENT, a nie Quest.

To tylko moja teoria. Myślę jednak, że dany Event, nie jest Questem, aczkolwiek taki Quest jest i SoF w końcu wpadnie w ręce Rookstayer'a.

@Punisher
Mówisz, że CIPSOFT by coś o tym napisał?
Hmm...a nie napisał orzekając, że każdy item w Tibii da się zdobyć?;-)
__________________
Ludek Moje Godło, Tibia Jego Godność xD
codenamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2007, 10:11   #2080
pbob13
Użytkownik forum
 
pbob13's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006

Posty: 6
Domyślny

Ludzie nie chcecie pomóc to nie piszcie w tym temacie. Czy to takie trudne? Pisząc w tym temacie, że "Nie da się zdobyć SoF'a." to wy offtopujecie. Tutaj staramy się rozwiązać zagadki rookgardu i nikt z nas bana nie dostaje bo a) Nie offtopujemy tak jak wy. b) Nie bluzgamy się nawzajem (ci co chcą to rozwiązać) c) Staramy się pomóc wszystkim Tibijczykom i przekazać rozwiązanie zagadki.

@codenamel
Hmmm... Ja raczej uważam, że to nie jest Event choć mogę się mylić... Jednak co do tego znikania to jest tak, że jak go znikniemy to on znika na jakieś 10-15 minut.
pbob13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin 3