Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-07-2004, 18:08   #21
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Ja sugeruję zrobić takie archanioła albo diabła...

Sam nie jestem tego w stanie zrobić - nie znam się na tym po prostu, a nawet gdyby mi się udało, stworzyłbym potwora (phehhehe )
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-07-2004, 18:34   #22
Polny Lowca
Użytkownik Forum
 
Polny Lowca's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2004

Posty: 403
Domyślny

nie znacie sie GBH ma frotki ale red robe soft boots to chyba przesada(z blue robe też)
Polny Lowca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2004, 19:07   #23
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Ghost-sprobuj Narysuj cokolwiek w paincie, co najwyzej cie zbluzgamy Takie wymyslanie stworkow to niezla zabawa, gorzej z rysowaniem
Kamyk-PLZ zacznij w koncu zamieszczac obrazki tutaj, a nie w formie linka...Po prostu zamiast klikac podczas pisania posta w http:// to kliknij dwa przyciski w prawo(IMG)...A GBH taki sobie...Dziwnie wyglada bo te 2 oczy jakby nachodza na siebie... Poza tym Beholder to Beholder i nie powinno sie go tak mutowac To tak jakby zrobi Elite Humana z trzema nogami... Ze HUMAN to HUMAN czyli dwie nogi i dwie rece a mu dorobic trzecia na znak jego elitowosci-tak samo z Beholderem, BEHOLDER ma oczy na szypulkach i jedno oko posrodku, a nie dwojga oczu w zaleznosci od tego czy Giant czy nie Giant...
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2004, 20:47   #24
kamyk93
Użytkownik Forum
 
kamyk93's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2004
Lokacja: Iława
Wiek: 31

Posty: 91
kamyk93 ma numer GG 1598897
Domyślny

matheous próbowałem ale pisze że jedno z pól jest niewłaściwie wypełnione z rana zrobie coś nowego i sproboje na IMG
__________________
You end Bp of Hmm
kamyk93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2004, 09:13   #25
Serdelek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2004

Posty: 36
Serdelek ma numer GG 4580633
Domyślny

Napiszcie co trzeba zrobić żeby to zdjęcie wstawić bo ja też swojego potwora dzisiaj zrobiłem , ale jak chcę wstawić to wyskakuje mi to samo co kamyk93 :/
Serdelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2004, 09:44   #26
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

wielki dobo potwór najwiekszy]

DOBO
HP-9000
EXP-7200
WYSTĘPOWANIE - forum
TAKTYKI- nie znam dobrych ale dam rade nie stwaj z nim oko w oko bo gośc umie porządnie walnąć całkiem dobrze walczy magia fizyczna jeden z najweikszych czarów jego to " exevo mort luxa xan ban "
SŁOWA WYDAWANE - uga buga , jeszcze jedn ban do kolekcji
STUFF- nie wiadomo co daje dobo , poniewarz jeszcze nikt go nie pokonał wiadomo ze ma scythe i black tunic.


Sry ale robiłem to w paincie a inaczej nie umiem , bo nikt z forum niechce mi pomóc bo nie wiem z kąd wziaśc pixel art mam prosbe , mógł by mi ktos podac linkdo pixel art . plx plxplxplxplxpxpxxxpplx.
gorgi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2004, 10:30   #27
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

No to juz jest QRWA PRZESADA!!! Najpierw wszedlem do tematu Karuska, jakis nowy potowrek Shit...Juz nerwy zszargane do reszty(patrz moj post w tamtym temacie...A teraz potworek Dobo jeszcze wykonanie wola o pomste do nieba...Ale tu juz bluzgac nie bede, powiem krotko-Dobo, ty to widzisz i nie grzmisz?
A tak na serio-rozumiem, ze to sam rysowales i ja to doceniam...Ale Dobo ma avatar smierci z kosa a to...to ja nie wiem co to jest A smierc z kosa latwo narysowac, uwierz mi Ale ty zrobiles jakiegos androida z glupawym usmieszkiem... No, ale sam to rysowales, nie to co Karuciul... Powodzenia w dalszym robieniu potworkow, gorgi
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:50.


Powered by vBulletin 3