Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-08-2004, 23:22   #1
nea
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2004

Posty: 4
Domyślny Pixelartyści poszukiwani

Odrazu przejde do tematu. Od pewnego czasu zajmuję się takim oto projektem: www.vanthia.com (tutaj rozpisywać się specjalnie nie będę, wedźcie, poczytajcie FAQ i wszystko powinno być jasne.)

Ponieważ chcę doprowadzić projekt do statusu bety jak najszybciej, a bez odpowiedniego zaplecza graficznego nie będzie to możliwe, ogłaszam wszem i wobec nabór na stanowisko (stanowiska) grafika (-ów) do mojego projektu. Wymogi są krótkie i proste - talent, zapał i duuużo wolnego czasu. Wynagrodzenie - takie samo jak moje (czyt. poza satysfakcją żadne ;]). Na chiwlę obecną najbardziej potrzebne są tiles'y wszelkiego rodzaju - domki, drzewa, jaskinie - wszystko co pasuje do świata fantasy. Wszystkim wannabe udostępniam obecny tileset jako podstawę wraz z edytorem map (wersja "spartańska" - php/js demo ), oraz (ale to już na privie) wytłumaczę jak rysować np. ściany aby wszystko ładnie do siebie pasowało (ew. wytłumacze jak najszybciej zainstalować serwer z obsługą php i uruchomić edytor ;]). Zainteresowany/-a?
nea jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:41.


Powered by vBulletin 3