Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-01-2007, 17:19   #401
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

hmh..Osobiście myśle że to to NIE dzieje sie w mieście...Poza tym Flames down ZNACZY "ognie w dół" lub "ognie gasną" więc raczej w tym ostatnim chodzi o zniknięcie SS i zgaśnięcie ogni...
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-01-2007, 17:29   #402
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Proszę was, nie zapominajcie, że od wszelkich dyskusji tego typu macie inny temat w "Tajemnicach Rookgaardu", więc tam przenieście swoje wszelkie gdybania i domysły.
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline  
stary 27-01-2007, 18:35   #403
Xedram
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 14
Domyślny

Hmm... Wysluchajcie mojej teori:

poisony sa w 2 miejscach Katana quest i salmon quest. pozniej walczysz z poison spiderem na salmonie i rotem na katanie. Ouch> we 2 questach walczysz ze szkieletami. 2 zywioly to energia i ogien wiec tam trzeba cos zrobic albo przypatrzyc sie temu. flames down=ognie w dol> na to wychodzi ze spike i ognie znikaja.

Tylko jedno mi nie pasuje. na salmon quest niema dzwigni.

moze trzeba poszukac w goblin hellu? Wspomniano w ktoryms z postow ze to wszystko odbywa sie na facc area ;]

Mam nadzieje ze pomoglem chociaz odrobinke : ).

Yhym... i jeszcze jedno :
Jesli bedziecie tylko czekac az ktos ujawni jak "zniknac" spike sworda to nieliczcie ze napisze o tym tu wiec RUSZYC GŁOWĄ bo to nie boli a efektem tego moze byc rozwiazanie zagadki przez ciebie! [dla niekumatych to do wszystkich nie dla wybranej osoby]

Pozdrawiam. Xziz~
Xedram jest offline  
stary 27-01-2007, 18:37   #404
Trampolina
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: donosiciel
Gildia: NPC
Świat: Arcania
Domyślny

No dobra fakt moja naiwnosc nie zna granic badz tez ufnosc do takiej osoby jaka jest Pani "INSTYNKT" ale bardziej to moja wyobraznia widziala tego SS w jej rekach anizeli ona mi to wmowila poniewaz nie znalazlem faktycznie ani jednego postu mowiacego o tym zeby go posiadala

Jednak mysle ze troszke sie dziwie ze po tym wszystkim chcac ruszyc cos w tej sprawie Pani "Instynkt " i grupa 3majaca wladze nie chce powiedziec jak to zrobic zeby ognie zgasly ?! w jednym poscie piszecie ze chcecie cos ruszyc a w drugim ze nie powiecie jak dalej isc i gdzie szukac ! nie sadzicie ze to sie troche gryzie ?! Moim zdanie powinno to wyjsc na jaw i niech ludzie dalej szukaja a nie traca czas nad glowieniem sie jak zgasic te ognisko moze ktos nie ma pomyslu na to zeby to zrobic ale moze cos mu zaskoczy jak pokona ta jedna bariere wiec mysle ze bylo by sensowne wyjawienie tego chociazby ludziom zaangazowanym w rozwiklanie zagadek rookgardu (i naprawde nie musze to byc ja bo i tak mam malo czasu na granie) mysle ze wtedy pomoglo by to ruszyc conieco

a wiec pomyslcie czy nie wyglada to narazie tak ze my wiemy ale nie powiemy ale moze ktos ma pomysl co dalej zrobic ?!

Ostatnio edytowany przez Trampolina - 27-01-2007 o 18:45.
Trampolina jest offline  
stary 27-01-2007, 19:09   #405
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Up.
Podanie dokładnej, całkowitej solucji do gaszenia ognia na wyspie byłoby największą głupotą jaką w zyciu widziałem. Apeluję do wszystkich by tego nie robić! Wskazówki - owszem, ale i tak obejdzie się. Każdy ma coś w "musku" i powinien tego czegoś używać.

About pomysłu "gdy przekroczy barierę".

Większość chce tylko zgasić ognie by mieć satysfakcję (nie wiem z czego jeśli pzeczytają opis) albo chcą się pobawić. Sama ciekawość do tego popycha. Wiesz dlaczego zwierzęta wymierają? Bo ktoś rujnuje równowagę np budując fabryki, wycinając lasy, podpalając miejsca gdzie coś żyje. Gdyby ten ktoś wszystkiego nie niszczył, nastąpiłaby naturalna kolej rzeczy i nie byłoby tam niczego, że tak powiem "złego". Myślisz, że jeśli ktoś powie coś nad czym męczył się Master Slayer i Thomas czy jak mu tam przez tyle czasu to coś da? Wiesz jak powinno się odbyć? Ktoś zagasza płomienie, dzięki temu, że wcześniej dowiedział się czegoś od np NPC i wie co robić dalej. Gdyby tak nagle podstawić to wszystkim pod nos - myślisz, że da to odp sqtek? Nie. Zostanie zniszczona równowaga... myślisz, że kogoś obchodzi jak zdobyć Spike Sworda? Nie. Więkoszość interesuje sam szpan tym mieczem i to, że będzie nim zabijał trolle. Tacy właśnie ludzie nie zdobędą Spike, według praw które daaawno temu nakreślił Knigtmare. Jednak co po tym skoro przecież lepiej wypaplać?

Co innego tezy, gdybania i rozwiązywanie na postawie jakiś drobnych wskazówek. Samodzielnie czy nie to nie ma różnicy... ale nie przesadzajmy. Mam nadzieję, że inne fansite również nie udostępnią rozwiązania.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline  
stary 27-01-2007, 19:23   #406
Ma_rvin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 01 2007
Lokacja: Pacanów

Posty: 7
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Menera
Poziom: 11
Skille: 60/56
Poziom mag.: 3
Domyślny

A jednak sie stało.
Pamietam jak były tematy typu "Połż 100 cc na skale to samo sie pojawi w backpacku"albo połż martwego skeleta na ogniu to cie teleportnie do mino maga"
Ma_rvin jest offline  
stary 27-01-2007, 19:43   #407
Silverman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 02 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Świat: Silvera
Szczęśliwy

Heh jakbyscie sie wszyscy jeszcze bardziej starali to i tak nie utrzymacie tego w tajemnicy. Znajdzie sie w koncu ktos, byc moze nawet ktos z was i ujawni to, lecz na konkurencyjnym forum zeby zachowac anonimowosc. Według mnie za tydzien no góra dwa wszyscy, ktorzy beda chcieli wiedziec jak zgasic ognie dowiedza sie .

Nie zapominajcie ze sa tacy co czekaja na solucje. Np. ja sie do nich zaliczam. W tibie nie gram pol roq, a rookstayerem juz ponad poltora i nic mnie nie przekona zeby wrucic do niego. Ale chętnie dowiem się jak wykonac ten trik i jestem pewny ze nie bede muszał dlugo czekac pomimo tego ze ani razu nie klikne dwukrotnie na ikonke tibia***** .
Silverman jest offline  
stary 27-01-2007, 21:36   #408
Laila Polka
Użytkownik forum
 
Laila Polka's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 30

Posty: 23
Stan: Początkujący
Imię: Kamusiatka
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 15
Smutny

@up
Cytuj:
Ale chętnie dowiem się jak wykonac ten trik i jestem pewny ze nie bede muszał dlugo czekac pomimo tego ze ani razu nie klikne dwukrotnie na ikonke tibia***** .
Ale można se ustawić że tlyko raz sie klika na ikone i sie program otwiera XD
a tak apropo to też mam pewność że ktos kiedyś to wygada! ale przeciesz Fajniej jest rozwiązać to samemu... pod warunkiem że wie sie od czego zacząć... czego ja niestety nie wiem
Laila Polka jest offline  
stary 27-01-2007, 21:49   #409
tiker
Użytkownik Forum
 
tiker's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
tiker ma numer GG 6732446
Domyślny

Moim zdaniem to BLEF albo fake to jest zacheta zaby wyjsc na maina a nei zeby czekac na spike sworda
__________________
: )P
Tylko raz przejdę tą drogą. Dlatego jeśli mogę zrobić coś dobrego lub okazać uprzejmość, muszę to zrobić teraz. Nie mogę tego odkładać, lub zaniedbywać, bo już nigdy nie przejdę tą samą drogą.
q( :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
: )P
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.
q( :
tiker jest offline  
stary 27-01-2007, 22:37   #410
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Proszę o kasację tego posta.

Ostatnio edytowany przez Coray - 29-01-2007 o 17:57.
 
stary 28-01-2007, 10:29   #411
Tebiator
Użytkownik Forum
 
Tebiator's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tebiator
Profesja: Rookstayer
Świat: Pandoria
Poziom: 34
Tebiator ma numer GG 6666188 Tebiator ma login Tlenu power_metal@tlen.pl Send a message via Skype™ to Tebiator
Domyślny

smialem sie z kolegi ze uwierzyl w te wasze brednie ze sofem...



co za ludzie... jakby sie dalo taki quest wykonac to juz napewno bym go sam wykonal

pzdr dla tych co mysla racjonalnie
__________________
Zbyt duzy podpis
Tebiator jest offline  
stary 28-01-2007, 11:17   #412
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Up.
To miał być racjonalny argument, tia? A to ciekawe... skoro sam byś go wykonał dawno temu to musiałbyś już dawno wykonać ten skrawek o któym rozmawiamy... bo niewątpliwie ma to związek z głownym questem.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline  
stary 28-01-2007, 13:59   #413
MagField
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 549
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
MagField ma numer GG 723242
Domyślny

Jak ma niech to udowodni;]
MagField jest offline  
stary 28-01-2007, 14:59   #414
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Z racji tego, że pokasowałem wszytko swoim temacie daje ten link tutaj

Zniknięcie Spike Sworda na Malverze(YouTube)

Dzięki Thor i Oran za kręcenie...
Kshaq jest offline  
stary 28-01-2007, 15:28   #415
Shinodin Barthez
Użytkownik Forum
 
Shinodin Barthez's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Menera
Poziom: 17
Domyślny

jest coś dziwnego w tym filmiku...jak jest zbliżenie i przesuwasz czas na to gdy znika ss to masz czarny obraz i nie widać wyraźnie jak to się dzieje klatka po klatce :/
Shinodin Barthez jest offline  
stary 28-01-2007, 17:07   #416
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Co?

Nowy filmik tym razem z muzą itd.
LINK
Kshaq jest offline  
stary 28-01-2007, 23:05   #417
Rooker666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 257
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie sądze żeby to był fake ponieważ na obydwu filmikach jest pokazane rozwiązanie
Gratuluje tym co zdobyli SS
Rooker666 jest offline  
stary 29-01-2007, 02:06   #418
Trampolina
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: donosiciel
Gildia: NPC
Świat: Arcania
Domyślny

Jesli ktos nadal glowi sie nad tym jak zniknac ten nasz kofany mieczyk to podpowiem tylko tak ze wystarczy obejzec 2-3 filmiki zeby zrozumiec o co chodzi z tak zwanym "step twice" podpowiem ze z jezyka angielskiego moze to nie tylko oznaczac "wejdz/stan dwa razy" ale rowniez "wejdzcie/stancie 2 razy" i radze pomyslec o tym ogladajac filmiki z tym cudownym znikaniem przedewszystkim jeden filmik gdzie jeden czlowieczek mowi ze omalo sie nie udal przez to ze ..........

Ostatnio edytowany przez Trampolina - 29-01-2007 o 02:09.
Trampolina jest offline  
stary 29-01-2007, 10:25   #419
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Proszę o kasację tego posta.

Ostatnio edytowany przez Coray - 29-01-2007 o 17:55.
 
stary 29-01-2007, 13:48   #420
DratrisDxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up

To nie dowód -.- -.- -.- -.-

Ktos inny questa zrobil a ty se patrzyłeś , jakbys to zrobil to bys mial przy sobie spike sworda, no nie ?
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:47.


Powered by vBulletin 3