Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-02-2006, 16:29   #161
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Było potwierdzone, że to prawdziwe ciało? Jakoś nie ^^.
Daruj sobie. Możemy jeszcze gdybać, czy było potwierdzone, że Snape/Malfoy/Slughorn/ktokolwiek jest prawdziwy. -_-

Gdyby to był PRAWDZIWY plan, to Potter wiedziałby o wszystkim i z pewnością nie smuciłby się na pogrzebie za kimś, kto tylko UDAŁ, że nie żyje.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-02-2006, 16:30   #162
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shweppes
byłbym wdzięczny gdybyś zechciał powtórzyć tak, abyśmy mogli cię w pełni zrozumieć
On powiedział że Dumbledore umarł bo był osłabiony po wypiciu eliksiru i stracil różdżke kiedy zamrazal Harry'ego bo zabrakło mu czasu na obronienie siebie, a potem pojawil sie Snape i go zabił.

Ładne tłumaczenie??
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline  
stary 03-02-2006, 16:59   #163
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

no ciebie to ja tez zrozumialem a nie tamtego goscia gz za takie ekstremalne tłumaczenie
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 03-02-2006, 17:23   #164
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Naszła mnie jeszcze jedna myśl co do tego że Dumbledore nie umarł.
Cytuj:
Dumbledore miał oczy zamkniete, ale gdyby nie sposób, w jaki rozłożone były jego rece i nogi, można było pomyśleć, że śpi.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline  
stary 03-02-2006, 19:21   #165
Kedven
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 09 2005

Posty: 470
Kedven ma numer GG 7644256
Domyślny

ghost ma racje... sami wymyslacie jakies calkiem nierealne problemy ;p dla mnie dumbledor nie zyje(a szkoda)... popieram tez teorie z obrazami... na pewno potter bedzie mogl sie jakos porozumiec z dumblem przez obraz
Kedven jest offline  
stary 03-02-2006, 22:51   #166
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kedven
. na pewno potter bedzie mogl sie jakos porozumiec z dumblem przez obraz
Raczej nie, Te portrety sa tylko bardziej ozdoba i czasami komentuja rozmowy ktore uslysza. A sama postac na obrazie jest tylka odbiciem jej prawdziwej.
Wiec Dam~ nie bedzie mial takich samych wspomnien etc
 
stary 03-02-2006, 23:46   #167
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Hmm, no, ale zobacz jak z porteretem Fineasa? Wiedział kto jest jego potomkiem. A jak obrazy szukały Weasleya? Też nie do końca to jest jasne. Zresztą ciekawe jak Harry będzie się dostawał do pokoju dyrka.... Sam portretu nie namaluje, a w gabinecie siedzieć cały czas nie można...
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline  
stary 03-02-2006, 23:48   #168
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Tu nie chodziło o zapach, ale kolor macicy jakiejś istoty.

Ktoś tu pisał, że nie rozumiał postępowania Snape'a w pierwszym tomie...
Jest to mniej więcej wyjaśnione na samym początku, kiedy SS rozmawia z Bellatriks i Narcyzą. Snape nie wierzył przez pewien czas do końca, czy Valdek powrócił, a działania przeciw niemu pozwoliły mu zostać na dobre wtyką w Hogwarcie.
Dodam jeszcze, ze Snape sadzil, ze w Harrym odrodzi sie moc Czarnego Pana i to on dalej poprowadzi smierciożerców.

Co do Dumbledore'a - mnie ciekawi, ze Dumbledore nawet gdy Harry opowiedzial mu podsluchana rozmowe Snape'a z Malfoyem to on stwierdzil, ze to nie wazne. Przy jego zdolnosciach oklumencji na pewno wykryl, ze Harry nie klamie. moja teoria - Snape zlozyl przysiege, ze wypelni zadanie Malfoya. A jezeli zadaniem Malfoya bylo POKONANIE Dumbla? Pokonac to niekoniecznie znaczy zabic. Moze go pokonal, ale nie zabil.

Z drugiej strony - wszystko wskazuje na to, ze jednak Dumb~ umarl. Rowling sama powiedziala, ze zginie jedna z kluczowych postaci. Dumb~, gdy powiedzial Harremu, ze to nie wazne (co nie wazne? patrz akapit wyzej) mogl sie domyslac, ze umrze. On wie, ze jest tylko pionkiem. To na czym ma sie skupic to wytrenowanie Harrego, bo tylko on moze zabic Vładka. Dumbledore duzo juz nie zrobi. Harremu moze doradzac co najwyzej jako Duch lub z portretu.

PS: Kurde, chcialbym, zeby to jednak Lord Voldemort zabił Harrego...
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 03-02-2006, 23:51   #169
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Daruj sobie. Możemy jeszcze gdybać, czy było potwierdzone, że Snape/Malfoy/Slughorn/ktokolwiek jest prawdziwy. -_-

Gdyby to był PRAWDZIWY plan, to Potter wiedziałby o wszystkim i z pewnością nie smuciłby się na pogrzebie za kimś, kto tylko UDAŁ, że nie żyje.
Nie martw sie, nie daruje sobie. Gdybać możemy - i to właśnie robię. Harry nie koniecznie mógł wiedzieć o jego planie. To byłoby ryzykowne. A jakby ktoś włamał mu się do umysłu? A jakby się przypadkiem wygadał? A jakby było widać po nim, że nie jest smutny i ktoś by się domyślił? Jest sporo powodów dla których nie powinien wiedzieć.
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
stary 04-02-2006, 00:37   #170
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

topic
co myślicie o takiej hipotezie co do dumbka
że snape użył zaklęcia nie werbalnego i ogłuszył dumba a dumbledore obronił się przed avadą
WIEM zaraz powiecie "niemożliwe przed avadą nie ma blokady ściamniasz"ITD.
ale pozwole sobie pokazać dowód że mogło tak być zajrzyjcie do 5 tomu pod koniec jak jest walka z Voldkiem gdy voldek rzuca Avade na harrego wskakuje dumb i jest napisane "zaklęcie ześlizneło się po jego piersi" więc jakoś musiał obronić w dodatku że to była avada volda który chciał nią trafić harrego czyli zarazem była potężna a tą dostał od snape czyli kogoś słabszego od voldka więc może mu na tyle sił straczyło by zostać odrzuconym przez snape i przy okazji obronić się przed zaklęciem.Hipoteza zawiła ale jest możliwa

p.s mógł ukartować swoją śmierć zanim poleciał z harym po horceruxa ustalił z hagridem i snapem co i jak będzie chciał żeby snape "zabił" dumba a Hagrid przyniósł jego fałszywe ciało na mogiłe a sam się z teleportował bo w końcu mógł zdjąć zaklęcie antyaportacji jak to zrobił z wielką salą
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????


Ostatnio edytowany przez Knight Simon Dark lord - 04-02-2006 o 00:42.
Knight Simon Dark lord jest offline  
stary 04-02-2006, 01:56   #171
Estrie
Użytkownik Forum
 
Estrie's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 80
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tiya
Profesja: Elite Knight
Gildia: Privateers
Świat: Inferna
Domyślny

Nie wydaje Wam się jakoś nie na miejscu nazywać Voldemorta "Voldkiem"?
__________________
14:32 Bork Toots: Mama was queen of the mambo Papa was king of the Congo deep down in the jungle I started bangin' my first bongo.Everymonkey'd like to be In my place instead of me Cause I'm the king of bongo, baby I'm the king of bongo bong
Estrie jest offline  
stary 04-02-2006, 09:58   #172
Xawieri
Użytkownik Forum
 
Xawieri's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Śląsk
Wiek: 34

Posty: 246
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 64
Skille: 14/23
Poziom mag.: 57
Xawieri ma numer GG 3009795
Domyślny

@up
Fajnie brzmi

"Volduś,Obiad!" lol ;p
__________________
Tu możesz mnie pochwalić/wyśmiać/wykrzyczeć się na mnie itd. Kliknij! A Ci sie lepiej zrobi :S

Moje stare chary
Ukryty tekst:

Xawieri - 20 ed - Isara - Retired
Selvid - 55 ek - Elysia - Deleted
Ascremer - 59 rp - Arcania - Sold
Blackwik - 101 ek - Hiberna - Deleted
Mertorinan Arekira - 35 Ek - Arcania - Retired
And More~
Xawieri jest offline  
stary 04-02-2006, 10:23   #173
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

"(..) Ześlizgnęło mu sie po piersi(...)" Ehh, , to przecież tłumacz tak napisał.. Co miał napisać, Avada była tak silna, że Dumbka odrzuciło na 10metrów? Nie szukajmy dziury w całym. Łatwiejsza jest chyba sprawa Syriusza. Chociaż też trudna. A co do tego, żę Dumbek sie aportowal po zapaleniu. W Hogwardzie nie można się deportować i aportować. Nikt nie może! Nawet Dumb. Dowód? Po walce z Umbridge, Knotem i spółką uciekał po schodach. 'Nie czytaliście historii Hogwartu?"
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline  
stary 04-02-2006, 10:34   #174
Kedven
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 09 2005

Posty: 470
Kedven ma numer GG 7644256
Domyślny

Ktoś tam mówił ze Harry nie będzie mógł się dostać do gabinetu dyrektora... Hmm... Jeśli McGonagall byłaby dyrektorem (a to jest prawdopodobne) to pozwoliłaby mu się kontaktować z Dumblem przez obraz... Jest jeszcze jeden mały problem... Dumbledor na pewno nie miałby wielu nowych informacji (bo skąd )jako obraz, wiec byłby... eee... nieużyteczny ... Jeszcze jedno pytanko... Co się stanie z Zakonem Feniksa??
Kedven jest offline  
stary 04-02-2006, 11:52   #175
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Nie martw sie, nie daruje sobie. Gdybać możemy - i to właśnie robię. Harry nie koniecznie mógł wiedzieć o jego planie. To byłoby ryzykowne. A jakby ktoś włamał mu się do umysłu? A jakby się przypadkiem wygadał? A jakby było widać po nim, że nie jest smutny i ktoś by się domyślił? Jest sporo powodów dla których nie powinien wiedzieć.
A jak wyjaśnisz to z resztą szkoły? Dumbledore mówił o większości swych planów Harry'emu, dlaczego nie miałby powiedzieć o tym?

Poza tym, Voldemort więcej nie wdzierał się do świadomości Pottera, bo rok wcześniej przypłaciłby to zgubą. Harry dowiadywał się dzięki temu o większości planów i myśli Riddle'a, a trick z przepowiednią się nie udał.

@Knight Simon Dark lord
Hipoteza ciekawa, ale zauważ, że Dumbledore był niesamowicie osłabiony po wycieczce na horkruks i z ledwością się poruszał. Wtedy w Departamencie Tajemnic był nadal pełen sił i był "Jedynym, Którego Zawsze Się Bał" Valdo.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 04-02-2006, 11:59   #176
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
"(..) Nikt nie może! Nawet Dumb. Dowód? Po walce z Umbridge, Knotem i spółką uciekał po schodach. 'Nie czytaliście historii Hogwartu?"

Po walce z Umbridge Dumbledore nie uciekał schodami. Cytuję: "Buchnął ogień i obaj zniknęli." Faweks umiał zniknąć i zabrać Dumbledore'a na terenie szkoły. A co do tekstu "Nie czytaliście historii Hogwartu?" - to mnie rozwala ^^

Miłego Dnia.
__________________


Czarna_Mamba jest offline  
stary 04-02-2006, 12:36   #177
Thjordir
Użytkownik Forum
 
Thjordir's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2006

Posty: 42
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Pythera
Poziom: 20
Skille: 60/56
Poziom mag.: 3
Domyślny

Ehh przyznam że chciało mi się płakać jak zabili Dumbledore'a.I na jego pogrzebie pod koniec
__________________
Czego slucham??
Fort Minor
Linkin Park
Limpbizkit
Godsmack

Thjordir jest offline  
stary 05-02-2006, 18:16   #178
Sakumil
Użytkownik Forum
 
Sakumil's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2004
Lokacja: yyy o co chodzi ?
Wiek: 32

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Monarh
Świat: Xantera
Poziom: 53
Poziom mag.: 46
Sakumil ma numer GG 3367333
Domyślny

Ja tam mam mieszane uczucia co do ksiązki, nie sądze że była denna, ale nie wciągneła mnie tak jak reszta... A Dumbledore umarł zeby Rowling mogła wiecej kasy wziąść, bo teraz Harry nie wróci do Hogwartu i bedzie mogła wydać wiecej niż 7 tomów.

Jestem ciekawy jak to sie wszystko potoczy skoro nie ma "Jedynego którego sie bał" Sami-Wiecie-Kto. Teoretycznie powinien latać po ulicyach i robić spustoszenie i zabijać każdego kto mu sie sprzeciwi.

Troche mnie denerwóje czasami zachowanie niektórych postaci jest troche nie naturalne ... Napszykład Harry podczas tych wszystkich walk, uzywyał takich mizernych czarów jak Impedimenta , Petrificus Totalus , Drętwota ... Zamiast przydymać z Sectusempra i by pozamiatał gościa raz na zawsze. Czemu Dumbledore nie powstrzymał wcześniej Malfoya, skoro jest taki inteligentny to powinien przewidziec komnsekwencje swojej dobroduszności i zaufania - bał sie o niego (pff), ale nie bał sie o setki uczninów którzy mogli zgniąć jak jego plan poskutkował. Wsumie nie wyjaśnili co sie stało z jego ręką. Jak dla mnie ta książka zostawia straszny niedosyt informacji. No i (może jestem tępy)nie bardzo wiem co miały na celu te lekcje u Dumbledore'a, że co że wie, że trzeba zniszczyć 6 horkluksów zanim uda sie zabić Sami-Wiecie-Kogo ? Przecież mogł mu to odrazu powiedzieć bo przecież jeszcze na wakacjach znalazł jeden z nich (pierścień Marvola) bo miał go na ręce jak odwiedzali Slughorna. Pozatym czemu Dumbledore wział Harrego w podróż przecież nigdy wcześniej tego nie robił ? I co z Egzaminami Owutemów ? Przełożą na następny rok ?

Tak mi sie teraz przypomniało czemu Dumbledor nie bał sie 4 śmierciożerców (w tym jeden był wilkołakiem) i Dracona Malfoya, a Snape'a błągał, żeby mu nic nie robił ? nie wiem... Dumbledor zawsze był tajemniczą postacią ...

<--->

To wszystko jakieś dziwne jest ...
__________________
Mniej chamstwa na forum

Wiecej pomocy!

Ostatnio edytowany przez Sakumil - 05-02-2006 o 18:29.
Sakumil jest offline  
stary 06-02-2006, 11:23   #179
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Dumbledore nie żyje i wątpie, żeby autorka w 7.części przywracała go do życia. Byłoby to troche naciągane, a i jak wiadomo walka ze złem bez Dumbledore'a jest o wiele trudniejsza, atmosfero robi sie... mroczniejsza. Ciekawe jak Potter ma zamiar znaleźć i zniszczyć horkruksy, na pewno ktos bedzie mu musial pomóc... ciekawe kto (jeśli harry tak bardzo tęskni za Dumbledorem, to niech idzie do gabinetu dyrektora i pogada sobie z portretem - ciekawe czy bedzie miał cechy "żywego" Dumbledora?).
Pogromca pk jest offline  
stary 06-02-2006, 12:08   #180
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Kurde, kolesie, mylicie fakty, a potem piszecie głupoty. W gabinecie, jak Dumbledore uciekał przed Knotem, to pomógł mu Fawkes, obaj zniknęli w płomieniach. A w Ministerstwie Harry'ego uratował nie Dumbledore, tylko złoty posąg ludzia.
__________________
.
Bambuko jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.


Powered by vBulletin 3