Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-08-2011, 22:35   #1
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny Miejscówa do skillowania knightem

Expienie na faccu jest za nudne, a do konca wakacji nie bedzie mnie stac na pacca, i w tym celu (aby wykorzystac jak najlepiej kupiony premium) zdecydowalem sie skillowac. Moje skille to 77/74, lvl 59, EQ: DH, DSM, MMS, zaoan legi, pirate/boh, aol. Probowalem wielu opcji i zadna z nich nie wypala m.in:
- Slimy. Trzeba zmieniac co 15-20 sekund co jest bardzo uciazliwe. Mimo ze znam nawet najbardziej sekretne miejsca tibii o ktorych nikt nigdzie nie slyszal takie skillowanie nie ma sensu.
- Cyklopy na mount sternum/poludnie od thais sa bardzo efektywne do skillowania, ale bardzo czesto ktos tam expi i tym samym zabija moje cyklopy (zawsze sa to botterzy badz brazylijczycy).
- Monk+orc warrior na motls, musze sie wspomagac ogromna iloscia mp/hp potow co nie ma sensu, po 3 minutach niepatrzenia w monitor mam 500hp.
Skillowanie na summonie czy graczu odpada poniewaz wrocilem do tibii po 3 latach i nie mam zadnych znajomych ktorzy mogliby mi postawic monka badz zdecydowac sie na skillowanie ze mna, szukalem roznych opcji skillowania ale wiekszosc poradnikow knighta/skillowania pokazuje tylko slimy badz jakies debilne tabelki lvl/skill.

Najbardziej pasowala mi opcja z cyklopami (jakis exp + kasa wpada zawsze), ale nie znam malo uczeszczanego miejsca z respem 3-4 cyklopow. Wspomozcie!
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-08-2011, 15:55   #2
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

- Cyclopolis - masz tam od groma cyclopów, ale najczęściej tam ktoś expi
- Mistrock - także dużo cyclopów, ale musisz uważać na Blood Crab i inne rodzaje Cyców.. dostaniesz się tam z Yalahar, ze statku na Dzielnicy Cudzoziemców Yalaharu - na statkach piratów gdzieś powinien być np. Maris, albo Masir (nie pamiętam). Poszukaj na wikipedii.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2011, 18:15   #3
dezzy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 08 2011

Posty: 8
Domyślny

up@
Ty ogarniasz slowo facc w tibijskim swiecie? ehh...

Na facc jak szukasz miejsca z cycami resp 3-4 to polecam isc na outlaw camp tam gdzie znajduje sie quest na bright sworda,red gem jest tam nie daleko dziurka w ktorej znajdziesz 3 cyclopy skilalem tam troche ale osobiscie wole slimy nawet jesli trzeba zmieniac co chwile ciezka praca potem wszystko wynagradza ) i jeszcze masz fajny resp obok thais wyjscie << jest wierza wystarczy ze wezmiesz jakiegos noobka i ci pomoze w przeciagnieciu dzwigni pojawi sie tp ty wchodzisz a w nim 2 cyclopy malo osob tam zaglada pozdrawiam )
dezzy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2011, 18:21   #4
Rookstayer_the_humble
Użytkownik Forum
 
Rookstayer_the_humble's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2011
Lokacja: Pl

Posty: 22
Stan: Usunięty
Profesja: Rookstayer
Gildia: brak
Świat: Antica
Poziom: 42
Skille: 23/27
Domyślny

@voice
Kolega wspomniał że go nie stać na pacc do końca wakacji

Ja radzę zostać na slimach i patrzeć w monitor. Skille same się nie zrobią i nie jest to stawianie postaci na afku tylko ciągłe pilnowanie tak jak na expie. No chyba że ktoś się za bardzo przyzwyczaił do bota. Ostatecznie możesz skillować w latarni przy thais za tp (2 cyklopy) albo na poh próbować zlurować 2 cyklopy tak żeby nikt i nic nie przeszkadzało ale to raczej gorsze wyjście.


edit
widzę że trochę się spóźniłem z odpowiedzią :/
__________________
Zapraszamy na RON OTS!

Wielki rozwinięty Rookgaard!
Misja na ss, demony, smoki, warlocki!

Poza tym mili i przyjaźni gracze którzy pomogą wkręcić się w świat Rona.

Ostatnio edytowany przez Rookstayer_the_humble - 04-08-2011 o 18:24.
Rookstayer_the_humble jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2011, 00:24   #5
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Ahh.. sorry. Moje niedoczytanie. Przepraszam.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2013, 21:22   #6
mleczuskrk
Guest
 

Posty: n/a
Oczko Gdzie skillowac Knightem (Sword) najlepsze miejsce!

NAJLEPSZE MIEJSCE DO SKILLOWANIA*SWORD* KNIGHTEM W TIBII

Specjalnie zarejestrrowalem sie na forum zeby wam odpowiedziec gdzie najlepiej skillowac knightem tylko ze swordem dokladnie Knifem. Tabela Skillow zeby trenowac Knifem na full def. to od 40+. Jest tylko najlepsze miejsce gdzie nikt nie przychodzi ( bo nikt za wiele nie wie gdzie to jest )

Miejsce to jest na Polnocnym-Wschodzie od Carlin.
na rotwormach. Uwierzcie ze mam 14lvl a skille 63/64 i wcale nie jest zle. a jak mowicie ze Cyclopy jakies N O O B Y zabijaja i sie nie potrzebnie Wkur... to dajcie se juz z nimi spokoj !

To samo ze slimami po pierwsze za duze koszty i jak znow mowicie ze jest zbyt uciazliwe :/ Dlatego radze wam isc tam gdzie ja!

Zabijajac Rotworma macie juz kolejnego i tak w kolko. Po tym miejscu macie duzo czasu dla siebie itp Mozecie byc ciagle WTF i nie musicie sie patrzec na ekran jak sroka na jeb.....

Ja skilluje tam ciagle i nie narzekam nie ma nikogo . to miejsce to najlepsze miejsce do skillowania nawet na 40lvl ! (Na swiecie Guardia zobaczylem na wlasne oczy i trenowal od nocy do rana ) Sam tam niestety chcialem. bylo to 2 lata temu. Od tamtej pory nie ma tam nikogo.... Jezeli ktos bedzie mial problem z dojsciem tam i checia tam poskillowania czy chociazby zobaczenia sobie miejsca wysle fote mapy z dojsciem i ze swoim screenem w ktorym miejscu stanac by bylo w 100% dobrze. Wysylac na adres e-mail ([email protected])



Naprawde polecam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2013, 23:05   #7
Pumaaa.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2013

Posty: 5
Imię: Gryffon
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 45
Skille: 65+/65+
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja proponuje iść na White Deera. Kilka z nich respi się nie daleko Carlin i Ab'dendriel, Deer się siocha więc nie będzie problemu. Taktyka jest prosta, lurujesz sobie Deera w spokojnie miejsce i jakiegoś innego potworka np. Trolla (by shielding rósł) , spokojnie możesz sobie skilować nie patrząc w monitor.

Problem jest tylko taki, że jak ubijesz White Dera to nieraz zamienia się w desperate (zaczyna uciekać) , a raz w agresywnego który Cię atakuje.

Ja tak skilowałem /skiluje do teraz, dla mnie jest to bardzo wygodny sposób.

Ostatnio edytowany przez Pumaaa. - 22-07-2013 o 23:07.
Pumaaa. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:59.


Powered by vBulletin 3