Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-11-2004, 14:40   #1
XXXOOO
Użytkownik forum
 
XXXOOO's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2004
Lokacja: Trimera -> Venore

Posty: 17
XXXOOO ma numer GG 4530525
Szczęśliwy Przygody z GS'em...

Dosyć często lurowany i spotykany w najdziwniejszych miejscach. To on - GS.
Moja przygoda była taka - wracam z Thais z 22lvl druida i przy moście nad rzeką niespodziaka - zlurowany gs. Qmpel zgrywa herosa i złazi na niego. W tym samym momencie wraca na czerwonym pasku życia. Przychodzi kolejny nOObek z Thais (14lvl sorc) i ostrzegaliśmy go żeby nie złaził. Uparciuch - deda zaliczył (nie nie jestem pk tylko gs go polubiał ). Wtedy ja, po chwili namysłu, uznałem że zabiję go łukiem przez rzekę (wtedy był 13lvl palladyna). Plan się powiódł zjechałem go na czerwony pasek. Co nafajniejsze to przyszedł 109 lvl elder druid uhnął go i poszedł. Byłem naprawdę wściekły na niego. Ponownie zrobiłem tą operację i gs padł. Odrazu przyszedł kolejny lvl...

Ostatnio edytowany przez XXXOOO - 22-11-2004 o 14:41.
XXXOOO jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-11-2004, 14:55   #2
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

A nie pluł trucizna przez rzeke? Często zdaża się lurowanie pod dwarven bridge z PoH
Dr.Unknown jest offline  
stary 22-11-2004, 15:56   #3
Wujek Duncan
Użytkownik Forum
 
Wujek Duncan's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: tam dom mój, gdzie komp mój i tibia moja
Wiek: 34

Posty: 40
Wujek Duncan ma numer GG 1928733
Domyślny ee pluł??

chyba "strzelał poison fieldami"... ale gs stworek fajny choc nadziałem się na trapa w ghostlandzie :/ dobry pomysł przez rzekę, ja widziałem też jak ktos na Outlaw Camp ropnął GS'a na pięterko i wtedy z drugiego balkonu wytłukł go... sposób nieopłacalny ale efektowny
__________________
Tibia to tylko gra... najważniejsza jest rozrywka, nie level ani skille...

Welcome to Pythera.... The new World...
Wujek Duncan jest offline  
stary 22-11-2004, 16:33   #4
XXXOOO
Użytkownik forum
 
XXXOOO's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2004
Lokacja: Trimera -> Venore

Posty: 17
XXXOOO ma numer GG 4530525
Domyślny

Owszem pluł, a ja stałem na tym posionie. Raz użyłem exana pox i uha i on zdechł.
XXXOOO jest offline  
stary 05-12-2004, 17:14   #5
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny moje przygody...

Ja przygody miałem dwie.
1. idziemy z kuzynem ubić pare GSów na PoH. Pytam sie go "na skałe?" a on "nie". No to se myśle że on ma inny resp dobry. No i doszliśmy. Patrze: idzie GS a za nim... dwa następne
2. już parenaście lvli potem expie sobie z nim na PoH. Miałem 2 monki. Ubiliśmy orki (te koło dziury z GS), nagle patrze... a tu GS na powierchni sie pojawia. Ubił mi jednego monka zanim uciukaliśmy. Okazało się ze kuzyn ropną GSa... O.o
ripper jest offline  
stary 06-12-2004, 09:34   #6
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@UP : znam lepsza historie. Gosciu na pohu biegal i lurowal smoki, potem manewrowal tak, zeby wpadaly do dziury z gsem. Po jakims czasie kazdy, ktory wpadl do dziury, liczyl deada od 5 smokow i gsa
Ashlon jest offline  
stary 09-12-2004, 20:52   #7
Mishell
Użytkownik Forum
 
Mishell's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Lokacja: zapomnialem :P

Posty: 163
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: nie ma
Świat: Harmonia
Domyślny

re up.
eeeee z tego co wiem potworow nie da sie na dol sprowadzic wiec chyba cos koloryzujesz
a moja historia poszedlem do venore zobaczyc z kumplem g-house bo tam mial byc ( ja knight wtedy chyba 14 lvl ) juz wracamy do ab a tu koles pisze z usmieszkiem cos takiego <-------- gs no to my z ziomem w nogi spowrotem 2 kolo mowi ze nic nie ma ale mu nie uwierzylem i mu zwialem jeden koles zaliczyl zgona bo zszedl z mostu mimo ostrzezen a potem przyszly h-lvle i go ubily
__________________
POZDRO
MISHELL

_____________________________________________

wlasnie tracisz okolo 10 sekund na przeczytanie mojego podpisu
Mishell jest offline  
stary 10-12-2004, 19:03   #8
patrikoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: okolice Tych
Wiek: 33

Posty: 198
Domyślny

Ja tam mam dopiero 4 lvl i zadnego GSa nie widzialem, ale mam pytanko: czemu nie uciekacie przed nim tylko on was zabija? ja jak widze jakiegos silnego potwora to uciekam...
patrikoz jest offline  
stary 10-12-2004, 19:23   #9
Res
Zbanowany
 
Res's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 32

Posty: 222
Res ma numer GG 4405964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrikoz
Ja tam mam dopiero 4 lvl i zadnego GSa nie widzialem, ale mam pytanko: czemu nie uciekacie przed nim tylko on was zabija? ja jak widze jakiegos silnego potwora to uciekam...

Spróboj uciec przed czyms przed czym nie da sie uciec bez 40 lvla+utani gran hur i bohow -.-
Potwory maja swoja szybkosc...Sproboj uciec powiedzmy przed berserkerem ze 200 metrow
Res jest offline  
stary 10-12-2004, 21:21   #10
Wjot
Użytkownik Forum
 
Wjot's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 57
Domyślny

Ja próbowałem uciec i po 5 sekundach ded
A tak wogóle to zlurowany gs 2 razy mnie zabił
Wjot jest offline  
stary 10-12-2004, 23:38   #11
MicMic
Użytkownik Forum
 
MicMic's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2004
Lokacja: Dębica

Posty: 67
MicMic ma numer GG 4255078
Domyślny

buehe troche pośmiałem sobie z tych historii... ja miałem takie Siedze ehhhmmm... znaczy expie sobie z kumplem na pohh idziemy patrzymy 2 smoki
Dobra zabilem z sd patrze na dol zerki jakis gosciu je pozabijal i nagle ds + gs ... ( ja mailem 18 lvl i gdyby sd to nie mial bym tam co robic ) kumpel 35 on ucieka do gory (swiatyni) i mu ds zablokowal droge... i nagle ******* ***** has left the party a ja se mysle ze uciekne bo 1 pole znaczy 0 pol do schodow i nagle llllllllluuuuuupppppp : YOU ARE DEATH
potem nasz loot oddal nam najlepszy gracz na chimerze ale mniejsza z tym
Jeszcze jedna historia co siedzialem na poh z kumplem i paroma lvlami dosc niskimi... najpierw wylacialy smoki - zabilismy potem zerki a kiedy zerki to i leader zaczal mnie gonic patrze a tu od gory goscia goni gs.... oni wkoncu zabili gs a my teleportnelismy sie
MicMic jest offline  
stary 11-12-2004, 17:45   #12
Artur-Knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Wiek: 20

Posty: 107
Artur-Knight ma numer GG 0 Artur-Knight ma login Tlenu 0 Adres Jabbera do Artur-Knight
Domyślny

Ja kiedys zwialem gsowi na 18 lvl niewiem jak ale sie udalo
(jeszcez przed upadem)
Artur-Knight jest offline  
stary 12-12-2004, 22:16   #13
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mishell
re up.
eeeee z tego co wiem potworow nie da sie na dol sprowadzic wiec chyba cos koloryzujesz
Jak to nie, chyba ty cos nie zabardzo grasz w tibie, sa takie dziory, ktorych nie da sie zlookac, tylko jak ktos wejdzie na to pole to sie dopiero ta dziora pojawia, stworki ja ignoruja i wpadaja do niodkrytej dziory, tak jak napisales chyba nie za bardzo duzo wiesz.
emilok jest offline  
stary 12-12-2004, 23:15   #14
Mifepa
Guest
 

Posty: n/a
Oczko A to dziwne.

Mialem Palka na 24 lvl ktory mial 62,63 distansa i 2 bp uhow rozlozylem gs'a nie wiem jak to mozliwe. Calkiem pszypadkiem sie na niego natknolem. Uciekajac bronilem sie i go zabilem
 
stary 13-12-2004, 09:33   #15
Marcepanowy maciek
Użytkownik Forum
 
Marcepanowy maciek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: świnoujście
Wiek: 31

Posty: 75
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Julera
Poziom: 16
Skille: 60/60
Poziom mag.: 4
Marcepanowy maciek ma numer GG 4133230
Domyślny noobek

widzać że masz dopiero 4 lewel bo GS'y są cholernir szybkie
Marcepanowy maciek jest offline  
stary 13-12-2004, 16:49   #16
Ozon18
Użytkownik Forum
 
Ozon18's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Racibórz
Wiek: 37

Posty: 420
Ozon18 ma numer GG 3636929
Evul No cóż

Ja mialem rozne historie.

Raz sobie ide na PoH na respawn na wschó od swiatyni, a tu ni z tego ni z owego wyskakuje gs ^^. Tak sie przerazilem ze nawet ataku nie dalem i zaczelem przed nim uciekac. Uciekalem, uciekalem az spotkalem 2 playerow idacych sobie do venore (panie swiec nad ich duszami). Gs jakos sie zasmakowal i zabil obydwoch. Znowu rzucil sie za mna.
Wszedlem sobie na restauracje kolo d-bridge i czekalem na wybawce. Nagle gs polecial za kims. Ja jako noob zaopiekowalem sie itemkami playerow poleglych do tej pory. W tym czasie gs troche sobie podjadl i wrocil po drodze zabijajac jakiegos nieszczesnika.
Znowu sobie wszedlem na daszek i zobaczylem ze jakis hihg - lvl nadchodzi. Wspolnymi silami pokonalismy pajaka.
__________________
Confutatis maledictis,
Flammis acribus addictis.

Dies Irae
Ozon18 jest offline  
stary 13-12-2004, 17:35   #17
Wolen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 33

Posty: 3
Domyślny

To tak... miałem wtedy 14 lvl chyba, loguje sie a tu nagle Gs kolo mnie hehe, i każdy chyba wie co dalej... Następny Gs to byl jak szedłem z d-bridge, mniej wiencej ten sam lvl i dead. I ostatnio 30 lvl ide z huntu na dragonach do venore, atu nagle Gs noi a ze mialem duzo many i full życia to on zaliczył dead.
Wolen jest offline  
stary 15-12-2004, 17:12   #18
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

No cóż, ide sobie do kazz kupic gfb (akurat szedlem na poh), pod d bridge troche pfów widze ale najwyżej zwieję, myślę, więc leze dalej. pod samym mostem, o qfa gs, 17:52 (czy coś kolo tego) You lose 187 hitpoints due to an attack by a giant spider. , uff, zwiałem na mostek . Przychodzi jakiś 40+ elite i mówi że bloknie, a reszta niech bije (był tam jeszcze jakis palek i 29 master). Elite schodzi, biegnie do drugiej rampy, a ja lece z drugiej strony bić z sd... palek polecial ale od strony gsa, pajączek retarget i dead :> . Więc knight zlurowal pod drugą rampe, a ja nawalam z sdkow... aż przyszlo mi do glowy, żeby to troche przyspieszyc . ExEvO MorT HuR, 17:55 You lose 229 hitpoints due to an attack by a giant spider, dead.
Potem sie dowiedzialem że knight przez przypadek wszedl na rampe ale koles miły i mi zapłacil za stracone skille i stuff tak wogóle ten master co czekał na moście lurował tego dnia wiele gsów, i duzo ludzi padlo... pozdrawiam
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline  
stary 15-12-2004, 18:17   #19
Knight off Aldora
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie lubie zlurowancow ostatnio musialem 2 plecaki uhow bo byly 2 ale pokolei i puzniej plac za uhy jak taki lipny loot
 
stary 22-03-2007, 15:35   #20
dominik10
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2007

Posty: 30
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Res Pokaż post
Spróboj uciec przed czyms przed czym nie da sie uciec bez 40 lvla+utani gran hur i bohow -.-
Potwory maja swoja szybkosc...Sproboj uciec powiedzmy przed berserkerem ze 200 metrow
Bersa to ja zbijam na raza z pomoca paru exur gran i wszyscy sie dziwia ... 30 druid ze spokojem ubije bersa wiec sie nei dziwcie ze zamiast uciekac podejde do niego. Ale jak mialem cos kolo 23 to mi gs wylecial myslalem ze po mnie. Wystraszylem sie bo mowie na pewno znow pk ze poison fieldy i zaraz mi gs wyszedl to mu ucieklem . Nawet nie mialem czasu dac exany pox tak sie wkurzylem ze znow padne. I jakos sie ocalilem. <Bog dal mi jeszcze jedna szanse>
dominik10 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:42.


Powered by vBulletin 3