Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-05-2009, 14:38   #21
Divo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 04 2009
Lokacja: Barcelona

Posty: 5
Stan: Na Emeryturze
Poziom mag.: 99
Domyślny super

Zacznij Grac Na Premi Jest Git !

Ostatnio edytowany przez Divo - 02-05-2009 o 14:39. Powód: zły temat ;/
Divo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2009, 16:43   #22
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

gdyby był server taki jak premia tylko ze no-pvp odrazu bym tam postać przeniósł (oczywiscie jezeli taka opcja bedzie ;D moze tez pomysla o takim servie? )
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 09:51   #23
demen
Użytkownik Forum
 
demen's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2009
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 22
Skille: 74/75
Poziom mag.: 5
Brak ikony

Gra na tym świecie to czysta przyjemność - można zająć dużą część expowiska, co w zupełności wynagradza wolniejszy respawn potworków.

Wbrew pozorom na Game-Chacie znajdziesz masę ludzi chętnych do rozmowy. Oczywiście bez znajomości angielskiego ciężko będzie Ci tam grać (dlatego twierdzisz, że serwer klimatu nie ma?). W większości h-levele są bardzo pomocni. Zazwyczaj gracze są przyjaźnie nastawieni do innych. Nieraz zdarzało mi się paść przez kicka itp. i znaleźć w depo parcela z moim ekwipunkiem (podziękowania dla Sid'Shamown'a). Ogólnie na serwerze panuje niesamowity klimat, gracze są niezykle kulturalni, przez co nie musisz bać się o własnego lootbaga ... Plagą są natomiast (bardzo rzadko spotykani, ale jednak) random PK, ale jak już ktoś wspomniał - tylko do pewnego levela - potem idzie już tylko z górki.
__________________
"Shut up and take the pain! Take the pain!"

Ostatnio edytowany przez demen - 13-05-2009 o 16:47.
demen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2009, 22:00   #24
misiek111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 08 2009
Lokacja: Lubin

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Premia
misiek111 ma numer GG 3795078
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rooo Pokaż post
Hiho
Gram aktualnie na Premii i spróbuje Ci coś powiedzieć o tym serverze
Może zacznę od cen Itemki Addonowe , które zbiera się na niższych lvl są drogie z powodu małej ilości low lvl , np. Beho eye 2-3k each . Takie ceny panują z powodu chęci pomocy graczom z niższym lvl oraz dlatego , iż na tym serverze jest sporo High LvL . Co do profesji to nie zauważyłem jakieś przewagi z powodu zbyt rzadkiego spotykania innych graczy
Hmmm teraz trochę o expieniu . Wielkiej niewiadomej dla wielu osób. Tak to prawda jest wolny respawn ale expowiska są często wolne z możliwością do zarezerwowania . Często zdobywałem doświadczenie na całkowicie wolnych piratach , EF , żółwiach obok PH i nie miałem problemów z czekaniem na resp. Zajmuję się spory obszar i można expić do woli. Najbardziej oblegane są oczywiście Dragi obok Venore i Edron ale na pocieszenie dodam , ze już nie raz zdarzyło mi się zobaczyć wolny/e respawny z DL i dragami i DL w czasie szczytu ( 200-250 osób online , 18-24 ). Poziomy z małpami poniżej powierzchni są z możliwością rezerwowania Osobiście bardzo lubię tu expić
Teraz kwestia graczy . Grają tutaj ludzie z różnych krajów. Jest sporo Polaków i Anglików. Często można też porozmawiać z Brazylijczykiem , Niemcem , a czasami nawet z Chińczykiem LOL oraz Rosjaninem
Ludzie są wyjątkowo mili . Głowna guildia tępi przede wszystkim botterów , więc mała rozmowa i pozbywamy się takowego Wyjątkowo mili gracze , często low lvl dają podstawowe EQ albo nadwyżki do ustalonej ceny. Na początku trochę ciężko zawierać znajomości ale potem to już reakcja łańcuchowa
Gram tutaj może 2 miesiące ( druga postać , nie patrz na tibia.com ) i ani razu nie widziałem PK bez powodu. Może to dlatego , że nie expiłem w miejscach z dala od DP Podobno granica do której PK atk. to 40lvl i dalej już się boją PRO i kumpli

Gdybyś chciał , więcej info to napisz pytania
Sry za błędy ale mam właśnie do napisania sporo prac i nie mam czasu spr błędów , których napewno nie uniknąłem.
Też gram na premi co prawda od niedawna. Bardzo fajny klimat jest mimo tego iż gra mało osób z rana respy sa wolne dopiero po południu/wieczorem ludzie się pojawiają.Zachęcam do grania !
misiek111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:34.


Powered by vBulletin 3