Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-06-2008, 01:24   #41
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Moje zachowanie jakie było ?? Nigdy nie brałem udziału w wojnach... przez 60 lvli ani 1 unjusta nie było, ani 1 fraga. Byłem niewidoczny w sumie.

Noob pvp jest... Hmm no jest chujowe...to prawda... ale jeśli się chce odpocząć od tych mas pkerów...pograć dla lvla to ja nie widze w tym nic złego... po coś chyba są te servery... To tak jakby Pvp enfo wyśmiewali Pvp... proste.
Ok'rzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-06-2008, 10:14   #42
Kosek15
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja na Beryli mialem 53 rp i mialem kumpli w chuja wkazdej best guild i nikt sie do mnie nie dobijal a Rev'ico mial hacka albo sprzedal chara bo gra nim jakis Br teraz

P.S mialem pro od niego i z dnia na dzien patrze a on anpieprza cos po "espanol" i takl zostalo

Ostatnio edytowany przez Kosek15 - 12-06-2008 o 10:15.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2008, 12:12   #43
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
Moje zachowanie jakie było ?? Nigdy nie brałem udziału w wojnach... przez 60 lvli ani 1 unjusta nie było, ani 1 fraga. Byłem niewidoczny w sumie.

Noob pvp jest... Hmm no jest chujowe...to prawda... ale jeśli się chce odpocząć od tych mas pkerów...pograć dla lvla to ja nie widze w tym nic złego... po coś chyba są te servery... To tak jakby Pvp enfo wyśmiewali Pvp... proste.
Porownywanie non-pvp do pvp a pvp-e do pvp jest bledem.
Poprostu na non-pvp graja ludzie ktorzy nie daja sobie rady w tej grze

A z tego co slyszalem straszny asslicker z ciebie byl i mieli ludzie ciebie dosc
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 15:21   #44
whoos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kosek15 Pokaż post
Ja na Beryli mialem 53 rp i mialem kumpli w chuja wkazdej best guild i nikt sie do mnie nie dobijal a Rev'ico mial hacka albo sprzedal chara bo gra nim jakis Br teraz

P.S mialem pro od niego i z dnia na dzien patrze a on anpieprza cos po "espanol" i takl zostalo
retard - revico br hhahahahah
__________________
GŁOS LUDU
whoos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2008, 17:14   #45
Malcolm123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 07 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Berylia
Poziom: 76
Skille: 91/71
Poziom mag.: 18
Domyślny Haha

co do rev'ico znam goscia po prostu zna rózne języki ... tak. np jak Ty znasz angielski to on z jaki mu sie chce. Pozatym co do Beryli gram, grałem i będę grał. Raczej ten server nie jest dla ludzi którzy są neutral. Wbijasz 100 lvl masz hunted za free bo duży lvl i masz masslogi. Ktoś już napisał ze jeżeli ktoś do Ciebie napisze Hi a Ty po 3 sec napiszesz to masz hunta xd - To jest święta prawda. Jest ogromne PA, raczej ten server polecam ludzio którzy lubią random pk i rózne rzeczy związane z pk ^^
Malcolm123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 13:13   #46
asxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2008

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Domyślny

Szkoda, że o tym nie wiedziałem kiedy zakładałem postać na tym serwerze. Teraz mam 42 lvl i nie chcę na razie się rozstawać ze swoją postacią. Za dużo wysiłku w to włożyłem
To, co czytam na forum tibia.com o świecie Berylia to jakaś paranoja. Bardzo często zakładane są tematy o tym, że ktoś rezygnuje bądź jest hunted po prostu za nic (np. jakiś hlvl pisze do kogoś "pay boh or hunted", itp.) Nie wiem czy to jest cała prawda, czy trochę zmyślane ale na pewno niepokojące. Jeśli to wszystko prawda, to pewnie mnie też to spotka Jednak jak na razie staram się unikać kłopotów i cieszyć z gry Może kiedyś nadejdą lepsze czasy.
asxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 22:49   #47
Ickus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 01 2008

Posty: 3
Skille: 88/79
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asxx Pokaż post
Szkoda, że o tym nie wiedziałem kiedy zakładałem postać na tym serwerze. Teraz mam 42 lvl i nie chcę na razie się rozstawać ze swoją postacią. Za dużo wysiłku w to włożyłem
To, co czytam na forum tibia.com o świecie Berylia to jakaś paranoja. Bardzo często zakładane są tematy o tym, że ktoś rezygnuje bądź jest hunted po prostu za nic (np. jakiś hlvl pisze do kogoś "pay boh or hunted", itp.) Nie wiem czy to jest cała prawda, czy trochę zmyślane ale na pewno niepokojące. Jeśli to wszystko prawda, to pewnie mnie też to spotka Jednak jak na razie staram się unikać kłopotów i cieszyć z gry Może kiedyś nadejdą lepsze czasy.
To jest prawda myslisz ze ludzie zakładali by takie teamty od tak sobie ?
Jak wbijesz z 70 lvl to zobaczysz co to znaczy PA bo narazie to maja na Ciebie wyjeb** wiec mozesz grac spokojnie ale wkoncu jakis hlvl Ci wpadnie i bedzie kazał oddac bohy albo innego itema, taka jest berylia. Mialo byc lepiej a jest dużo gorzej!
Ickus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2008, 16:38   #48
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
Moje zachowanie jakie było ?? Nigdy nie brałem udziału w wojnach... przez 60 lvli ani 1 unjusta nie było, ani 1 fraga. Byłem niewidoczny w sumie.

Noob pvp jest... Hmm no jest chujowe...to prawda... ale jeśli się chce odpocząć od tych mas pkerów...pograć dla lvla to ja nie widze w tym nic złego... po coś chyba są te servery... To tak jakby Pvp enfo wyśmiewali Pvp... proste.
Podziwiam ludzi ktorym podoba sie Tibia ze wzgledu " grania dla levela " i samego expienia :O!!!!!!!!!!!


PvP > PvM
Rev'ico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2008, 23:47   #49
Ickus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 01 2008

Posty: 3
Skille: 88/79
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rev'ico Pokaż post
Podziwiam ludzi ktorym podoba sie Tibia ze wzgledu " grania dla levela " i samego expienia :O!!!!!!!!!!!


PvP > PvM

Również pozdrawiam
Ickus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2008, 12:23   #50
Ravuse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 179
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Ravuse ma numer GG 4227383 Ravuse ma login Tlenu only@for.vips
Domyślny

Na hunta z kolegami pohandlować uhami. Eja, hej!
Ravuse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2008, 10:02   #51
kodpocztowy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 76
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ickus Pokaż post
To jest prawda myslisz ze ludzie zakładali by takie teamty od tak sobie ?
Jak wbijesz z 70 lvl to zobaczysz co to znaczy PA bo narazie to maja na Ciebie wyjeb** wiec mozesz grac spokojnie ale wkoncu jakis hlvl Ci wpadnie i bedzie kazał oddac bohy albo innego itema, taka jest berylia. Mialo byc lepiej a jest dużo gorzej!
Co ty pier###### stary. Ja mam 130-150 (gram jakies pol roku) i wtedy tez pisali: "Nie graj tu, duzo pekerow, pa i wojny. Podbiegnie ci 100 lvl i plac za hunta". Postanowilem sprobowac i zaczalem grac. Padlem narazie 5 razy i to z winy netu, a nie przez ludzi. Jak sie nie umie grac i sie rzuca do wszystkich, zabija to potem sie ma paymenta i jest placz, i potem sie pisze na forach jaka to Berylia jest zla. Zal mi takich ludzi.

Ostatnio edytowany przez kodpocztowy - 05-08-2008 o 10:04.
kodpocztowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2008, 10:44   #52
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kodpocztowy Pokaż post
Co ty pier###### stary. Ja mam 130-150 (gram jakies pol roku) i wtedy tez pisali: "Nie graj tu, duzo pekerow, pa i wojny. Podbiegnie ci 100 lvl i plac za hunta". Postanowilem sprobowac i zaczalem grac. Padlem narazie 5 razy i to z winy netu, a nie przez ludzi. Jak sie nie umie grac i sie rzuca do wszystkich, zabija to potem sie ma paymenta i jest placz, i potem sie pisze na forach jaka to Berylia jest zla. Zal mi takich ludzi.
Taa pewnie twój char jest jak char na npvp nigdy nikogo nie zabiłeś, nie masz normalnych kumpli, nie masz honoru, boisz się ważniejszych od siebie.Co to za gra? Odpowiem Ci. Nudna i pozbawiona jakiegokolwiek sensu. I ide o zakład że masz knighta albo paladina. Profy bez przyszłości, bez pvp do expiania, do gry takiej jak twoja.
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 18:04   #53
Ickus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 01 2008

Posty: 3
Skille: 88/79
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Liper Pokaż post
Taa pewnie twój char jest jak char na npvp nigdy nikogo nie zabiłeś, nie masz normalnych kumpli, nie masz honoru, boisz się ważniejszych od siebie.Co to za gra? Odpowiem Ci. Nudna i pozbawiona jakiegokolwiek sensu. I ide o zakład że masz knighta albo paladina. Profy bez przyszłości, bez pvp do expiania, do gry takiej jak twoja.
Zgadzam sie z Liperem!
A jak juz idziesz zabijac to pewnie zabijasz 8 lvl ,i i tak sie modlisz zeby nikt Cie nie huncil, lizesz dupe wszystkim hlvl na beryli i dlatego Cie nie zabijaja ; ]

Pozdrawiam i życze miłych wakacji :*
Ickus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 16:48   #54
kodpocztowy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 76
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ickus Pokaż post
Zgadzam sie z Liperem!
A jak juz idziesz zabijac to pewnie zabijasz 8 lvl ,i i tak sie modlisz zeby nikt Cie nie huncil, lizesz dupe wszystkim hlvl na beryli i dlatego Cie nie zabijaja ; ]

Pozdrawiam i życze miłych wakacji :*
Nie zabijaja mnie bo mam kumpli, ktorzy sie za mna zawsze wstawia. I wiesz co? Wole miec 150+lvl i expic niz miec 70 z huntem i stac w depo, ale to jest twoj wybor. Wybrales to drugie ... .

Pozdro i BB.

Ostatnio edytowany przez kodpocztowy - 19-08-2008 o 16:49.
kodpocztowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2008, 22:00   #55
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kodpocztowy Pokaż post
Nie zabijaja mnie bo mam kumpli, ktorzy sie za mna zawsze wstawia. I wiesz co? Wole miec 150+lvl i expic niz miec 70 z huntem i stac w depo, ale to jest twoj wybor. Wybrales to drugie ... .

Pozdro i BB.
150 lvl potrzebuje kumpli żeby się za nim wstawili, żałosne
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 08:30   #56
omgkk
Użytkownik forum
 
omgkk's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2008

Posty: 5
Domyślny

żałosny to jesteś ty i twoja gildia bo dostajecie cały czas w dupsko
omgkk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 20:02   #57
bartekssss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mysle ze Berylia jest ok. Lecz za duzo wozą sie tu Polacy
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 14:58   #58
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Liper Pokaż post
150 lvl potrzebuje kumpli żeby się za nim wstawili, żałosne
Mozna miec nawet 300 lvl , ale bez znajomych , bez sojuszników ktorzy wstawia sie za ciebie... JESTES NIKIM.
Zapamietajcie sobie to raz na zawsze ze w tibi aby cos osiagnac trzeba miec ekipe albo bardzo mocny charakter ktory sprawi ze ludzie pojda za toba

pozdro dla tibiarzy :O
Rev'ico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 14:42   #59
Gendrilex1908
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2008
Lokacja: Zadupie

Posty: 8
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Berylia czy jak
Poziom: 999
Skille: 9999999
Poziom mag.: 99
Domyślny Zal

Obydwoje gadacie jak 8 lvle napewno kupiliście postać. ;]
Gendrilex1908 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:14   #60
kodpocztowy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008

Posty: 76
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ten liper to rzeczywiscie jakis frajer. Zgodze sie z tym co napisal rev'ico:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rev'ico Pokaż post
Mozna miec nawet 300 lvl , ale bez znajomych , bez sojuszników ktorzy wstawia sie za ciebie... JESTES NIKIM.
kodpocztowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:58.


Powered by vBulletin 3