Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Muzyczne

Notki

Forum Muzyczne Lubisz muzykę inną niż w Tibii? ;-)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-06-2011, 22:36   #21
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Bylem na festiwalu, wydalem 400 zl i nie zaluje Rok temu oczywiscie impreza byla o wiele lepsza, sklad duzo bardziej konkretny, ale w tym roku nie bylo zle. Od poczatku:

- Killing Joke - bardzo konkretna kapela, szkoda, ze dostali tylko 30 minut, grali jako pierwsi, kiedy na lotnisku bylo jeszcze dosc pusto (wiekszosc osob spozywala piwo w strefie piwnej), a publika w wiekszosci kompletnie ich nei znala i zlala ich wystep. Z przyjemnoscia wybralbym sie na jakis klubowy koncert, mam nadzieje ze w Polsce jeszcze uda mi sie ich upolowac. Doskonala forma.

- Devin Townsend - przed jego wystepem wysiadly mikrofony Paradoksalnie, bez mikrofonu, chodzac i krzyczac ze sceny do ludzi publicznosc rozruszal bardziej, niz swoim naglosnionym juz wystepem Muzycznie nie moj klimat, ale wystep calkiem przyjemny.

- Volbeat - totalnie rozpierdolili Nie ukrywam, jechalem tam glownie po to, zeby zobaczyc w koncu ich wystep na zywo i moje oczekiwania spelnili calkowicie. Niesamowita energia, swietnie porwali publike, lepiej niz Iron Maiden. W sumie nawet dobrze, ze dostali tylko 45 minut od organizatorow, gdyby dostali pelny czas, zajechaliby publike i niewielu dotrwaloby w pelni sil do Maiden Obecnosc na indywidualnym koncercie w Polsce obowiazkowa.

- Mastodon - kompletne rozczarowanie. Muzycznie nie trafiaja w moj gust, ale chcialem obejrzec ich wystep z czystej ciekawosci, slyszalem wczesniej o nich wiele dobrego, o tym jak dobre koncerty daja. Najbardziej zawiodlo naglosnienie - nie wiem, czy oni tak zawsze, czy to jakis wypadek przy pracy, ale bas byl tak glosno podkrecony, ze nie bylo slychac nic innego, jak tylko przewracajace flaki i miazdzace czaszke dudnienie. Z niesmakiem wyszedlem po 2 utworach, bo nie dalo sie tego brzmienia zniesc. Poszedlem na piwo.

- Motorhead - swietny wystep, w koncu udalo mi sie ich zobaczyc na zywo. Jedyny minus - naglosnienie. Lemmy byl z wokalem kiepsko slyszalny, ale to nei zepsulo koncertu, potrafia skopac dupy.

- Hunter - jedyny zespol z malej sceny na ktory poszedlem, nie zaluje, mimo ze stracilem dobre miejsce w GC. Jeden z najlepszych wystepow tego dnia, powinni dostac miejsce na duzej scenie, np zamiast Mastodona. Publika bawila sie swietnie.

- Iron Maiden - bardzo fajny koncert, chociaz z ubieglorocznym koncertem Metalliki porownujac, to o klase nizej Przede wszystkim bylo cicho. Rok temu, po Metallice mialem problemy ze sluchem przez tydzien, w tym roku w ogole No i publika niezbyt zaangazowana w koncert. Ale forma zespolu na wysokim poziomie, setlista tez niezla (chociaz wyrzucilbym Final Frontier i El Dorado, jak dla mnie do dupy utwory).

Organizacja tez nie byla zla. Napoje byly tansze niz rok temu, najabardziej na plus zdziwila mnie organizacja powrotu, tyle sie nasluchalem o kilometrowych kolejkach do autokarow, wypchanych po brzegi, a tymczasem jadac w kierunku metra, dostalem sie bez problemu do autobusu, nie bylo zadnego tloku, wiekszosc osob siedziala. W porownaniu przykladowo z transportem w Chorzowie, gdzie po Metallice jadac tramwajem na dworzec nie dotykalem stopami podlogi, tylko wisialem na ludziach, byl pelen profesjonalizm
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2011, 22:11   #22
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
- Motorhead - swietny wystep, w koncu udalo mi sie ich zobaczyc na zywo. Jedyny minus - naglosnienie. Lemmy byl z wokalem kiepsko slyszalny, ale to nei zepsulo koncertu, potrafia skopac dupy.
Ty się nie dziw, oni na wszystkich koncertach mają nagłośnienie +120dB.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:35.


Powered by vBulletin 3