Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-10-2006, 08:42   #21
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Mi osobiście nie robi różnicy, czy kobiety będą uprzywilejowane czy będą na równi z mężczyznami, ale do jasnej cholery, nie mogą mieć jednego i drugiego!
Takie uprzywilejowane równouprawnienie jest IMO kompletną pomyłką.
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2006, 10:58   #22
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany Pokaż post
@up
Przepuszczanie kobiet w przejściu to zwykły przejaw kultury, bardzo łatwo poznać, kto jest prostakiem, jeśli ryje się do przodu.

Podobnie jedzenie sztućcami - chyba widzisz, kto jest chamem, skoro wpierdziela pieczeń palcami?
Co do kobiet - jak mówię, jak dla mnie zależy gdzie. Jak gdzieś idę z dziewczyną to ją puszczę przodem, ale właśnie np. do klasy nie widzę potrzeby. Tym bardziej, że czasem miejsca w klasie nie są stałe, a skoro mamy równouprawnienie to czemu ja mam siedzieć na gorszym miejscu? Poza tym u nas w klasie jest 3 chłopaków tylko, i jeśli bym przepuszczał, tobym siedział odosobniony i bym się nudził całą lekcję...

Co do jedzenia - zależy gdzie. Jak ktoś tak żre u siebie w domu i nikt nie patrzy, a przy ludziach umie się zachować, to nie widzę nic złego.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 11:50   #23
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Pytanie

Może wreszcie jakaś dziewczyna by się zainteresowała tym tematem ? Byłoby IMO o wiele ciekawiej...
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 19:38   #24
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Poza tym u nas w klasie jest 3 chłopaków tylko, i jeśli bym przepuszczał, tobym siedział odosobniony i bym się nudził całą lekcję...
O lol ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marixon Pokaż post
Może wreszcie jakaś dziewczyna by się zainteresowała tym tematem ? Byłoby IMO o wiele ciekawiej...
Lól, uwazaj, zaraz Kazia Szczuka ze swoim klonem wejdą i nie będzie mówienia, że jej post ssał pałkę.

A co do puszczania przodem. Ja się z kolegami ładujemy na koncu, i tak zawsze mamy najlepsze miejsca (tył)
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 20:14   #25
Kwadratowe Koło
Zbanowany
 
Kwadratowe Koło's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: ElblągŚwietnaMieścina LiczbaPostów: NieWięcejJakJegoIQ UlubionePowiedzonko: Buta humak, goshak pixo.

Posty: 403
Stan: Początkujący
Świat: Isara twa stara
Poziom: 1:(
Skille: 1337/-6
Poziom mag.: 9?
Domyślny

Nie jestem za rownouprawnieniem. A czemu ? Bo moja wychowawczyni to zajebana feministka. Tak gnoi nas, chlopakow, ze chuj! I ciagle ja jara to, ze dziewczyny wczesniej dorastaja lol.



Sory za przekleństwa, ale nie moglem wytrzymac.
Kwadratowe Koło jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 20:24   #26
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Nie jestem za rownouprawnieniem. A czemu ? Bo moja wychowawczyni to zajebana feministka. Tak gnoi nas, chlopakow, ze chuj! I ciagle ja jara to, ze dziewczyny wczesniej dorastaja lol.



Sory za przekleństwa, ale nie moglem wytrzymac.
Mnie uczyła (uczyła, bo teraz jest na emeryturze, dzięki Bogu!) kobieta, której z młodości jakiś uraz do chłopców pozostał i wpisywał nam (płci męskiej) punkty karne np. kiedy trzymałeś ręcę pod stołem (za potencjalną masturbacje) i za to że się na nią patrzyłeś (że niby się z niej śmiejesz). Ja wiem że to brzmi absurdalnie, ale każdy uczeń z Gimnazjum nr 4 w Mielcu może o tym poświadczyć ;-)
Jak widzisz wcale nie miałeś najgorzej
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 21:23   #27
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Domyślny

@Kwadratowe Koło & styku:

No to rzeczywiście zjarane babki. W ogóle dziewczyny są bardziej lubiane w szkole, bo albo przez właśnie takie feministki, albo przez kolesi, którzy wolą płeć przeciwną (raczej rzadziej, żeby nauczycielki lubiły bardziej chłopaków ). Osobiście uważam, że nie powinno się mieć ulubieńców za płeć, warunki fizyczne, czy wiedzę z przedmiotu, jeżeli już to za sprawowanie i kulturę osobistą danej osoby (w tym przypadku uczennicy/ucznia).

Ale nie można oceniać kobiet po takich przykładach. Każda osoba, niezależnie od płci, jest unikatowa. To, że niektóre (podkreślam i pogrubiam) kobiety takie są, nie znaczy, że wszystkie. To tak samo, jakby powiedzieć, że mężczyźni (w domyśle: wszyscy) są źli, bo biją kobiety. - Owszem biją, ale nie wszyscy...
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 18:33   #28
D4n0nk4
Użytkownik Forum
 
D4n0nk4's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Wiek: 34

Posty: 65
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Domyślny

Czy jestem za równouprawnieniem? Tak. Ale równouprawnienie to nie jest uprzywilejowanie kobiet, jak twierdzą niektóre feministki. Jeśli kobiety mogą zajmować państwowe stanowiska, wstępować do wojska itp. to wiek emerytalny również powinien być wyrównany.
Kultura, "dżentelmeństwo" - przyjęło się, że kobietom, jako słabszej płci, naley ustępować. Mi osobiście miło jest, kiedy kolega przepuści mnie w drzwiach czy coś takiego, ale jeśli tego nie zrobi nie przeszkadza mi to
A co do tematu - to, czy kobieta powinna zasiadać na tronie, jest bardziej kwestią obyczaju i tradycji niż prawa. Wg. mnie mężczyzna lepiej wygląda jako władca państwa. Dlaczego? Jakoś tak... po prostu
__________________
all i want is for you to be happy and
take this woman and make you my family and
finally you have found someone perfect and
finally you have found...yourself
D4n0nk4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 19:02   #29
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Mnie dzisiaj jedna sprawa wqurwila. Bawiłem się z kolegą (trzaskalismy się tak dla jaj) a tu podlatuje jego dziewczyna i mnie czaska po plerach. Ja do niej "Spie*dalaj s*ko" a ta dalej. Juz chciałem jej tak porządnie przywalić jednak... ręka mi stanęła (powtarzam RĘKA) nie tyle, że dżentelmeństwo czy cuś, ale ja bym miał syf. Nie to, że ona zaatakowała. Ale, że ja pie*dolnąłem.

I gdzie tu sprawiedliwoś :<
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 19:22   #30
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

To chyba nie dziw, że jak dziewczyna widzi własnego chłopaka trzaskającego się z innym, to go nawala w plecy?
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 19:42   #31
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Trzeba chyba stworzyc oddzielny temat ;p.

@up up i jeszcze raz up dla wszystkich..
No, ale sie rozesmialem jak to przeczytalem XD Ale najbardziej mie rozsmieszylo z
punktami karnymi lol... buhahahhaha. (patze sie na nauczycielke bo cos tlumaczy..) Karne!, a potem... 1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1 ehhehe.
Powinni chyba stworzyc oddzielne szkoly;p jak to kiedys bylo.
A sytuacje, w ktorej mojej klasie sie wydarzyly bede przesloscia.

-Chlopcy cicho dziwczyny gadaja, a tu nagle padly slowa od dziewczat "ale qr.." pani sie odwrocila i spojrzala sie na chlopakow powiedziala "tacy chlopcy twardzi to moze odpowiedza na pare pytan" i sie zakonczylo na tym, ze dostalem 4 , ale inni to juz inna historia...

Bede to powtarzal zawsze.. Kiedy bierzesz prawa musisz tez wziasci obowiazki.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 20:33   #32
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Domyślny

Hmm, tov
To może od razu 50% Kobiet i 50% w ludzkości, 50% kobiet w górnictwie, hutnictwie, 50% w reprezentacji piłki nożnej.
__________________
djkuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 20:59   #33
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@UP
Tak, i 50% w Rugby, 50% szambonurki, 50% Papieże (tu będzie problem) no i 50% w wojsku...
Jak już to już.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 21:24   #34
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
Bawiłem się z kolegą (trzaskalismy się tak dla jaj)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bambuko Pokaż post
To chyba nie dziw, że jak dziewczyna widzi własnego chłopaka trzaskającego się z innym, to go nawala w plecy?
Żadna bójka to były jakies mułki, piąchy w mostek ew. zidany. Nic takiego co wskazuje na prawdziwą bójkę

Ale chyba one tego nie rozumieją...
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 22:03   #35
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez djkuter Pokaż post
50% w reprezentacji piłki nożnej.
to akurat dobry pomysł bo nawet panny zagrałyby lepiej w reprezentacji niż nasi "panowie"
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 22:10   #36
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

@Dark Sven
ale nie musiales kierowac wulgaryzmow w jej strone ;p
kobiet nikt nigdy nie rozumial nie rozumie i nie zrozumie
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 22:22   #37
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamor1 Pokaż post
@Dark Sven
ale nie musiales kierowac wulgaryzmow w jej strone ;p
kobiet nikt nigdy nie rozumial nie rozumie i nie zrozumie
To choć piz... czasne cię po ośmiu godzinach w budzie od 7;30 i będe się głupio śmiał.

Wiem, wiem.. 1 gim nie ma tak źle ,no ale...
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 22:56   #38
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
To choć piz... czasne cię po ośmiu godzinach w budzie od 7;30 i będe się głupio śmiał.

Wiem, wiem.. 1 gim nie ma tak źle ,no ale...

Pójdziesz do drugiej, dojdzie ci kilka godzin i umrzesz xD(wiem z własnego przykładu). Aha, a propos, za wsześnie zaczynasz lekcje, można tylko od 8
__________________
Podpisano, Adner.
Adner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 23:00   #39
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Dziwne... Ja od 1 klasy podstawówki miewam lekcje na 7.30 (choć w tym roku ta wątpliwa przyjemność mnie omija). Btw, jak można w gimnazjum umierać? Ja stwierdzam, że 3 to i tak są luzy w porównaniu z LO na przykład.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 06:50   #40
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Dziwne... Ja od 1 klasy podstawówki miewam lekcje na 7.30 (choć w tym roku ta wątpliwa przyjemność mnie omija). Btw, jak można w gimnazjum umierać? Ja stwierdzam, że 3 to i tak są luzy w porównaniu z LO na przykład.
No ba, w gimnazjum to z roku na rok luźniej jest, przyzwyczajasz się, a w trzeciej odejdzie ci jeszcze pare godzin (muzyka, plastyka, technika itp.). Gówno, a nie robota w gimnazjum. Napewno nie ciężej niż w podstawówce...
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:29.


Powered by vBulletin 3