Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-01-2010, 15:20   #1
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny Seerrek exp! Inferna team

Lejdis and Dżentlmen. Zapraszam na film z cykly : Seereek Exp. pt. Amazing xD
W Filmie wystepuje:
Seerreek (ja)
Noname (tamten nop)

Dziękuje do widzenia...

A! bym zapomniał:
http://www.speedyshare.com/files/205...mazon_Hunt.cam
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-01-2010, 15:28   #2
Kleczajek
Użytkownik Forum
 
Kleczajek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2007
Lokacja: l-wo

Posty: 847
Imię: Kleczaj'ek
Gildia: Hardcory
Świat: co
Poziom: co
Skille: co
Poziom mag.: co
Send a message via Skype™ to Kleczajek
Domyślny

Niezly hardcore, obejrzalem cale. Niesamowite
__________________


19:28 Sedzia Anna Maria Wesolowska [1]: Zostales oskarzony o masowe zabójstwa Warlocków.
Kleczajek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 15:34   #3
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kleczajek Pokaż post
Niezly hardcore, obejrzalem cale. Niesamowite
Wiem. Głownie wtedy gdy zostało mi 2hp.
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 16:41   #4
Miran1
Użytkownik Forum
 
Miran1's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2007

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Area Aaron
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 132
Poziom mag.: 66
Domyślny

;l moj server ;]
Miran1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 16:44   #5
Clockwerk
Użytkownik Forum
 
Clockwerk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 438
Imię: Ciocia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Raz Dwa Trzy
Świat: Berylia
Domyślny

porzuciłeś już swoje niecne plany ? tzn "anti rzepka team" ?


@topic

było waste ?
__________________
Seereek aka Leeawe ----->http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=225194



15:06 Gengla [35]: czemu nie dziala komenda !pacc ?? przeciez mam 1 cc
Clockwerk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 16:46   #6
Pepeszka..
Użytkownik Forum
 
Pepeszka..'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2009
Lokacja: Karpacz

Posty: 217
Domyślny

O Ty Potężny Serku! Czy Zechcesz Zostać Moim Mentorem I Nauczyć Mnie Bycia Takim Hardkorem Jak Ty?
__________________
Pepeszka.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 17:38   #7
Komisarz1
Użytkownik Forum
 
Komisarz1's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 203
Profesja: Sorcerer
Gildia: Raz Dwa Trzy
Świat: Verylia
Poziom: 22+
Skille: 10/10
Poziom mag.: 18
Domyślny

Moge cię dotknąć ? Proszę
Komisarz1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 18:20   #8
Artur_Grzyb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2009
Lokacja: Siedlce

Posty: 15
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Poziom: 29
Artur_Grzyb ma numer GG 7918616
Domyślny

Zapiera dech w piersiach (nie)
Artur_Grzyb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 18:37   #9
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ale z fas chartkory :/ ja tesz tak kce!1! Ale ja nawet nie ogarniam pszynożenia fuda .
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 20:07   #10
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Już niedługa kolejna część moich "mhroznych" przygód <333... Ale tytułu wam nie zdradzę ale bd tak hardcorowa, że szok ;0.

--- Leeawe dodał 2 minut i 3 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Clockwerk Pokaż post
@topic

było waste ?

Nie, poszliśmy na wolfy i się zwróciło \o/
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze

Ostatnio edytowany przez Leeawe - 26-01-2010 o 20:07. Powód: Automerged Doublepost
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 21:54   #11
Zacev
Użytkownik Forum
 
Zacev's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Ultimecia Castle
Wiek: 31

Posty: 168
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana/Berylia
Zacev ma numer GG 6431365
Domyślny

co to jest to 1 2 3 o chuj tu chodzi e
__________________
Zacev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 22:30   #12
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

drogi dzieciaku.
nie jestes smieszny i nie bedziesz. nie rob z siebie publicznego posmiewiska, mimo iz mozesz miec inne zdanie na ten temat.
brak przyjaciol i kontaktow w realnym swiecie zastepujesz spinaniem sie na forum i robieniem z siebie wydymadła.
polecam porozmawiac o twoich problemach z mama, moze znajdziecie razem jakiegos madrego kolege/kolezanke i pomoze ci on/ona zapomniec o swiecie wirtualnym, miejmy nadzieje iz "dorosniesz" (mimo ze daje ci max 13-14 lat) i przestaniesz dac sie dymac w dupe. na tym forum nikt cie nie poprze. chyba ze takie same dzieci jak Ty.
nalegamy wiec abys zaprzestal swoich miernych prob bycia smiesznym i poczytal sobie ksiazke, wyszedl na spacer z rodzicami lub po prostu stulil morde bo jestes zalosny
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 22:49   #13
Zaupin
Użytkownik Forum
 
Zaupin's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007
Lokacja: Harrogate ;<
Wiek: 36

Posty: 313
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia:
Świat: Danubia
Poziom: 60
Zaupin ma numer GG 3176523
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
drogi dzieciaku.
nie jestes smieszny i nie bedziesz. nie rob z siebie publicznego posmiewiska, mimo iz mozesz miec inne zdanie na ten temat.
brak przyjaciol i kontaktow w realnym swiecie zastepujesz spinaniem sie na forum i robieniem z siebie wydymadła.
polecam porozmawiac o twoich problemach z mama, moze znajdziecie razem jakiegos madrego kolege/kolezanke i pomoze ci on/ona zapomniec o swiecie wirtualnym, miejmy nadzieje iz "dorosniesz" (mimo ze daje ci max 13-14 lat) i przestaniesz dac sie dymac w dupe. na tym forum nikt cie nie poprze. chyba ze takie same dzieci jak Ty.
nalegamy wiec abys zaprzestal swoich miernych prob bycia smiesznym i poczytal sobie ksiazke, wyszedl na spacer z rodzicami lub po prostu stulil morde bo jestes zalosny
Huhu ladny pokarm dla trola xD
Szamaj trolu(serku) ! ;<
__________________
[*]Toxic Boss[*]

21:19 Shadow of Czarkoo [140]: ja przez tibie nie zdalem

20:07 Seliazer [48]: za 100k daje darmowe pacce! okazja!

14:02 Najarany Kotlet [8]: masz plate leginsy?
Zaupin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 22:53   #14
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
drogi dzieciaku.
nie jestes smieszny i nie bedziesz. nie rob z siebie publicznego posmiewiska, mimo iz mozesz miec inne zdanie na ten temat.
brak przyjaciol i kontaktow w realnym swiecie zastepujesz spinaniem sie na forum i robieniem z siebie wydymadła.
polecam porozmawiac o twoich problemach z mama, moze znajdziecie razem jakiegos madrego kolege/kolezanke i pomoze ci on/ona zapomniec o swiecie wirtualnym, miejmy nadzieje iz "dorosniesz" (mimo ze daje ci max 13-14 lat) i przestaniesz dac sie dymac w dupe. na tym forum nikt cie nie poprze. chyba ze takie same dzieci jak Ty.
nalegamy wiec abys zaprzestal swoich miernych prob bycia smiesznym i poczytal sobie ksiazke, wyszedl na spacer z rodzicami lub po prostu stulil morde bo jestes zalosny
Po 1. Takie "noobowanie" jest moim hobby w zimowe dnie gdy nie ma co robić=( A już nie mogę się gapić w bota -/. Wbijam sobie na jakieś noob-chary i się bawię. Ale wy tego nie zrozumiecie =d. Bo powbijaliście sobie 70-80 i modlicie się by nie mieć waste.. a gdzie w tym jest zabawa? skoro cały czas sracie się czy nie padniecie, dosatniecie hunta lub bd waste.
Po 2. Dodaje te filmy na forum bo lubie czytać wasze zajebiste posty xDDD
rozmieszają mnie czasami bardziej niż ani-mru-mru xD
Po 3. Chuj ci w oko xD

--- Leeawe dodał 1 minut i 23 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zaupin Pokaż post
Huhu ladny pokarm dla trola xD
Szamaj trolu(serku) ! ;<
munch! munch!
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze

Ostatnio edytowany przez Leeawe - 26-01-2010 o 22:53. Powód: Automerged Doublepost
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 23:16   #15
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Po 1. Takie "noobowanie" jest moim hobby w zimowe dnie gdy nie ma co robić=( A już nie mogę się gapić w bota -/. Wbijam sobie na jakieś noob-chary i się bawię. Ale wy tego nie zrozumiecie =d. Bo powbijaliście sobie 70-80 i modlicie się by nie mieć waste.. a gdzie w tym jest zabawa? skoro cały czas sracie się czy nie padniecie, dosatniecie hunta lub bd waste.
Po 2. Dodaje te filmy na forum bo lubie czytać wasze zajebiste posty xDDD
rozmieszają mnie czasami bardziej niż ani-mru-mru xD
Po 3. Chuj ci w oko xD
po 1. w zimowe dni gdy nie masz co robic mozesz sie pouczyc, poczytac ksiazke, wyjsc na sanki, pojsc do kolegi, pomoc mamie w domu. oczywiscie nie musisz bo to jest twoja decyzja. lecz twoim "noobowaniem" pokazujesz brak swojej inteligencji, probojac na przekor wszystkim starac sie byc smiesznym. polecam przyjac kilka slow krytyki osob 'z zewnatrz' ktorzy obserwuja cala sytuacje i jednak pojac do tego swojego pustego dziecinnego rozumku, ze to nie jest smieszne. co do botowania - po co bocisz i sie gapisz w komputer? bot jest stworzony po to, zeby mogl robic wszystko to za ciebie, kiedy tobie sie nie chce, wychodzisz, spisz itd. botujac i patrzac sie ciagle w komputer marnujesz czas ktory moglbys poswiecic na mase innych pozyteczniejszych rzeczy.
po 2. dodaj sobie te filmy na strone forum.dzieci.pl czy tam jakies inne forum dla fagasow. jak nasze posty cie rozsmieszaja, to nie zasluzyles na to zeby grac na komputerze dluzej niz 1,5h dziennie i to pod nadzorem rodzicow. troche starego mario, nasza klasa i to wszystko na co bym ci pozwolil. po prostu nie dorosles.

po 3 jebany dzieciaku przeoralbym ci kijem dupe jakbym cie zobaczyl potem bys to zjadl, wtedy moglbym miec chuja w oku.
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 23:28   #16
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
po 1. w zimowe dni gdy nie masz co robic mozesz sie pouczyc, poczytac ksiazke, wyjsc na sanki, pojsc do kolegi, pomoc mamie w domu. oczywiscie nie musisz bo to jest twoja decyzja. lecz twoim "noobowaniem" pokazujesz brak swojej inteligencji, probojac na przekor wszystkim starac sie byc smiesznym. polecam przyjac kilka slow krytyki osob 'z zewnatrz' ktorzy obserwuja cala sytuacje i jednak pojac do tego swojego pustego dziecinnego rozumku, ze to nie jest smieszne. co do botowania - po co bocisz i sie gapisz w komputer? bot jest stworzony po to, zeby mogl robic wszystko to za ciebie, kiedy tobie sie nie chce, wychodzisz, spisz itd. botujac i patrzac sie ciagle w komputer marnujesz czas ktory moglbys poswiecic na mase innych pozyteczniejszych rzeczy.
po 2. dodaj sobie te filmy na strone forum.dzieci.pl czy tam jakies inne forum dla fagasow. jak nasze posty cie rozsmieszaja, to nie zasluzyles na to zeby grac na komputerze dluzej niz 1,5h dziennie i to pod nadzorem rodzicow. troche starego mario, nasza klasa i to wszystko na co bym ci pozwolil. po prostu nie dorosles

po 3 jebany dzieciaku przeoralbym ci kijem dupe jakbym cie zobaczyl potem bys to zjadl, wtedy moglbym miec chuja w oku.
Po 1. Napisałem "gdy nie ma co robić" -.- Mamie pomagam. Książki jebie na pysk (chyba,że ciekawa). Mieszkam w wiosce gdzie jest 30 mieszkańców =o A zabawa samemu to nie zabawa. =/ A mi się nie chce jechać busami do kumpli codziennie. Napisałem "Noobowanie" w cudzysłowie bo tak nazywa to większość ludzi. Dla mnie to zabawa. Przypominają mi się czasy kiedy zbierałem pk team na huntera <333.A i gram w Mario kiedy maszynka mi lata ;D
Po 2.forum.dzieci.pl? a to nie tu?:< A cie nie rozmieszają cięte riposty naszych zajebistych użytkowników? A i w życiu przeżyłem więcej niż ty więc mi nie mów, że nie dorosłem =(.
po 3. Chuj ci w krzyż bo w oko za wysoko a w dupę za przyjemnie =/.
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze

Ostatnio edytowany przez Leeawe - 26-01-2010 o 23:30.
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2010, 00:00   #17
Komisarz1
Użytkownik Forum
 
Komisarz1's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 203
Profesja: Sorcerer
Gildia: Raz Dwa Trzy
Świat: Verylia
Poziom: 22+
Skille: 10/10
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Po 1. Napisałem "gdy nie ma co robić" -.- Mamie pomagam. Książki jebie na pysk (chyba,że ciekawa). Mieszkam w wiosce gdzie jest 30 mieszkańców =o A zabawa samemu to nie zabawa. =/ A mi się nie chce jechać busami do kumpli codziennie. Napisałem "Noobowanie" w cudzysłowie bo tak nazywa to większość ludzi. Dla mnie to zabawa. Przypominają mi się czasy kiedy zbierałem pk team na huntera <333.A i gram w Mario kiedy maszynka mi lata ;D
Po 2.forum.dzieci.pl? a to nie tu?:< A cie nie rozmieszają cięte riposty naszych zajebistych użytkowników? A i w życiu przeżyłem więcej niż ty więc mi nie mów, że nie dorosłem =(.
po 3. Chuj ci w krzyż bo w oko za wysoko a w dupę za przyjemnie =/.

Właśnie zrozumiałem że jesteś kompletnym kretynem i idiotą bez życia pjontka dla ciebie. Idź się leczyć do psychologa, bo podobno to jest uleczalne.
Komisarz1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2010, 00:18   #18
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Po 1. Napisałem "gdy nie ma co robić" -.- Mamie pomagam. Książki jebie na pysk (chyba,że ciekawa). Mieszkam w wiosce gdzie jest 30 mieszkańców =o A zabawa samemu to nie zabawa. =/ A mi się nie chce jechać busami do kumpli codziennie. Napisałem "Noobowanie" w cudzysłowie bo tak nazywa to większość ludzi. Dla mnie to zabawa. Przypominają mi się czasy kiedy zbierałem pk team na huntera <333.A i gram w Mario kiedy maszynka mi lata ;D
Po 2.forum.dzieci.pl? a to nie tu?:< A cie nie rozmieszają cięte riposty naszych zajebistych użytkowników? A i w życiu przeżyłem więcej niż ty więc mi nie mów, że nie dorosłem =(.
po 3. Chuj ci w krzyż bo w oko za wysoko a w dupę za przyjemnie =/.
ksiązki jebiesz na pysk i dlatego jestes zacofany - uzywasz pokemono-neostradowego jezyka. to w twojej wiosce jeszcze odbiera internet? powinienes sie cieszyc i korzystac z niego jak ze skarbu a nie zachowywac sie jak durny dzieciak. zabawa samemu nie musi byc nudna, wystarczy sie postarac. po twoim "noobowaniu" czyli "zabawie" widac ze jeszcze jestes dzieckiem i nie dorosles do zycia realnego oraz do tibii.
ta bocisz i grasz w mario juz to widze. co chwile pewnie pauze wciskasz i patrzysz czy bot dobrze kase zbiera albo czy nikt ci sie na respa nie wbije.
ad2. nie rozmieszaja mnie ciete riposty drogich uzytkownikow tego forum. i z tego co wiem nazywa sie to forum.TIBIA.pl a nie forum dzieci.pl. stwierdzasz, ze przezyles wiecej niz ja, byc moze dotknela cie jakas tragedia, itd, lecz nie jest to podstawa do uwazania ze przezyles wiecej niz ja. nawet gdy masz 13 lat dopiero wkraczasz ku "mlodziezy" i masz jeszcze fiu bzdziu w glowie i poraz kolejny ci to uswiadamiam : piszesz to w swoich postach.
ad3. tak pewnie mowicie sobie nawzajem z kolegami, nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, ni to smieszne ni zalosne, wspolczuje ci troche, na prawde lepiej bedzie jak przemyslisz swoje zchowanie i dojdziesz do pewnych wnioskow.
post ten byl skierowany do ciebie jako dobra rada i nauczka na przyszlosc nie mial on byc smieszny albo noobowski jak ty tam uwazasz, przyjmij to do wiadomosci bo kazdy zasluguje na druga szanse mimo iz jest wy*******m w dupe szympansem
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2010, 00:48   #19
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
ksiązki jebiesz na pysk i dlatego jestes zacofany - uzywasz pokemono-neostradowego jezyka. to w twojej wiosce jeszcze odbiera internet? powinienes sie cieszyc i korzystac z niego jak ze skarbu a nie zachowywac sie jak durny dzieciak. zabawa samemu nie musi byc nudna, wystarczy sie postarac. po twoim "noobowaniu" czyli "zabawie" widac ze jeszcze jestes dzieckiem i nie dorosles do zycia realnego oraz do tibii.
ta bocisz i grasz w mario juz to widze. co chwile pewnie pauze wciskasz i patrzysz czy bot dobrze kase zbiera albo czy nikt ci sie na respa nie wbije.
ad2. nie rozmieszaja mnie ciete riposty drogich uzytkownikow tego forum. i z tego co wiem nazywa sie to forum.TIBIA.pl a nie forum dzieci.pl. stwierdzasz, ze przezyles wiecej niz ja, byc moze dotknela cie jakas tragedia, itd, lecz nie jest to podstawa do uwazania ze przezyles wiecej niz ja. nawet gdy masz 13 lat dopiero wkraczasz ku "mlodziezy" i masz jeszcze fiu bzdziu w glowie i poraz kolejny ci to uswiadamiam : piszesz to w swoich postach.
ad3. tak pewnie mowicie sobie nawzajem z kolegami, nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, ni to smieszne ni zalosne, wspolczuje ci troche, na prawde lepiej bedzie jak przemyslisz swoje zchowanie i dojdziesz do pewnych wnioskow.
post ten byl skierowany do ciebie jako dobra rada i nauczka na przyszlosc nie mial on byc smieszny albo noobowski jak ty tam uwazasz, przyjmij to do wiadomosci bo kazdy zasluguje na druga szanse mimo iz jest wy*******m w dupe szympansem
Chuja! ostatnio krzyżaków przeczytałem xD używam pekemonuff? najwyżej czasami dodam "3". I nie muszę co chwile dawać pauzy bo są alarmy . Po mojej zabawie widać, że nie podchodzę do tej gry zbyt poważnie jak kiedyś.
A nie to, że jestem dzieckiem z downem. Wole sobie popekować na mc 10 lvl z kimś i mieć z tego frajdę niż bocić dalej bez sensu. Może ty grasz jedynie dla cyferek i fragów ale to jest twój wybór i poszanuj to. Na tym filmie robiliśmy sobie po prostu jaja. I na co dzień się tak nie zachowuje. Mam nadzieje, że to zrozumiesz wy******* w pysk aligatorze. ;D
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2010, 00:55   #20
Xevo123
Użytkownik Forum
 
Xevo123's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 389
Stan: Początkujący
Imię: Soulship
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 11
Skille: 11
Poziom mag.: 1
Domyślny

@ up : No to sobie lataj ze swoim super wypasionym kolegą, ale nie zasmiecaj tym gównem forum - o to nam chodzi, czaisz retardku mały?? : o
__________________
Ukryty tekst:
16:45 Death Flam [70]: kopa z piensci w szyje ?

Ukryty tekst:
15:06 Lordo Da Vinci [9]: nie umiesz grac poniewaz sorcerer bije z wandow
15:06 Lordo Da Vinci [9]: <noob>
15:09 You see yourself. You are a druid.


"Klasyczne pytania po retardzie
Witam wszystkich

Po długim retardu, postanowiłem trochę wrócić do Tibi. Mam oto dwa pytania (tak szukałem, znalazłem ale trudno jest mi podjąć decyzję)"
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=223908
Koks ;D
Xevo123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin 3