Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-08-2013, 21:50   #1
Agusiia
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Czy gra w Tibię ma jeszcze sens?

Hejka Wszystkim.
Czy gra w Tibię ma jeszcze sens? Jak tylko wyjdę z miasta to otacza mnie kilka osób i nie mam jak im uciec.
Czy zaczynanie gry w tym momencie ma jeszcze jakiś sens?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-08-2013, 23:13   #2
Agusiia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Może i ma potencjał, ale społeczność nie zachęca do gry.
Może macie jakieś rady co robić, żeby nie ginąć co chwilę? Co to za frajda z gry, jak po kilku godzinach zbierania doświadczenia ktoś cię zabija i tracisz wszystko, co zdobyłeś?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2013, 00:40   #3
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Moze pograj na non-pvp ? ;]
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2013, 10:58   #4
segasik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 01 2007

Posty: 11
Domyślny

To gdzie ty grasz ?
Na Hardcore PVP ?
segasik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2013, 03:33   #5
abecadlo222
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam, kiedyś przez 3 miechy robiłem plaka 60 lvl, było to w 2006 roku... fajnie się grało, co prawda było pk, ale gracze były inni, było zaledwie kilka , kilkanaście 100 lvl... była masa interesujących wuestów do zrobienia....
Ostatnio grałem trochę w Tibie, przed założeniem konta szukałem serwera, który to jest najmłodszy i ku mojejmu zdziwieniu ma on już bodajeże 1,5 roku... w każdym razie mineło już 7 lat od tamtej pory a postęp osób pekujących jaki zauważyłem od tamtej pory jest ogromny... kiedyś szczytem był anihilator a dziś jest czymś jakby to powiedzieć niczym nadzwyczajnym.... w każdym razie sporo się zmieniło... grałem na serwerze i białymi i czerwonymi czaszkami, co prawda miałem jednego hunta, ale w zasadzie nie było to niczym wielkim...
Wbiłem sobie teraz niedawno na Aureorze 24 lvl palkiem i 61 dista w przeciągu 2 dni i na tradzie znalazłem team Polski, który pomógło mi zrobić desert questa, gdy tylko wyszedłem to widziałem 2 fire elementale, no padłem i całą trójkę poza 90 knightem, który tylko starał mnie się blokować z białymi czaszkami... ale mniejsza z tym...

Czy granie w tibie ma jeszcze jakiś sens? Cóż to zależy po co grasz... ale z Tibą to trochę jak z papierosami... sens jest podobny... to taka granica między nałogiem a przyjemnością, to poczucie rywalizacji no i tzw chęć dowartościowania się innych graczy...
Jednym znudziło się już samo expienie i zaczeli przyjemność czerpać z konfrontacji vs... inni gracze... a czerwona czaszka nie określa już tyle przestępcy, którego można bezkanie ubić co raczej bohatera wojennego z odznaką... samo zdobywanie poziomów przestało być już tyle interesujące co zabijanie innych.... a szkoda.... choć to też dlatego ta gra jest taka interesująca...

Ostatnio grałem trochę na otsach w jednej gildi było 30 osób... w tym 2 royal palle, a 28 pozostałych to było elder druidy, wprowadzili jakiś nowe czary dla druidów... ludzie wchodzą w party a druidy każdy co sekundę leczy ich wyba po 20 hp, i siebie nawzajem... to fajne jeżeli jest się w takiej gildi ale bezsennsowne jeżeli jest się poza nią bo praktycznie nie sposób ich ubić.

Czekam na ten nowy server czekam, bo ja wiem jak dla mnie to raczej gra się po to aby być jak najlepszym, a w dzisiejszej Tibi ludzie mają tam taką wprawę, poodkrywane mapki, poobcykane ekspowiska, że potworki, które niegdyś nawalali na 50 poziomie pykają na 25 to torchę jak jazda rowerem bez trzymanki... Pojedynek z takimi przypomina trochę konfrontację profesjonalego tenisisty z amatorem tensia takim jak ja, gdzie praktycznie można obstawiać w ciemno kto wygra

Moim zdaniem to co odświerzyło by Tibie... to taką zupełnie nowa Tibia oczywiście w 2d, z zupełnie nowymi potworkami i nową mapą, nowymi porfesiami, nowymi czarami.... choć i zapewne ta obecna też ma swój urok,
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin 3