Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-02-2005, 10:20   #1
Peter The Blacksmith
Użytkownik Forum
 
Peter The Blacksmith's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005
Lokacja: Venore
Wiek: 31

Posty: 38
Peter The Blacksmith ma numer GG 6632622
Domyślny Czy byliście kiedyś o krok od śmierci?

Ja owszem! Na rooku poszłem kiedyś na orc spearmena (lvl 7), jak miał red hp mi zostało..
...
...
...
3 HP !!!! Więc dałem biednemu spearmenowi spokój i zaczałem spie.przać

Uciekając przy okazji zlurowałem orca, 2 waspy i 4 wolfy na głowę biednego 2 levelowca...
__________________
Nie gram w Tibię... Jest głupia...
Peter The Blacksmith jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2005, 10:32   #2
B@rY
Użytkownik Forum
 
B@rY's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Wiek: 33

Posty: 44
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Tak mialem takom sytułacje i to na mainie kiedy poszedlem na banshee dostalem seryjke i zostalo mi 2 hp zobaczcie sami na mojej stronie:
bary_tibia.webpark.pl

Aha zapomnialem dodać ze to trzeci screen to przedstawia.
__________________

© Copyright by B@rY.

(¤) TeChNo MuSiC (¤)
B@rY jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 11:44   #3
Centaurek
Użytkownik Forum
 
Centaurek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 139
Stan: Niegrający
Imię: Centaurek
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 22
Skille: 53/52
Poziom mag.: 3
Centaurek ma numer GG 1073095
Domyślny

Raz na mainie swoim druidem (12lvl) potrzebowałem żarcia i expa, to poszedłem w okolice Venore, zabić kilka miśków i po drodze poszedlem z kilkoma HMMami na skorpiony. Głupi pomysl . Skończyły mi sie HMMy, został jeden skorp (red hp) chcialem go zabić 'ręcznie'. Podbiegam, dostaje hita za chyba 15, zaabijam, ale jestem zatruty. I tak oto 13hp, 12, 11, 10 itd...spada mi zycie. Zrobiłem IHa ale to nic nie dało. Biegne do depo, bo miałem tam UHy. Wbiegam, cała kolejeczka do mnie (deep red hp) 2hp mi zostało...trzęsącymi rękoma (nadal działała trucizna) wyjmuje z depo UH, naciskam na siebie, zamknąlem oczy bo myślalem ze nie wtrafiłem...a jednak udało mi się ! Niedaleko stał mój qmpel, to ludzie myśleli że on mnie UHnął ...wiecie, "Hunted" itp jak to n00bki robią...ale przeżyłem Kilka razy uciekałem przed PK, ledwo co uchodziłem z życiem...raz mnie zabili jak AFK byłem bo do kibla poszedłem a na srodku drogi pomiędzy Greenshore (czy jak to tam) a Thais...podbiega, połowe HP mi zabiera, ja przybiegam wbiegam do miasta...a tam jego qmple mnie zabili !! Potem sie go pytam dlaczego to zrobił a on...bo go hackneli i te morderstwo przyniosło mu ulgę...bezsens
Co do Spearmanów...Kilka razy solowałem je, czsem kończyłem z żółtym hp, czasem z czerwonym...ale blisko trzeba podejść , najgorsze jest jak je lurują
__________________
W trakcie zmian

Ostatnio edytowany przez Centaurek - 16-02-2005 o 11:51.
Centaurek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 11:59   #4
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

mnie zatruł skoropion palikem na 9lvlnie miałem jeszcze 4mlvl więc szybko zdążyłem do dp w venore wbiec 100 gp na manasa i do sklepu bo miałem coś koło 5 many i bym padł zanim było by na exana pox. kupuje manas Aaahhh...
exana pox. zostało 2hp -.-
Arathorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 12:03   #5
Prawo Kruka
Użytkownik Forum
 
Prawo Kruka's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Under dark skies

Posty: 159
Stan: Tutor
Profesja: Knight
Gildia: Maggot Corps
Poziom: 100
Skille: 90/85
Domyślny

Im wiecej grasz, tym wiecej takich sytuacji... Wymienie najciekawsze:
- spotkanie z fire devilem w ancient temple na 32 levelu, 2 combo i 30 hp
- spotkanie z gsem na devil helmet quescie, wpadlem do dziury przez laga
- ***utny freez na fe w mount sternum, przezylem bo ziomek wypchnal mnie
- spotkanie z dzinami bez dwarven ringa i z 2 uhami, tak mnie za przeproszeniem na***aly ze nie moglem wejsc po schodach 1 pole w gore na szczescie uh dzialal prawidlowo ale okropnie bylem zdygany
- zlurowany dragon lord pod most w venore
- zabicie okolo 30 szamanow kolo venore, 31 prawie zabil mnie

that's all folks
__________________
Czasami wolę być zupełnie sam
Niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Posiadam wiarę w niemożliwą moc
Potrafię, jeśli chcę rozświetlić mrok
Mogę poruszyć was na kilka chwil
Tylko zrozumcie, kiedy zechcę znowu sobą być
Prawo Kruka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 12:16   #6
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Jakoś na mainie nie miałem takie sytuacji, ale byłem w pokoju przy bear roomie zamknięty z gościarą (nieznałem jej) po prawej części pokoju, a polewej były 2 mino i 6 orców.. czyli full resp.. Więc czekamy na okazje, próbowaliśmy blokować i atakować ale nic (mieliśmy 3 lv).. nagle idzie gość no to ja mówię NOW!! GO GO GO i s*******am z gościarką udało się nam s*******ić andrelaninka poszła. Gość co wszedł pewno tam zginał albo stał, nie wiem. Andrelaninka wtedy ostro poszło w górę ;P
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 12:31   #7
Marshal
Użytkownik Forum
 
Marshal's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 297
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 51
Skille: 78/57
Poziom mag.: 15
Marshal ma numer GG 3445181
Domyślny

Ja miałem taką sytuację wczoraj... Byliśmy na Ghostlandzie (tym na Daramie ) i schodziliśmy na dół z kolegą po parcelach. Przy zejściu stal DS i chyba 2 Stalkery, ja miałem to ubić metodą up&down (schodze po parcelach i w góre), niestety mój kumpel stanął tam gdzie ja miałem wejść blokując mnie ty samym Minęło z 10-15 sekund zanim się ocknął ;] Poszły 2 UHy ) Drugi raz - 2 godziny później, bijemy sobie normalnie DS'y, akurat gonią nas 3 i ja dostałem ... kicka na szczęście szły za nim i cudem nie dedłem )

Najczęściej nabliżej śmierci jest się podczas kicka... wtedy nic nie można zrobić i nawet słaby potworek może nas zabić

Ostatnio edytowany przez Marshal - 16-02-2005 o 12:34.
Marshal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 12:45   #8
Tathn 2
Użytkownik forum
 
Tathn 2's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005

Posty: 4
Dumny 1 hp mi uratowalo zycie

Bylem sobie na soldkach w kopalni.Nagle patrze a tu 6 soldkow i 4 roty mialem knighta na 13levelu.Udalo mi sie ucieca ale 1 hp mi zycie uratowal
Tathn 2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 12:53   #9
Hallabard
Użytkownik Forum
 
Hallabard's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2004
Lokacja: dom (Łódź)
Wiek: 33

Posty: 343
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 30
Poziom mag.: 44
Hallabard ma numer GG 9015684
Domyślny

Na rooku szedłem w troll cave i wpadłem do dziurki z 5 poison spiderami, uszedłem z 15hp, idąc w kopalniach z kolegą na exp (miałem 8lvl) przypadkiem wszedłem do dziurki bez liny w której były 2 soldy, qmpel dosłownie ropnął mnie w ostatniej chwili bo miałem 7hp, obowiązkowo deep red na spearmanie, kolega (30 master) jak trejniłem dla jaj walnął mnie wpierw 2x GFB razem za 260, (miałem 7lvl), potem jak mi się życie zregenerowąło to znowusz kolega uderzył mnie z SD za 137
__________________
kliknij poniżej by zobaczyć więcej...

Hallabard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 13:43   #10
Gixafe
Użytkownik Forum
 
Gixafe's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 35

Posty: 142
Gixafe ma numer GG 4208108
Domyślny

Drag na kanionie, GFB+ F-wave=1hp! Ręce się tak trzęsły, że myślałem, że nie trafiie uhem...
Gixafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 14:19   #11
Ralh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Edron
Wiek: 37

Posty: 52
Domyślny

Na dragach obok venore , podczas oczekiwania na resp dla zeszlismy z kumplem na dul na dragi , patrze 2 dragi to se spoko blokne... ale po chwili przyszly jeszcze dwa.. i zalapalem 3 wave naraz -.- i gfb...40hp mi zostalo-.- , ledwo co wcelowalem uhem ze strachu i zwialem na gore

Ostatnio edytowany przez Ralh - 16-02-2005 o 14:21.
Ralh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 14:41   #12
ro0t
Użytkownik Forum
 
ro0t's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Niech cie to nie interesuje!
Wiek: 32

Posty: 355
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Ehe raz mialem bardzo przykro sytuacje (szczescie ze nie dead ).
A wiec solowalem sobie pierwszedo DL'a z SD, na Ankrahmun. Wchodze rzucam mu SD, zchodze patrze na hp a tu 15! szybko exura vita lecz jakos sie stalo ze bylo You are exhaused, no to szybko w uha i lecze sie, tym razem sie udalo. (Jak sie leczylem uhem to mialem 5hp )
__________________
Signed ¬¬
ro0t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 14:47   #13
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Ta jak solowalem pierwszego vampa solo

32 lvl 36 mlvl sorc. Wlaze ff hmm i wylaze xD mam 220+ hp mysle a tma nei bede sie uhal vamp tak mocno nie bije xD Wlaze combo zostalo 24 hp

Druga historia - Bylem z dsami na dragach i drag sie na mnei rpzerzcuil combo zostalo mi okolo 35 hp, bum wlazlem w ogien xD na szczescie szybko sie uhnalem
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 15:14   #14
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny


Ja mialem kilka takich sytuacj, raz na 53 lvlu [knight] wyskoczyly mi 2 razy po 2 behemoty, i je musialem bloknac.
Innym razem na pohu w dziurze ze smokami, schodze na 1 poziom i zabijam smoka, zchodze nizej na 2 smoki, bije bije, a tu bach mass kick, szybko sie staralem zalogowac zpowrotem, zalogowalem sie, 1 smok nie zyje, 2 mnie leje caly czas, ja mam 60 hp, inventory zwiniete i w 3 pierwszych bp nie bylo juz uhow , ale sie dokopalem i przezylem.
Kiedy indziej w cafejce mi gosciu niezla scene zrobil, bylem na pohu na gornym respie cycow, a mi nagle wyskakuje komunikat "Nie zapomnij wyciagnac cd-romu z kieszeni po zakonczeniu uzytkowania" [czy cos takiego] i mi sie komputer wylancza......na szczescie admin szybko zwolnil kompa kolo mnie i sie zalogowalem a mnie bily 2 cyce i arczer.
Ostatnio tez mialem niezla akcje, poszlem na poha, schodze to tej samej dziury ze smokiem, zaznaczam go na battlu, przeciagam axe ringa, nie zdazylem, go przeciagnac do konca, a tu bach, ***udub, czarny monitor, w cafejce sie pomylili i mi wylaczyli kompa przez przypadek, szybka akcja, lece do 1 lepszego kompa, odpalam mc i sie loguje na siebie, ja mialem 30 hp, smok byl taki ze uciekal juz. Szybka akcja uh uh i dobilem drania.
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 16:15   #15
Rikimaru
Zbanowany
 
Rikimaru's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2003
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 111
Imię: Saigai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Air
Świat: Titania
Poziom: 66
Skille: 86/67
Poziom mag.: 17
Rikimaru ma numer GG 3171131
Domyślny

Miałem mnóstwo takich sytuacji ale najlepiej pamiętam tą:

Poszedłem swoim 56 royalem z Kajzerem(Parsirfal ~60lvl) na dragi na północ od edron. Wybiega jakiś 30+ z redem my się brechtamy, zchodzimy niżej.... wyskakuje na nas 5 zlurowanych dragów, a potem jeszcze 2 doszły czyli razem 7 dragów Żeby było śmieszniej Kajzer dostał kicka wzięłem jakoś 2 dragi na klatę i rozwaliłem je zanim kajzer się relognął Oj to był prawdziwy dragonilator

Druga sytuacja to gdy poszedłem z Kajzerem na demony( ja 58 lvl on 61 bodajże), jakiś czas temu nawet filmikiem zarzuciłem. Kajzer padł no i musiałem wracać sam bo nie było nikogo poprostu jak nigdy. Najpierw musiałem hero na klatę, potem 3 dragi też na klatę bo były przy samej dziurze więc nie dało się odejść, a potem pełno popieprzonych priestessó i i nnych gówien a miałem takie lagi że poezja. Łącznie do wyjścia zużyłem 2 bp uh i 2 bp sd
Rikimaru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 16:20   #16
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

hmm;]
mialem 62 lev jak bloczylem demca..
whatever.
na banhee quescie zlazlem na dol do 2 warlockow wlazlem i wyszedlem zostalo mi 60 hp...
w tym samym dniu na banhee odtsalem troche od druzyny i zblokowaly mnie 5 dsow prawie padlem poszlo mi 2 bp uh bo dsow bylo ze 20 ciagle dochodzily
off topic kolega pil sobie bronksa z butelki i zucil butelke za siebie z calej sily, butelka otarła mi sie o uho O_O. ale kopalem go potem srogo xD
Kajzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 17:59   #17
Ridali
Użytkownik Forum
 
Ridali's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Wiek: 36

Posty: 24
Domyślny

ja ostatnio expilem sobie na cycach, a jestem palkiem i mi nagle net nachwilke się wyłączył prawie jak szedł na mnie 1 cyc (jak każdy wiem paladyn przeważnie chodzi bez tarczy co w bliskim kontakcie z cycem może boleć ) od razu próbowałem się lognąć ale net nie działał, zalogowałem się za jakieś 2 minuty od kicka, paczę kolejka (myśle no to dead ) pisze koledze na GG żeby skoczył po ciało bo też tam expił i mówi że ciała nie ma. Ja zdziwiony wchodzę na strone paczę, deada nie ma i se myślę czy to możliwe że zabiłem tego cyca i mnie wylogowało. Do momentu zalogowania się nie wierzyłem że przeżyłem, jak się zalogowałem miałem red HP.

Kiedyś poszłem do Królowej (czy kogoś tam w zamku w Carlin) rycerzem i mówie "ass" (nie grałem tą postacią i chciałem sprawdzić co sięstanie )dostałem hita i zostało mi 1 HP lol ide do świątynki żeby się troche podleczyć a za mną cała masa noobów chcąca mnie zabić, naszczęscie doszłem do świątyni.
Ridali jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 18:25   #18
Emcio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Gsy kolo mostu z dwarfami:p

Kiedy szedłem do thais z qmplem(jeszcze 9 lev druidkiem i nadal ten sam ) wlazlem na most byli innikoledz bylo ich z10 kilka 9-12lev'elowcow i kilka 36-42 przychodze troche dalej a na dole 2 gs i kilka razykolesie zchodzili ale nic po 100-130 hp zabieralo im. a ja oczywiscie nie zchodzilem. moj qmpel zszedl jak se poszly ale tylko po kilkaludzkichtrupow
myslal ze cos bedzie .A tak przy okazji bardzo wkur''''om mnie kolesie jak ide z lootbagiem albobp i zabierajom wszystko musze pod drzewa rzucac ciongle to juz wszystko NARQ
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 18:27   #19
Emcio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Emcio
Kiedy szedłem do thais z qmplem(jeszcze 9 lev druidkiem i nadal ten sam ) wlazlem na most byli innikoledz bylo ich z10 kilka 9-12lev'elowcow i kilka 36-42 przychodze troche dalej a na dole 2 gs i kilka razykolesie zchodzili ale nic po 100-130 hp zabieralo im. a ja oczywiscie nie zchodzilem. moj qmpel zszedl jak se poszly ale tylko po kilkaludzkichtrupow
myslal ze cos bedzie .A tak przy okazji bardzo wkur''''om mnie kolesie jak ide z lootbagiem albobp i zabierajom wszystko musze pod drzewa rzucac ciongle to juz wszystko NARQ

A te takie bez pszerw albo wogle caly ekran tak jak tu przechodzi to tylko spacji wina bo mi sie rozpier''''''
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 18:30   #20
Wmosca
Użytkownik Forum
 
Wmosca's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Lucera/Venore
Wiek: 32

Posty: 56
Wmosca ma numer GG 5067151
Domyślny

Ja miałem podobną historię na Cyclopach. Idę sobie na Cyclopy do MountSternum, a tu mi Cyce z lewej i prawej strony. To przed nimi uciekam i wale ze strzał (miałem przed walka zółte życie). I tak uciekam patrze jakis noob idzie. Zasłonił mi wyjście z MountSternum. W osattniej chwili go przesunąłem. A się zdziwiłem , że przeżyłem, bo mi zostało równo - 8 życia.
A na dodatek ten noob zaczał mnie gonić i nawalać ze strzał. To musiałem wykorzystać ostatnie HMM , żeby go wystraszyć:-).


Drugim razem kolega poprosił mnie bym pobloczył mino archera (tutaj jestem knightem, a w pierwszym opowiadaniu Paladinem) i wchodze tam a jakby z niczego wyskakuje mi jeszcze :
5 minotaurów
1 minotaur guard
2 cyclopy
demon skeleton
ghoule

Odbywało się to na PoH. Okrążyły mnie i zabiłem jednego minosa i uciekłem. Zostało mi 20hp.
__________________
Druid 10 level
Mlevel: 5
Club Fighting: 16
Shielding: 17
Miasto: Ab'Dendriel
Świat: Chimera

Best Friends: Naruto De'Fire(66lvl), Nerbo Levin (12lvl), Marcin Marcin (11lvl).
Wmosca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:40.


Powered by vBulletin 3