Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-07-2007, 18:09   #1
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Pergamin DS:E - Polski projekt cRPG

Ze względu na pewne zainteresowanie konkurencją "Polskiego projektu MMORPG! Gate Online!!" Opisanego w tym temacie: http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=137200 zakładam ten temat, a w nim pewnie podstawowe informacje na temat mojego projektu DS:E.

Autorzy: Fanotherpg
Współpraca: Kajetan Raulin, Badu
Pomoc: RomanX, Omenski
Grafika: Fanotherpg
Scenariusz/Fabuła/Questy: Fanotherpg, Temporal
Concept artist: Badu, Fanotherpg
Dźwięk i muzyka: zapewne http://modarchive.org/
Kodowanie: Fanotherpg w MMF2

Opis:

W grze będą oficjalnie cztery drogi fabuły:
- Paladyni - święci wojownicy walczący o dobro i porządek
- Nekromanci - magowie którzy zbłądzili i poszukują życia wiecznego w śmierci
- Pogromcy Smoków - wojownicy wspierający się z magią pragną wybić smoki które wg. nich są przyczyną zła tego świata
- Dregoni - Oddani obrońcy smoków, żyją w ukryciu, a ogień pradawnych drzemie w ich wnętrzu.

Główna z nich to taka,że będziemy zwykłym chłopem którego marzeniem będzie stanie się pierwotnie tytułowym Pogromcą Smoków (o czym po opisie) jednak zadanie to nie będzie tak proste. Na naszej drodze stanie wiele potworów a cały świat będzie stał otworem. Pomimo tego że gra będzie podzielona na akty to zanim ukończymy jakiś z nich to będziemy mogli odwiedzić miejsca z całego świata, jednak nie jest to zbytnio wskazane gdyż postać będzie jeszcze zbyt słaba i nie będzie miała odpowiedniego ekwipunku, chociaż czasem może się taka wyprawa udać..

Na swojej drodze spotkamy wielu wrogów, tych znanych jak i nie znanych... Odwiedzimy także Cade Tower (o tym również w przypisie). Grafika będzie w miarę czytelna jednak bez dużej ilości cieniowania, gdyż chcemy aby była prosta (ja sam chciałem ją ograniczyć do 16 kolorów ala FFI, jednak pozostaliśmy przy palecie 256 z prostym (czasem prawie zerowym) cieniowaniem.

Nasza postać nie będzie kimś, wielkim ani znanym, będziemy tak naprawdę nikim. Będzie rozwijać się za każdym wykonaniem czynności, czyli aby lepiej walczyć orężem i być silniejszym będziemy musieli walczyć wręcz... Podobny system jest stosowany w legendarnej serii TES (The Elder Scrolls, dla mniej kumatych Morrowind, Oblivion..).

Silnik tworzony na potrzeby gry jest nazywany EOWE - Eozsof Open World Engine i dzięki zastosowanym w nim metodom będziemy mogli w łatwy sposób tworzyć dość duże obszary bez zbędnego obciążania pamięci komputera.

Obecnie posiadamy podstawy silnika i wiele grafik. Teoretycznie gra jest bardzo dobrze zbudowana na oficjalnej stronie uniwersum Eozsof znajdują się informacje o systemach które zostaną użyte w grze. Posiadamy także na stan obecny około 150 różnych animacje przedmiotów wraz z ich specyficzną charakteryzacją.

Gra będzie publikowana w wychodzących po sobie darmowych dodatkach do pobrania przez sieć internet z strony www, bądź też jaka automatyczna aktualizacja wbudowna w grę.

Przypis 1:

Nie jest to projekt tworzony przez grupę totalnych amatorów, ani też niedoświadczonych zapaleńców czy też miks tych dwu. Ja sam dla zabawy tworzę gry od 2000 roku, uczyłem się programowania jednak je zarzuciłem ze względu na ówczesny brak darmowych źródeł, i czasu oraz nie wiązanie z tym swej przyszłości, jednak pozostałem przy dziecinnym marzeniu tworzenia gier i co jakiś czas dla przyjemności wypuszczam jakąś grę (pełna lista prócz 1 tytułu na mojej stronie domowej http://fanopage.glt.pl ). Gry te początkowo proste pozwalały mi stworzyć podstawy pod nieco bardziej skomplikowane produkcje (jak gra strategiczna [RTS] Imperia, która nie jest zbyt owocnym produktem ze względu na porzucenie projektu ze względu na dość nowatorskie rozwiązania [połączenie interfejsu B&W z klasycznymi RTS'ami, gdzie nie wyszło na dobre]). Jednak niektóre jak strzelanka Death Cage odnsiosły sukces nie tylko w Polsce ale i za granicą.. Również prowadzę największy polski serwis informacyjny o tworzeniu gier w klikach http://fabrykagier.com na którym są informacje z całego świata prawie z każdego dnia. Więc doświadczenie w tej dziedzinie mam dość spore w przeciwieństwie do niektórych.

Przypis 2:

Pierwotnie gra miała nazywać się Dragon Slayer: Eozsof, jednak ze względu na dużą ilość gier z pierwszym członem (Pogromca smoków) postanowiliśmy ten tytuł zmienić, jednak jak na razie pozostajemy przy nazwie DS:E, bo pierwsze litery się nie zmienią.. Tak aby nie wprowadzać zamętu..

Przypis 3:

Cade Tower jest to jeszcze nie wydana publicznie gra (cRPG w pseudo 3D z wynikami online), a nie została ona wydana gdyż jest tworzona na międzynarodowy konkurs w którym jestem jedynym reprezentantem polski.

Przypis 4:

Projekt istnieje pierwotnie od 2004 roku gdyż wtedy powstał jako gra FW -> FORBIDDEN WORLD. Była tworzona przez ponad 30 osób, ale jak to w takich teamach bywa życie prywatne było ważniejsze no i zostałem sam z projektem.. I dlatego obecnie nad całą grą pracują w sumie 3 osoby Raperr jako grafik, Badu jako concept artist a ja jako człowiek od wszystkiego.. A reszta osób, pomaga okazjolanie, i dodaje coś od siebie, więc jak ktoś chce to również może coś zrobić, jeśli jego projekt nam się spodoba i dodamy go do produkcji to jego autor/pomysłodawca zostanie dołączony do grona osób współpracujących.

Przypis 5:

Gra jest planowana w głównej mierze jako gra dla pojedyńczego gracza a tryb multi może zostanie dodany w którymś z dodatków a może nie.. Zależy od powodzenia gry dla pojedyńczego użytkownika. Więc jak na razie staramy się skupić na fabule gry, i otwartości świata niż na czczych obietnicach o super grze MMO. Wolimy konkrety, niż puste słowa i o wszelkich postępach informujemy na naszej stronie http://eozsof.ovh.org . Również dla budowy klimatu od czasu do czasu dajemy jakąś tapetę z dziełami concept artowymi Badu, czy też opowiadanie.. Dotyczące świata gry.

Przypis 6:

Screeny z starych wersji dostępne są na stronie, tak samo jak informacje o tworzonych przez nas systemach, programy stworzone przez nas na potrzeby gry, czy też userbary i button'y.. Premiera pierwszej wersji planowana jest na koniec wakacji (do 26 sierpnia 2007) a strona projektu gry (nie uniwersum) powinna ruszyć w najbliższych kilku tygodniach.

Zapraszam do komentowania.

Ostatnio edytowany przez Fanotherpg - 08-12-2007 o 21:20.
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-07-2007, 23:33   #2
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

super się zapowiada. znowu sobie pogram paladynem jak w gothic'u a nie jakimś palladinem . życzę powodzenia bo widzę będzie oryginalna a nie jakiś tam klon tibii robiony w programie do robienia gier przez niedoświadczonych trolli .
__________________

Ippe Shindemiru?
aripck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 23:58   #3
Kucza
Użytkownik Forum
 
Kucza's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2007
Lokacja: Krosno

Posty: 57
Stan: Niegrający
Kucza ma numer GG 6212963
Domyślny

Cytuj:
robiony w programie do robienia gier
DS:E też jest w nim robione.
Kucza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 00:23   #4
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

Widzę, że jesteście wielkimi fanami Diablo, przynajmniej osoby, które tworzyły grafikę do przedmiotów. Miło, że postanowiliście ciągnąć to do końca i podeszliście do tego poważnie. Zastanawia mnie tylko jak zamierzacie rozwiązać sprawę walki w waszej grafice. Chciałbym też zobaczyc wasze postacie w jakimś ruchu, bo ze screenów niezbyt mi się podobają te zombie. Cóż, pozostaje mi tylko życzyć szczęścia i jakoś tak troche bardziej rozbudować te profesje, bo obecnie nie są za ciekawe. Święci wojownicy i źli magowie. Łowcy smoków i obrońcy smoków. Rozumiecie? Pewnie są one jakoś poplątane fabuła, ale brzydko to wygląda. Przynajmniej takie jest moje osobiste zdanie.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 10:54   #5
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Domyślny

Kucza DS:E jest robione w starszej wersji, czyli mniej możliwości + większe ograniczenia a i tak jest lepsza od GO. Poza tym aripck nie stwierdził, że nie robimy w Multimedia Fusion, a ja to zaznaczyłem, ale stwierdził, że nie jest to klon Tibii i jest robiony przez zaawansowanych użytkowników tegoż środowiska w przeciwieństwie do GO.

Grę wzorujemy na 3 seriach gier:
Diablo -> częściowo silnik walki, silnik ekwipunku, prostota rozgrywki (dla tych co lubią H'n'Sy którymi jest chociażby Tibia czy Mu...
Final Fantasy (pierwsze części) -> Styl graficzny, częściowa liniowość fabuły, ale to tylko w bardzo nie wielu momentach
The Elder Scrolls -> Otwartość świata, system rozwoju postaci, nie ograniczenie na klasy, możliwość rozwiązywania zadań na wiele sposobów.

Co do przedmiotów, wzorowaliśmy się na tych z Diablo 2 i nie kryjemy się z tym. Dlaczego? Bo przedmioty z Diablo 2 są stworzone na podstawie tych istniejących w rzeczywistości i uznaliśmy, że to dobry wzór do naśladowania.

Walka, będzie rozwiązana w sposób podobny do Diablo 2, ale nie do końca. Czyli, poruszamy się za pomocą klawiatury, i mamy 2 opcje ataku na lewy przycisk myszy i na prawy (jak w Diablo) i lewym atakujemy jednym, a prawym drugim, jednak również istnieje możliwość walki z klawiatury 2 przyciski, oraz walki automatycznej (czyli gł. lewa umiejętność, jeśli był to czar i mana się skończyła będzie atakować normalnie). Co do postaci w ruchu na stronie w Download inne dostępny jest przykładowy silnik ruchu dla postaci, chociaż jest on stary i nieco zabugowany (na różnych prędkościach komputerów animacja może być inaczej odtwarzana, czego pozbyliśmy się w obecnej wersji gry).

Co do wrogów, to na screenach nie są to Zombie tylo coś na wzór orków

Co do profesji są to 4 główne linie fabularne, które dostępne będą dopiero w pełnej wersji gry, jednak są też inne profesje np. w podstawowej wersji (tej która ukaże się do 26 sierpnia 2007) będą to łotr, wojownik, strażnik imperialny, magik, oraz czarodziej jednej z szkół (6 szkół magii np. ciemność ukierunkowana jest pod nekromancje ogień niszczenie etc.). Czyli w sumie (ze względu, że u nas tzw. skille są jak w Diablo umiejętnościami). W grze będzie dostępnych 100 umiejętności po 10 dla każdej profesji, przynajmniej na razie.

Dziękuje w imieniu całego teamu za słowa otuchy i zapraszam do dalszego komentowania/krytykowania/dawania pomysłów na które jesteśmy otwarci/przedstawiania swoich obaw etc.
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 13:29   #6
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fanotherpg Pokaż post
a i tak jest lepsza od GO.
Tego jeszcze nie wiemy...

hmm...powodzenia ;P mam nadzieję że ta gra wyjdzie szybko i będzie w miarę fajna ^^
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 17:36   #7
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Domyślny

Dlaczego stwierdziłem, że lepsza? Kilka powodów:
- Nie wymaga łącza internetowego do grania a jedynie do sprawdzenia czy jest aktualizacja i jej pobrania
- Nie naśladuje ślepo swoich wzorów (czyli nie jest zmodyfikowaną kopią z bajerami, jak w przypadku GO)
- Stara się wprowadzić coś nowego do gatunku
- Stawia na klimat, fabułę i mnóstwo opcji dla tych którzy wolą TES
- Ma przyjemne sterowania i prostą obsługę dla tych którzy lubią Diablo
- Stawia na przyjemność rozgrywki i nie wielkie wymagania dla tych którzy wspominają FF
- Jest tworzona przez profesjonalistów znających się na rzeczy i ma dość dobre wsparcie

No, ale racja, czy taka będzie okaże się po premierze
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 20:17   #8
Apticer's
Użytkownik Forum
 
Apticer's's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wolbrom
Wiek: 33

Posty: 306
Apticer's ma numer GG 8043273
Domyślny

Nawet jak bedzie skonczona - nie zagram. Dlaczego? Bo nie jest online! Jeśli chciałbym pograć sobie w jakąś gierke offline wybrałbym stare, sprawdzone Diablo...
__________________
Ukryty tekst:
300++ postów i ponad dwa lata na forum


Wystaw mi notke
Apticer's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 22:40   #9
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Domyślny

Szkoda, że nie byłeś łaskaw zajrzeć na strone i przeczytać o projekcie. Pierwsza wersja będzie dla pojedyńczego gracza i jeśli się przyjmie to zapewne stworzomy tryb online. Chociaż i tak ciekawsza będzie wersja single player, bo tego klimatu nie mają MMORPG'i..
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 11:44   #10
Apticer's
Użytkownik Forum
 
Apticer's's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wolbrom
Wiek: 33

Posty: 306
Apticer's ma numer GG 8043273
Domyślny

@Up
Jak to ujeles 'bylem laskaw' wejsc na strone i wlasnie to co tam przeczytalem (i zobaczylem) wlasnie mnie zniechecilo. A tak wlasciwie to nie wolno mi miec swojego zdania i po zobaczeniu materialow z gry uznac ja za gorsza od Diablo i ja wlasnie wybrac?
__________________
Ukryty tekst:
300++ postów i ponad dwa lata na forum


Wystaw mi notke
Apticer's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 13:39   #11
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Apticer's Pokaż post
@Up
Jak to ujeles 'bylem laskaw' wejsc na strone i wlasnie to co tam przeczytalem (i zobaczylem) wlasnie mnie zniechecilo. A tak wlasciwie to nie wolno mi miec swojego zdania i po zobaczeniu materialow z gry uznac ja za gorsza od Diablo i ja wlasnie wybrac?
człowieczku w grach nie chodzi tylko o bez myślne siekanie .

projekt fanotherfrpg'a zawiera w sobie elementy z różnych gier a najbardziej cieszą mnie elementy z ff1 .
__________________

Ippe Shindemiru?

Ostatnio edytowany przez aripck - 18-07-2007 o 13:41. Powód: a co cie to
aripck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 17:30   #12
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Domyślny

A mógłbyś dokładniej napisać co cię tak zniechęciło Apricer's abyśmy mogli to poprawić i cię zachęcić? Poza tym chodziło mi o to, że projekt przekreśliłeś tylko dlatego, że nie jest online, bo obecnie nie jest ale będzie zapewne.. Więc, się zdecyduj

Aripck w DS:E ci którym chodzi tylko o bezmyślne siekanie też znajdą coś dla siebie, bo gra będzie jak najbardziej otwarta i każdy znajdzie coś dla siebie A co do elementów z Final Fantasy, to jakie jeszcze chciałbyś/chcielibyście widzieć?
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 18:05   #13
Apticer's
Użytkownik Forum
 
Apticer's's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wolbrom
Wiek: 33

Posty: 306
Apticer's ma numer GG 8043273
Domyślny

Zniechecil mnie brak (przynajmniej jak sam powiedziales w najblizszych wersjach gdy) tego co w takich grach najbardziej lubie. Namowienie do gry kilku kolegow z okolicy i wspolne quest/hunty. I teraz zastanawialem sie nad takim pomyslem... Moze cos na ksztalt trybu wspolpracy miedzy graczami w wykonywaniu glownego questa. Nie wiem jak innych ale mnie chociazby taka sieciowa rozgrywka juz zachecilaby do gry
__________________
Ukryty tekst:
300++ postów i ponad dwa lata na forum


Wystaw mi notke
Apticer's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 20:03   #14
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Domyślny

Sami jako twórcy chcielibyśmy z sobą pograć wspólnie w własną grę, więc o multi się nie martwcie prędzej czy później będzie, a zależy to od tego czy single player sie opłaci i czy będziemy mieć czas na przeniesienie naszego skomplikowanego silnika gry w tryb multi, chociaż jest to bardzo prawdopodobne..

Co do wspólnego rozwiązywania questów jeśli będzię multi to taka opcja będzie, jeśli nie to też będzie w pewnym sensie np. z NPC ...
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 22:57   #15
TaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2004
Lokacja: Opole

Posty: 84
Stan: Niegrający
Domyślny

@gora,gora,gora
Nie pozwole nikomu mowic, ze diablo to zwykly hack'n'slash. Masz fabule?Masz zadania?Rozwijasz postac? Wiec w czym problem Czepiam sie, poniewaz gram w nia cale zycie

Ostatnio edytowany przez TaH - 18-07-2007 o 22:59.
TaH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2007, 23:57   #16
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Domyślny

Diablo jest HnS'em i prekursorem tego gatunku, chociaż ma coś więcej niż tylko expienie i lepsze itemki, ale po przejściu wszystkimi postaciami wszystkich poziomów trudności co zostaje? No właśnie.. Dlatego to jest HnS a nie 'czysty' cRPG
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2007, 08:42   #17
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

chciałbym aby grze można było wybierać jaki rodzaj walki che się toczyć. turową (final fantasy) czy w czasie rzeczywistym(diablo etc.)
__________________

Ippe Shindemiru?
aripck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2007, 09:39   #18
TaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2004
Lokacja: Opole

Posty: 84
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fanotherpg Pokaż post
Diablo jest HnS'em i prekursorem tego gatunku, chociaż ma coś więcej niż tylko expienie i lepsze itemki, ale po przejściu wszystkimi postaciami wszystkich poziomów trudności co zostaje? No właśnie.. Dlatego to jest HnS a nie 'czysty' cRPG
Zostaje granie "coopa" Bede sie klocil !
TaH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2007, 11:29   #19
Fanotherpg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 64
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fanotherpg Fanotherpg ma numer GG 9340933
Domyślny

aripck twoja propozycja wydaje się bardzo oryginalna i kusząca, jednak zmiana miałaby zachodzić na prośbę graza podczas rozgrywki, ustawiana raz na zawsze podczas tworzenia postaci, czy możliwość zmienienia podczas odczytu? Jeśli pomysł zostanie przychylnie przyjęty tutaj możliwe, że już w 1 dodatku wyjdzie, bo mi bardzo pasuje

TaH nie kłóć sie bo ja też jestem Fanem Diablo i wiem co mówie xd Może dasz jakieś sugestie do DS:E?
Fanotherpg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2007, 12:44   #20
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fanotherpg Pokaż post
aripck twoja propozycja wydaje się bardzo oryginalna i kusząca, jednak zmiana miałaby zachodzić na prośbę graza podczas rozgrywki, ustawiana raz na zawsze podczas tworzenia postaci, czy możliwość zmienienia podczas odczytu? Jeśli pomysł zostanie przychylnie przyjęty tutaj możliwe, że już w 1 dodatku wyjdzie, bo mi bardzo pasuje

TaH nie kłóć sie bo ja też jestem Fanem Diablo i wiem co mówie xd Może dasz jakieś sugestie do DS:E?
ustawiało by się to w opcjach gry .
__________________

Ippe Shindemiru?
aripck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:08.


Powered by vBulletin 3