Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-09-2009, 00:28   #1
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny Prośba o interwencję na blogach

Chciałbym poprosić moderatorów, o interwencję na blogach. Parę osób, urządziło sobie tam piękne spamowisko, przez co jakakolwiek dyskusja jest niemożliwa, a sam dialog w.w osób, przypomina ten z wiersza W. Szymborskiej ,, Wieża Babel ". Dodatkowo, o ile kiedyś blogerzy trzymali jakiś-taki poziom, to teraz znaleźli się oni daleko za ostatnią granicą intelektu ( no, może nie granicą - bo z czym miałaby graniczyć?, ale bardzo porządną przygranicę ) - wystarczy powiedzieć, że najwięksi spamerzy jakich znam, są tym przerażeni - toż to przerosło 4chana. Wpisywanie raportów nic nie daje - dlatego powstał ten temat.

Proszę o interwencję moderacji - parę warnów i kasacji absolutnie zbędnych postów i wpisów, z pewnością pozytywnie wpłynie na zachowanie paru osób.
Maniak69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-09-2009, 00:53   #2
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
toż to przerosło 4chana.
No chyba nie.

Co do blogów - tam prawie nigdy nie ma modków i to się raczej nie zmieni.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 01:03   #3
Mr.Pszczola
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 204
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Szczurkersi
Świat: Azura
Poziom: 5
Skille: 10/13
Mr.Pszczola ma numer GG 13843006
Domyślny

Nie sądzę aby komuś się chciało po raz enty wybiórczo banować blogerów, prędzej będzie to znane nam już zadziałanie kasacji wszystkich wpisów młodszych niż tydzień.
Swoją drogo nie uważasz że trochę przesadzasz? Owszem spam jest, ale na jak dawne blogowe standardy jest lepiej, można powiedzieć że powoli idziemy do przodu
A co do dyskusji, to proszę napisz wpis, w którym taka dyskusja mogła by się potoczyć i proszę nie wyciągaj z dupy argumentów że z takimi debilami jak my nie da się gadać, podczas mojego pobytu na blogach pojawiło się pare wpisów, w których nawet najwięksi spamerzy potrafili się w miarę sensownie wypowiedzieć. Oczywiście zawsze będzie jakiś głupi komentarz , ale od tego masz już opcje kasacji niepodobających Ci się wypowiedzi.

--- Mr.Pszczola dodał 1 minut i 5 sekund później ---

A i zapomniał bym:
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=2571
Tylko nie skasuj tego teraz.

Ostatnio edytowany przez Mr.Pszczola - 09-09-2009 o 01:16. Powód: Automerged Doublepost<< fajen toto
Mr.Pszczola jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 08:05   #4
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.Pszczola Pokaż post
Swoją drogo nie uważasz że trochę przesadzasz? Owszem spam jest, ale na jak dawne blogowe standardy jest lepiej, można powiedzieć że powoli idziemy do przodu
Nie, on nie przesadza. Bardzo fajnie, że to co się tam dzieje w obecnej chwili, to dla WAS szczyt elokwencji, ale NAS to nie zadowala.
Cytuj:
A i zapomniał bym:
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=2571
Tylko nie skasuj tego teraz.
Wejście na forum - zero zł
Napisanie sobie spamu - zero zł
Bezsensowne tłumaczenia - zero zł
Szukanie posta sprzed 2.5 miesiąca jako argument w sprawie - bezcenne.

(niestety zabrakło mi obrazka z facepalmem)

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-09-2009 o 08:07.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:14   #5
Mr.Pszczola
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 204
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Szczurkersi
Świat: Azura
Poziom: 5
Skille: 10/13
Mr.Pszczola ma numer GG 13843006
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Nie, on nie przesadza. Bardzo fajnie, że to co się tam dzieje w obecnej chwili, to dla WAS szczyt elokwencji, ale NAS to nie zadowala.
Wiem że wysokiego poziomu nie prezentujemy, ale nie ma już tych dawnych akcji pisania jak najwięcej wpisów jednego dnia, bicia rekordu ilości komentarzy itp. obecna sytuacja jest lepsza, okej dalej fatalna ale lepsza, więc nie mówicie mi że jest to szczyt spamu i debilizmu, bo ten okres blogi mają już za sobą.
Cytuj:
Wejście na forum - zero zł
Napisanie sobie spamu - zero zł
Bezsensowne tłumaczenia - zero zł
Szukanie posta sprzed 2.5 miesiąca jako argument w sprawie - bezcenne.
Za żaden argument tego nie mam, chciałem tylko uświadomić Maniakowi że swoją cegiełkę do spamu też dołożył, no chyba że to jest ten "jakiś-taki poziom".
Mr.Pszczola jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 16:32   #6
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.Pszczola Pokaż post
Wiem że wysokiego poziomu nie prezentujemy, ale nie ma już tych dawnych akcji pisania jak najwięcej wpisów jednego dnia, bicia rekordu ilości komentarzy itp
A tematy te zastąpiły posty typu: DUPA/CYCKI, hę? (tak kilka/kilkanaście pod rząd o ile dobrze ostatnio widziałem). Niestety nie wiem, co one oddają. Pewnie zaraz mnie przekonasz, że jestem w błędzie i prezentują jakąś specjalną głębie.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-09-2009 o 16:43.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 18:46   #7
Grabarz'ek
Zbanowany
 
Grabarz'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: pulnocne rubierze kontynentu tibijskiego zwane przez starych wedrowcuw ziemiom krwiozerczych orcuw
Wiek: 85

Posty: 77
Stan: Zbanowany
Profesja: Knight
Świat: e policja elo
Poziom: 997
Skille: 1337/69
Poziom mag.: 00
Domyślny

Maniak69 i Ryba to są jednak patologiczne indywidua. Sami spamują (Maniak: http://forum.tibia.pl/blog.php?b=2746; Ryba na swoje szczęście usunął cały blog), ale jak przychodzi co do czego, drą się "Zbanować tamtych!"

OK, te wszystkie "dupy", "cycki" i inne pierdoły to są żałośnie nieśmieszne próby nabicia odpowiednio wysokiego procentu JP, co by na osiedlu zabłysnąć, ale mogę wskazać co najmniej kilku blogerów, którzy pod płaszczykiem absurdu, przemycali ciekawe tematy do dyskusji (wpis o Sendlerowej np.).
Grabarz'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 18:54   #8
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grabarz'ek Pokaż post
Maniak69 i Ryba to są jednak patologiczne indywidua. Sami spamują (Maniak: http://forum.tibia.pl/blog.php?b=2746; Ryba na swoje szczęście usunął cały blog), ale jak przychodzi co do czego, drą się "Zbanować tamtych!"
Kolejny "wszechwiedzoncy". Nie usunąłem, ale ukryłem. Sądzę, że w każdym momencie każdy moderator ma do niego wgląd (a już na pewno administrator) i kiedy będzie miał ochotę może sobie przejrzeć i ewentualnie ukarać. Niestety (dla ciebie i innych takich) nie ma podstawy do tego jeśli chodzi o moje wpisy

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-09-2009 o 19:04.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 20:15   #9
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

No i stało się. Miałem 2 wpisy, a jeden zniknął i BYŁO TAM TYLKO 7 komentarzy

4chan wymiata, przeróby to forum na 4chana. To taka podziemna teoria spiskowa.

Spojrzcie na to z tej strony - miliony uzytkownikow - koszenie kasy z reklam.


tibiachan.forum.pl
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 10:13   #10
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Chciałbym zauważyć, że lepszym rozwiązaniem niż banowanie na ślepo, byłoby wręczenie paru warnów - z doświadczenia wiem, że użytkownik któremu brakuje jednego ostrzeżenia do bana, zastanowi się dwa razy nad następną akcją. Jeśli użytkownicy mają przestrzegać regulaminu, moderatorzy muszą się do niego stosować - a nie wjeżdżać z przysłowiowym bliztergiem na pol... tfu, tfu blogi.

Spam spamem, nie mam nic przeciwko dobremu offtopowi - ale na poziomie.
Maniak69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 15:20   #11
Ziomek_JP
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja bym chcial zauwazyc, ze dostalem bana na konto Drewno_ [oczywiscie nie moge sie dowiedziec za co, bo forum tibia.pl nie odpowiada, blabla. TAcy z was hackerzy a wystarczylo cookies oproznic.] Podejrzewam, ze chodzi o spam na blogach, ktorego nie bylo. Zadnych wpisow ostatnio nie napisalem, ledwo ban mi sie skonczyl. NAPISALEM MOZE 2 KOMENTARZE, nie sadze zeby byly tak debilne aby trzeba mnie bylo 1322323 raz banowac.
Nie pozdrawiam.
Edit:
JEDEN KOMENTARZ:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drewno_
No to banicja.
http://forum.tibia.pl/blog.php?bt=25217#comment25217
I za co ten ban. OMG?

Ostatnio edytowany przez Ziomek_JP - 10-09-2009 o 15:22.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 18:00   #12
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Kasowanie wszystkich bloggerow jak leci, zdecywowanie nie jest rowiazaniem problemu spamu.
Maniak69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin 3