Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-11-2006, 22:19   #101
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
Co do CoB - Alexi nie jest znowu takim super hiper gitarzystą... gra szybko, to fakt...ale i nie najszybciej.
Szybko/bardzo szybko/najszybciej to jeszcze nie jest dobrze. Jedna pauza może wnieść do solówki więcej niż 10 dźwięków 16-tkami w tempie 220 bpm. Ostatnio zauważyłem modę na bardzo szybkie granie - każdy chce być drugim Kirkiem Hammetem czy kim tam innym... Brak własnego stylu i pomysłów na muzykę powoduje, że początkujący gitarzyści zaczynają źle się rozwijać. Takie moje skromne zdanie, może trochę offtop, ale odniosłem wrażenie, że dla ciebie synonimem 'dobrze' jest 'szybko'.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2006, 22:49   #102
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@ Ghost, Kald

Widzę że czas może sobie płynąć, a was nic nie zmieni. Taki swoisty fenomen.

Nadal jeździcie po wszystkim czego nie lubicie mieszając to z błotem nie uznając cudzych racji. Walczyłem z wami na tyle długo żeby widzieć że to nic nie da, wy pewnie doszliście do takiego samego wniosku co do mojej osoby. Macie prawo uważać sobie co chcecie. Ale do cholery nie pozwolę wam jeździć sobie jak chcecie. Czym innym jest opozycjonizm, a czym innym środkowy palec który pokazujecie wszystkim którzy lubią inne zespoły niż ty.

@topic

Ech, wzajemne udowadnianie sobie że hh/rock są lepsze od rock'a/hh jest bardziej bezcelowe niż działanie naszego rządu. Za żadne skarby świata nie udowodnicie drugiej stronie że wy macie racje.

Osobiście uważam hip hop za coś nieprawdopodobnie dennego i wtórego. Stwierdzenie że w kraju i na świecie jest źle nie wymaga IQ wyższego niż 90 i każdy kretyn który rozumie czym jest rym może taką "piosenkę" sklecić. Stwierdzenia "CHWDP" też mnie nie przekonują.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 23:13   #103
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
Osobiście uważam hip hop za coś nieprawdopodobnie dennego i wtórego. Stwierdzenie że w kraju i na świecie jest źle nie wymaga IQ wyższego niż 90 i każdy kretyn który rozumie czym jest rym może taką "piosenkę" sklecić. Stwierdzenia "CHWDP" też mnie nie przekonują.
Tak, lepiej sławić majti słord ow pałerful odin tru metal ow stil i wogle

GooberStraw - miło, żeś się wypowiedział, ale teraz proszę: k*rwa, wyjdź.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
ROTFL?! Pokaż mi lepszy polski zespół death metalowy? Na świecie wiadomo - każdy czci Morbid Angel.
Oj, dobra. Poddaje się, znalazłem tylko Vadera, którego autentycznie lubię bardziej od Behe.

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 14-11-2006 o 23:22.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 23:17   #104
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
@ Ghost, Kald
Macie prawo uważać sobie co chcecie. Ale do cholery nie pozwolę wam jeździć sobie jak chcecie. Czym innym jest opozycjonizm, a czym innym środkowy palec który pokazujecie wszystkim którzy lubią inne zespoły niż ty.
Chałwa na-gila - możesz mnie zbanować za poglądy i najeżdżanie na inne kapele. Jeśli to ma ciebie i tobie podobnych uszczęśliwić, to możesz pisać, że Elvis/Sun Ra/RAtM/Degrade/Nile/Dismember/EoS/Helmet/Mitch & Mitch/Hunter/co tam znajdziesz jest beznadziejny i słuchając go jestem gównem, prawdę mówiąc obejdzie mnie to wręcz niesamowicie.
Bawią mnie po prostu reakcje zacietrzewionych dzieci, które będą bronić swoich kapel na ubitej ziemi. Jedyną kapelą, której bym bronił, jest Motorhead - tylko dlatego, że są absolutnymi królami muzyki wszelakiej i obrażanie ich świadczy o miałkości intelektualnej.

Cytuj:
Osobiście uważam hip hop za coś nieprawdopodobnie dennego i wtórego. Stwierdzenie że w kraju i na świecie jest źle nie wymaga IQ wyższego niż 90 i każdy kretyn który rozumie czym jest rym może taką "piosenkę" sklecić. Stwierdzenia "CHWDP" też mnie nie przekonują.
O, i obraziłeś gatunek, pokazałeś mu środkowy palec - jesteś hipokrytą!111
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 23:40   #105
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
@ Ghost, Kald
Ech, wzajemne udowadnianie sobie że hh/rock są lepsze od rock'a/hh jest bardziej bezcelowe niż działanie naszego rządu. Za żadne skarby świata nie udowodnicie drugiej stronie że wy macie racje.

Osobiście uważam hip hop za coś nieprawdopodobnie dennego i wtórego. Stwierdzenie że w kraju i na świecie jest źle nie wymaga IQ wyższego niż 90 i każdy kretyn który rozumie czym jest rym może taką "piosenkę" sklecić. Stwierdzenia "CHWDP" też mnie nie przekonują.
MOGE CI UDOWODNIC, ZE MAM RACJE ;]. O widzirz! dostalem ser! i kaszanke! ;p

Ta rownie dobrze moge powiedziec, ze drzenie sie do mikrofonu nie wymaga inteligencji malpy, a sklejenie podkladu w "rock creator" tez jest latwe ;/.
Trudno takie cos stworzyc bo albo "zle rymy" albo "bez przekazu i nawijanie glupot" trzeba miec talent zeby to mialo wszystko sens.
W rapie tak jak i w rocku nie jest wazny jedynie przekaz, ale cala muza.

@to Scream
Ta masz racje ;p. Jezyk Polski jest poprostu stworzony do HH/rapu.

@to GooberStraw
Zartujesz sobie? plaxeoporozosororyroxorylexososaxy !!2121!

P.S.
Dla mie caly rock wyglada tak samo niezaleznie od jezyka;p. Poprostu nie moge patrzec ile tego jest. XD
HH/rap w innych jezykach natomiast wyglada inaczej i to w nim lubie XD. (nie tylko)

Ostatnio edytowany przez janek@ - 14-11-2006 o 23:42.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 23:45   #106
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
@ Ghost, Kald

Widzę że czas może sobie płynąć, a was nic nie zmieni. Taki swoisty fenomen.

Nadal jeździcie po wszystkim czego nie lubicie mieszając to z błotem nie uznając cudzych racji. Walczyłem z wami na tyle długo żeby widzieć że to nic nie da, wy pewnie doszliście do takiego samego wniosku co do mojej osoby. Macie prawo uważać sobie co chcecie. Ale do cholery nie pozwolę wam jeździć sobie jak chcecie. Czym innym jest opozycjonizm, a czym innym środkowy palec który pokazujecie wszystkim którzy lubią inne zespoły niż ty.
Oj Gangrel, Gangrel, najwyzszy czas poluzowac poslady
Oxygane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 06:26   #107
De'sH
Zbanowany
 
De'sH's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Asa Bay
Wiek: 34

Posty: 321
Imię: Myth'xas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sacrifice
Świat: Aldora
Poziom: 55
Skille: 90/70
Poziom mag.: 17
De'sH ma numer GG 8522761
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post

Co do CoB - Alexi nie jest znowu takim super hiper gitarzystą... gra szybko, to fakt...ale i nie najszybciej.
no fakt : ] bije go Malmsteem, on jest uwazany za najszybszego gitarzyste : ], co nie zmienia faktu ze Alexi doskonale operuje skalami, on naprawde jest dobrym gitarzysta xD, aczkolwiek sa lepsi, ; ]
De'sH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 07:03   #108
Gromnjir
Zbanowany
 
Gromnjir's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Susz

Posty: 282
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

A wiec wychodzi na to, ze teraz Behemoth jest be, bo juz nie jest taki undegroundowy i slucha go sporo ludu?

Dla mnie to zawsze bedzie najlepsza polska kapela, chociazby za ich dotychczasowe dokonania. Owszem, jest sporo innych swietnych dm zespolow, ale imo sa ciut w tyle ;)

A Morbid Angel jest sredni ;P
Gromnjir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 08:30   #109
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
@ Ghost, Kald

Widzę że czas może sobie płynąć, a was nic nie zmieni. Taki swoisty fenomen.

Nadal jeździcie po wszystkim czego nie lubicie mieszając to z błotem nie uznając cudzych racji. Walczyłem z wami na tyle długo żeby widzieć że to nic nie da, wy pewnie doszliście do takiego samego wniosku co do mojej osoby. Macie prawo uważać sobie co chcecie. Ale do cholery nie pozwolę wam jeździć sobie jak chcecie. Czym innym jest opozycjonizm, a czym innym środkowy palec który pokazujecie wszystkim którzy lubią inne zespoły niż ty.
<me wyciąga środkowy palec i pokazuje go Gangrelowi, po czym wyciąga drugi środkowy palec w drugiej ręce i również pokazuje go Gangrelowi, po czym odpowiadając na okrzyki z publiczności "BK! ZRÓB TO!" składa obie ręce w słynny gest, nie zaprzestając mierzyć oboma wyciągniętymi środkowymi palcami w Gangrela>
Piszesz coś o wyciąganiu środkowego palca, podpierając to tekstem:
Cytuj:
Ech, wzajemne udowadnianie sobie że hh/rock są lepsze od rock'a/hh jest bardziej bezcelowe niż działanie naszego rządu. Za żadne skarby świata nie udowodnicie drugiej stronie że wy macie racje.
A chwilę później piszesz
Cytuj:
Osobiście uważam hip hop za coś nieprawdopodobnie dennego i wtórego. Stwierdzenie że w kraju i na świecie jest źle nie wymaga IQ wyższego niż 90 i każdy kretyn który rozumie czym jest rym może taką "piosenkę" sklecić. Stwierdzenia "CHWDP" też mnie nie przekonują.
Więc, koteczku Ty mój narwany, słuchający chujni z patatajnią [(c)Senaroth, opinia nt IM], odklej ślepia od komputera, przestań słuchać o łoriorsach, najtach i princessach i idź posłuchaj trochę prawdziwej muzyki, bo na razie jedyne co Ci dobrze wychodzi, to hipokryzja w krystalicznie czystej postaci ;]
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 08:34   #110
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Ta rownie dobrze moge powiedziec, ze drzenie sie do mikrofonu nie wymaga inteligencji malpy
Darcie ryja darciu ryja nierówne. Osobiście nie jestem fanem death metalu, ale i tak uważam, że to trudniejsze niż pisanie rymów. Ot - ja growlować nie umiem, a rymy są dla mnie proste.
Cytuj:
a sklejenie podkladu w "rock creator" tez jest latwe ;/.
To skleć DOBRY podkład. Jeżeli ty słyszałeś tylko piosenki pt "F-D-A-C" to przykro mi.
Cytuj:
trzeba miec talent zeby to mialo wszystko sens.
Cóż, chyba tylko w undergroundzie tworzą ludzie utalentowani.
Cytuj:
W rapie tak jak i w rocku nie jest wazny jedynie przekaz, ale cala muza.
No... Ja w rapie (a słyszałem conieco) znalazłem z reguły jeden przekaz - niezbyt ciekawy. A cała muza? Dla mnie muzyka w rapie jest żenująca i już.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 10:09   #111
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

jaka jest prawda? prawda jest taka, ze osoby krytykujace metal, zwykle slyszaly zaledwie kilka kapel, do tego takich ktore przez "tru" metali nie sa zbyt lubiane - np. korn, linkin park itp.
ci ktorzy krytykuja hip hop - slyszeli pewnie kilka utworow peji lub hemp gru, wiec tez nie maja racji. jaki z tego wniosek? jesli krytykujesz jakis gatunek muzyki, nie masz racji i pojdziesz do piekla*


* nie dotyczy disco-polo
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 11:08   #112
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gromnjir Pokaż post
A wiec wychodzi na to, ze teraz Behemoth jest be, bo juz nie jest taki undegroundowy i slucha go sporo ludu?
Właśnie nie! Behemoth nadal jest świetny, a jak wyżej napisałem zrobiłem głupi błąd pisząc, że jest dużo lepszego death metalu od nich w Polsce. Chodzi o to o co kiedyś zwrócił uwagę ]v[ichal - tendencja wymieniania Beha zaraz przy jakichś metalcorach. Robią tak, bo teraz jest modnie?
A żeby nie było - Nergal i spółka przecież narazili się prawdziwkom wtedy kiedy wyszli z lasu, zmyli groźne mejkapy i zaczęli jeździć na trasy do USA i do Izraela.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kald
Więc, koteczku Ty mój narwany, słuchający chujni z patatajnią [(c)Senaroth, opinia nt IM], odklej ślepia od komputera, przestań słuchać o łoriorsach, najtach i princessach i idź posłuchaj trochę prawdziwej muzyki, bo na razie jedyne co Ci dobrze wychodzi, to hipokryzja w krystalicznie czystej postaci ;]
PWNED!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
jaka jest prawda? prawda jest taka, ze osoby krytykujace metal, zwykle slyszaly zaledwie kilka kapel, do tego takich ktore przez "tru" metali nie sa zbyt lubiane - np. korn, linkin park itp.
Nie trzeba być mrocznym prawdziwkiem z północy, żeby zauważyć, że te zespoły to chujnia z patatajnią - no, chyba, że to określenie zarezerwowane jest tylko dla IM. ;d

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 15-11-2006 o 11:11.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 13:01   #113
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vekegi Pokaż post
Nie no, ale DJ Tiesto można posłuchać załóżmy (choć to nie jest techno, ale chyba Trance? Dobrze mówie?) Ale nie jakieś ścierwiaste umc umc umcmcmcmcm. A jeszcze słuchać tego na full volumie to szlak może człowieka trafić.



Bo mają jakiś przekaz, ale nawet mówiąc o bicie, jak ktoś robi swój bit nie sampluje to jest bosko, ale wiesz techno, jakoś do mnie nie przemawia - żekłbym, że to jest pierd*lenie o tym samym cały czas.
Trance to też odmiana muzyki techno ,natomiast pierd*lenie o tym samym cały czas?albo słuchałeś clubbase(staregoxDmatołek,etc)albo hardstyle czyli jednej z twardszych odmian
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 14:44   #114
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
@Lasooch
Jak się ma takie wieśniackie obrazki w podpisie "Behemoth fan" i "CoB fan" to się nie dziw że ludzie mają cie za kindermetala .
Jak się lubi to się ma... i szczerze mówiąc mam w dość głębokim miejscu opinię innych o mnie

I nie uważam ich za wieśniackie. Są ładne imho (choć może jestem wieśniakiem? Opole to duża wieś...)

Aczkolwiek na forum jestem m. in. po to, by polemizować, więc...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek Pokaż post
@Lasooch: wiesz, ja właściwie Behemotha też zacząłęm słuchać kilka miesięcy temu. Ale nigdy nie mówiłem, że to mój ulubiony zespół, jestem jego psycho fanem i ja robiłem corpse painting Nergalowi wiadomo czym. Śmieszy mnie, to że nagle tyle osób odkrywa Behemotha i bez najmniejszego zapoznania się z innymi zespołami (jak i pewnie wcześniejszą fazą twórczości Adasia - patrząc na taką Jade co to obnosi się swoim fanowstwem a potem prosi o dwie najlepsze płyty, bo najprawdopodobniej ich nie słyszała - choć próbuje się z tego wytłumaczyć "zgubieniem") zostaje w swoim "kulcie" Nergala i ski. Istnieje tyziondzpiendzedztodziefiencet lepszych polskich zespołów od nich, i to nawet grających ten sam rodzaj muzyki. Uwierz mi człowieku, że są ludzie, którzy przygodę z tym zespołem zaczynali jeszcze wtedy gdy biegali po lasach z groźnymi minami.
Cóż, ja zacząłem od Satanici, bo na nią się pierwszą natknąłem (spośród twórczości Behemotha), przesłuchałem kilka wcześniejszych, lecz podobały mi się mniej. W gruncie rzeczy najbardziej podobają mi się Satanica i Demigod, i TAK!, nie zapoznałem się wcześniej z Zośką - robię to teraz. Też nie powiedziałem, że jestem psychofanem Behemotha, o corpse paintingu też nie wspominałem - po prostu posłużyłem się nimi jako przykładem dobrej znanej za granicą muzyki (czyli przeciwieństwa Blogu). I jest to - dla mnie - najlepszy znany mi polski zespół. Z moim łączem trudno pościągać muzykę, a na kupowanie płyt w celu jedynie zapoznania się z nimi mnie nie stać - i w efekcie w metalu wciąż jestem zieloniutki jak szczypiorek wiosenną porą...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek
ad. CoB - zespół szybko się nudzący, którego kultu za cholerę nie rozumiem a ich fani nie mogą się zdecydować czy to co grają to melo death (...)
[wyznania Lasoocha pt. 1... mam nadzieję, że mnie po tym z MM nie wyj*bią xD]

Słuchanie jakiejkolwiek muzyki zacząłem od - nie śmiejta się!1111 - Linkin Park. Dość szybko mi się znudził, przyszedł czas na Slipknota, którego mi kumpel polecił - było już lepiej, ale także po jakimś czasie się znudził (ostatni miesiąc-dwa mojego Slipknotowego avatarka był już po zakończeniu słuchania go, a pozostał z braku lepszego i z lenistwa). Zachaczyłem o KoRna i parę innych zespołów...

Po czym trafiłem do MM. W jakimśtam temacie Dobo wspomniał o m. in. Behemocie jako dobrym DM, więc ściągnąłem płytkę (Satanica) - spodobało mi się. I od tamtej pory słucham.

A teraz sedno, czyli CoB - bo do tegoż zespołu odnosił się ten fragment wypowiedzi Ryłka - tu jest podobnie, jak ze Slipknotem. Słucham coraz mniej, a ubek zostaje w podpisie, bo nadal ich lubię (choć mało słucham ;p). Poza tym ubek jest ładny, a ja nie mam czego wrzucić na jego miejsce xD

Tak dla zaznaczenia - NIE, nie słucham już LP. NIE, nie słucham już Slipknota. Hum, nie wyj*buj z grupy!111

[/wyznania Lasoocha pt. 1]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek Pokaż post
tendencja wymieniania Beha zaraz przy jakichś metalcorach. Robią tak, bo teraz jest modnie?
Z metalcore się nie spotkałem (brak czasu na ściąganie), więc opinii nie wyrażę, ale potraktuję to jako uogólnienie, że stawianie Behemotha przy nie-dmowych zespołach.

Ja nie mam konkretnie i ściśle sprecyzowanego gustu muzycznego. Z DM aktualnie słucham Behemotha i (dopiero się zapoznaję) (melodic) Arch Enemy. Poza tym na moim empeczy gości Nightwish i CoB. Jak znajdę czas (i chęci) na ściąganie muzy - może coś do nich dołączy, na razie nie mam na kompie niczego, co by mi się bardziej od tychże 4 zespołów podobało (bo zdarzało się ściągać coś-co-mi-się-nie-spodobało,-choć-ponoć-dobre, myśląc, że toto fajne będzie, a i Slipknot i LP gdzieśtam jeszcze się chowają na dysku, ale to już przeszłość)

edit:

down: cóż, nie wspomniałem tam, iż ja jestem trv metalem ;p

I swoją drogą w sumie faktycznie 'trv' tam było o wieeele przesadzone (chodziło mi raczej o to, że nie wszyscy moi znajomi słuchają metalu w jego jakiejkolwiek postaci)
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 15-11-2006 o 15:18.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 14:52   #115
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Lasooch - to nie było skierowane głównie do Ciebie. Uczepiłem się tylko Twojego tekstu o trv metalach. =P
A co do LP to sam ich kiedyś słuchałem a potem się zapadałem pod ziemię. Teraz mi to wisi.

See that?

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 15-11-2006 o 14:58.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 15:05   #116
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

A ja polecam zamknąć temat......
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 15:11   #117
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa Pokaż post
A ja polecam zamknąć temat......
Dzisiaj kiepscy
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 16:02   #118
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
Trance to też odmiana muzyki techno ,natomiast pierd*lenie o tym samym cały czas?albo słuchałeś clubbase(staregoxDmatołek,etc)albo hardstyle czyli jednej z twardszych odmian
Nie, bo je^ie mi ta cała muzyka.
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska

Ostatnio edytowany przez Vekegi - 15-11-2006 o 16:04.
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 16:12   #119
Jade
Użytkownik Forum
 
Jade's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Wiek: 36

Posty: 52
Domyślny

@Ryłek
Nie chodziło mi o albumy tylko o utwóry. O Zos Kia Kultus dużo słyszałam, ale o samym utworze. Płytę kupię, albo porzyczę w swoim czasie. A co do Antichristian Phenomenon, to do tego albumu brakuje mi chyba 2 kawałków.
@down
Minialbum.
btw., nie mam zamiaru uczestniczyć w żadnej kłotni ;p
__________________

~I am the pure flame that burns
~I am (ever shining) Sirius son
~I am the infinite space
~I am the most conquering One


Mhrock !

Ostatnio edytowany przez Jade - 15-11-2006 o 16:29.
Jade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 16:19   #120
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jade Pokaż post
@Ryłek
Nie chodziło mi o albumy tylko o utwóry. O Zos Kia Kultus dużo słyszałam, ale o samym utworze. Płytę kupię, albo porzyczę w swoim czasie. A co do Antichristian Phenomenon, to do tego albumu brakuje mi chyba 2 kawałków.
Rzeczywiście, myślałem o kawałkach a pisałem płyty. Ale i tak Antichristian Phenomenon to kawałek, nie płyta.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:36.


Powered by vBulletin 3