Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-12-2007, 02:12   #1461
pepsi_92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2007

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Soraniz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 93
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Zgadzam się z tobą w prawie 100%. Bo ten mlvl na sd za duży ale 20 byłby dobry (koło 100 rp taki ma). Te moje teorie bez wała są przesadzone ,ale co do huntu sorkiem a drutem różnica polega na tym ,że sork wali z dystansu i ma małe waste kiedy drut wali z bliska traci mane na visy ,leczenie się przez co expi krócej przy tych samych a nawet dwukrotnie większych zasobach. Ofc visy u sorka zostają ,bo to było by jak facc ;P A knajci się po tyle uhali i takie są fakty. A knajt szedł tam bynajmniej dla zarobku ,exp wpadał przy okazji. Zarobiony hajs szedł na waste przy expie powiedzmy 100k/h czy więcej i nie narzekał. Co do otsów to tylko wary i tylko 7.92 ;< jest taki jeden zajebisty gdzie jest przykład dobrego zbalansowania profesji. ED wali po 400 w ludzi z poxa za 600 many sork po 1k za 1,2k many. Knajt z exori gran po 500 ^.- za 340 many. A pal jak był tak był. 220 rp sie uha za całe hp. Ale najt go ze sworda po 400 walił przy kuszy ;>. I teraz powiedz czy to nie jest zbalansowane? A o knajtach w tibii 8.0 masz 100% racji. U mnie na serverze botował taki 100+ ek na małpach cały dzień. Miał prawie 100k na + i exp był przy tym ,a bot robił wszystko sam.
pepsi_92 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-12-2007, 03:42   #1462
Sir Dark Archeon
Użytkownik Forum
 
Sir Dark Archeon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 45

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Grimera
Poziom: 133
Skille: 23/28
Poziom mag.: 74
Sir Dark Archeon ma numer GG 8764136
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pepsi_92 Pokaż post
Tobie Ulverin gratuluję inteligencji ładnego Cię rodzice stworzyli (to jest ironia gdybyś nie zauważył) ,a forum to forum i każdy może sobie "pierdolić" co chce ,bo to forum ,a nie coś w stylu "huj mnie obchodzi twoja teza ,moje jest lepsze" więc gratuluję Ci. Luki czy ty czytałeś całego posta? Sądzę ,że nie bo w tibii 7.92 100 ek uhał sie po 1k+ ,a z twojej odpowiedzi wnioskuję twoją wiedzę na temat tibii. 100 ek w 7.92 jebał wrle na luzie po 200 z explo, nawet po 100 w ludzi więc po raz kolejny mam dowód jakim jesteś pro gejmerem. A każdy rp woli zamiast assassin starów "stare" sd gdzie 50 rp z 15 mlvlem walił po 100 w ludzi ,a teraz ja 69 rp z 16 mlvlem wale po 60 max . A sorc ( z tibi 7.92 oczywiście) jak druid nawet bez tego super summona. Bo miałby jakieś waste za swoją wielką moc. A tak 33 ms brał woi szedł na tar na -6 miał 5 bp mf waste wynosił vampirke ,skull staffa najmniej. A ed co robił? Szedł na tar tracił 10 bp mf wynosił góra skull staffa ,a raz na jakiś czas vampirkę. I dlatego sork byłby dobry dopiero od 100 + gdzie szedłbym na hardkorze na wrle albo brałby dobrego knajta (jak to było kiedyś) ,który bloczył 3-4 hydry kiedy sork walił mort hury. A mimo pozornego waste to się opłacało bo 70 ms z 120 ek blokerem wynosił bo 5 par bohów z 4 rh i inne itemy na wartość co najmniej 150k za 50 bp mf. Za co knajt miał na uhy + exp i przy tym zarabiał ,a sorkowi szedł mlvl i zarabiał hajs. A nie tak jak było w 7.92. Byle noob brał sorka szedł nawet na stone za tp i nie miał waste ,a lvl szedł sam. Visy z bliska w zupełności wystarczały ,bo ja na 50 ed z 52 mlvlem szedłem na ancienty i co jakiś czas się zwracało. I wyrabiałem z siochaniem się nawet kiedy exhaust był łączny. Więc nie widzę powodów by ten pomysł był tylko utopią ale i tak to tylko mój widok na tibię.
Lol.... juz widze na 50 lvl na ancientach druidem solo bez waste ... piles cos? Czy jak to ktos wspomnial myslisz OTs z rl tibia.

Reszty twoich bredni to sie nawet komentowac niec che... zali mi takich ludzi jak ty..
__________________
!!!Hail Eternal Friendship!!!
Sir Dark Archeon jest offline  
stary 02-12-2007, 04:06   #1463
SkateElement
Użytkownik Forum
 
SkateElement's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 33

Posty: 740
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Dark Archeon Pokaż post
Lol.... juz widze na 50 lvl na ancientach druidem solo bez waste ... piles cos? Czy jak to ktos wspomnial myslisz OTs z rl tibia.

Reszty twoich bredni to sie nawet komentowac niec che... zali mi takich ludzi jak ty..
Ja expiłem na asach 52 sorcem , ale bez waste się nie dało.
Ja wam powiem, że <cenzura> na to kładę, nic nie zmienię, a i tak będę dalej od tego uzależniony.
__________________
SkateElement jest offline  
stary 02-12-2007, 04:39   #1464
Ulverin
Użytkownik Forum
 
Ulverin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007

Posty: 105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pepsi_92 Pokaż post
Tobie Ulverin gratuluję inteligencji ładnego Cię rodzice stworzyli (to jest ironia gdybyś nie zauważył) ,a forum to forum i każdy może sobie "pierdolić" co chce ,bo to forum ,a nie coś w stylu "huj mnie obchodzi twoja teza ,moje jest lepsze" więc gratuluję Ci. Luki czy ty czytałeś całego posta? Sądzę ,że nie bo w tibii 7.92 100 ek uhał sie po 1k+ ,a z twojej odpowiedzi wnioskuję twoją wiedzę na temat tibii. 100 ek w 7.92 jebał wrle na luzie po 200 z explo, nawet po 100 w ludzi więc po raz kolejny mam dowód jakim jesteś pro gejmerem. A każdy rp woli zamiast assassin starów "stare" sd gdzie 50 rp z 15 mlvlem walił po 100 w ludzi ,a teraz ja 69 rp z 16 mlvlem wale po 60 max . A sorc ( z tibi 7.92 oczywiście) jak druid nawet bez tego super summona. Bo miałby jakieś waste za swoją wielką moc. A tak 33 ms brał woi szedł na tar na -6 miał 5 bp mf waste wynosił vampirke ,skull staffa najmniej. A ed co robił? Szedł na tar tracił 10 bp mf wynosił góra skull staffa ,a raz na jakiś czas vampirkę. I dlatego sork byłby dobry dopiero od 100 + gdzie szedłbym na hardkorze na wrle albo brałby dobrego knajta (jak to było kiedyś) ,który bloczył 3-4 hydry kiedy sork walił mort hury. A mimo pozornego waste to się opłacało bo 70 ms z 120 ek blokerem wynosił bo 5 par bohów z 4 rh i inne itemy na wartość co najmniej 150k za 50 bp mf. Za co knajt miał na uhy + exp i przy tym zarabiał ,a sorkowi szedł mlvl i zarabiał hajs. A nie tak jak było w 7.92. Byle noob brał sorka szedł nawet na stone za tp i nie miał waste ,a lvl szedł sam. Visy z bliska w zupełności wystarczały ,bo ja na 50 ed z 52 mlvlem szedłem na ancienty i co jakiś czas się zwracało. I wyrabiałem z siochaniem się nawet kiedy exhaust był łączny. Więc nie widzę powodów by ten pomysł był tylko utopią ale i tak to tylko mój widok na tibię.
50 pal z 15 m lvl po 100 w ludzi ? lol... 5 par bohow 4 rh.. o takim loocie nigdy nie slyszalem z jednego hunta...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pepsi_92 Pokaż post
Zgadzam się z tobą w prawie 100%. Bo ten mlvl na sd za duży ale 20 byłby dobry (koło 100 rp taki ma). Te moje teorie bez wała są przesadzone ,ale co do huntu sorkiem a drutem różnica polega na tym ,że sork wali z dystansu i ma małe waste kiedy drut wali z bliska traci mane na visy ,leczenie się przez co expi krócej przy tych samych a nawet dwukrotnie większych zasobach. Ofc visy u sorka zostają ,bo to było by jak facc ;P A knajci się po tyle uhali i takie są fakty. A knajt szedł tam bynajmniej dla zarobku ,exp wpadał przy okazji. Zarobiony hajs szedł na waste przy expie powiedzmy 100k/h czy więcej i nie narzekał. Co do otsów to tylko wary i tylko 7.92 ;< jest taki jeden zajebisty gdzie jest przykład dobrego zbalansowania profesji. ED wali po 400 w ludzi z poxa za 600 many sork po 1k za 1,2k many. Knajt z exori gran po 500 ^.- za 340 many. A pal jak był tak był. 220 rp sie uha za całe hp. Ale najt go ze sworda po 400 walił przy kuszy ;>. I teraz powiedz czy to nie jest zbalansowane? A o knajtach w tibii 8.0 masz 100% racji. U mnie na serverze botował taki 100+ ek na małpach cały dzień. Miał prawie 100k na + i exp był przy tym ,a bot robił wszystko sam.
no wlasnie ;p dobrze ze to powiedziales "teorie" .. nic z praktyka nie zwiazane...
gowno prawda, sork ma wieksze waste... i sork i drut wali z visa w zwarciu a drut ma tansze leczenie...

podsumowujac dla ciebie najlepsza byla tibia 7.9 a 7.9 to nic innego jak owiele lepsza tibi 7.6 bez hotkeyow itd...

edit:
dla mnie najlepszym wyjsciem bylo na update 8.0 dac knightowi hity mele ktore wrastaja wraz z lvlem i bylo by sprawiedliwie... dla mnie logiczne jest to ze im wiekszy lvl tym mocniejsze hity ;p a oni odkrecili i dalo magicznym postaciom ofensywne czary i runy od m lvla... tak jest teraz ze wbijesz 100 lvl i nie masz po co dalej grac bo o wiele sila sie nie zmieni do tego 200lvl np....

Ostatnio edytowany przez Ulverin - 02-12-2007 o 04:44.
Ulverin jest offline  
stary 02-12-2007, 08:39   #1465
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Właśnie to nie jest fun. Pamietam jak 2 lata temu palkiem solowałem pierwszego dla, na 59 lev, z utamo i sdkami i nadal miałem niezłego stracha ze padne, to był w ogóle mój pierwszy kontakt z tym potworem. To było cos, mighty unknown dragon lord! A fun to był dopiero jak się udało. A przypominam że nie było hotkeyów, trzeba było wszystko na ekranie robić.

A teraz ile może dostarczyć funu wejscie na pierwszą lepszą stronę, sprawdzenie max comba dla, porównanie tego ze swoją maną/hp, ściągnięcie jakiegoś filmu z dlami żeby zobaczyć jak to bije, kupieniem kilku run i manasów? To już nie jest "You will never forget your first dragon", to po prostu 2100 expa. I 0 funu.
popieram, teraz to jest wejscie i trzymanie hotkeya lub zmienianie 2 czy 3 keyow, wolal bym aby wycofano to celowanie z hk i nadal robiono wszystko myszka (pvp i exp jest duzo ciekawszy i rzeba bardziej uwazac )
Kiedys dl na 40lvl solo to byl wyczyn a teraz to jest formalnosc (oczywiscie waste jest)

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 02-12-2007 o 08:41.
Andrealfus jest offline  
stary 02-12-2007, 09:38   #1466
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pepsi_92 Pokaż post
Tobie Ulverin gratuluję inteligencji ładnego Cię rodzice stworzyli (to jest ironia gdybyś nie zauważył) ,a forum to forum i każdy może sobie "pierdolić" co chce ,bo to forum ,a nie coś w stylu "huj mnie obchodzi twoja teza ,moje jest lepsze" więc gratuluję Ci. Luki czy ty czytałeś całego posta? Sądzę ,że nie bo w tibii 7.92 100 ek uhał sie po 1k+ ,a z twojej odpowiedzi wnioskuję twoją wiedzę na temat tibii. 100 ek w 7.92 jebał wrle na luzie po 200 z explo, nawet po 100 w ludzi więc po raz kolejny mam dowód jakim jesteś pro gejmerem. A każdy rp woli zamiast assassin starów "stare" sd gdzie 50 rp z 15 mlvlem walił po 100 w ludzi ,a teraz ja 69 rp z 16 mlvlem wale po 60 max . A sorc ( z tibi 7.92 oczywiście) jak druid nawet bez tego super summona. Bo miałby jakieś waste za swoją wielką moc. A tak 33 ms brał woi szedł na tar na -6 miał 5 bp mf waste wynosił vampirke ,skull staffa najmniej. A ed co robił? Szedł na tar tracił 10 bp mf wynosił góra skull staffa ,a raz na jakiś czas vampirkę. I dlatego sork byłby dobry dopiero od 100 + gdzie szedłbym na hardkorze na wrle albo brałby dobrego knajta (jak to było kiedyś) ,który bloczył 3-4 hydry kiedy sork walił mort hury. A mimo pozornego waste to się opłacało bo 70 ms z 120 ek blokerem wynosił bo 5 par bohów z 4 rh i inne itemy na wartość co najmniej 150k za 50 bp mf. Za co knajt miał na uhy + exp i przy tym zarabiał ,a sorkowi szedł mlvl i zarabiał hajs. A nie tak jak było w 7.92. Byle noob brał sorka szedł nawet na stone za tp i nie miał waste ,a lvl szedł sam. Visy z bliska w zupełności wystarczały ,bo ja na 50 ed z 52 mlvlem szedłem na ancienty i co jakiś czas się zwracało. I wyrabiałem z siochaniem się nawet kiedy exhaust był łączny. Więc nie widzę powodów by ten pomysł był tylko utopią ale i tak to tylko mój widok na tibię.
Probojesz udawac chciaz troche inteligentnego uzywajac slow wnioskuje/teza , glupot dawno wiekszych nie slyszlaem 100 ek uha sie za 1k? chyba na allegro ,a co do twojego palladyna kupionego to wiesz o tym ze palladyn specjalizuje sie w walce na dystans magie ma slaba. A ze masz 2x wiecej hp od takiego sorca to jest wogole nie wazne prawda? Nastepnie 33 sorc vampirke i skull staffa z tamtad? wielki LOL ty czlowieku nie myslisz ta tomba jest dla 60 ms/ed co chca sensownie zwastowac kase i bardzo czesto tam jest pusto a jak ktos wogole tam jest to napewno palladyn.
Salarigoth jest offline  
stary 02-12-2007, 10:17   #1467
Kubuini
Użytkownik Forum
 
Kubuini's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2007
Lokacja: Mysłowice

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 80
Skille: wtf?
Poziom mag.: 6
Kubuini ma numer GG 413377
Domyślny

Kojotes :

Ja teraz 18 paladynem bije dragi
__________________
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!!!!
Kubuini jest offline  
stary 02-12-2007, 10:44   #1468
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

O to też mi to chodziło A 2 lata temu byś jeszcze siedział na trollach czy też rotach, na GSy chodził z blokerem i 2 innymi shooterami a smoki bił z 40 lev kolegą. Get da point?

@Down

Czy ja mówie że sie nie dawało? Owszem, dawało się, ale ludzie znacznie bardziej woleli robić coś innego, bezpieczniejszego, solować można było raz czy drugi ale na takim lev o expieniu na smokach nikt nawet nie śnił.

Ostatnio edytowany przez Kojotes - 02-12-2007 o 11:02.
Kojotes jest offline  
stary 02-12-2007, 10:50   #1469
Zylkolak
Użytkownik Forum
 
Zylkolak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 134
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
O to też mi to chodziło A 2 lata temu byś jeszcze siedział na trollach czy też rotach, na GSy chodził z blokerem i 2 innymi shooterami a smoki bił z 40 lev kolegą. Get da point?
Przy Tibi 7.4 tez mozna bylo 18lvl'owym pall'em smoki ubijac wiem bo sam to robilem.
__________________
Zylkolak jest offline  
stary 02-12-2007, 11:13   #1470
Wojo Astera
Użytkownik Forum
 
Wojo Astera's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2005
Wiek: 33

Posty: 160
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Poziom: 10
Skille: 48/48
Poziom mag.: 2
Domyślny

Draga 2 lata temu Kojot to ja ubiłem na 40- lvl... heh później ładnie łapki się trzęsły xD zaczyna się zbytnie ułatwianie tej gry ;/
__________________
_____________________________________
I'm Back ...
Slipknot ... \m/
Wojo Astera jest offline  
stary 02-12-2007, 12:47   #1471
Osram
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 12 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dragonhearts
Świat: Candia
Poziom: 85
Poziom mag.: 64
Domyślny

Oczywiście addują chomiki, koszatniczki, świnki morskie, borsuki, jeże, dziki, krówki, ale Nowych Dragon lair i tego typu miejsc do expienia już nie dodadzą. Bo po co nie? Z czego cieszycie, że będziemy normalnie expić?! Nie będziemy, bo wszystkie możliwe expowiska będą poprostu oblężone przez masy. I ja nie jestem pesymistą, tylko REALISTĄ! O ile na PvP, będzie można trzymać w pewien sposób rygor co do zajmowanych expowisk, to na NoN-PvP będzie... hmm... Śmiesznie Tak się sparzyłem na tej bandzie cymbałów, która jest odpowiedzialna za topografię mapki, że zwyczajnie nie wierzę, że dodadzą przynajmniej 2 nowe dragon lair. To nie koniec zmartwień; Kiedy będzie jakiś ludzki Hydra lair?

Ostatnio edytowany przez Osram - 02-12-2007 o 12:55.
Osram jest offline  
stary 02-12-2007, 13:18   #1472
Master Knight de'Vere
Użytkownik Forum
 
Master Knight de'Vere's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: High Guard
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osram Pokaż post
Tak się sparzyłem na tej bandzie cymbałów, która jest odpowiedzialna za topografię mapki, że zwyczajnie nie wierzę, że dodadzą przynajmniej 2 nowe dragon lair. To nie koniec zmartwień; Kiedy będzie jakiś ludzki Hydra lair?
Nie będzie ani jednego ani drugiego, tylko jakieś nomand campy + tarantula cave, których na TSie przez ponad 2 h nie mogłem znaleźć ale co tam.
__________________
"Always be nice to people on your way up. Because you will meet the same people on the way down..."

"Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live. "

Master Knight de'Vere jest offline  
stary 02-12-2007, 14:09   #1473
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Knight de'Vere Pokaż post
Nie będzie ani jednego ani drugiego, tylko jakieś nomand campy + tarantula cave, których na TSie przez ponad 2 h nie mogłem znaleźć ale co tam.
A znalazles w koncu!? Bo ja nadal nie wiem gdzie to jest (jak i ten podwodny domek...).

Doszly przeciez te nowe tereny z ghoulami, ghostami, mumiami, cryptami etc...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 02-12-2007 o 15:09.
Slythia jest offline  
stary 02-12-2007, 14:13   #1474
Xiv
Użytkownik Forum
 
Xiv's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2006

Posty: 254
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Dragonhearts
Świat: Candia
Poziom: 127
Skille: 97/80
Poziom mag.: 20
Xiv ma numer GG 9037452 Send a message via Skype™ to Xiv
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osram Pokaż post
Oczywiście addują chomiki, koszatniczki, świnki morskie, borsuki, jeże, dziki, krówki, ale Nowych Dragon lair i tego typu miejsc do expienia już nie dodadzą. Bo po co nie? Z czego cieszycie, że będziemy normalnie expić?! Nie będziemy, bo wszystkie możliwe expowiska będą poprostu oblężone przez masy. I ja nie jestem pesymistą, tylko REALISTĄ! O ile na PvP, będzie można trzymać w pewien sposób rygor co do zajmowanych expowisk, to na NoN-PvP będzie... hmm... Śmiesznie Tak się sparzyłem na tej bandzie cymbałów, która jest odpowiedzialna za topografię mapki, że zwyczajnie nie wierzę, że dodadzą przynajmniej 2 nowe dragon lair. To nie koniec zmartwień; Kiedy będzie jakiś ludzki Hydra lair?
Ludzki hydra lair??
A Hydra island nie dobry? Jak sie chce to sie da zrobić taki sam Fe camp jak na Tiguandzie
__________________

Soul and body is to less for her life...
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=139265 - Comment Plx[Gildia Dragonhearts]
Xiv jest offline  
stary 02-12-2007, 14:14   #1475
Osram
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 12 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dragonhearts
Świat: Candia
Poziom: 85
Poziom mag.: 64
Domyślny

@up
No może i dobry, ale żeby można było w ten sposób dobrze expić, to tego typu miejsc musi być przynajmniej 3 razy więcej. Cipsoft próbuje na siłę wprowadzić klimat rpg, który został sp*erdolony przez usługę "Neostrada TP". Skoro nie da się go przywrócić, to niech przynajmniej kontynuują rozwój tej gry pod kątem przyjemnego grania, a nie perfidnego zamulania w intencji wczucia się w styl RPG, który ta gra bezpowrotnie utraciła.

Ostatnio edytowany przez Osram - 02-12-2007 o 14:22.
Osram jest offline  
stary 02-12-2007, 14:55   #1476
Amyks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2007

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Osram Pokaż post
@up
No może i dobry, ale żeby można było w ten sposób dobrze expić, to tego typu miejsc musi być przynajmniej 3 razy więcej. Cipsoft próbuje na siłę wprowadzić klimat rpg, który został sp*erdolony przez usługę "Neostrada TP". Skoro nie da się go przywrócić, to niech przynajmniej kontynuują rozwój tej gry pod kątem przyjemnego grania, a nie perfidnego zamulania w intencji wczucia się w styl RPG, który ta gra bezpowrotnie utraciła.
3 razy wiecej hydra island? Jak na razie to jest jedna i jest prawie zawsze wolna -,-
Amyks jest offline  
stary 02-12-2007, 14:58   #1477
Dark Lord Markus
Użytkownik Forum
 
Dark Lord Markus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Gryfice

Posty: 215
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Ja mam takie pytanie czy te lighting robe zastapi blue robe czy bedzie to i to? Jak blue robe nie bedzie to sie w*****e bo ladnie wyglada
Dark Lord Markus jest offline  
stary 02-12-2007, 17:16   #1478
pepsi_92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2007

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Soraniz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 93
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Pal ma już 70 lvl i sam go zrobiłem ,a co do moich wymysłów to k***a nie każdemu muszą się podobać. ][_ [[]] ][_ To co wg. mnie jest dobre nie musi być dla każdego ,co do braku waste na ancientach napisałem ,że rzadko się zwracało -.- Czytajcie ,a znajdziecie. Co do otsów to tibia sie robi jak ots. Ja zrobiłem 70 rp w 3 miechy z czego połowę czasu straciłem na zarabianie hajsu palkiem ,teraz mam nim na małpach 0 waste ,bo schodzi mi 20 minut softów na 1,5h huntu na małpach wiec na luzie na 18h huntu softy starczą. Odnowienie tylko 10k ,za mf bym dał z 30k albo więcej. Granie palkiem jest teraz troche jak ots ,bo na 45 lvlu wysolowałem mojego pierwszego dla i się mało nie obsrałem ze strachu jak się ganiałem wokół schodów. A teraz do reda mnie on nie zbije więc nie widzę tu żadnego dreszczyku emocji. Jedyna zabawa to walenie demców ale to się nie opłaca i można trafić na 5 na raz ;P. CIPsoft myśli tylko u nubkach robiąc jakieś miejsca do botowania dla szwedów i innych ludzi ,zamiast zrobić jakąś lepszą miejscówę z demcami zamiast parchmenta i tego spawnu dwóch demców na prawo od dhq >.<. Co do d lairów na moim serwie jest średnio 300 ludzi online i spawny na ank są prawie zawsze zajęte.
pepsi_92 jest offline  
stary 02-12-2007, 17:56   #1479
Osram
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 12 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dragonhearts
Świat: Candia
Poziom: 85
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Co do d lairów na moim serwie jest średnio 300 ludzi online i spawny na ank są prawie zawsze zajęte.
Ej też tak chce! U nas jest średnio 950 osób online
Osram jest offline  
stary 02-12-2007, 20:22   #1480
dark1992
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja tam czekam... zobaczymy co będzie na razie nie ma co panikować.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:45.


Powered by vBulletin 3