Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-01-2008, 23:16   #21
Gostex
Użytkownik Forum
 
Gostex's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 30

Posty: 130
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Michalq
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 43
Skille: 75/60
Poziom mag.: 13
Gostex ma numer GG 6298470
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ad3k Pokaż post
Fajny artykul. A tak na marginesie odnosnie do starego newsa

Nie tak dawno był news że na stronie co miesiąc chyba będą umieszczane zdjęcia awansów. Jakoś minelo juz troche czasu i zadnego newsa od tamtej pory z awansami nie bylo. Mozecie napisac dlaczego?

Sorry za duże litery ale chcę aby ktoś zauważył to pytanko
Tak dla sprostowania to ten news byl w drugiej polowie pazdziernika..
Gostex jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2008, 23:26   #22
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Wreszcie znalazłem zgłoszenie, w którym ktoś się cieszy z otrzymanej kary: „Naprawdę myślę, że to był dobry pomysł. Teraz kiedy nie będę mógł grać przez 30 dni, wreszcie będę mógł zająć się moim domowym zadaniem!” Zawsze się cieszę kiedy mogę pomóc. Dalej ktoś proponuje mi 50 funtów, jeśli usunę jego bana. Chyba nie muszę mówić, że przekupstwo jest zupełnie bezcelowe.
To jest kozackie xD. Fajny artykuł. Miło i zabawnie się czyta : ) Może i ja kiedyś będę odpisywał na takie zażalenia xD hehe.
Duke Dran jest offline  
stary 04-01-2008, 23:48   #23
Keedzie
Użytkownik Forum
 
Keedzie's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2008
Lokacja: Obok Ciebie

Posty: 87
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 27
Poziom mag.: 35
Król

Zaje**** ciekawy i smieszny artkul
__________________
19:53 Van Helving [8]: ludzie kurwa jak wy mozecie grac w to gowno nadal ? ja pierdole wlazlem tu po 3 latach i kurwa ta gra poprostu zrobila sie gownem !
19:53 Thorux [36]: TWOJA STARA TO GOWNO MORDA

Tibia is God?
Keedzie jest offline  
stary 04-01-2008, 23:50   #24
Xentrion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 12 2007
Lokacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 33

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xentrion
Profesja: Paladin
Gildia: White Wolfs
Świat: Morgana
Poziom: 38
Skille: 79/60
Poziom mag.: 11
Xentrion ma numer GG 7540285
Domyślny

W Związku z zaistnieniem takiego Tematu i nawiązaniem do "Wiekszość graczy reaguje na gm, chce zrobic sobie z nim zdjecie" przestawie po krótce sytuację która zdażyła się 17 Listopada 2007 roku na Serwerze Morgana.

Byla godzina okolo 16:00.. jak zawsze siedziałem na GameChat [z powodu lagów i nudów] i rozmawiałem z ludźmi... ktos oczywiscie usial wpasc... i zaspamowac "Serching Sorc to desert quest!", ostatecznie nie zwrócilbym uwagi gdyby nie to ze wysłał ta wiadomosc 4 razy pod rząd, co całkowicie zakłóciło tok rozmowy. Chciałem juz napisac zeby sie wynosił i spamował na Trade Channel gdy ujrzałem napis: GM Exilya on Morgana [2]: Spamming is rule violation. W kilka sekund ludzie zaczeli się zlatywać ze wszystkich stron na game-chat i rozmowa z gm'em sie bardzo pobudziła... skromnie zapytałem go na priv [dokładniej to JĄ, poniewaz byla to kobieta, jak sie pozniej dowiedzialem...] czy mogla by się teleportować do mnie ponieważ chcialbym zdjęcie na mój blog internetowy [nie prowadze bloga]. Nie dostałem odpowiedzi...stałem sobie spokojnie i czekałem na resp gdy nagle obok mnie ujrzałem niebieską otoczkę [jak przy teleportowaniu przy uzyciu magic forcefield] i kolo mnie stanela GM Exilya... bylem w niezlym szoku... po 3 latach gry poraz pierwszy zobaczylem na wlasne oczy GM... [w sumie nic takiego bo to w koncu tez ludzie, jednak jak wiemy wszyscy czestotliwosc z jakimi sie oni pojawiaja jest mala]. Poprosilem by sie usmiechneła... gdy to zrobiła pyknąłem fotke i wkleiłem do painta ^^ oto te zdjecie:



Niby nic takiego bo GM tez są ludźmi... ale biorac pod uwage to ze przez 3 lata gry nie widzialem GM'a na wlasne oczy dla mnie bylo to fajne uczucie )
Xentrion jest offline  
stary 05-01-2008, 00:07   #25
Mydlarz
Użytkownik Forum
 
Mydlarz's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 31

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Heh Zabawne Więcej takich artykułów
__________________
Mandylion without a face
Deathwish without a prayer
End of hope
End of love
End of time
The rest is silence


"Rzeczy niemozliwe sa od reki, a na cuda trzeba poczekac"
Mydlarz jest offline  
stary 05-01-2008, 00:17   #26
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

Fajny art, ale szkoda mi niektórych zbanowanych (nie tych z top 10)
Lord_Piterek jest offline  
stary 05-01-2008, 00:20   #27
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

Dobrze że coś robią ale jest ich za mało powinni się pojawiać albo częściej albo być ich więcej.Fajny artykuł,fajne są opisy jak przychodzili do osób oszukujących a najbardziej rozwaliło mnie to z MC "kompa mam za daleko".Albo zażalenia.Osobiście się ciesze jak ktoś kto oszukuje dostaje w skóre.Jeszcze raz artykuł wspaniały,pewnie CIPSoft chce pokazać że GM dużo robi i że ma ciężką prace,ale jednak tej pracy jest zrobionej za mało.Gdyby GMów było więcej liczba oszukujących byłaby mniejsza bo wiedzieli że mogą w krótkim czasie chycić bana,a tak pomyśli sobie "GM pojawia się raz na ruski rok to sobie moge".No nic Tibijskie realia.Mam nadzieje że to niektórym ludziom przybliży ogrom pracy jaki mają GMowie i nie będą spamowali "GM zły","GM sux" itd.Artukuł spoko i fajnie się czyta.
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline  
stary 05-01-2008, 00:28   #28
RaHak
Użytkownik Forum
 
RaHak's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
RaHak ma numer GG 1939845 Send a message via Skype™ to RaHak
Domyślny

Stwierdzam, że praca gm'a jest znacznie trudniejsza od tutora co jest oczywiste, jednak sądzę, że bardziej ciekawa. Zapewne śmiechu to jest kupa (np. od czytania raportów ) ale i nie tylko ^^.
__________________
Emeryturka i basta
RaHak jest offline  
stary 05-01-2008, 03:02   #29
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:51.
Zito jest offline  
stary 05-01-2008, 03:47   #30
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Kolejny artykuł propagandowy Cipsoftu. Prawdziwe spotkanie GMa z botterem wygląda tak: GM się teleportuje do delikwenta, wówczas bot zatrzymuje się i włącza alarm, po paru minutach botter podchodzi do kompa i ucina sobie z gamemasterem pogawędkę. GM spokojnie odpisuje graczowi, który zgłosił bottera "player was at keyboard" i wylogowuje się z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku...
Choć nawet takie sytuacje to już dużo. Zwykle GMowie zajmują się jedynie banowaniem ludzi reklamujących sprzedaż pacca na trade albo bluzgających na game-chacie (nieważne, że równie dobrze mogliby to robić senior tutorzy, wszak GM ma czas i nic lepszego do roboty...) lub też robieniem sobie fotek/ucinaniem pogawędek z graczami, tudzież blokowaniem Ghazbaranów, spamowaniem bezsensownych wiadomości na czerwono i używaniem GMowych postaci do zwiedzania miejsc na test serverze.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 05-01-2008 o 03:48.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 05-01-2008, 08:55   #31
By$iu
Michail Fradkow
 
By$iu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2004
Lokacja: Kawal drogi, nikomu nie radze isć piechotą.
Wiek: 32

Posty: 2,054
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bysiu
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Kolejny artykuł propagandowy Cipsoftu. Prawdziwe spotkanie GMa z botterem wygląda tak: GM się teleportuje do delikwenta, wówczas bot zatrzymuje się i włącza alarm, po paru minutach botter podchodzi do kompa i ucina sobie z gamemasterem pogawędkę. GM spokojnie odpisuje graczowi, który zgłosił bottera "player was at keyboard" i wylogowuje się z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku...
Choć nawet takie sytuacje to już dużo. Zwykle GMowie zajmują się jedynie banowaniem ludzi reklamujących sprzedaż pacca na trade albo bluzgających na game-chacie (nieważne, że równie dobrze mogliby to robić senior tutorzy, wszak GM ma czas i nic lepszego do roboty...) lub też robieniem sobie fotek/ucinaniem pogawędek z graczami, tudzież blokowaniem Ghazbaranów, spamowaniem bezsensownych wiadomości na czerwono i używaniem GMowych postaci do zwiedzania miejsc na test serverze.
Dokladnie tak, ew. mozna dodac jeszcze to, ze nigdy ich nie ma kiedy sa wzywani.

Wystarczylo by, zeby bylo z 200 GMow, znalezienie ich nie bylo by wiekszym problemem.
__________________
By$iu jest offline  
stary 05-01-2008, 09:36   #32
Suchy_Pastor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny HEh

Artykuł genialny
Ale wytłumaczenia jeszcze lepsze xD
 
stary 05-01-2008, 09:50   #33
Farr
Użytkownik Forum
 
Farr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 113
Stan: Niegrający
Domyślny

Rox XD ale wymówki to mają zawaliste ci botterzy i inni " to moja mama przeklinała żebym dostał bana " lol owned to tak jakby ktoś kogoś zabił i powiedział w sądzie " to nie ja tylko moja ręka " jak można takie smuty gmowi wciskać współczuje czasami gmom że muszą takimi idiotami sie zajmować to musi być denerwujące i kompromitujące kiedy taki noob chce z gma zrobić debila xd
__________________


żółto-biało-niebiescy :> glory Motor Lublin

To oni coś dla mnie znaczyli na Hibernie:
Rothes, Haveders, Devilen, El Maverick, Cinek, Macieki i wielu innych, których już nie pamiętam...

To oni sprawili, że wróciłem do gry tym razem na Harmonii:
Sorceser of Darknes (dawniej Malakashi Knight), Thon Neen, Ashi Bubeika, Dadan the Knight, Chorazy Veston, Bufer, Thorow Varen i wielu wielu innych (oni wiedzą, że to ich też dotyczy)
Farr jest offline  
stary 05-01-2008, 10:28   #34
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

ciekawostka : gram od tibi 7,3 a widzialaem gma z 3-4 razy ;/ najs
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline  
stary 05-01-2008, 10:31   #35
Ryos Lura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ryos Lura
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 102
Skille: 87/80
Poziom mag.: 7
Ryos Lura ma numer GG 4122014
Domyślny

Gówno prawda, jesli sie chce to mozna wbic bez problemu na bocie 150 lvl. Reportowalem kolesia co uzywal bota od 60 lvl(!) gm przylazil z 10 razy, i nic - kolesiowy alarm piszczal przychodzil i odpowiadał. Przestalem marnowac czas na cos co mozna robic programem, wchodze dzisaj patrze ta sama osoba 150 lvl i nadal botuje

liczy sie tylko kasa, jak zaplacisz wiecej to ci pozwola uzywac macra, a moze i nawet cos Ci dadza.. nie mowic juz o protekcji u GMA
__________________
śmieszne obrazki | śmieszne filmiki
Ryos Lura jest offline  
stary 05-01-2008, 10:47   #36
Dziundzior
Użytkownik Forum
 
Dziundzior's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Ab

Posty: 391
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dziundzior
Profesja: Knight
Domyślny

Najfajniejsze w tym artykule są te tłumaczenia ludzi co do jasnego przez nich łamania rules : " Tata mi wpisale wulgaryzm na game chat " owned xd
__________________
?
Dziundzior jest offline  
stary 05-01-2008, 11:23   #37
Paczus0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 107
Imię: WjeslaF
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 125
Skille: 90/85
Poziom mag.: 8
Domyślny



tym sie juz nie pochwala...
Paczus0 jest offline  
stary 05-01-2008, 11:39   #38
Kusnier
Użytkownik Forum
 
Kusnier's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Newcastle

Posty: 1,003
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 176
Poziom mag.: 76
Kusnier ma numer GG 1337666
Domyślny

Powiem tak, nie czytalem komentarzy, a ten artykul na tibia.com czytalem pare h po tym jak powstal (2-3 dni temu) i musze powiedziec ze czytajac go po angielsku wydawal mi sie o wiele smieszniejszy i ciekawszy. Sux Polish ;<


Co do GMow, na tutor channelu ostatnio sporo sie mowi o tym ze CipSoft mowi GMom aby nie banowali tylu botterow bo traca na tym kase. Nice plx



Pozdrawiam
Kusnier
__________________
Internet - 40 zł~
Pacc - 85zł
Widok matki pobitej krzesłem - Bezcenny
Kusnier jest offline  
stary 05-01-2008, 11:45   #39
braxfor
Użytkownik forum
 
braxfor's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: braxfor
Profesja: Sorcerer
Gildia: Szukam gildi
Świat: Aurea
Poziom: 31
Poziom mag.: 30
Domyślny

według mnie gm'ów powinno być przynajmniej po 1-2 na jeden świat wtedy na jednego gm'a by tyle roboty nie było i by byli zadowoleni oraz by ludzi może wreszcie liczyli się z swoimi czynami
braxfor jest offline  
stary 05-01-2008, 11:51   #40
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

HaHa! Te 10 najśmieszniejszych wytłumaczeń OWNED XD!!

@down: Jasne, że po angielsku.
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<

Ostatnio edytowany przez Kejmilo - 05-01-2008 o 12:20.
Kejmilo jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:05.


Powered by vBulletin 3