Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-07-2011, 01:23   #21
Phentom
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: SZO

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 30
Skille: 65/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Gdzie teraz mozna orc spearman spotkac? Bo szukalem dlugi czas i nie znalazlem ?
Phentom jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-07-2011, 02:31   #22
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Jedynie w Orc Fortrees ale musisz mieć misję od Vascalira....
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 04:41   #23
C2H5OH
Użytkownik forum
 
C2H5OH's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Lokacja: Chociwel

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
C2H5OH ma numer GG 2491173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Ludzie, Cipsoft nie robi nic dla rookstayerów, bo dlaczego ma niby robić? To jest wyspa dla nowych żeby nauczyli się grać, a to że tam zostajecie to jest jak dla mnie debilizm, jeszcze większy nawet od tego że czegokolwiek wymagacie.
Popieram!

A co do tematu, Rookstayerzy to nic innego jak efekt uboczny Wyspy Nowych. Więc nie ma sensu robić coś dla nich, bo po prostu taka "profesja" jak Rookstayer nie istnieje. Jestem tu jak najbardziej za CipSoftem aby nic dla nich nie robił.
C2H5OH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 09:07   #24
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

C2H5OH, kiedy pierwsi prawdziwi Rookstayerzy chodzili po Rooku, Ty jeszcze w majtki robiłeś, a teraz niedługo (o ile) po tym jakże naturalnym odruchu dziecka wypowiadasz się w sposób wręcz z nienawiścią skierowanym ku ludziom, którzy tu zostali. Skoro nie grałeś tu, nie zostawałeś, nie miałeś ku temu motywacji, a i wtenczas uczyłeś się pierwszego dodawania to po diaska stwierdzasz, że "jesteś jak najbardziej ZA CipSoftem, aby nic dla nich nie robił"? Aż tak Ci na tym zależy? Wpierw spróbuj, a później oceniaj, bo pisząc pierdoły wystawiasz się jedynie na pośmiewisko. Poza tym cytowanie osób, które mają podobnie powalone poglądy zapewne bazowane na równie "wielkim" co Ty doświadczeniu sprawia, że zachowujesz się jak niektórzy nasi kochani politycy. Owszem masz prawo do swojego zdania, ale na czym ono bazuje - tego nie wiadomo. Z całym szacunkiem I jaki efekt uboczny? Czy ktoś zmuszał kogokolwiek do pozostania lub powrotu na wyspę nowych? Pomyśl przez chwilę, to nie boli.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 27-07-2011 o 09:30.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 12:16   #25
C2H5OH
Użytkownik forum
 
C2H5OH's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Lokacja: Chociwel

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
C2H5OH ma numer GG 2491173
Domyślny

Dla mnie jest jasne, Rookstayer to nie żadna profesja, zwykły wymysł graczy. Masz racje nikt nikogo nie zmusza, cóż mam ten swój pogląd z własnego doświadczenia. Nie raz spotykałem się kiedy taki Rookstayer okradał zwykłego newbie, przeszkadzał w normalnym graniu lub po prostu go trapował. Nawet sam tego doświadczyłem grając pierwszy raz w Tibie. Więc nie musisz tutaj myśleć za mnie, a to co robiłem w czasie kiedy pierwsi Rookstayerzy(hah) chodzili po Rookgardzie to już moja osobista sprawa, ale widać Ty znasz mnie lepiej. I to że mam 16 lat nie znaczy że jestem jakiś głupi, ograniczony i nie doświadczony bo tak wynika z Twojej wypowiedzi. Nie jestem aż tak bardzo za CipSoftem, ale jeśli będą mieli pomysł żeby coś dać osobom zostającym na Rooku(w co wątpię), to będę wyrażał swoją negatywną opinię na ten temat i nikt mi tego nie zabroni. Tak jest to efekt uboczny, bo większość ludzi którzy decydują się na pozostanie, utrudniają grę nowym i początkującym graczom, fakt że jest kilka Rookstayerów, którzy pomagają graczom w poznawaniu chociaż cząstki Tibii, sam otrzymałem taką pomoc, ale niestety to jest duża mniejszość.


#Edit
A to że chodzili po Rookgardzie jako pierwsi kiedy "ja robiłem w majtki" to znaczy że mam ich uwielbiać?
Bo tak to wynika z Twojej wypowiedzi, tak jakby byli kimś ważnym tylko dlatego że byli pierwsi.
Wielu ludzi chodziło przede mną nie tylko po Tibii ale i po Ziemi, i nie każdego darze uznaniem i szacunkiem.

Ostatnio edytowany przez C2H5OH - 27-07-2011 o 12:52.
C2H5OH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 19:55   #26
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Zupełnie nie mam na myśli tego, że jako 16-latek musisz być ograniczony czy też głupi i już na pewno moim zamiarem nie było Cię obrazić. Stwierdzam jedynie czyto praktyczne fakty co robiłeś w czasie, gdy powstała gra i później również. Nie posiadasz w związku z tym doświadczeń ze wcześniejszych faz gry. Z Twoich wypowiedzi wynika, że masz czyste uprzedzenie wobec Rookstayerów, co teraz dopiero wyszło: "Nawet sam tego doświadczyłem grając pierwszy raz w Tibie."
To, że pierwsi Rookstayerzy byli pierwsi nie oznacza, że są "nader wspaniali". Każdy doświadczał trapowania, okradania również - i ja także - i wcale nie musi to być gość z 80 lv...2 lv także potrafi sporo zdziałać jeśli używa ciut głowy. Twoje słowa jednak wynikają z osobistego uprzedzenia, ponieważ wielu ludzi i zapewne Ty także doświadczyłeś "ZUA", z którego chciałeś jak najszybciej uciec na mainland - i ja to rozumiem. Ale naprawdę spójrz czasami na tych, którzy na przykład są pomocni. To gra morpg, społeczna, gdzie jak w społeczeństwie są różni ludzie.
Czy tylko dlatego, że w przeszłości znielubiłeś ludzi na Rooku, powiedzmy w tym Rookstayerów to oznacza, że chciałbyś wszystkim wszystko odebrać? Na to pytanie nie odpowiadaj, ale postaw je sobie i odpowiedz na nie po cichu....
Nie kontynuujmy tych wątków, bo to wybiega już poza temat, a i przecie się nie pozabijamy Masz prawo do własnego zdania, chciałem Ci jedynie naświetlić, że pałanie nienawiścią do ludzi stąd nie ma sensu, bo zawsze znajdą się lepsi i gorsi od nas.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 20:40   #27
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez C2H5OH Pokaż post
Popieram!

A co do tematu, Rookstayerzy to nic innego jak efekt uboczny Wyspy Nowych. Więc nie ma sensu robić coś dla nich, bo po prostu taka "profesja" jak Rookstayer nie istnieje. Jestem tu jak najbardziej za CipSoftem aby nic dla nich nie robił.
Ja też popieram.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
C2H5OH, kiedy pierwsi prawdziwi Rookstayerzy chodzili po Rooku, Ty jeszcze w majtki robiłeś, a teraz niedługo (o ile) po tym jakże naturalnym odruchu dziecka wypowiadasz się w sposób wręcz z nienawiścią skierowanym ku ludziom, którzy tu zostali. Skoro nie grałeś tu, nie zostawałeś, nie miałeś ku temu motywacji, a i wtenczas uczyłeś się pierwszego dodawania to po diaska stwierdzasz, że "jesteś jak najbardziej ZA CipSoftem, aby nic dla nich nie robił"? Aż tak Ci na tym zależy? Wpierw spróbuj, a później oceniaj, bo pisząc pierdoły wystawiasz się jedynie na pośmiewisko. Poza tym cytowanie osób, które mają podobnie powalone poglądy zapewne bazowane na równie "wielkim" co Ty doświadczeniu sprawia, że zachowujesz się jak niektórzy nasi kochani politycy. Owszem masz prawo do swojego zdania, ale na czym ono bazuje - tego nie wiadomo. Z całym szacunkiem I jaki efekt uboczny? Czy ktoś zmuszał kogokolwiek do pozostania lub powrotu na wyspę nowych? Pomyśl przez chwilę, to nie boli.
Nie wydaje mi się skoro - twierdzi że ma 16 lat.
Jakoś ja się z niego nie śmieje, wyraził swój pogląd i tyle. Boli Cię to?
Powalone poglądy? HAAHHA to że ma wyjebane w tego rooka a wy się tam gnieciecie i wymyślacie o spajk kurwa swordach to znaczy że ma powalone poglądy? To wy macie i wymyślacie sami jakieś questy...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez C2H5OH Pokaż post
Dla mnie jest jasne, Rookstayer to nie żadna profesja, zwykły wymysł graczy. Masz racje nikt nikogo nie zmusza, cóż mam ten swój pogląd z własnego doświadczenia. Nie raz spotykałem się kiedy taki Rookstayer okradał zwykłego newbie, przeszkadzał w normalnym graniu lub po prostu go trapował. Nawet sam tego doświadczyłem grając pierwszy raz w Tibie. Więc nie musisz tutaj myśleć za mnie, a to co robiłem w czasie kiedy pierwsi Rookstayerzy(hah) chodzili po Rookgardzie to już moja osobista sprawa, ale widać Ty znasz mnie lepiej. I to że mam 16 lat nie znaczy że jestem jakiś głupi, ograniczony i nie doświadczony bo tak wynika z Twojej wypowiedzi. Nie jestem aż tak bardzo za CipSoftem, ale jeśli będą mieli pomysł żeby coś dać osobom zostającym na Rooku(w co wątpię), to będę wyrażał swoją negatywną opinię na ten temat i nikt mi tego nie zabroni. Tak jest to efekt uboczny, bo większość ludzi którzy decydują się na pozostanie, utrudniają grę nowym i początkującym graczom, fakt że jest kilka Rookstayerów, którzy pomagają graczom w poznawaniu chociaż cząstki Tibii, sam otrzymałem taką pomoc, ale niestety to jest duża mniejszość.


#Edit
A to że chodzili po Rookgardzie jako pierwsi kiedy "ja robiłem w majtki" to znaczy że mam ich uwielbiać?
Bo tak to wynika z Twojej wypowiedzi, tak jakby byli kimś ważnym tylko dlatego że byli pierwsi.
Wielu ludzi chodziło przede mną nie tylko po Tibii ale i po Ziemi, i nie każdego darze uznaniem i szacunkiem.
Hmm jak zaczynałem grać w tibie to z tego co pamiętam rookerzy własnie sporo pomagali, a ostatnimi czasy tylko trap / wy*******ać z mojej wyspy / itp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
Zupełnie nie mam na myśli tego, że jako 16-latek musisz być ograniczony czy też głupi i już na pewno moim zamiarem nie było Cię obrazić. Stwierdzam jedynie czyto praktyczne fakty co robiłeś w czasie, gdy powstała gra i później również. Nie posiadasz w związku z tym doświadczeń ze wcześniejszych faz gry. Z Twoich wypowiedzi wynika, że masz czyste uprzedzenie wobec Rookstayerów, co teraz dopiero wyszło: "Nawet sam tego doświadczyłem grając pierwszy raz w Tibie."
To, że pierwsi Rookstayerzy byli pierwsi nie oznacza, że są "nader wspaniali". Każdy doświadczał trapowania, okradania również - i ja także - i wcale nie musi to być gość z 80 lv...2 lv także potrafi sporo zdziałać jeśli używa ciut głowy. Twoje słowa jednak wynikają z osobistego uprzedzenia, ponieważ wielu ludzi i zapewne Ty także doświadczyłeś "ZUA", z którego chciałeś jak najszybciej uciec na mainland - i ja to rozumiem. Ale naprawdę spójrz czasami na tych, którzy na przykład są pomocni. To gra morpg, społeczna, gdzie jak w społeczeństwie są różni ludzie.
Czy tylko dlatego, że w przeszłości znielubiłeś ludzi na Rooku, powiedzmy w tym Rookstayerów to oznacza, że chciałbyś wszystkim wszystko odebrać? Na to pytanie nie odpowiadaj, ale postaw je sobie i odpowiedz na nie po cichu....
Nie kontynuujmy tych wątków, bo to wybiega już poza temat, a i przecie się nie pozabijamy Masz prawo do własnego zdania, chciałem Ci jedynie naświetlić, że pałanie nienawiścią do ludzi stąd nie ma sensu, bo zawsze znajdą się lepsi i gorsi od nas.
Hmm nie gadaj że pomagają bo kiedyś może i owszem teraz po co? Rook jest teraz tak prosty że nie muszą pomagać i zresztą i tak tego nie robią wręcz przeciwne... Bocą tylko te rookery i nowym pod*******ają expa.

Ostatnio edytowany przez n0_name - 27-07-2011 o 20:47.
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2011, 21:23   #28
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Cytuj:
Nie wydaje mi się skoro - twierdzi że ma 16 lat.
- właśnie dlatego. Pomyśl przez chwilę ile miał lat, gdy powstała gra. I niech ma sobie te 16 lat, każdy tyle miał, a jeśli nie miał to mieć będzie.
Cytuj:
Jakoś ja się z niego nie śmieje, wyraził swój pogląd i tyle. Boli Cię to?
Nie śmiejesz się z bajecznie prostego powodu - masz taki sam pogląd. Nie boli mnie to, jak wcześniej napisałem naświetliłem sprawę i zadałem kilka pytań do analizy.

Cytuj:
Hmm jak zaczynałem grać w tibie to z tego co pamiętam rookerzy własnie sporo pomagali, a ostatnimi czasy tylko trap / wy*******ać z mojej wyspy / itp.
- Po ostatnich update'ach trapowanie nie ma sensu (teleport w świątyni z pull BP), więc nikt na rooku nie trapuje, a przynajmniej ci, którzy o tym wiedzą. To własnie ostatnie czasy. Poza tym również sporo gram i nie spotkałem się ze sformułowaniem, aby Rookerzy wrzucali teksty typu "wypi.... z mojej wyspy". Wręcz przeciwnie - ci, którzy tam pójdą, a jest ich naprawdę wielu wołają nieraz "Go to main Noob".

Cytuj:
Hmm nie gadaj że pomagają bo kiedyś może i owszem teraz po co? Rook jest teraz tak prosty że nie muszą pomagać i zresztą i tak tego nie robią wręcz przeciwne... Bocą tylko te rookery i nowym pod*******ają expa.
To pomyśl przez chwilę...a może własnie teraz zaczęli pomagać, skoro zabijanie nie ma sensu? Ależ to przyjemne! No cóż..."nie robią tego" - i oczywiście kolejne subiektywne odczucie rzeczywistości. "Bocą" - j.w. Empiryzm się kłania, lecz dlaczego wyrabiasz zdanie na podstawie kilku spotkanych high lv. Botów? 2 lv również potrafią bocić, tu nie ma reguły, a te powyżej 8 lv. równiez na mainie. Zupełnie tak, jakbyś spotkał jakichś gości w np. Warszawie widząc ich z papierosami i mówił "Palą faje tylko te warszawiaki". Naprawdę to mija się z celem. A co do expa, to cóż...życie. Każdy chce życ, ma swoje cele i chce je realizować.

Poza tym wracam tego, że nie warto ciągnąć tego wątku. Każdy ma swoje zdanie, stoi przy nim i tak zapewne pozostanie.

@edited
A propos Nowego Rookgaardu - czy ktokolwiek z Was spotkał Shenga po ostatnim update, czy może sie na stałe pogniewał i już nie nawiedza Mino Hell?

@edited 2. Dobrze wiedzieć Tefloniqu, już pędzę...
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 28-07-2011 o 08:21.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 00:24   #29
Tefloniqq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2011
Lokacja: Włodawa

Posty: 56
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 39
Domyślny

@up
Ja spotkałem, jest w formie
Tefloniqq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 12:20   #30
Jimpahi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 07 2011
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 29

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 20
Skille: 52/50
Poziom mag.: 3
Domyślny

Gdyby Cipsoft całkowicie nie interesował się Rookstayerami, i próbował uprzykrzyć im grę, to chyba raczej od razu przeszedł by do czynności, usunięcia możliwości zostania takowym co nie?. Czyli chodzi mi o to że np. zablokowałby możliwość zdobywania expa po 8 lvl. Nie było by Rookstayerów i problem z głowy, a skoro jeszcze tego nie zrobili, znaczy to iż istnienie Rookstayerów, to także część sensu Tibii
Jimpahi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 13:36   #31
C2H5OH
Użytkownik forum
 
C2H5OH's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2011
Lokacja: Chociwel

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
C2H5OH ma numer GG 2491173
Domyślny

Jimpahi, rozczaruje Cię. CipSoft nie usunie ich i nie zabroni być Rookstayerami z tego względu że mają z nich zysk w postaci pieniędzy za zakupione PACC.

Więc reasumując, nic nie dostaniecie a kasa za PACC od Rookstayerów będzie płynąć.

Ostatnio edytowany przez C2H5OH - 28-07-2011 o 13:48.
C2H5OH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 14:41   #32
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Jimpahi ma rację, jak najbardziej, o czym wielokrotnie myślałem zdajac sobie pytanie "dlaczego nadal tu są...". Mało tego uważam, że gdyby chciał się ich pozbyć to z automatu zacząłby przenosić ludzi (nawet z wysokimi levelami) na mainland. Byłoby to oczywiście bardzo krzywdzące, bo ludzie - o ile nie bocili - poświęcili kupę czasu na wbijanie leveli na dających niski exp. potworkach.
C2H5OH większość graczy, dla których istotny jest PACC znajduje sie na mainie - to z nich właśnie CipSoft czerpie największe zyski. Na Rooku owszem spotyka się osoby posiadające PACC, lecz w znacznej większości są to osoby, które zwyczajnie posiadają kilka charów na jednym koncie, do którego przypisany jest PACC, a i tak za chwilę wyjdą na mainland. Z drugiej strony uważam, że kupowanie PACCa tylko, aby być na Rooku mija się z celem. Właściwie na tą grę nie wydałem ani razu grosza, poza czasem poświęconym no i ...energią elektryczną. Można zajść tu daleko nawet bez PACC, wymaga to jednak więcej czasu (brak bonus exp.).



@edit down

Cytuj:
Każdy ma swoje zdanie ale tylko ty bronisz rookstayerów jak jakiś fanboj
Owszem. Broniłem, bronię i bronić będę pomimo wszystko. To jeden z wyznaczonych przeze mnie celów, które realizuję. Nie wszyscy bronią, część myśli sobie tylko i milczy. Ja działam. A dlaczego? Proste. Nie należy generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora, bo liczą się ludzie-to co robią, a nie wszyscy czynią źle.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 28-07-2011 o 16:59.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 14:52   #33
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post

- Po ostatnich update'ach trapowanie nie ma sensu (teleport w świątyni z pull BP), więc nikt na rooku nie trapuje, a przynajmniej ci, którzy o tym wiedzą. To własnie ostatnie czasy. Poza tym również sporo gram i nie spotkałem się ze sformułowaniem, aby Rookerzy wrzucali teksty typu "wypi.... z mojej wyspy". Wręcz przeciwnie - ci, którzy tam pójdą, a jest ich naprawdę wielu wołają nieraz "Go to main Noob".

Ja na mainie ubijałem dla fraga (non-pvp) a nie dla loota więc na rooku są też tacy ludzie ale dobra nie płacze tutaj o to bo trapowanie jest dobre
Ale pod*ierdalanie NOWYM ludziom/ nowym postaciom expa już nie (tylko na rooku ). Expisz sobie spokojnie na wolfach pacc chcesz zrobić kolejnego chara to nie bo ci lata 80 lvl od skałki do skałki i bierze wszystko na hita..




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
Poza tym wracam tego, że nie warto ciągnąć tego wątku. Każdy ma swoje zdanie, stoi przy nim i tak zapewne pozostanie.
Każdy ma swoje zdanie ale tylko ty bronisz rookstayerów jak jakiś fanboj

Rookstayerzy są niepotrzebni i również zgadzam się z Ruszkiem, no name'm i C2H5OH. Oni przeszkadzają nowym a nie pomagają zrozumcie to..

Ostatnio edytowany przez Pepeszka. - 28-07-2011 o 14:53.
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2011, 21:47   #34
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepeszka. Pokaż post
Rookstayerzy są niepotrzebni i również zgadzam się z Ruszkiem, no name'm i C2H5OH. Oni przeszkadzają nowym a nie pomagają zrozumcie to..
O KURKa!
Mam plecy w supporcie
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2011, 15:28   #35
Pandabear
Użytkownik Forum
 
Pandabear's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2009
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 312
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jaza Bijac
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: 69
Świat: Berylia
Poziom: 24
Poziom mag.: 28
Pandabear ma numer GG 6300646
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n0_name Pokaż post
O KURKa!
Mam plecy w supporcie
HAHAHAHAHA pisze ze swojego drugiego konta, ze ma plecy. HAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAAH xDDDDDDDDDDDDD
__________________
Nie podoba się, podbij.
Pandabear jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2011, 15:47   #36
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pandabear Pokaż post
HAHAHAHAHA pisze ze swojego drugiego konta, ze ma plecy. HAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAAH xDDDDDDDDDDDDD
Ogólnie to pewno trolling tak czy siak pomyśl deklu że pepechy nie przyjeli do supportu bez sprawdzenia czy nie ma innych kont itp itd.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2011, 10:28   #37
Pandabear
Użytkownik Forum
 
Pandabear's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2009
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 312
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jaza Bijac
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: 69
Świat: Berylia
Poziom: 24
Poziom mag.: 28
Pandabear ma numer GG 6300646
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n0_name Pokaż post
Ogólnie to pewno trolling tak czy siak pomyśl deklu że pepechy nie przyjeli do supportu bez sprawdzenia czy nie ma innych kont itp itd.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n0_name Pokaż post
To wyślij. Nick: Peeeepeszka


Sry z drugiego konta napisałem xD
Nawet zapodam link do tematu ;d

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=237497
__________________
Nie podoba się, podbij.
Pandabear jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2011, 13:30   #38
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

to dżołk żeby pepehe wyjebczyli z supportu -.-
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2011, 17:47   #39
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Panda ty na serio jesteś takim idiotą że wierzysz we wszystko co powie noł_nejm? D:
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2011, 19:56   #40
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Bo ja tu jestem miszczem i mentorem i mi aż strach nie uwierzyć.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin 3