Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-09-2009, 21:36   #1
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny Interaktywny Fake Wojenny

Witam ^^ Zainspirowany Fakiem interaktywnym, postanowiłem zrobić swój, bardziej rozbudowany.

Więc tak. Jest 2 Wojna Światowa (bronie niektóre z przyszłości) sterujemy 4 osobowym oddziałem żołnierzy:

Snajper,Komandos,Zwiadowca i Złodziej. Ich statystyki możemy rozbudowywać, co zaraz wyjaśnie:



POD NAZWAMI ZNAJDUJĄ SIĘ PRZELICZNIKI PROCENTOWE KTÓRE MÓWIĄ CO KOMU DAJE DANA UMIEJĘTNOŚĆ.
Jak widać wszyscy mają obecnie all na zero, co nie oznacza że tego nie potrafią. W przelicznikach procentowych widać jaki kto ma bonus.
W przypadku walki wręcz, szansa na wygranie z przeciwnikiem wynosi 50 %.
Jak widać komandos ma tej szansy +10 % Czyli jego szansa na wygranie wynosi 60 %. Po wykonaniu misji dostajemy 1 punkt statystyki i możemy go dodać do obojętnie której umiejętności. Każda jedna statystyka zwiększa daną rzecz o 5 %. Teraz opis szans w poszczególnych sytuacjach.
KOMANDOS


Szybkość eliminacji z bliska Gdy mamy tę umiejętność na minimum 2 poziomie (Czyli Szybkość lvl 2) jest możliwe wydanie komendy dłuższej np:

Normalnie (szybkość 0) Zabij xxx. I dopiero w następnej komendzie możemy powiedzieć:
Wynieś ciało xxx. Do tego czasu Może podejść jakiś nazi.
Specjalna umiejętność (szybkość 2) Zabij xxx i schowaj jego ciało.
Ale w takim razie po co procenty ? A no po to, że czasami nasz komandos może mieć kaprys i powie: Nie uda mi się tego zrobić. Im większy poziom Szybkości, tym większa szansa że to zrobi.

Siła w walce wręcz
Normalna szansa na naszą wygraną wynosi 50 % (walkę wręcz może zrobić każdy członek załogi) lecz komandos ma tej szansy +10 %. Im więcej siły, tym większa szansa na wygraną (max. to 95 %).

Celność z broni średnio/krótko dystansowej.
Każdy członek załogi ma z broni krótko i średnio dystansowej szansę trafienia wynoszącą 70 %. Komandos ma tej umiejętności +10 % czyli łącznie 80 %.
Po wbiciu 2 poziomu Celności, możemy Zaznaczyć więcej przeciwników do eliminacji. Tzn.

Normalnie (celność 0) Zabij przeciwnika xxx. A dopiero następną komendą może być: Zabij przeciwnika xxx.
Specjalna umiejętność Lvl 1 (celność 2)
Zabij przeciwnika xxx, a następnie xxx. Przy celności poziom 2, możemy maxymalnie zaznaczyć 2 przeciwników.
Specjalna umiejętność Lvl 2 (celność 5)
Możemy zaznaczyć maxymalnie 4 przeciwników.

Maksymalna szansa eliminacji przeciwników z broni średnio/krótko dystansowej to 90 % (chyba że kupimy specjalną broń krótką, wtedy może być 100 %) Gdy celność przekroczy poziom 2, punkty nie będą naliczane.

SNAJPER

Celność z broni daleko dystansowej.

Szansa na trafienie z broni dystansowej wynosi 80 %. Max. to 90 %. Powyżej 2 poziomu celności, punkty nie będą naliczane. Strzelać ze sniperki, może tylko snajper! Specjalne umiejętności mają te same wymagania i działanie co u komandosa.

Szybkość reakcji

Szybkość reakcji wynosi normalnie 40 %. Snajper ma tej umiejętności +10 % czyli 50 %. Ocb ? Już mówie. Jeśli podczas celowania zostaniemy zaskoczeni, to szansa na to że zdążymy zabić jeszcze tego drugiego co nas zaskoczył wynosi 40 %. Snajper ma jej 50 %. Max. to 85 %

Szansa na niezauważenie przez innego snajpera

Normalna szansa to 30 %. Snajper ma jej +10 % czyli 40 %. maksymalna szansa to 80 % (nie licząc bonusu, z nim można mieć nawet 100 %).

Sokole Oko (Kamuflaż 3) Możemy zauważyć innego zakamuflowanego snajpera.

ZWIADOWCA

Szansa na niezauważenie podczas skradania

Normalna szansa wynosi 60 % Zwiadowca ma jej +10 % czyli łącznie 70 %
Polega to na tym, że gdy mamy zamiar podkraść się do kogoś/czegoś jest szansa że nas zauważą/nie zauważą. maksymalna szansa to 95 %

Przemknięcie (zakradanie 2) Możemy w szybszym tempie przejść do danego miejsca.

Szansa na niezauważenie

Niemalże to samo, tylko polega to na niezauważeniu podczas biegu, chodzenia lub stania (10 %+ za nie ruszanie się).

Doświadczenie w Fachu (Kamuflaż 3) Umożliwia zobaczenie zakamuflowanych przeciwników.

Szybkość ucieczki podczas zauważenia

Jeśli nas zauważą, to istnieje 30 % szans na to że uciekniemy nie powodując alarmu. Maksymalna szansa to 80 %

Przygotowanie (Szybkość 4) Podnosi szanse ucieczki do 100 % na 4 tury.

Wydaje mi się że niema wątpliwości co do roboty snajpera i komandosa. Zadaniem zwiadowcy jest wykonywanie zwiadu. Wystarczy mi to powiedzieć, a ja wyśle zwiadowce na zwiad. Zwiad dot. danego terenu może być dokładniejszy. Można też kazać zwiadowcy obadać cały teren (szansa na niezauważenie 40 %) lecz jak widać jest to ryzykowne.

ZŁODZIEJ

Jak widać złodziej ma prawie te same umiejętności co zwiadowca. Oznaczają one też to samo. Ale jest jedno ale. Złodziej potrafi podkładać bomby (wybuchają po 2 turach) Na misje ma 1 na każdy cel do wysadzenia, i 2 dodatkowe.

Szansa na wejście po murku,drucie itp.

No więc... Po dokonaniu zwiadu, lub po podejściu do danej rzeczy, może wyświetlić się nam czerwone kółko. Oznacza to że możemy się na nie wspiąć. Szansa na wspięcie to 50 %, lecz złodziej ma jej 60 %. Oznacza to że np. Czasami powie: nie mam siły aby tu wejść. Maksymalna szansa to 95 %

Przygotowanie (Zwinność 4) Szansa na wejście na daną rzecz wzrasta do 100 % na 2 rzeczy.

No to koniec ^^ teraz ogólnie...

Za każdą misje dostajesz pieniądze (więcej pieniędzy za np. brak alarmów,brak używania broni palnej, znalezienie ukrytego celu,wykonanie celu opcjonalnego.)
które możesz wydać na rzeczy ze sklepu (pokaże wam to, gdy ktoś wykona misje ).
Nie krępuj się, możesz wydać każdy rozkaz (są pewne granice o których pisałem wcześniej).
Osoba która napisze jako pierwsza może wykonać misję.
Naboje kończę ja (to znaczy nie ma określonej ilości. Jeśli zauważę że ktoś przesadza, dam mu koniec amunicji ^^).

Dobra, trzymajcie. Oto mapka dostępnych obecnie misji:



Powodzenia żołnierze.

Osobiście polecam wykonać najpierw nazi bridge, misja specjalnie przygotowana na początek. Dużo kasy za nią można dostać

Ostatnio edytowany przez ruszek - 06-09-2009 o 21:37.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-09-2009, 21:40   #2
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Myślę, żę odpowiem tutaj za wszystkich. Nikt tego nie chce! Takie tematy pojawiały się dużo razy i zawsze padały po tygodniu.

@Edit
Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie tego ...

@Edit2
...więc zmień sobie "inspirację" na jakiś ładny fake i zrób własny "ładny" fake.

@down
Nie wyobrażam sobie, jak by wyglądała taka rozgrywka, bo między innymi nic o tym nie napisałeś. Nawet nie wiemy w jakiej formie bedziesz to robić! (czy to będzie fake czy forma pisana/kto to będzie robił itp.) Mógłbym ale wyczuwam tutaj wyraźny zapach niepowodzenia i porażki, połączony z aromatem mojego lenistwa.

Ostatnio edytowany przez Ghernie - 06-09-2009 o 21:45.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2009, 21:42   #3
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@up

Czemu sobie tego nie wyobrażasz ?? O.o

Może się jednak skusisz ? ^^

Edit:

Jak nie napisałem jak napisałem ? przeczytaj tekst nad mapką łacznie z całym tekstem.
Zadań pytania to ew. dopisze lub pokaże gdzie są...

EDIT AGAIN:

Jeśli się nie przyjmie to trudno, ale dałbyś chociaż spróbować...

Ostatnio edytowany przez ruszek - 06-09-2009 o 22:01.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2009, 22:09   #4
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

...
O jeden obrazek za mało...
Brak jakichkolwiek fake'ów, tylko dwa bazgroły z paint'a...
Report PLAX...

A tak btw.
Złodziej to bardzo wojenna profesja...

Cytuj:
Nawet nie wiemy w jakiej formie bedziesz to robić! (czy to będzie fake czy forma pisana/kto to będzie robił itp.)
Forma pisana odpada...
Modzi by ten temat z anihilowali natychmiastowo...

Ostatnio edytowany przez Arashel - 06-09-2009 o 22:14.
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2009, 22:12   #5
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@up

To była instrukcja... Jeśli dana osoba będzie chciała wykonać misje musi wybrać misje z mapki (najlepiej nazi bridge) I wtedy zacznie się fake...

DO ******* CZYTAJCIE CAŁE!

Edit:

Co do złodzieja nie wiem o co ci chodzi
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2009, 23:39   #6
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

@Up
Przykro mi ale to TY powinieneś walnąć jakieś informacje o tym, a nie my na siłę domyślać.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 14:54   #7
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghernie Pokaż post
@Up
Przykro mi ale to TY powinieneś walnąć jakieś informacje o tym, a nie my na siłę domyślać.
Wszystkie informacje są... Nie wiem o jakie ci chodzi.

Koniec kłótni, chce ktoś rozpocząć gre ?
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 14:59   #8
Hugo-rek
Użytkownik Forum
 
Hugo-rek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2009

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
ZŁODZIEJ

Jak widać złodziej ma prawie te same umiejętności co zwiadowca. Oznaczają one też to samo. Ale jest jedno ale. Złodziej potrafi podkładać bomby (wybuchają po 2 turach) Na misje ma 1 na każdy cel do wysadzenia, i 2 dodatkowe.
@up
O to mu chodzi
Bo to wkońcu gra wojenna a profesja "złodziej" za bardzo wojenna nie jest

@down
na razie jest bardzo duże zainteresowanie tematem ...

Kolejna durna gra-fake nie wiem po co takie durne tematy ludzi robia ... i postawie czarną kropkę żeby sobie ktoś nie myślał ,że ten durny i idiotyczny temat mi sie podoba.

Ostatnio edytowany przez Hugo-rek - 07-09-2009 o 16:04.
Hugo-rek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 15:27   #9
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Umiejętności złodziejskie były bardzo poważane podczas II wojny światowej. Możliwe było ciche przemieszczenie, eliminacja, jak i kradnięcie dużej ilości rzeczy bez konieczności tracenia ludzi.

Edit:

Jeśli macie mówić że ten fake jest ****,nie wyjdzie i upadnie po tygodniu, LUB kłócić się, to nie piszcie bo tylko burdel robicie. Oczywiście wszystkie niejasne sytuacje (np @up) można zgłaszać.

Hugo weź zagraj

Ostatnio edytowany przez ruszek - 07-09-2009 o 16:07.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 16:44   #10
Zentaros
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 09 2009
Lokacja: ynawia

Posty: 17
Stan: Początkujący
Zentaros ma numer GG 11850984 Send a message via Skype™ to Zentaros
Domyślny

Jezu, wywalcie to zanim ktokolwiek inny to zobaczy i umrze z żalu !!!
Zentaros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 20:46   #11
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Jeśli macie mówić że ten fake jest ****,nie wyjdzie i upadnie po tygodniu, LUB kłócić się, to nie piszcie bo tylko burdel robicie. Oczywiście wszystkie niejasne sytuacje (np @up) można zgłaszać.
Cytuj:
Jezu, wywalcie to zanim ktokolwiek inny to zobaczy i umrze z żalu !!!
Zajebiście czytasz nie nie jesteś fajny.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 17:52   #12
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Umiejętności złodziejskie były bardzo poważane podczas II wojny światowej. Możliwe było ciche przemieszczenie, eliminacja, jak i kradnięcie dużej ilości rzeczy bez konieczności tracenia ludzi.
Brzmi jak opis klasy w bardzo dennej grze wojennej. Czym niby są umiejętnośći złodziejskie?! Mówisz jakby ludzie mieli specjalne wieloletnie szkolenie na "zawód" złodzieja, a przecież złodziejem może być każdy...

Poza tym, jak już mówiłem, odpuść sobie.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:57.


Powered by vBulletin 3