Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-11-2004, 20:10   #1
Ganwille
Użytkownik Forum
 
Ganwille's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: GdaŃsk Zainteresowania: wędkarstwo Liczba postów: 2800 Specjalizacja: Połów ryb drapieżnych
Wiek: 32

Posty: 144
Ganwille ma numer GG 1392055
Domyślny Sesyjka by Ganwille - Island Story

Znajdujesz się na wyspie, o której nic nie wiesz. Nie pamiętasz co działo się przedtem, jak się nazywasz oraz jak tutaj trafiłeś. Przed sobą widzisz małą wioskę. Do okoła las, kilka ścieżek w różnych kierunkach. Twoim zaaniem jest wydostanie się z wyspy. Nie posiadasz żadnych narzędzi. W Twoim plecaku znajduje się tylko eliksir z napisem ablash oraz kompas.

P.S.
Karzdy chętny może "zalogować" się do gry. Sesja jest prowadzona Freestyle czyli spontanicznie, bez przygotowanego scenariusza.
__________________
Sikam na to zadizorny jak kogucik... KNIGHT ONLINE(rox) : Sztyletnik, Diez2, lvl 30+...a Ty co podchodzisz do ludzi i buzi buzi?
Ganwille jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-11-2004, 20:13   #2
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Troszkę to jak evil islands, ale:
Wstaję, otrzepuje się, powolnym, chwiejnym krokiem zbliżam się do wioski, rozglądając się. Co widzę?
Dr.Unknown jest offline  
stary 08-11-2004, 20:21   #3
Ganwille
Użytkownik Forum
 
Ganwille's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: GdaŃsk Zainteresowania: wędkarstwo Liczba postów: 2800 Specjalizacja: Połów ryb drapieżnych
Wiek: 32

Posty: 144
Ganwille ma numer GG 1392055
Domyślny

Widzisz chatki. Na ziemi znajdujesz kartke z której dowiadojesz się, że na Twoim eliksirze napisane jest "Napój życia".
__________________
Sikam na to zadizorny jak kogucik... KNIGHT ONLINE(rox) : Sztyletnik, Diez2, lvl 30+...a Ty co podchodzisz do ludzi i buzi buzi?
Ganwille jest offline  
stary 08-11-2004, 20:21   #4
Androj
Użytkownik Forum
 
Androj's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2003
Lokacja: Darashia 2, Flat 03.
Wiek: 32

Posty: 119
Androj ma numer GG 3542961
Domyślny

Podchodzę do najbliższego drzewa i urywam długą gałąź (tak na wszelki wypadek...). Używam jej jako laski i powolnym krokiem idę do wioski.
Są tam ludzie/inne stworzenia i ile ich tam jest?
__________________
Urs,
Androj .
_______
Most annoying web page
Androj jest offline  
stary 08-11-2004, 20:23   #5
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganwille
Widzisz chatki. Na ziemi znajdujesz kartke z której dowiadojesz się, że na Twoim eliksirze napisane jest "Napój życia".
Podchodzę do miejscowych, prubuje się porozumieć, mogę mówić?
Dr.Unknown jest offline  
stary 08-11-2004, 20:24   #6
Ganwille
Użytkownik Forum
 
Ganwille's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: GdaŃsk Zainteresowania: wędkarstwo Liczba postów: 2800 Specjalizacja: Połów ryb drapieżnych
Wiek: 32

Posty: 144
Ganwille ma numer GG 1392055
Domyślny

Androj:
Patrz w górę
Doktorek:
Z chatki wyłania się mroczna twarz starca. Lekko przestarszony wita Cię:
Witaj wędrowcze, czego pragniesz??
__________________
Sikam na to zadizorny jak kogucik... KNIGHT ONLINE(rox) : Sztyletnik, Diez2, lvl 30+...a Ty co podchodzisz do ludzi i buzi buzi?

Ostatnio edytowany przez Ganwille - 08-11-2004 o 20:26.
Ganwille jest offline  
stary 08-11-2004, 20:28   #7
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganwille
Androj:
Patrz w górę
Doktorek:
Z chatki wyłania się mroczna twarz starca. Lekko przestarszony wita Cię:
Witaj wędrowcze, czego pragniesz??
Chleba i wody, strasznie głodny jestem i spragniony, jak się starcze zwiecie, proszę zaprowadźcie mnię do wieszcza/wieszczki.
<edit>
Chwile mnie nie będzie...

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 08-11-2004 o 20:32.
Dr.Unknown jest offline  
stary 08-11-2004, 20:33   #8
Ganwille
Użytkownik Forum
 
Ganwille's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: GdaŃsk Zainteresowania: wędkarstwo Liczba postów: 2800 Specjalizacja: Połów ryb drapieżnych
Wiek: 32

Posty: 144
Ganwille ma numer GG 1392055
Domyślny

Starzec odpowiada:
Od jakiegoś czasu w wiosce panuje wielka bieda. Mogę ofiarować Ci tylko kromkę chleba, i szklankę wody. Posiadam tylko tyle...Do Wieszcza nie mogę Cię zaprowadzić. Został on porwany przez ogromne plemię Orków, których siedziba znajduje się w zachodniej częsci wyspy. Ostrzegam - strzeż się!
__________________
Sikam na to zadizorny jak kogucik... KNIGHT ONLINE(rox) : Sztyletnik, Diez2, lvl 30+...a Ty co podchodzisz do ludzi i buzi buzi?
Ganwille jest offline  
stary 08-11-2004, 20:36   #9
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Rozglądam się w okolicy. Szukam jakiegoś ostrego kamienia, najlepiej kilku. Do plecaka chowam te kamienie (jeśli znalazłem). Szukam taże jakiejś wieżby lub jakiś traw, z których można by zrobić jakiś sznurek. Jeśli znalazł by też się kawałek suchej kory, suchego mchu lub czegoś innego, co by mogło posłużyć za hubkę i jakieś krzemienie, będzie dobrze, jak nie, to trudno.
Ułamuję także gałąź z jednego z drzew - około półtora metra, w miarę prosta. Jeśli znalazłem odpowiedni kamień, ostrzę gałąź. Wspierając się nią kieruję się do wioski rozglądając się po budynkach i ludziach.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 08-11-2004, 20:39   #10
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganwille
Starzec odpowiada:
Od jakiegoś czasu w wiosce panuje wielka bieda. Mogę ofiarować Ci tylko kromkę chleba, i szklankę wody. Posiadam tylko tyle...Do Wieszcza nie mogę Cię zaprowadzić. Został on porwany przez ogromne plemię Orków, których siedziba znajduje się w zachodniej częsci wyspy. Ostrzegam - strzeż się!
Muszę się uzbroić, potrzebuje wieszcza na gwałt! Gdzie mogę zdobyć potrzebny ekwipunek?Aha, dziękuje za skromny poczęstunek
Dr.Unknown jest offline  
stary 08-11-2004, 20:45   #11
Ganwille
Użytkownik Forum
 
Ganwille's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: GdaŃsk Zainteresowania: wędkarstwo Liczba postów: 2800 Specjalizacja: Połów ryb drapieżnych
Wiek: 32

Posty: 144
Ganwille ma numer GG 1392055
Domyślny

Matkus:
Przewędrowałeś cały pobliski las. Znalazłeś kamienie oraz suchą korę. W pobliżu nie znalazłeś żadnej wierzby ani krzemieni. Podnosząc kawałek drzewa w poszukiwaniu kamieni, znalazłeś kartkę. Wyglądała ona na kawałek mapy.
Doktorek:
O ekwipunek tutaj trudno. Musisz zdać się na siebie. Nie ma problemu, drobiazg. Podpowiedzieć Mogę Ci jedynie w ten sposób, że w południowej częsci wyspy znajduje się drewno, nadając się na zrobienie broni dystansowej. Niestety, w bardzo trudno tam trafić. Uważaj na wszelakie niebezpieczeństwa. Powodzenia
__________________
Sikam na to zadizorny jak kogucik... KNIGHT ONLINE(rox) : Sztyletnik, Diez2, lvl 30+...a Ty co podchodzisz do ludzi i buzi buzi?
Ganwille jest offline  
stary 08-11-2004, 20:46   #12
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganwille
Matkus:
Przewędrowałeś cały pobliski las. Znalazłeś kamienie oraz suchą korę. W pobliżu nie znalazłeś żadnej wierzby ani krzemieni. Podnosząc kawałek drzewa w poszukiwaniu kamieni, znalazłeś kartkę. Wyglądała ona na kawałek mapy.
Doktorek:
O ekwipunek tutaj trudno. Musisz zdać się na siebie. Nie ma problemu, drobiazg. Podpowiedzieć Mogę Ci jedynie w ten sposób, że w południowej częsci wyspy znajduje się drewno, nadając się na zrobienie broni dystansowej. Niestety, w bardzo trudno tam trafić. Uważaj na wszelakie niebezpieczeństwa. Powodzenia
Czy jest tu ktoś kto mógłby mi towarzyszyć, ktoś skromny, zdolny i wierny?<czekam na odpowiedz>Idę we wskazane miejsce, pełny czujności, czy dochodzę?Coś/kogoś spotykam?
Dr.Unknown jest offline  
stary 08-11-2004, 20:53   #13
Ganwille
Użytkownik Forum
 
Ganwille's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: GdaŃsk Zainteresowania: wędkarstwo Liczba postów: 2800 Specjalizacja: Połów ryb drapieżnych
Wiek: 32

Posty: 144
Ganwille ma numer GG 1392055
Domyślny

Niestety, wszyscy mieszkańcy wyspy wyprowadzili się z wyspy, ze względu na szalejące plemie orków. Po chwili wędrówki zza krzaków wyskakujeleśny goblin, prubujący zaatakować Cię za pomocą włuczni.
__________________
Sikam na to zadizorny jak kogucik... KNIGHT ONLINE(rox) : Sztyletnik, Diez2, lvl 30+...a Ty co podchodzisz do ludzi i buzi buzi?
Ganwille jest offline  
stary 08-11-2004, 20:55   #14
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganwille
Niestety, wszyscy mieszkańcy wyspy wyprowadzili się z wyspy, ze względu na szalejące plemie orków. Po chwili wędrówki zza krzaków wyskakujeleśny goblin, prubujący zaatakować Cię za pomocą włuczni.
O rzesz! Robie unik(udany/nieudany) i wymieżam cios pięścią w twarz.
Dr.Unknown jest offline  
stary 08-11-2004, 20:57   #15
Ganwille
Użytkownik Forum
 
Ganwille's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: GdaŃsk Zainteresowania: wędkarstwo Liczba postów: 2800 Specjalizacja: Połów ryb drapieżnych
Wiek: 32

Posty: 144
Ganwille ma numer GG 1392055
Domyślny

Udaje Ci się uniknąć i trafić goblina, lecz ten nie ustępuje. Probuje zadać cios i.....CDN Ide Na wspolnej ogladać. Do jutra:
__________________
Sikam na to zadizorny jak kogucik... KNIGHT ONLINE(rox) : Sztyletnik, Diez2, lvl 30+...a Ty co podchodzisz do ludzi i buzi buzi?
Ganwille jest offline  
stary 08-11-2004, 20:59   #16
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganwille
Udaje Ci się uniknąć i trafić goblina, lecz ten nie ustępuje. Probuje zadać cios i.....CDN Ide Na wspolnej ogladać. Do jutra:
Unik! Powtarzam czynność tym razem jednak godze dwoma palcami w oczy gada!
Dr.Unknown jest offline  
stary 08-11-2004, 22:35   #17
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Przyglądam się znalezionemu kawałkowi mapy, po czym staram się wrócić do wioski, którą widziałem wcześniej. Jeśli trafię, oglądam domostwa, zchodzę z głónej drogi i patrzę, czy przypadkiem gdzieś przy płocie ktoś nie zostawił jakiś narzędzi, które mogły by się przydać (młotek, siekiera, niewielka piła, coś, co się zmieści do plecaka). Nie biorę jednak odrazu, nie dotykam, rozglądam się wpier bardzo dokładnie, czy ktoś mnie nie widzi. nie spieszy mi się przecież. Patrzę także, czy w wiosce jest studnia i jeśli tak, piję trochę wody. Jeśli znalazłem takowe narzędzia (nie wchodząc na żadne ogrodzone podwórko, ale nie ogrodzone może być) będę chciał "pożyczyć sobie" to coś.
Później poszukam w wiosce kogoś, kto mógł by mi pomóc - bądź to kogoś wyglądającego mądrze, bądź innego podróżnika, takie osoby najprędzej powiedzą mi, co się dzieje w okolicy.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 09-11-2004, 21:20   #18
Szuler
Użytkownik Forum
 
Szuler's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2004
Lokacja: "W mieszkaniu":D
Wiek: 33

Posty: 30
Szuler ma numer GG 1092765
Domyślny

Wstaję z ziemi, błąkam się troche po lesie, wziąłem jakąś gałąź,ostry krzemień i wyrawlem duzo wlosow z glowy i zrobilem sznur(ale jestem dobry nie)złączyłem wszystko powstał jakis tam młotek...szukałem czegoś co mogło sie nadac do jedzenia...(moze byc wszystko nawet robale(dużo białka))
__________________
Postac:
Miotacz Korniszonow 22lvl drut Mythera
Pall Korniszon 7lvl --- Mythera
Szuler jest offline  
stary 09-11-2004, 21:23   #19
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szuler
Wstaję z ziemi, błąkam się troche po lesie, wziąłem jakąś gałąź,ostry krzemień i wyrawlem duzo wlosow z glowy i zrobilem sznur(ale jestem dobry nie)złączyłem wszystko powstał jakis tam młotek...szukałem czegoś co mogło sie nadac do jedzenia...(moze byc wszystko nawet robale(dużo białka))
Ty chyba nie wiesz na czym sesja polega'-.-
Dr.Unknown jest offline  
stary 09-11-2004, 21:28   #20
Szuler
Użytkownik Forum
 
Szuler's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2004
Lokacja: "W mieszkaniu":D
Wiek: 33

Posty: 30
Szuler ma numer GG 1092765
Domyślny

@up:
Dobra robie inną wersje
Wersja 2.0
Wstaje, rozglądam się chwile ale nie widze nic oprucz lasu i jeziora...podchodze więc do jeziora i??...
__________________
Postac:
Miotacz Korniszonow 22lvl drut Mythera
Pall Korniszon 7lvl --- Mythera
Szuler jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:23.


Powered by vBulletin 3