Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-06-2009, 17:52   #141
Brodziu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jeśli dobrze zauważyć To ty Nie Grasz Na POLSKIM Metinie tylko na Angielskim po Prawej Na Górze na dole Mini Mapy pisze New UK Serwer CH1 to jasne że to United Kingdom.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2009, 15:43   #142
Mahones
Użytkownik Forum
 
Mahones's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008

Posty: 51
Imię: Podzianos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 249
Skille: 78sword
Poziom mag.: 7
Problem

metin2 jest owiele bardziej zajebisty i wciagajacy od tibi ale potrafi doprowadzic czlowieka do armagedonu... ostatnio ogladalem filmik na youtube
ze gosciu ulepszal riba na +9 spalil i koniec filmu potem byl napis ze monitor i klawiatura byly do wymiany... ale mimo to jest lepszy od tibi
1-- tibia jest robiona w paincie i jest 2D a metin robiony na dobrych programach mozna to w grze zauwazyc i grafa jest 3D

2-- w tibi zeby rzucic zaklecie trzeba pisac exori utamo vita utani hur itp. a w metinie ustawisz sobie bodajze na F1 namiezysz kogos wciskasz F1 i walisz juz zakleciem

3-- w tibi nawalaja sie piksele a w metinie cale bryly postaciowe

4-- w tibi sa animacje polaczone i mozna chodzi tylko na skos albo na boki

5-- w metinie zadko kiedy potwory pierwsze atakuja a jak padniesz to nie musisz miec niczego co jest w tibi (np aola) zeby nic nie stracic z eq

6-- tibia jest dla debili ktorzy nie lubia sie wysilac jak sie gra

7-- w metinie tylko naciszkasz na przyciski jak gadasz z npc a w tibi trzeba pisac np: yes,quest,dragon scale,trade,buy meat,bye itp.

8-- w metinie nie trzeba czekac w kolejce zeby sie zalogowac innaczej niz na non-pvp w tibi

9-- w metinie jestesmy bespieczni przed pvp do 15 lvla a jezeli juz to da sie ogluszyc przeciwnika niektorymi zakleciami na wystarczajaco dlugo aby uciec

10-- w metinie nie ma zaklec duzego razenia jak UE w tibi

11-- w metinie malo kto PK robi bo ranga spada co nie wplywa na zachowanie innych graczy wzgledem nas tak jakbysmy chcieli (zaczna nas atakowac)

12-- w tibi zeby np zlowic rybe trzeba tylko miec robaki przy sobie, nacisnac prawym na wedke i nacisnac lewym gdy juz wymiezymy gdzies w wode a w metinie trzeba cierpliwosci i umiejetnosci aby cos zlowic czesto to zajmuje duzo czasu, ale warto bo malze ktora mozemy znalesc w rybie warta jest do 250k czyli wiecej niz MPA w tibi

takze sami ocencie co lepsze dostane bana albo ostrzezenie ze cos nie tak z moim postem trudno... ale pomagam innym nie popelnic bledu i dobze wybrac taka gre w jaka chca grac

pozdro dla all Metin2 players

METIN 2 RULEZ & ROCKZ!!!!!!
__________________
Linkin Park BEST
Mahones jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 15:58   #143
Mahones
Użytkownik Forum
 
Mahones's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008

Posty: 51
Imię: Podzianos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 249
Skille: 78sword
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X-Zero Pokaż post
Nom, po jedynej mojej... nie całej nawet, godzinie gry w to... coś, nie znalazłem jeszcze ezo, jakimkolwiek zwierzęciem by był... ( mówimy nadal o realnych potworach, takich jak niebieski wilk alfa )

po 1 ezo to nie zwierzak tylko cos co prubuje tak sie umalowac aby jak najbardziej sie upodobnic do twojej starej...
__________________
Linkin Park BEST
Mahones jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 16:25   #144
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
1-- tibia jest robiona w paincie i jest 2D a metin robiony na dobrych programach mozna to w grze zauwazyc i grafa jest 3D

2-- w tibi zeby rzucic zaklecie trzeba pisac exori utamo vita utani hur itp. a w metinie ustawisz sobie bodajze na F1 namiezysz kogos wciskasz F1 i walisz juz zakleciem
1. sam żeś w paincie robiony, w metinie grafika nie jest taka dobra, bez przesady. Nie ma co porównywać gier 2d do 3d, zresztą metin jest najgorszą grą 3d jaką znam.

2. no i to właśnie robi tibie inną, w prawie każdej grze jest system klikania 1,2,3 bądź f1,f2,f3.

Cytuj:
10-- w metinie nie ma zaklec duzego razenia jak UE w tibi
uważasz to za zaletę?...
Cytuj:
7-- w metinie tylko naciszkasz na przyciski jak gadasz z npc a w tibi trzeba pisac np: yes,quest,dragon scale,trade,buy meat,bye itp
właśnie dlatego dużo dzieci przerzuciło się z tibii na metina (i dobrze) i to nie dlatego, że nie chce im się pisać, tylko nie znają angielskiego ;>

Cytuj:
METIN 2 RULEZ & ROCKZ !!!!!!
ahahaha, po tym jak piszesz widać, że masz 11 lat i bronisz swojego boskiego metina całym sercem, gl w hunceniu zarzyganych obsranych śmierdzących szaro buro fioletowych wilków alfa ; )

btw. nie gram w tibię

Ostatnio edytowany przez Erverse - 26-06-2009 o 16:29.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 16:43   #145
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahones Pokaż post
1-- tibia jest robiona w paincie i jest 2D a metin robiony na dobrych programach mozna to w grze zauwazyc i grafa jest 3D
Grafiki tibii nie są robione w paincie. Polecam film z "środka" CipSoftu, gdzieś na jutubie jest.

Cytuj:
2-- w tibi zeby rzucic zaklecie trzeba pisac exori utamo vita utani hur itp. a w metinie ustawisz sobie bodajze na F1 namiezysz kogos wciskasz F1 i walisz juz zakleciem
A w tibii pod F1 wpisujesz exori, pod F2 runę (czego w metinie nie ma!), a pod F3 exurę. I co?

Cytuj:
3-- w tibi nawalaja sie piksele a w metinie cale bryly postaciowe
Które zabijają wachlarzem.

Cytuj:
4-- w tibi sa animacje polaczone i mozna chodzi tylko na skos albo na boki
A myślisz, że w metinie to jak jest robiona animacja chodzenia? ; |

Cytuj:
5-- w metinie zadko kiedy potwory pierwsze atakuja a jak padniesz to nie musisz miec niczego co jest w tibi (np aola) zeby nic nie stracic z eq
O tak. Idziesz obok głodnego niedźwiedzia grizzly, a on jakby Cię nie widział. Super gra. A co do spadania rzeczy, to jest idiotyzm. Ktoś trzyma w ręku miecz i umiera, pojawi się w mieście z 666 krain od miejsca śmierci, ale dalej trzyma miecz w dłoni!

Cytuj:
6-- tibia jest dla debili ktorzy nie lubia sie wysilac jak sie gra
Za to w metinie się wysilasz. W rozmowie z NPC klikasz przyciski, nie wpisujesz żadnych inkantacji tylko F1, F2, F3. Nawet nie musisz używać kilofa, łopaty, liny czy maczety. O drabinach nie wspominając.

Cytuj:
7-- w metinie tylko naciszkasz na przyciski jak gadasz z npc a w tibi trzeba pisac np: yes,quest,dragon scale,trade,buy meat,bye itp.
Serio to jest wada?

Cytuj:
8-- w metinie nie trzeba czekac w kolejce zeby sie zalogowac innaczej niz na non-pvp w tibi
Bo w metina gra tak mało osób, że nie ma kolejek.

Cytuj:
9-- w metinie jestesmy bespieczni przed pvp do 15 lvla a jezeli juz to da sie ogluszyc przeciwnika niektorymi zakleciami na wystarczajaco dlugo aby uciec
15 lvl to kwestia godziny, a "czary" ogłuszające nie każdy umie kupić.

Cytuj:
10-- w metinie nie ma zaklec duzego razenia jak UE w tibi
Z tego co widziałem jak brat grał to jednak są. Poza tym, czemu uważasz, że to jest lepiej?

Cytuj:
11-- w metinie malo kto PK robi bo ranga spada co nie wplywa na zachowanie innych graczy wzgledem nas tak jakbysmy chcieli (zaczna nas atakowac)
W Tibii są czaszki, to to samo.

Cytuj:
12-- w tibi zeby np zlowic rybe trzeba tylko miec robaki przy sobie, nacisnac prawym na wedke i nacisnac lewym gdy juz wymiezymy gdzies w wode a w metinie trzeba cierpliwosci i umiejetnosci aby cos zlowic czesto to zajmuje duzo czasu, ale warto bo malze ktora mozemy znalesc w rybie warta jest do 250k czyli wiecej niz MPA w tibi
Tak, w Tibii możesz łowić od 1 lvl'a, w metinie od 30. Poza tym zamiast ryby możesz wyloocić, uwaga, farbę do włosów!111
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 16:45   #146
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

Jezu, zniszczcie to, usuńcie, roz******** na malutkie kawałeczki!
To jest największsy >>>SHIT<<< jakim może być gra MMO.
U mnie wszyscy grają w Metina.... Ahh.... Wytrzymać nie można, gdy widzę parę7 latków rozmawiających:
-elo ziom, co tam?
-dropłem dziś eFeMeSa....
-WoW, pokażesz?? Plix!
...


End.
__________________
http://bash.org.pl
Smoczek8228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:05   #147
Mahones
Użytkownik Forum
 
Mahones's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008

Posty: 51
Imię: Podzianos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 249
Skille: 78sword
Poziom mag.: 7
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
1. sam żeś w paincie robiony, w metinie grafika nie jest taka dobra, bez przesady. Nie ma co porównywać gier 2d do 3d, zresztą metin jest najgorszą grą 3d jaką znam.



2. no i to właśnie robi tibie inną, w prawie każdej grze jest system klikania 1,2,3 bądź f1,f2,f3.



3. uważasz to za zaletę?...

tak uwazam bo w przeciwienstwie do tibi to takiej broni do PK nie wrzucili


4. właśnie dlatego dużo dzieci przerzuciło się z tibii na metina (i dobrze) i to nie dlatego, że nie chce im się pisać, tylko nie znają angielskiego ;>

po 1 dzieci nie znają angielskiego a po 2 to te "dzieci" to w wiekszosci niczym sie od ciebie "tibio-manie" nie różnią

6. ahahaha, po tym jak piszesz widać, że masz 11 lat i bronisz swojego boskiego metina całym sercem, gl w hunceniu zarzyganych obsranych śmierdzących szaro buro fioletowych wilków alfa ; )


a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

i moze ja wole huncic na jakichs zarzyganych wilkach i poruszac sie normalnie,widziec moja bron i zbroje,i widziec jak sie nawalam a nie jak w tibi sobie stoisz przeciwnik tez stoi i tylko leca jakies kreseczki czerwone i cyferka
i z ciebie wyleci jakas mala cyferka juz masz 0 hp stoisz i nagle juz lezysz caly zakrwawiony

zakladales konto to emaila z twoimi pasami zaatakowaly w necie robaczki do tej twojej kochanej wedki tibijskiej łącznie zadaly mu az 0 HP
email doszadl jak go otworzyles to byl napis Your Account Are Dead. i sie pobeczales

btw. nie gram w tibię
1 taa a bo moze nie w paincie? wrzuc se do painta jakis obrazek np battle hammer i mozesz juz zupelnie innego itema zrobic...

2 jak takie dzieci niedorozwiniete jak ty w to graja to wiadomo ze nie potrafią se ustawic hot keyów wiec wiem na 100% ze ci stary ustawil

3 tak uwazam bo w przeciwienstwie do tibi to takiej broni do PK nie wrzucili

4 po 1 dzieci nie znają angielskiego a po 2 to te "dzieci" to w wiekszosci niczym sie od ciebie "tibio-manie" nie różnią a po 3 metin nie jest angielski (tym bardziej ze pl) po 4 nawet w chinskim metinie grają polacy

5 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

6 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

i moze ja wole huncic na jakichs zarzyganych wilkach i poruszac sie normalnie,widziec moja bron i zbroje,i widziec jak sie wale w przeciwnika a nie jak w tibi sobie stoisz przeciwnik tez stoi i tylko leca jakies kreseczki czerwone i cyferka
i z ciebie wyleci jakas mala cyferka juz masz 0 hp stoisz i nagle juz lezysz caly zakrwawiony

grasz,grasz... gdybys nie gral bys jej tak nie bronil ale jak wolisz marnowac czas ktory mozesz przeznaczyc na bardziej interesujace gry na patrzeniu sie na pikselki ktore sie ruszają i leca z nich cyferki idz lepiej pocwiczyc hymn tibijski i zaspiewaj to przed cala szkola na rozpoczeciu zerowki moze cie z zerowki wypierdola biedziesz mial podniete ze se expisz na sheepach ale wolno exp idzie ale masz podniete bo inni musza chodzic sie uczyc czegos nie to co ty tylko sie nauczyles 2 zdan = exura i utana vid ty wolisz se siedziec na sheepach i piggach na roku i skillowac



a nawet gdyby to Metin2 mial 7 miejsce w MMORPG 2007 i 2008 i pewnie bedzie tez 2009 z tego co szukalem to tibia miala podobno 249

zreszta po co ja pisze jak wolicie grac w piszczel czyli w kosci to nie bede przeszkadzal milej zabawy noobki tibijskie




a do vasudanin


to te waczlarze sa najczesciej z metalu wiec sa naostrzone a nawet jak,nie to koncówki


i tak to jest wada ze trzeba pisac bo metinie piszesz jak chcesz cos powiedziec albo co oznajmic dla all


nawet gdyby to taki pojeb jak ty nie potrafil by se sutawic hot keyów


nie wlasnie to nie to samo bo w tibi za 10 pk z truskawą jest ban a tu spada tylko ranga jak ktos chce moze ciebie atakowac nie chce to nie


lapiej wylowic farbe i sie wytrudzic niz se ustawic kolor wlosow jak w tibi jak robisz se jakies outa w paincie ten sloik z farbą wylej se lepiej na leb moze ci troche mozg przemyje OOPS! sory w tibi nie ma mózgów tylko tego orshabala calego popierdolonego


a do Smoczek8228

wiesz mnie tez czasem takie zeczy w*****ają ale pomimo to se gram jakos
np jeszcze w tym roku na przerwe wychodzimy zara sie do mnie ciota z mojej klasy przy*******a

-A TY WIESZ WCZORAJ MI SIEM DLOPNELA ZBLOIA NA CTERDZIESTY DLUGI LEWEL PLUS ZEŁO!
-A co mnie to...
-ALE KULVA WIES JAKA ZAJEMBISTA?!?!?! CTERDZIESCI OSIEM OBLORNY MA!!!!
-Żal mi cie takim gównem sie podniecasz?
-ALE TO NIE WSYSTKO JESCE MISTS KU KOMBO SPSEDALEM DLA HANDLAZA BLONIĄ ZA 2 YANGI!
-2 YANGI BUHAHAHAHA!!! Jak to warte 250k!
Sie zburaczył se poszedł. Potem na lekcji siedzial i beczał i jak zwykle wymyslił coś że ja mu zawaliłem 5ZŁ
do mnie coś dyrek zaczął pierdolić żebym mu oddał powiedziałem że ja mu nic nie zabrałem to ten mi huj wstawil nagane i mi kazal pokazać wszystkie kieszenie... Na przerwie zjeb dostał (sie nie matwcie nie dyrektor) a następnego dnia jak mnie zobaczył to poszedł do pani i coś nagadał ale żeby pani nie była taka spostrzegawcza to by mu uwieżyla a ja dopiero na góre wlazłem...
Także to co ty tu napisałeś że pojebki siedzą na ławce i pierdolą to nic jak ten zjeb jeszcze mi sie ile razy potem podniecał ze w wilku znalazł miecz +4 i ze przez 2 miesiące wbil 20 lvl a ja juz mialem do tej pory 30 on grał co dziennie a ja w odstępach 2 tygodni w tygodniu moze pogralem 3 dni i potem reszta tygodnia łaziłem do qmpli

metin jest zajebisty, przynajmniej jak dla mnie i jak narazie lepszego MMO nie znalazlem ale jak sie spotka jakiegos pojeba co na okraglo gada o podniecie co go naszla jak wbil do gry i padl jak lowil bo robak zlazl po wedce i mu zajebal za 0 (chociaż to nie możliwe)
__________________
Linkin Park BEST

Ostatnio edytowany przez Mahones - 26-06-2009 o 17:39.
Mahones jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:35   #148
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahones Pokaż post
grasz,grasz... gdybys nie gral bys jej tak nie bronil ale jak wolisz marnowac czas ktory mozesz przeznaczyc na bardziej interesujace gry na patrzeniu sie na pikselki ktore sie ruszają i leca z nich cyferki idz lepiej pocwiczyc hymn tibijski i zaspiewaj to przed cala szkola na rozpoczeciu zerowki moze cie z zerowki wypierdola biedziesz mial podniete ze se expisz na sheepach ale wolno exp idzie ale masz podniete bo inni musza chodzic sie uczyc czegos nie to co ty tylko sie nauczyles 2 zdan = exura i utana vid ty wolisz se siedziec na sheepach i piggach na roku i skillowac



a nawet gdyby to Metin2 mial 7 miejsce w MMORPG 2007 i 2008 i pewnie bedzie tez 2009 z tego co szukalem to tibia miala podobno 249 na

zreszta po co ja pisze jak wolicie grac w piszczel czyli w kosci to nie bede przeszkadzal milej zabawy noobki tibijskie
dziecko, nie pogrążaj się. nie bronię tibii, tylko pokazuję, że jest o wiele lepsza od tego twojego ukochanego metina, w którego grają dzieci nie znające angielskiego =* a z tą zerówką to ty nie przesadzaj, sam niedawno w niej siedziałeś 11 latku : ) btw. zauważyłeś, że masz w avatarze potwora z TIPJI?
Cytuj:
czas ktory mozesz przeznaczyc na bardziej interesujace gry
czas ktory moge przeznaczyc na rl life*

Ostatnio edytowany przez Erverse - 26-06-2009 o 17:37.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 17:41   #149
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahones Pokaż post
1 taa a bo moze nie w paincie? wrzuc se do painta jakis obrazek np battle hammer i mozesz juz zupelnie innego itema zrobic...

2 jak takie dzieci niedorozwiniete jak ty w to graja to wiadomo ze nie potrafią se ustawic hot keyów wiec wiem na 100% ze ci stary ustawil

3 tak uwazam bo w przeciwienstwie do tibi to takiej broni do PK nie wrzucili

4 po 1 dzieci nie znają angielskiego a po 2 to te "dzieci" to w wiekszosci niczym sie od ciebie "tibio-manie" nie różnią a po 3 metin nie jest angielski (tym bardziej ze pl) po 4 nawet w chinskim metinie grają polacy

5 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

6 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

i moze ja wole huncic na jakichs zarzyganych wilkach i poruszac sie normalnie,widziec moja bron i zbroje,i widziec jak sie wale w przeciwnika a nie jak w tibi sobie stoisz przeciwnik tez stoi i tylko leca jakies kreseczki czerwone i cyferka
i z ciebie wyleci jakas mala cyferka juz masz 0 hp stoisz i nagle juz lezysz caly zakrwawiony

grasz,grasz... gdybys nie gral bys jej tak nie bronil ale jak wolisz marnowac czas ktory mozesz przeznaczyc na bardziej interesujace gry na patrzeniu sie na pikselki ktore sie ruszają i leca z nich cyferki idz lepiej pocwiczyc hymn tibijski i zaspiewaj to przed cala szkola na rozpoczeciu zerowki moze cie z zerowki wypierdola biedziesz mial podniete ze se expisz na sheepach ale wolno exp idzie ale masz podniete bo inni musza chodzic sie uczyc czegos nie to co ty tylko sie nauczyles 2 zdan = exura i utana vid ty wolisz se siedziec na sheepach i piggach na roku i skillowac



a nawet gdyby to Metin2 mial 7 miejsce w MMORPG 2007 i 2008 i pewnie bedzie tez 2009 z tego co szukalem to tibia miala podobno 249

zreszta po co ja pisze jak wolicie grac w piszczel czyli w kosci to nie bede przeszkadzal milej zabawy noobki tibijskie




a do vasudanin


to te waczlarze sa najczesciej z metalu wiec sa naostrzone a nawet jak,nie to koncówki


i tak to jest wada ze trzeba pisac bo metinie piszesz jak chcesz cos powiedziec albo co oznajmic dla all


nawet gdyby to taki pojeb jak ty nie potrafil by se sutawic hot keyów


nie wlasnie to nie to samo bo w tibi za 10 pk z truskawą jest ban a tu spada tylko ranga jak ktos chce moze ciebie atakowac nie chce to nie


lapiej wylowic farbe i sie wytrudzic niz se ustawic kolor wlosow jak w tibi jak robisz se jakies outa w paincie ten sloik z farbą wylej se lepiej na leb moze ci troche mozg przemyje OOPS! sory w tibi nie ma mózgów tylko tego orshabala calego popierdolonego


a do Smoczek8228

wiesz mnie tez czasem takie zeczy w*****ają ale pomimo to se gram jakos
np jeszcze w tym roku na przerwe wychodzimy zara sie do mnie ciota z mojej klasy przy*******a

-A TY WIESZ WCZORAJ MI SIEM DLOPNELA ZBLOIA NA CTERDZIESTY DLUGI LEWEL PLUS ZEŁO!
-A co mnie to...
-ALE KULVA WIES JAKA ZAJEMBISTA?!?!?! CTERDZIESCI OSIEM OBLORNY MA!!!!
-Żal mi cie takim gównem sie podniecasz?
-ALE TO NIE WSYSTKO JESCE MISTS KU KOMBO SPSEDALEM DLA HANDLAZA BLONIĄ ZA 2 YANGI!
-2 YANGI BUHAHAHAHA!!! Jak to warte 250k!
Sie zburaczył se poszedł. Potem na lekcji siedzial i beczał i jak zwykle wymyslił coś że ja mu zawaliłem 5ZŁ
do mnie coś dyrek zaczął pierdolić żebym mu oddał powiedziałem że ja mu nic nie zabrałem to ten mi huj wstawil nagane i mi kazal pokazać wszystkie kieszenie... Na przerwie zjeb dostał (sie nie matwcie nie dyrektor) a następnego dnia jak mnie zobaczył to poszedł do pani i coś nagadał ale żeby pani nie była taka spostrzegawcza to by mu uwieżyla a ja dopiero na góre wlazłem...
Także to co ty tu napisałeś że pojebki siedzą na ławce i pierdolą to nic jak ten zjeb jeszcze mi sie ile razy potem podniecał ze w wilku znalazł miecz +4 i ze przez 2 miesiące wbil 20 lvl a ja juz mialem do tej pory 30 on grał co dziennie a ja w odstępach 2 tygodni w tygodniu moze pogralem 3 dni i potem reszta tygodnia łaziłem do qmpli

metin jest zajebisty, przynajmniej jak dla mnie i jak narazie lepszego MMO nie znalazlem ale jak sie spotka jakiegos pojeba co na okraglo gada o podniecie co go naszla jak wbil do gry i padl jak lowil bo robak zlazl po wedce i mu zajebal za 0 (chociaż to nie możliwe)
Metin jest chujowy. Podniecasz się, bo wczoraj dostałeś komputer. Kiedyś Ci przejdzie.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 19:04   #150
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahones Pokaż post
po 1 ezo to nie zwierzak tylko cos co prubuje tak sie umalowac aby jak najbardziej sie upodobnic do twojej starej...
I widzisz jaki żałosny jesteś? Obrażasz kogoś o głupią grę... n/c...
Moja wypowiedź dotyczyła pewnej osoby, która na tekst o zwierzętach, powiedziała że nie walczyłem z jakimś "ezo" -.-" Ofc. również nie zauważyła, że cytowana przez nią wypowiedź dotyczyła innej osoby, która mówiła o jakiś "realnych potworach" O_o

Cytuj:
ostatnio ogladalem filmik na youtube
ze gosciu ulepszal riba na +9 spalil i koniec filmu potem byl napis ze monitor i klawiatura byly do wymiany...
Ojej, straszne... Kolejny żałosny gracz...

Cytuj:
1-- tibia jest robiona w paincie i jest 2D a metin robiony na dobrych programach mozna to w grze zauwazyc i grafa jest 3D
Nie koniecznie w paincie, gdybyś miał większe zainteresowania, niż oglądanie jak ktoś ulepsza riba na +9, to byś wiedział, że do pixelartu stosuje się również inne programy niż paint.
Tak btw. to tekstury też można robić w paincie.

Cytuj:
2-- w tibi zeby rzucic zaklecie trzeba pisac exori utamo vita utani hur itp. a w metinie ustawisz sobie bodajze na F1 namiezysz kogos wciskasz F1 i walisz juz zakleciem
To tylko różnica systemu czarów ( i to dotyczy świata gry, to że w jednym trzeba wypowiedzieć inkantację, a w drugim nie )
Po za tym debilne hotkeye się kłaniają.


Cytuj:
7-- w metinie tylko naciszkasz na przyciski jak gadasz z npc a w tibi trzeba pisac np: yes,quest,dragon scale,trade,buy meat,bye itp.
Klimat się kłania... Od kiedy rozmawiając z kimś "klikasz na przyciski"?
Co nie zmienia faktu, że cipsoft zrypał to, dodając jakieś kretyńskie chaty z npc O_o

Cytuj:
10-- w metinie nie ma zaklec duzego razenia jak UE w tibi
Mała różnorodność czarów to raczej minus, nie plus.

Cytuj:
grasz,grasz... gdybys nie gral bys jej tak nie bronil ale jak wolisz marnowac czas
Aha, czyli wg Ciebie jak się w coś gra, to trzeba to bronić, obrażać innych ( wjeżdżać na rodzinę itp. ), pisać posty, które obrażają inną grę, nie rozumieć słów "nie gram w <gra którą obrażasz>"... Czytać wypowiedzi związane z danymi postami, pomijając te posty.
Gz.

P.S.: Bronię tą grę, bo Twoje argumenty są żałosne, po za tym bezpodstawnie mnie obraziłeś.
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 26-06-2009 o 19:09.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 19:24   #151
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

Mahones...
rzal, bul i rospacz.
http://board.metin2.pl/ czeka.
Wypad z tego forum.
P.S. jaki miałeś najwyższy level w Tibii, a jaki w Metinie?

@edit
Ile masz lat? Szczerze? ^^
__________________
http://bash.org.pl

Ostatnio edytowany przez Smoczek8228 - 26-06-2009 o 19:27.
Smoczek8228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 19:41   #152
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahones Pokaż post
metin2 jest owiele bardziej zajebisty i wciagajacy od tibi ale potrafi doprowadzic czlowieka do armagedonu... ostatnio ogladalem filmik na youtube
ze gosciu ulepszal riba na +9 spalil i koniec filmu potem byl napis ze monitor i klawiatura byly do wymiany... ale mimo to jest lepszy od tibi
1-- tibia jest robiona w paincie i jest 2D a metin robiony na dobrych programach mozna to w grze zauwazyc i grafa jest 3D

2-- w tibi zeby rzucic zaklecie trzeba pisac exori utamo vita utani hur itp. a w metinie ustawisz sobie bodajze na F1 namiezysz kogos wciskasz F1 i walisz juz zakleciem

3-- w tibi nawalaja sie piksele a w metinie cale bryly postaciowe

4-- w tibi sa animacje polaczone i mozna chodzi tylko na skos albo na boki

5-- w metinie zadko kiedy potwory pierwsze atakuja a jak padniesz to nie musisz miec niczego co jest w tibi (np aola) zeby nic nie stracic z eq

6-- tibia jest dla debili ktorzy nie lubia sie wysilac jak sie gra

7-- w metinie tylko naciszkasz na przyciski jak gadasz z npc a w tibi trzeba pisac np: yes,quest,dragon scale,trade,buy meat,bye itp.

8-- w metinie nie trzeba czekac w kolejce zeby sie zalogowac innaczej niz na non-pvp w tibi

9-- w metinie jestesmy bespieczni przed pvp do 15 lvla a jezeli juz to da sie ogluszyc przeciwnika niektorymi zakleciami na wystarczajaco dlugo aby uciec

10-- w metinie nie ma zaklec duzego razenia jak UE w tibi

11-- w metinie malo kto PK robi bo ranga spada co nie wplywa na zachowanie innych graczy wzgledem nas tak jakbysmy chcieli (zaczna nas atakowac)

12-- w tibi zeby np zlowic rybe trzeba tylko miec robaki przy sobie, nacisnac prawym na wedke i nacisnac lewym gdy juz wymiezymy gdzies w wode a w metinie trzeba cierpliwosci i umiejetnosci aby cos zlowic czesto to zajmuje duzo czasu, ale warto bo malze ktora mozemy znalesc w rybie warta jest do 250k czyli wiecej niz MPA w tibi

takze sami ocencie co lepsze dostane bana albo ostrzezenie ze cos nie tak z moim postem trudno... ale pomagam innym nie popelnic bledu i dobze wybrac taka gre w jaka chca grac

pozdro dla all Metin2 players

METIN 2 RULEZ & ROCKZ!!!!!!
1.Kurde ty weź się potnij nie porównuj 2d do 3d pozatym w metinie grafika jest tak ch**owa że szok. Podchodzisz od tylu do kolesia to nagle jakiś bug widzisz jego twarz z wystajacymi gałami. Gdy podejdzisz do konia to widzisz jego przekrój (czyli czarna masa)a nie konia.
2.Właśnie to urozmaica grę ale i tak cipsoft zjebał to hot keyami.

3. W metinie sie nikt nie nawala pvp jest do bani a wszystkie postacie wyglądaja prawie tak samo. Gdy widzisz pojedynek mógłbyś pomyśleć: O! Bracia bliźniacy kłócą się o czekoladę.

4.A po co więcej?

5.Czyli chcesz żeby było łatwiej? Podchodzisz do jakiegoś tygrysa a ten se dalej biega ze swoim kumplem niedzwiedziem czekając aż ktoś go zabije??

6.Ahahaha tu mnie naprawdę rozbawiłeś. To własnie metin jest dla debili co można potwierdzić twoim tekstem o klawiaturze do wymiany. Kręcą sie tam same 10 letnie dzieci wołające szukam dziewczyny (którzy pochodząc do dziewczyny w rl zaraz spoceni ew. są dziećmi neo gadającymi : Dziewczyny som gupje! Hlopaki gurom dźewczyny kanałami!)Pozatym w metinie ten twoj super 30 lvlek to jest góra tydzien grając 2h/dzień.

7.Czyli ciebie wogle nie interesuje fabuła gry tylko wciskasz na pizdę dalej i idziesz zabić te 10 potworków??

8.Ostatnio też nie trzeba stać w kolejce a jeżeli już to krótka jest.A jak tak ci to przeszkadza - kup pacc.

9.Jeżeli nie umiesz w tibi się bronić - proste graj na non pvp.

10.Czyli jest gorzej. Chociaż niektóre czary też są obszarowe np. ma takie coś ten pedałek z wachlarzem.

11.A właśnie pk to jedna z największych zalet w tibii. Można się nieźle zabawić
jednocześnie zdobywając nowe itemki.

12.Nie trzeba mieć żadnych umiejętnosci tylko naciskac na robala a twoje "umiejętnosci same rosną"
Nie porownoj kasy z tibii do kasy z metina 250k w metinie to na 15 lvl ok.1h zarabiania.




I jeszcze jedno : Co to do cholery ma być że jakiś gość w kiecce i wachlarzu niszczy jakiś głaz 0.o A co jeszcze dziwniejsze ten samo koleś zaczepia 20-100 niedzwiedzi(każdy jest od niego 10x cieższy) a ten 3 piruety z wachlarzem i wszystkie niedziwedzie martwe
Aha i skąd psy mają książki , świecące dwuręczne miecze , złote skrzynki , jakieś marmury (marmur w metinie to jakaś kulka fioletowa 0.o) i wiele więcej śmieci?
Lub taki kowal co stoi 24h na dobę wyciera pot trzymając w ręce jakiś wielki młotek?A co dziwniejsze możesz pójść za pustynię do innego kraju a tam w mieście spotkasz dokładnie tych samych ludzi , tak samo wyglądających , tak samo się nazywających i mających te same problemy. Jedyna różnica to to ,że są porozstawiani w innych miejscach. I jeszcze jedno : skąd w wodzie biorą się farby????

Cytuj:
pozdro dla all Metin2 players

METIN 2 RULEZ & ROCKZ!!!!!!
E co to ma być jedną część zdania po polsku a drugą po angielsku ???
Ja też pozdrawiam was dzieci specjalnej troski . Pomacham wam \o/
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.

Ostatnio edytowany przez Tibijczyk222 - 26-06-2009 o 20:26.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 19:43   #153
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoczek8228 Pokaż post
Mahones...
rzal, bul i rospacz.
http://board.metin2.pl/ czeka.
Wypad z tego forum.
P.S. jaki miałeś najwyższy level w Tibii, a jaki w Metinie?

@edit
Ile masz lat? Szczerze? ^^
Odpowiem za niego co do wieku - 16 (w jego toku myślenia, jeśli ktoś spyta cię o wiek mówi się większy o 4-5 lat, tak, żeby być fajnym)
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 19:53   #154
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

to żeby być fajnym,gdy mnie ktoś zapyta o wiek mam mówić 22? xD
__________________
http://bash.org.pl
Smoczek8228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:07   #155
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahones Pokaż post
1 taa a bo moze nie w paincie? wrzuc se do painta jakis obrazek np battle hammer i mozesz juz zupelnie innego itema zrobic...

2 jak takie dzieci niedorozwiniete jak ty w to graja to wiadomo ze nie potrafią se ustawic hot keyów wiec wiem na 100% ze ci stary ustawil

3 tak uwazam bo w przeciwienstwie do tibi to takiej broni do PK nie wrzucili

4 po 1 dzieci nie znają angielskiego a po 2 to te "dzieci" to w wiekszosci niczym sie od ciebie "tibio-manie" nie różnią a po 3 metin nie jest angielski (tym bardziej ze pl) po 4 nawet w chinskim metinie grają polacy
5 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladaszna jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

6 a ty bronisz swojej 1 milosci czyli tibi jak kot z pęcherz szczurowy
ty masz jak widac z twojego avatar bo duzy to ty tam nie jestes wygladasz na jakies... 4-5 lat a to ze se wlosy na bialo przemalowales i udajesz mage addon to juz twoja sprawa

i moze ja wole huncic na jakichs zarzyganych wilkach i poruszac sie normalnie,widziec moja bron i zbroje,i widziec jak sie wale w przeciwnika a nie jak w tibi sobie stoisz przeciwnik tez stoi i tylko leca jakies kreseczki czerwone i cyferka
i z ciebie wyleci jakas mala cyferka juz masz 0 hp stoisz i nagle juz lezysz caly zakrwawiony

grasz,grasz... gdybys nie gral bys jej tak nie bronil ale jak wolisz marnowac czas ktory mozesz przeznaczyc na bardziej interesujace gry na patrzeniu sie na pikselki ktore sie ruszają i leca z nich cyferki idz lepiej pocwiczyc hymn tibijski i zaspiewaj to przed cala szkola na rozpoczeciu zerowki moze cie z zerowki wypierdola biedziesz mial podniete ze se expisz na sheepach ale wolno exp idzie ale masz podniete bo inni musza chodzic sie uczyc czegos nie to co ty tylko sie nauczyles 2 zdan = exura i utana vid ty wolisz se siedziec na sheepach i piggach na roku i skillowac



a nawet gdyby to Metin2 mial 7 miejsce w MMORPG 2007 i 2008 i pewnie bedzie tez 2009 z tego co szukalem to tibia miala podobno 249

zreszta po co ja pisze jak wolicie grac w piszczel czyli w kosci to nie bede przeszkadzal milej zabawy noobki tibijskie

lapiej wylowic farbe i sie wytrudzic niz se ustawic kolor wlosow jak w tibi jak robisz se jakies outa w paincie ten sloik z farbą wylej se lepiej na leb moze ci troche mozg przemyje OOPS! sory w tibi nie ma mózgów tylko tego orshabala calego popierdolonego



zjeb dostał (sie nie matwcie nie dyrektor)

metin jest zajebisty, przynajmniej jak dla mnie i jak narazie lepszego MMO nie znalazlem ale jak sie spotka jakiegos pojeba co na okraglo gada o podniecie co go naszla jak wbil do gry i padl jak lowil bo robak zlazl po wedce i mu zajebal za 0 (chociaż to nie możliwe)
@Topic
Potnij się. Metin ma grafikę 3D. Najbadziewniejszą z aktualnych gier 3D. Porównaj Tibię do innej gry MMORPG w 2D. To raz.

Metin jest pozbawiony jakichkolwiek kar za PK (zły status to nic). Nic nie tracisz jak umierasz, co jest nierealistyczne. Exp też ci nie spada. To dwa.

A teraz wady Metin2(tak, każda gra je MA! Twój kochany METIN TEŻ! NIESAMOWITE, CO?):
1. Z co drugiego mooba można wykroić oczy, futro, ząb, płucka bez których nie może się obyć żaden warrior czy sura
2. Nowa fryzura to tylko słaba przykrywka. Prawdziwy fryz i tak wystaje swoimi super kantami 3D
3. Postacie w Metinie mają healing poty zamiast krwi.
4. Oraz mana poty zamiast kwasu żołądkowego.
5. Są po lombotomi, bo jeśli masz dojść do punktu C, to zawieszą się w punkcie B starając się skrupulatnie wejść w daną teksturę (w tibi czegoś takiego nie ma, ale to szczegół):
A-Ty
B-Deseczka do kostek
C-Cel
Plan:
A>>B>>C
6. Sura Black Magic jest najlepszą postacią do gry, co daje niezrównoważony system postaci oraz 90% pewność, że nikogo innego nie spotkasz na arenie w gildiach itp.
7. Najdurniejsze safe zony na świecie. Przykład: SZ przy portalu. Idziesz tam. Respia sie 3 miśki. Atakują cię i bloczą. Atakują, ale nie zabierają HP. Ty nie możesz ich atakować. Nie możesz się też wylogować. Odłączasz prąd. Logujesz kolejnego dnia i o dziwo! Dalej stoisz tam z miśkami! GENIALNE!
8. Stojąc na moście na rzece możesz łowić w betonie. Betonowe karpie atakują Edron! Beware!
9. Czary typu UE są. Kapłan Smoka ma np. taki
10. Kapłani walczą papierowymi wachlarzami (zaostrzony papier? Bój się Boga!) lub dzwonkami! Zarąbali Mikołajowi, świnie...
11. Wojownik z lekkim mieczem biega tak samo szybko jak wojownik z dwuręcznym toporem, którego dolną cześc trzyma wojownik, a zaostrzona ryje 2m za nim ziemię, próbując naśladować zanurzającego się U-Bota (nowy typ orania ziemi! Teraz znamy pochodzenie że Oram swoim 30 Wojem)
12. Domki to dekoracja. Nie da się do nich wejść.
13. Npc są symetryczni. Czasem widać nawet że są sklejeni przez boleśnie wystającą bryłę na środku twarzy (patrząc z boku)
14. F1, F1, F1, F1, F1, F1, F1, SPACJA, SPACJA, SPACJA, F1, F1, F1, F1, F1, F1, F1, F1. Sądzę, że hotkeye nie są takie złe -.-
15. Ta sama animacja ataku z 5 innych animacji. 1,2,3,4, final 5, 1,2,3,4, final 5. Cały czas te same hity.
16. Drzewo najlepiej się pozyskuje z kamienia pradawnego drzewa, które wytapia się na sztabki drzewa (!) w hucie drzewa (!). Wydobywamy kilofem, a jakże.
17. Disco dance nr 3! Tylko dla PACC!
18. Ha. A Słyszeliście o outfitach? A, widać zbroje? Dobra. Zbroja 1, zbroja 2, zbroja 3. Zbroja 1 smoka, zbroja 2 smoka, zbroja 3 smoka. Zbroja 1 lwa(..) Zbroja 1 Smoka, Lwa i normalna wygląda tak samo.
19. Dzień 24/7.
Finalne 20!. Idziesz na wojnę. 3 królestwa zaczynają się lać. Wbija Moob "Żółw Pustynny (lvl 75)" Rozwala jednym zionięciem ognia (!) 3/4 ludzi. Tupie. Odrodzone 3/4 ludzi pada again. Reszta ogłuszona. Again. Again. Again. Uciekacie na drugi koniec pustyni. Cisza. Nagle pojawia się znikąd TAK, ŻÓŁW! Mając na follow jakiegokolwiek frajera, który nie zdążył jakimś cudem paść. Idziecie przez portal. Bug. ŻÓŁW SIĘ POJAWIA! Idzie do miasta. 90% populacji pa pa. Pojawia się Gm. Banuje żółwia + 10 wybranych osób dla przykładu, kicka 3/4 planszy. Żegna się i mówi, ku chwale Administarcji. HAIL METIN2! ROX PRO EVUL MASTER GRA! METIN2 > rzycie!
@Topic nr 2(?)
Tok rozumowanie ww. pana:
13 lat - dzieci
14 lat - (ja) ROX! EVUL PRO SUPER MASTER MENTOR!
16 lat - nooby
22 lata -staruchy i zgredy
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:29   #156
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
Finalne 20!. Idziesz na wojnę. 3 królestwa zaczynają się lać. Wbija Moob "Żółw Pustynny (lvl 75)" Rozwala jednym zionięciem ognia (!) 3/4 ludzi. Tupie. Odrodzone 3/4 ludzi pada again. Reszta ogłuszona. Again. Again. Again. Uciekacie na drugi koniec pustyni. Cisza. Nagle pojawia się znikąd TAK, ŻÓŁW! Mając na follow jakiegokolwiek frajera, który nie zdążył jakimś cudem paść. Idziecie przez portal. Bug. ŻÓŁW SIĘ POJAWIA! Idzie do miasta. 90% populacji pa pa. Pojawia się Gm. Banuje żółwia + 10 wybranych osób dla przykładu, kicka 3/4 planszy. Żegna się i mówi, ku chwale Administarcji. HAIL METIN2! ROX PRO EVUL MASTER GRA! METIN2 > rzycie!
Wiedziałem, że ta gra jest zjebana, ale po tym konkretnie padłem XD
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2009, 02:18   #157
Triplonq
Zbanowany
 
Triplonq's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: Wlochy(Crespellano - Bologna)
Wpisy bloga: 11

Posty: 381
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: $
Triplonq ma numer GG 354318 Triplonq ma login Tlenu zobrak80@tlen.pl
Domyślny Ta

Hehe, gram w metina i mam zamiar zostac high lvlem!

Polecam serdecznie wszystkim :d! (nie, nie! tak dalej byc nie bedzie! NIE SERDECZNIE!)

no to tyle :<
Triplonq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 10:51   #158
Matikuszek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2009

Posty: 4
Król

Diablczek :
Widzę, że grasz w angielską wersje Metina... jest polska wersja, więc nie trzeba sobie tłumaczyć to, co gadają.Mam 28 lvl, gra się fajnie, ale naprawde straaaasznie monotonna, wbiłem level, nie mam potów, ide do miasta je kupić, potem wracam expić, wkońcu robie questa czyli zabij xx jakichś potworków.Czasami jeszcze kupić eq i znowu expić i tak w kółko.Wole Silkroad
Matikuszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 17:52   #159
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

Metin 2 to zamknięte koło które się nie rozwinie zabij xxxxx stworów idź i zdobądź z nich kwiaty :/ 5 czarów do używania i to cała gra ulala koleś który stworzył Pokemony w MMorpg maker wydają się bardziej skomplikowane niż ta gra :> bardziej nudnej gry nie widziałem i co to ma być za pvp :> kto większy lvl to wygrywa tak:> bo możę wylotowac lepsze itemy heheh KIŁA i mogiła jednym słowem ale co w Polsce większość leci na darmowe śmiecie
Marchewki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 22:22   #160
streett
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny xD

Po 1 noobki z 18 (20) lvlami się tu wypowiadają , piszecie ciągle o '' wilkach itp. '' jak kolega wcześniej wspomniał są inne mooby niż te w m1 ( pierwszym mieście ) jak nie zobaczyliście całej mapy to proszę nie komentować. jest coś takiego jak v1,v2 ,las, piekło itp. ale to nie ważne.

Ja tam nic do Tibi nic nie mam, ale proszę nie wypowiadać się o Metin2, jeśli graliście do max 20lvl na początku to może nuda ale później się to rozkręca^^

a tak poza tym '' w 2 tygodnie wbić 19lvl to troszkę zal xDD '' :baby :

jak coś to ( ninja 68, almanach ) ( są chętni do gry w Metin2 na s7 prosze pisać pomogę zacząć ) '' gg 9238381 ''

Przepraszam za określenie ( nooby ) nikogo nie chcialam obrazić.

Życze milej gry w MMO .
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.


Powered by vBulletin 3