Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-09-2007, 13:22   #1521
Thot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2007

Posty: 96
Domyślny

Maggic: Korekta, Costly - Honduras.
__________________
Fuck you, I won't do what you tell me...
Thot jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-09-2007, 15:27   #1522
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

No cóż, ta wiadomość była pewniakiem ale i tak napiszę - Arsene Wenger przedłużył kontrakt z Arsenal, do co najmniej 2011 roku.
@Down;
Henry ? Temu panu to już w ogóle się poprzewracało we łbie. Bardzo dobrze, że odszedł.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 07-09-2007 o 16:45.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 16:35   #1523
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No cóż, ta wiadomość była pewniakiem ale i tak napiszę - Arsene Wenger przedłużył kontrakt z Arsenal, do co najmniej 2011 roku.
Haha. Pamiętam jak Henry tłumaczył swoje odejście do Barcelony nie pewną sytuacją Wengera


Już jutro o 22:00 zacznie się mecz Portugalia - Polska! Czego najbardziej się boicie? Bo ja najbardziej boję się, wyjścia Arka Głowackiego w pierwszej 11 :/ Modle się żeby nic tego naszego Hakkera nie natchnęło żeby wystawić Arka (i to z Jopem w parze, jeszcze gorzej) na tak ważny mecz.

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 07-09-2007 o 16:43.
Kogutt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 16:53   #1524
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mogilby grac takie wazne mecze w innych porach niz sobotni wieczor , bo az zal nie obejzec :/
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 17:53   #1525
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

A ja wam mówie, że dostaniemy po pupie ; >.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 18:46   #1526
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Serduszko moje, walnąłeś mi tu wykład o czytaniu ze zrozumieniem, a sam chyba nie zauwazyles, ze nie napisalem nic odnośnie tego, ze Angielska jest lepsza, bądź bardziej prestiżowa. Po prostu Cię wyśmiałem Btw. Czyli np. Liga Angielska jest słabsza od Polskiej, bo Polska ma bliżej do awansu na ME w Austrii, bo ma pierwsze miejsce, a Anglicy 4te ?
Po 1 nie twoje serduszko tylko pewnej mlodej panny,jestem full hetero
Wysmiales czyli niezgadzales juz nie owijaj w bawelne.Przyklad Ligi Polskiej a Angielskiej jest skrajnoscia,wiec ekhem badzmy powazni.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
Niee, Podejrzewam, że chodzi o to, iż większość reprezentantów Włoch gra w lidze włoskiej, i nie jest rozsiana po całym świecie, choć... co by nie mówić, tego argumentu w tym momencie nie moge zrozumiec...
Tak o to chodzilo.Nie wiem co tu jest do rozumienia,jezeli ktos jest Mistrzem Swiata to jest najlepszy a ze ogromna wiekszosc z tych mistrzow gra we wloszech to dla mnie argument.Z pewnoscia moge stwierdzic ze napewno lepszy argument niz cos pokroju "bo tam gra ten i ten klub ktory gra najladniej @patrz jutubi.kom"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
A ja wam mówie, że dostaniemy po pupie ; >.
zacytuje pewnego pana zasluzonego dla rodzimej pilki "dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe" (moglo mi sie pomylic bo dopiero ze szkoly wrocilem -.-)

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 07-09-2007 o 18:53.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 18:49   #1527
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

damn -.- zaje**lem sie g*wnem
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:03   #1528
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
Wysmiales czyli niezgadzales juz nie owijaj w bawelne.Przyklad Ligi Polskiej a Angielskiej jest skrajnoscia,wiec ekhem badzmy powazni.
Omagad. No wysmialem, bo sie nie zgadzalem - Ale nie zgadzalem sie co do prestiżu, a nie co do poziomu. Myślę, że jakby się temu głębiej przyjrzeć to jedno jest ściśle związane z drugim, jednak akurat wtedy wyśmiewałem to odnośnie prestiżu. Prestiż niech pozostanie prestiżem, a poziom poziomem

Cytuj:
ekhem badzmy powazni
To jest forum tibia.pl. Tu nie ma ludzi powaznych xd
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:04   #1529
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
Tak o to chodzilo.Nie wiem co tu jest do rozumienia,jezeli ktos jest Mistrzem Swiata to jest najlepszy a ze ogromna wiekszosc z tych mistrzow gra we wloszech to dla mnie argument.Z pewnoscia moge stwierdzic ze napewno lepszy argument niz cos pokroju "bo tam gra ten i ten klub ktory gra najladniej @patrz jutubi.kom"
Ogromna większość tych mistrzów to faceci którzy nie potrafią uczciwie walczyć, wymuszają faule i sami zachowują się chamsko wobec swych przeciwników. I co do twojej "aluzji" wobec Arsenalu - gra ładniej niż wszystkie włoskie kluby razem wzięte, więc daruj sobie. Wszyscy dobrze wiemy, że Premiership > Serie A. Wystarczy popatrzeć na styl gry klubów włoskich i angielskich - różnica jest kolosalna.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:28   #1530
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ogromna większość tych mistrzów to faceci którzy nie potrafią uczciwie walczyć, wymuszają faule i sami zachowują się chamsko wobec swych przeciwników. I co do twojej "aluzji" wobec Arsenalu - gra ładniej niż wszystkie włoskie kluby razem wzięte, więc daruj sobie. Wszyscy dobrze wiemy, że Premiership > Serie A. Wystarczy popatrzeć na styl gry klubów włoskich i angielskich - różnica jest kolosalna.
Poprosze o argument dlaczego uwazasz ze nie potrafia uczciwie walczyc? To co powiedzial Materazzi sie slyszy za kazdym razem jak sie gra,widac ze pilke znasz tylko z tv ew. z wuefu.To ze Inzaghi gra na pograniczu (z naciskiem na to slowo) spalonego nie czyniz niego oszusta.To ze Gatusso gra twardo,przy czym nie fauluje tez nie czyni z niego oszusta,badz tez "nieuczciwego".Co do Arsenalu tak gra ladniej w fifie,wylacz komputer idz na dwor.Jacy wszyscy dobrze wiecie za Premiership>serie a argument plax,za trudne co?To ze na tym forum jest najwiecej kibicow ligi angielskiej gdzie gra sie dluga pilke na drewno z przodu to nie czyni z jej lepszej(tak powiedzialem steerotyp taki sam jak ten o Wlochach ktorzy caly mecz defensywnie graja).Co do ostatniego zdania,tak roznica jest kolosalna Wlosi zdobywaja trofea na arenie miedzynarodowej,a Anglicy ew. kibice angielskich klubow tylko w fifie elo.Jeszcze jedna twoja wypowiedz bez argumentu tylko na podstawie twoich domyslow i bede cie ignorowal,bo nie dorosles do rozmowy ze mna,gdyz kazda twoja wypowiedz jest bezpodstawna oprata wylacznie o twoje zdanie,jednak przeczaca faktom.Czekam az znowu w swoim stylu zacytujesz ulamek mojej wypowiedzi dopiszesz glupi tekst,ktory w twoim miemaniu bedzie mozna okreslic "szpilą" przez co osiagniesz bledny stan samozadowolenia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
To jest forum tibia.pl. Tu nie ma ludzi powaznych xd
Nie powiem ze nie ma ale brakuje ludzi trzymajacych poziom potrafiacych napisac jakas teze poparta argumentem a nie "jutubi.com" czy wynikami w fifie99 albo chorymi urojonymi,dziecinnymi,bezpodstawnymi domyslami...hi yoh

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 07-09-2007 o 19:35.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:35   #1531
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ogromna większość tych mistrzów to faceci którzy nie potrafią uczciwie walczyć, wymuszają faule i sami zachowują się chamsko wobec swych przeciwników. I co do twojej "aluzji" wobec Arsenalu - gra ładniej niż wszystkie włoskie kluby razem wzięte, więc daruj sobie. Wszyscy dobrze wiemy, że Premiership > Serie A. Wystarczy popatrzeć na styl gry klubów włoskich i angielskich - różnica jest kolosalna.
Nah, nie zapominaj, że prawie wygraliście puchar, więc jesteście prawie mistrzami i prawie oszustami i wymuszacie faule.

Liga włoska? Czemu chamskie zachowania, bo grają faul? A wymuszanie fauli to nie taktyka przypadkiem? Myślisz, że w Premierszip nie wymuszją fauli?
No i nie wydaje mi się, że Arsenal gra taką ładną piłke. Może grają dobrze, ale bez przesadyzmu.

'Premiership > Serie A'... Pfff, ty tak uważasz.

I dobrze, że ująłeś to słowo "Styl".
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 07-09-2007 o 19:36.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:42   #1532
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

@Up
Prawie oszustami i wymuszamy faule ? Hahahahaha, dziękuje za niezły żart, naprawdę się uśmiałem
Cytuj:
Liga włoska? Czemu chamskie zachowania, bo grają faul? A wymuszanie fauli to nie taktyka przypadkiem? Myślisz, że w Premierszip nie wymuszją fauli?
Wymuszają, ale na litość boską - Włocha lekko dotkniesz a ten leci już z piskiem do sędziego !
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
Poprosze o argument dlaczego uwazasz ze nie potrafia uczciwie walczyc? To co powiedzial Materazzi sie slyszy za kazdym razem jak sie gra,widac ze pilke znasz tylko z tv ew. z wuefu.To ze Inzaghi gra na pograniczu (z naciskiem na to slowo) spalonego nie czyniz niego oszusta.To ze Gatusso gra twardo,przy czym nie fauluje tez nie czyni z niego oszusta,badz tez "nieuczciwego".Co do Arsenalu tak gra ladniej w fifie,wylacz komputer idz na dwor.Jacy wszyscy dobrze wiecie za Premiership>serie a argument plax,za trudne co?To ze na tym forum jest najwiecej kibicow ligi angielskiej gdzie gra sie dluga pilke na drewno z przodu to nie czyni z jej lepszej(tak powiedzialem steerotyp taki sam jak ten o Wlochach ktorzy caly mecz defensywnie graja).Co do ostatniego zdania,tak roznica jest kolosalna Wlosi zdobywaja trofea na arenie miedzynarodowej,a Anglicy ew. kibice angielskich klubow tylko w fifie elo.Jeszcze jedna twoja wypowiedz bez argumentu tylko na podstawie twoich domyslow i bede cie ignorowal,bo nie dorosles do rozmowy ze mna,gdyz kazda twoja wypowiedz jest bezpodstawna oprata wylacznie o twoje zdanie,jednak przeczaca faktom.Czekam az znowu w swoim stylu zacytujesz ulamek mojej wypowiedzi dopiszesz glupi tekst,ktory w twoim miemaniu bedzie mozna okreslic "szpilą" przez co osiagniesz bledny stan samozadowolenia.
Oh, przepraszam ekscelencję, nie dorosłem do rozmowy z Panem
I primo - nie "fife" tylko FIFA bo to się nie odmienia.
Secundo - o stylu gry piłkarzy których tu podałeś. Inzaghi - drewno, stoi na spalonym i liczy na to, że sędzia tego nie zauważy. Nie potrafi przeprowadzić indywidualnej akcji, a pojęcie drybling zna tylko ze słownika. Gattuso - takich wariatów to się na boisko nie powinno wpuszczać. Fauluje ile tylko może, gdyby nie chamska i ostra gra z jego strony, piłkarzem byłby przeciętnym (zresztą - teraz też jest przeciętniakiem, tyle, że chamskim). Materazzi - komentarz jest zbędny.
I jeszcze a propos stylu gry - Anglicy grają piękna dynamiczną piłkę, nie boją się także gry fizycznej nastawionej na siłę. Umiejętności gry z pierwszej piłki jest niezbędna na angielskich boiskach. Widać nigdy nie widziałeś jak grają drużyny z Anglii i naprawdę nie mam zamiaru się produkować skoro ty ciągle powtarzasz - "dorośnij, włosi grają najlepiej, idź pograj w FIFA". I jeszcze jedno a propos - styl gry Arsenalu. Naprawdę, obrażasz ten klub mówiąc, że włoskie drużyny grają od niego ładniej. Jeszcze raz ci powtarzam - wejdź sobie na youtube czy google.video i zobacz sobie jak gra Arsenal bo ty chyba naprawdę nigdy nie widziałeś jak Kanonierzy potrafią wymieniać między sobą piłkę.
Btw:
Cytuj:
Co do Arsenalu tak gra ladniej w fifie
To mnie najbardziej rozbroiło, bo widzę, że żyjesz w swoim własnym świecie w którym ubzdurałeś sobie, że włoskie drużyny grają najpiękniejszy futbol. A prawda jest taka, że one mogą grać ładniej tylko w FIFA lub w PES.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 07-09-2007 o 19:46.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:47   #1533
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Jeszcze raz ci powtarzam - wejdź sobie na youtube czy google.video i zobacz sobie jak gra Arsenal bo ty chyba naprawdę nigdy nie widziałeś jak Kanonierzy potrafią wymieniać między sobą piłkę.
A wejdź na youtube i wpisz Milan, Gattuso, Pirlo, Maldini itp. Przecież w takich filmikach wybiera się najlepsze fragmenty. Nikt przecież nie będzie ośmieszał swojego Idola/klub.
Na pewno byłyby wpadki Milanu, Gennara, Pirlo, Maldiniego... Arsenalu. A to, że Arsenal gra ładniejszą piłke, to twoje osobiste odczucie, bo to twój gust, że lubisz dynamiczną piłke. Jesteś tak zaślepiony, że nie potrafisz obiektywnie ocenić oraz pogodzić się z tym, że komuś się gra twojego ulubionego klubu nie podoba...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
@Up
Prawie oszustami i wymuszamy faule ? Hahahahaha, dziękuje za niezły żart, naprawdę się uśmiałem
No skoro mistrzowie są źli, a wy prawie wybraliście puchar ; >. I nie chce mi się wierzyć, że jestescie święci, każdy obiektywnie stwierdza, że faul'u nie było, wstaje, otrzepuje się i biegnie dalej, chociaż miał szanse uzyskać rzut karny, który mógł dać zwycięstwo, i nie wmówisz mi, że tylko Włosi tak robią.

Cytuj:
Inzaghi - drewno, stoi na spalonym i liczy na to, że sędzia tego nie zauważy
Ale zobacz. Ktoś mi próbował wmówić, że to źle, że raz na ileś razy tam mu się uda. Ale to jak ze strzałami. Niby może strzelić 20 razy, ale trafi do bramki dwa razy, więc nie wiem o co to oburzenie, że próbuje się gdzieś tam wsmyknąć.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 07-09-2007 o 19:52.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:52   #1534
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

@Up:
Prawie mistrze ? A kto wygrał Pucher UEFA kobiet ?
A święci jesteśmy, Arsenal przecież słynie z gry fair. I jeszcze co do wymuszeń - jeśli coś wygląda jak faul a w rzeczywistości jest tylko na jego granicy - fakt, wtedy można sobie próbować wymusić. Ale to co robią Włosi to przegięcie.
Cytuj:
Ale zobacz. Ktoś mi próbował wmówić, że to źle, że raz na ileś razy tam mu się uda. Ale to jak ze strzałami. Niby może strzelić 20 razy, ale trafi do bramki dwa razy, więc nie wiem o co to oburzenie, że próbuje się gdzieś tam wsmyknąć.
Niby tak, ale to co sobą prezentuje Inzaghi jest w moim odczuciu żałosne. Bo stać na spalonym i strzelić w akcji sam na sam to nawet ja bym potrafił.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
A wejdź na youtube i wpisz Milan, Gattuso, Pirlo, Maldini itp. Przecież w takich filmikach wybiera się najlepsze fragmenty. Nikt przecież nie będzie ośmieszał swojego Idola/klub.
Na pewno byłyby wpadki Milanu, Gennara, Pirlo, Maldiniego... Arsenalu. A to, że Arsenal gra ładniejszą piłke, to twoje osobiste odczucie, bo to twój gust, że lubisz dynamiczną piłke. Jesteś tak zaślepiony, że nie potrafisz obiektywnie ocenić oraz pogodzić się z tym, że komuś się gra twojego ulubionego klubu nie podoba...
To, że Arsenal gra najładniej to nie tylko moje osobiste odczucie - takie są opinie milionów ludzi na całym świecie. Nie powiesz mi chyba, że gdy w Arsenalu grali tacy piłkarze jak Pires, Vieira i Bergkamp ich gra nie zachwycała większości entuzjastów futbolu. Zresztą, naprawdę, ta dyskusja jest nie tyle męcząca co jałowa. Ja będę mówił, że Arsenal gra najładniej, ty i Doom będziecie twierdzić co innego - skończmy to nim przerodzi się to w jaką poważną waśń między nami.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 07-09-2007 o 19:57.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 19:55   #1535
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
To, że Arsenal gra najładniej to nie tylko moje osobiste odczucie - takie są opinie milionów ludzi na całym świecie. Nie powiesz mi chyba, że gdy w Arsenalu grali tacy piłkarze jak Pires, Vieira i Bergkamp ich gra nie zachwycała większości entuzjastów futbolu. Zresztą, naprawdę, ta dyskusja jest nie tyle męcząca co jałowa. Ja będę mówił, że Arsenal gra najładniej, ty i Doom będziecie twierdzić co innego - skończmy to nim przerodzi się to w jaką poważną waśń między nami.
Ale cóż z tego, że to są opinie. Napewno drugie pare milionów lubi gre Milanu, Interu, Juve czy innych. I nie mówie... gra mogła zachwycać, ale nie daje to pierwszości nad innymi ligami czy klubami. I tu chodzi, żeby gadać na poziomie, bez kłótni.

Cytuj:
@Down;
Henry ? Temu panu to już w ogóle się poprzewracało we łbie. Bardzo dobrze, że odszedł.
Cofnięcie w przeszłość... Tutaj dosyć dobitnie widać różnice między AC Milanem, a Realem, Barcą itd. itp.
Kluby wyszukują młode gwiazdy, nie potrafiąc poszanować, starszych, doświadczonych zawodników, którzy przy dobrej taktyce mogą wiele wygrać. Potem te kluby nie mogą zgrać rozwydrzonych gwiazdorów, którzy muszą sami się popisać. To trwa ze dwa lata, które wpędzają kluby w jakiś taki dół, po czym powstają nowe gwiazdki, które znów trzeba okiełznać. I Henry, pomimo iż chciał sam odejść(?) to komentarz Yoh'a dobrze do tego pasuje. To moje osobiste odczucie, jednak wydaje mi się słuszne.

Cytuj:
Niby tak, ale to co sobą prezentuje Inzaghi jest w moim odczuciu żałosne. Bo stać na spalonym i strzelić w akcji sam na sam to nawet ja bym potrafił.
Ale znaleźć się w tej sytuacji, to też trzeba mieć jakieś umiejętności/talent aktorski.

Cytuj:
Ale to co robią Włosi to przegięcie.
Bez przesady. Imo to jest ten... no... jak to się kurczę nazywa. Utarty pogląd nie koniecznie poprawny ; p.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 07-09-2007 o 20:04.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 20:09   #1536
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
@Up
Prawie oszustami i wymuszamy faule ? Hahahahaha, dziękuje za niezły żart, naprawdę się uśmiałem

Wymuszają, ale na litość boską - Włocha lekko dotkniesz a ten leci już z piskiem do sędziego !

Oh, przepraszam ekscelencję, nie dorosłem do rozmowy z Panem
I primo - nie "fife" tylko FIFA bo to się nie odmienia.
Secundo - o stylu gry piłkarzy których tu podałeś. Inzaghi - drewno, stoi na spalonym i liczy na to, że sędzia tego nie zauważy. Nie potrafi przeprowadzić indywidualnej akcji, a pojęcie drybling zna tylko ze słownika. Gattuso - takich wariatów to się na boisko nie powinno wpuszczać. Fauluje ile tylko może, gdyby nie chamska i ostra gra z jego strony, piłkarzem byłby przeciętnym (zresztą - teraz też jest przeciętniakiem, tyle, że chamskim). Materazzi - komentarz jest zbędny.
I jeszcze a propos stylu gry - Anglicy grają piękna dynamiczną piłkę, nie boją się także gry fizycznej nastawionej na siłę. Umiejętności gry z pierwszej piłki jest niezbędna na angielskich boiskach. Widać nigdy nie widziałeś jak grają drużyny z Anglii i naprawdę nie mam zamiaru się produkować skoro ty ciągle powtarzasz - "dorośnij, włosi grają najlepiej, idź pograj w FIFA". I jeszcze jedno a propos - styl gry Arsenalu. Naprawdę, obrażasz ten klub mówiąc, że włoskie drużyny grają od niego ładniej. Jeszcze raz ci powtarzam - wejdź sobie na youtube czy google.video i zobacz sobie jak gra Arsenal bo ty chyba naprawdę nigdy nie widziałeś jak Kanonierzy potrafią wymieniać między sobą piłkę.
Btw:

To mnie najbardziej rozbroiło, bo widzę, że żyjesz w swoim własnym świecie w którym ubzdurałeś sobie, że włoskie drużyny grają najpiękniejszy futbol. A prawda jest taka, że one mogą grać ładniej tylko w FIFA lub w PES.
Napewno obejrzalem wiecej meczow ligi Angielskiej niz ty wloskiej.Jak juz masz w zwyczaju nie podales zadnych faktow tylko osobiste odczucia/swoje zdanie na temat danego pilkarza.Jezeli drewno,bez dryblingu strzela dwie bramki L'poolowi w finale ligi mistrzow swiadczy o tym ze sie mylisz.Nastepny pilkarz,Gatusso-odpowiednik angielskiego Gerrarda,troche bardziej agresywnego ze slabsza technika,i mniej celnym strzalem z dystansu.Jednak plono szukac bardziej zaangazowanego i ambitnego zawodnika podczas meczu.Fauluje? Hmm czerwonych kartek duzo nie lapie,chyba nawet nie pamietam kiedy taka kartke ostatnio ujrzal.I napewno nie jest przecietny,przecietny zawodnik nie wygrywa 2x Ligi Mistrzow,no chyba ze twoim zdaniem przecitniak moze to wygrac a super hiper skillowa gwiazda aresnealu nie jest w stanie niczego wygrywac.Tak tak znowu zapomnialem o "toffanym" zal cup'ie,ktory prawie to wygraly perelki,pilkarskie,nieprzeciente talenty z arsenalu ahh.I Materazzi,ktorego nie skomentowales:Gol w finale z Francuzami,i wykorzystany rzut karny,a takze nieprzyzwoite zachowanie wobec Zidane'a ale takich slow w meczu pada multum,to co na boisku zostaje na boisku,proste.Slowa "dorosnij" uzylem pierwsz,moze drugi raz,nigdy nie powiedzialem ze graja najlepiej,poprostu pokazuje ci argumenty na to dlaczego predzej wlosi niz anglicy z tym ze fakty cie przerastaja na to nic nie poradzisz,czego bys nie napisal Wlosi sa mistrzami swiata,i tryjumfatorarami ostatnie edycji ligi mistrzow co wskazuje na jedno.Jak chce ogladac Joge Bonito odpalam strone z 3staylami albo ide grac w gale,a jak chce zobaczyc dojrzaly,genialny taktycznie futbol ogladam lige wloska.Co do youtube.com Sven powiedzial wszystko na ten temat,jedna kompilacja Adriano sprzed 2 sezonow tez moge sie poszczycic i co? Nic.Jesli niczego nie wygrywasz nie masz prawa okreslac zespolu/ligi za najlepszy.Jesli chodzi o sukcesy wlosi w nich sa najlepsi w ostatnim czasie i tego niczym nie podwazysz,nawet swoim smiesznym pucharkiem,ktory naprawde przypadl mi do gustu .

Jeszcze raz odnosnie ostatnich twych slow,nigdzie nie powiedzialem ze graja najpiekniej,2 kto zyje we wlasnym swiecie hmm naprawde chcesz wiedziec?Spojrz w lustro.I teraz cos w twoim stylu,a prawda jest taka ze Arsenal wygra cos tylko w Fifa,lub pes,co za tym idzie nadal bedziecie mogli liczyc na dojscie do finalu w jakims pucharze pocieszenia.Tak wiem ostatnie moje slowa sa rownie zalosne co twoje,jednak u mnie to bylo zamierzone,a u ciebie to jest stale.

Z gory sry ponioslo mnie ehh

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 07-09-2007 o 20:15.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 20:18   #1537
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

A ja troche rozluźnie atmosfere żartem o Milanie.

"Mówi Berlusconi do Alberta Gilardino
- Słuchaj, jezeli chcesz odejsc, to znajdz sobie klub, który wyłoży za Ciebie 24 milony euro.
- Nie ma problemu. Znalazłem klub, który wyłozy 40.
- Nie żartuj.
- Pan zaczął''

: p.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 20:42   #1538
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja też uważam, że włosi nie grają fajnie. Moim zdaniem nie ma nic ładnego w oglądaniu evul defensywnych wywracających się przy każdym kontakcie fizycznym z przeciwnikiem piłkarzy, bezczelnie symulujących i wymuszających wolne/karne, bo właśnie z tym głównie kojarzy mi się football włoski.

A co do żartu, to ostatnio mi kumpel opowiedział inny :
"Milan jest fajny"
Prawie spadłem z krzesła ze śmiechu xd

@down: Na moje oko Kryśka wyleczył się z kompleksu wielce-pokrzywdzonego w każdej akcji w której stracił piłkę jakieś 1-2 sezon/y temu. Anyway - zakładając nawet Twój scenariusz to w Manyoo jest jeden płaczący Kryśka - a w większości włoskich klubów takich zawodników jest po 10ciu. A co do tego dowcipu, to usmialem sie tylko z tego jaką inwencją twórczą potrafią się ludzie wykazać, żeby kogoś/coś (w tym przypadku MAnyoo) obsmarować xd Sam bym na ten Majonez za chu_a nie wpadł xd

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 07-09-2007 o 21:28.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 21:11   #1539
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
wywracających się przy każdym kontakcie fizycznym z przeciwnikiem piłkarzy,
Śmiesznie to brzmi w ustach kibica drużyny, w której jest Kryśka Ronaldo.

A jak żarty, to "Mayoo (nez) jest najlepszą drużyną na świecie."
Chociaż to pasuje, do najgłupszych żartów na świecie.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 07-09-2007 o 21:25.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2007, 21:28   #1540
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
@down: Na moje oko Kryśka wyleczył się z kompleksu wielce-pokrzywdzonego w każdej akcji w której stracił piłkę jakieś 1-2 sezon/y temu. Anyway - zakładając nawet Twój scenariusz to w Manyoo jest jeden płaczący Kryśka - a w większości włoskich klubów takich zawodników jest po 10ciu.
wskaz chociaz jednego w druzynie interu,juve czy romy wraz z przykladami w meczach ;] poczekam spokojnie jednak juz wiem ze tego nie znajdziesz,bo powiedziales to na potrzeby swojej wypowiedzi bez zadnego potwierdzenia faktem,a szkoda posmieje sie teraz troche z tego jak swiadomie mozna z siebie robic glupca,kiedy to oszukuje sie nie dosc ze samego siebie to proboje sie takze oszukac innych.W tym wypadku juz wole rozmawiac z Yoh'em bo on wierzy w to co mowi,nawet jesli sie z tym nie zgadzam.PS blagam Calen podaj przyklady wszystkich wymienionych przez ciebie czynnosci w meczach...

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 07-09-2007 o 21:31.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:55.


Powered by vBulletin 3