Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-07-2008, 21:17   #21
Arlash
Użytkownik Forum
 
Arlash's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2007
Lokacja: WLKP.

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 28
Arlash ma numer GG 2499674
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Dari__ Pokaż post
W pierwszych słowach tego postu (a zarazem tematu) pozdrawiam was serdecznie!!

Na początku parę słów wstępu dla ludzi, którzy nigdy o nas nie słyszeli (bo z pewnością tacy jeszcze są). Otóż nazywamy się Uriza PK Team i powstaliśmy 1 Maja 2007 roku na serwerze Morgana. W skład drużyny wchodziło przelotnie wiele osób, ale 2 były w nim od początku do końca. Pierwszą z owych postaci była Uriza, obecnie jedna z największych legend Morgany. Co rzadkie, nie osiągnęła swojej popularności poprzez wysoki lvl, ale nieczęsto spotykaną charyzmę i niesamowity talent do przyciągania ludzi. Była niezwykle szanowana przez wiele postaci na całym świecie, albowiem jej szczytnym celem było wyplenieniem z servera wszystkich objawów chamstwa tj. PK,PA oraz różnej maści hakerów i złodziejów. Mimo trzech hacków i jednego zrokowania nie poddawała się i nadal utrzymywała porządek na całym świecie. Dopiero nieszczęśliwa miłość całkowicie ją podłamała i ostatecznie wycofała się z życia publicznego Morgany. Drugą postacią jestem ja, Dari, wierny druh Urizy, a także jej doradca w trudnych sytuacjach, który przez cały czas stał u jej boku. Jak już wcześniej wspomniałem, nasza drużyna trudzi się pokonywaniem wszystkich niegodziwców którzy stąpają po ziemiach danego servera. Otóz mam dla was dobrą wiadomość. Wraz z mym przyjacielem broni Urizą zdecydowaliśmy się przenieść na świat Iridię i wziąć go pod skrzydła sprawiedliwości. Z pewnością zadajecie sobie pytanie "dlaczego my ?" Po pierwsze musieliśmy ukarać Morganę, za tego niegodziwca, który zakpił sobie z uczuć Urizy, więc porzuciliśmy tego plugawy i stracony serwer na zawsze. Po drugie szukaliśmy serwera w miarę zniszczonego przez chamstwo, ale nie na tyle, aby nie można było go uratować, a Iridia wspaniale spełniała owe warunki. Każdego, który chce zobaczyć nasze dokonania odsyłamy na podforum Morgany oraz na stronę www.youtube.com gdzie po wpisaniu w wyszukiwarce Uriza PK team pokażą się nasze spektakularne akcje na jednych z największy niegodziwców tamtych czasów. A więc ?

KU LEPSZEJ IRIDII

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.
Skad powracasz ?

edit@

przydalibyscie sie na Kyrze
__________________
Hail my friends !

[CHAR]Liberty Angel[/CHAR]

Ostatnio edytowany przez Arlash - 18-07-2008 o 21:24.
Arlash jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2008, 22:16   #22
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Dari__ Pokaż post
W pierwszych słowach tego postu pozdrawiam was serdecznie !!

Na początku muszę nadmienić, iż wasze wypowiedzi na temat pojawienia się nas na tym świecie wywołały we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony zaobserwowałem wsparcie duchowe i poparcie naszej słusznej sprawy, jakiej się podejmujemy. Niestety, z drugiej strony spotykamy się z kpiną, wyzwiskami i pogardą. Ale podchodzimy do tych jakże stronniczych opinii z dystansem. Wiemy, iż owe posty piszą osoby niezrównoważone psychofizycznie, tudzież znajdujące się pod wpływem niejakich afektów lub innych silnych emocji, więc nie mamy do was pretensji. Domyślam się, że gdy przeczytacie mój początkowy post jeszcze raz i zastanowicie się nad nim głębiej, docenicie i będzie wspierać nasz słuszny cel, mający w centrum uwagi doprowadzenie do porządku, ładu oraz szczęścia i jak to śpiewali Pink Floydzi osiągnięcia stanu "Comfortably Numb"(nawiasem mówiąc cudowny utwór). A więc ?

KU LEPSZEJ IRIDII !!!

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chive Pokaż post
Urizo! Jestem gotow wejsc za Toba w ogien.
Jako jeden z niewielu graczy z morgany pamietam jak wiele uczynilas, by nam zwyklym graczom gralo sie lepiej. Nie zapomne gdy wchodzac do venore, slyszac okrzyki powitalne od mieszkancow tego miasta, gdzie bylem tez ja, usmiechnelas sie w moja strone i pomachalas reka. dzieki temu poczulem, ze moge byc przy Twym boku do konca swego zycia. Tak tez bede Cie wspieral i meznie dazyl do upragnionego celu ku Twemu boku. Podaj mi swoj nowy nick na privie i bedziemy dzialac. Na pewno sie na mnie nie zawiedziesz.

KU LEPSZEJ IRIDII!
^ oni gadaja jak VV
Swoją drogą, może znów się pośmieje tak jak wtedy, gdy czytałem forum Morgany
Kiełek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 22:48   #23
MiszczuPefalpe
Użytkownik Forum
 
MiszczuPefalpe's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Uriza
Świat: Morgana
Poziom: za~
Skille: wyjeba~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czeczeniec Pokaż post
up

bo skonczyly sie 10-20 lvle do zabijania

moze i staruszek podrzucal mnie pare razy do gory no ale ja przynajmniej go mialem i mam zreszta nadal ;];] jak chcecie mnie ubic to tylko wpadnijcie do carlin tam bywam najczesniej, wlasciwie zawsze. pozdro Kó lebszej Iridi!!!
tak tak abrdzo cie kocha szczegolnie w nocy:>

@furejko bo mnie tam nie chcieli poza niewielka liczba prawdziwych graczy reszta nie potrafila dostrzec celu ktory nam przyswiecal nasza droge w tibijskim swiecie. Przykro mi to pisac ale juz tam nie wrocimy. Server jest spisany na straty moze jakbym miala wiecej ludzi w moim team i wieksze lvl i zeby ktos mi jeswzcze pomoigl jakis gm czy co to moze bysmy tam dali rady wprowadzic pokoj i zrobic kraine mlekiem miodem i alkocholem plynaca. ;/
MiszczuPefalpe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 23:31   #24
Czeczeniec
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2007

Posty: 36
Domyślny

up

ty no mialem racje jestescie nie dorobieni jacys.... zeby tu zaprowadzic "porzadek" musielibyscie zabic hmmm jakies 20 osob ze 150~ lvlem przynajmniej po 10 razy zeby odechcialo im sie grac a na filmach ktore nam ktorys z was polecil meczycie sie z 20-30 lvlami.... idioci
Czeczeniec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 23:35   #25
AdiZgOlek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 212
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

jaki jezyk dyktatorski, i jaki SZCZYTNY CEL hahahahahahhaha jak na filmiku same low padaly a tak btw. wy to pikus przy bongo team ale powodzenia _/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiszczuPefalpe Pokaż post
zeby ktos mi jeswzcze pomoigl jakis gm czy
Huahuahuahuuhauh za duzo sie OTSów nagrałaś Gm wam pomoże "wygonić" pa z serva Pwn3D

Ostatnio edytowany przez AdiZgOlek - 18-07-2008 o 23:37.
AdiZgOlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 00:07   #26
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiszczuPefalpe Pokaż post
tak tak abrdzo cie kocha szczegolnie w nocy:>

@furejko bo mnie tam nie chcieli poza niewielka liczba prawdziwych graczy reszta nie potrafila dostrzec celu ktory nam przyswiecal nasza droge w tibijskim swiecie. Przykro mi to pisac ale juz tam nie wrocimy. Server jest spisany na straty moze jakbym miala wiecej ludzi w moim team i wieksze lvl i zeby ktos mi jeswzcze pomoigl jakis gm czy co to moze bysmy tam dali rady wprowadzic pokoj i zrobic kraine mlekiem miodem i alkocholem plynaca. ;/

ja mam takie pytanko, krótkie ale konkretne. Ile ty masz lat?

po twoich wypowiedziach, mogę stwierdzić, że mój kuzyn który idzie dopiero do 1 gimnazjum napisałby lepszą i wiarygodniejszą historię i jeszcze byśmy się z tego śmiali. Wy niestety nie jesteście nawet płaczu warci.


Gówno na tym serwie zrobicie. Chciałem skończyć grać, ale przy was to ja chyba wrócę, poobserwuję was z boku a potem jako członek BT wypierdolę was z tego serwa.

P.S
Odpowiedz na to pytanko, szczerze i najlepiej zrób skan swojej legitymacji bo znając życie nie uwierzę.
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 01:14   #27
AdiZgOlek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 212
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaks Pokaż post
Kurwa Uriza cała ja pierdole, koleś przstań pisać bo mi się nawet czytać nie chce :| Myślisz ze wyjebiesz Bongo z servera jak nawet Virtue się to nie udaje ?
DO ALL CHŁOPAKÓW Z BONGO : Oni nawet nie zdobeda pojedynczego fraga na was, poszukajcie w tematach Morgany tematy Dariego i Urizy to sie zlejecie z brechta hahahahahahahaha

To sa wannabepro Carlin Crew_/ Co mysla ze zwojują Tibie czyli tzw nooby z carlin jak fri itanzoruf nie dostana to pisza huntat!!!!!!!11111oneone!


dla przykladu Dari zrobil temat ze to Uriza Team dziala rok na morganie, a tam posty typu : A CO MNIE TO OBCHODZI, a oni dalej swoje


Do urizy:
Idz na jakiegos 10 levela na trole power abusera co chce paymenta 10 gp + hand axa od troli wyciagnac walnij w niego fajer filda!!! to on ze strach przed toba popelni samobojstwo!!!!
Zrob se gildie Ekipa Z Niebieskiego Dżipa i zwojuj Irjidjeee!!111one

Ostatnio edytowany przez AdiZgOlek - 19-07-2008 o 01:32.
AdiZgOlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 01:52   #28
farmero'affgan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :)

Matko chlopczyku ogarnij sie,chcesz zawojowac Iridie jak ty ubijasz 10 Sorcererow i wymuszasz od nich paymenty 10 gp co 1 h to ja ci dziękuję.

Wes idz lepiej odrob lekcje a juz niepowiem o twojej pisowni zal.kosowo:cup :


niechcę nic mowic ale np. 80 ek ma cie na hita z e gran i broni nawet nie bo szkoda na ciebie Exori Gran


[CHAR]Aloy Fischerman[/CHAR]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 12:57   #29
Akunis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Nigdzie

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arkanium
Świat: Iridia
Poziom: 113
Skille: ~
Poziom mag.: 76
Domyślny

Kurcze sory ziomale z urizy ze sie z was smialem .. ;/ ;/
Widzialem wasze filmiki z pk niezle hardcorowcy z was i te trap na veno nie chcialbym w takiego wpasc ;/
Sora za wszystko i napiszcie juz moj pajment tutaj zebym mogl sie wyplacic i spokojcnie sobie grac ok ?
__________________
Let's dance..
Akunis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 13:37   #30
Sir Lucash
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaks Pokaż post
Kurwa Uriza cała ja pierdole, koleś przstań pisać bo mi się nawet czytać nie chce :| Myślisz ze wyjebiesz Bongo z servera jak nawet Virtue się to nie udaje ?
Ty naprawdę nie wiesz czym jest ironia?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 14:42   #31
Rzolniez
Użytkownik Forum
 
Rzolniez's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006
Lokacja: Żory

Posty: 199
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Rzolniez ma numer GG 5516975
Domyślny

Może jeszcze w Carlin Pekowac chcecie? to gl.
__________________
"Pożyjemy Albo Nie"
"Żołnierze nie umierają oni idą do piekieł żeby sie przegrupowac"
"I Kiedy Stanie w ogniu dom uciekaj Bracie stąd bo Strzelają"
Rzolniez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 15:01   #32
Tensz-in
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: 3stewua

Posty: 347
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 150
Skille: 95
Poziom mag.: 23
Domyślny

Jak widze te wasze odpowiedzi do tego tematu to az zal dupe sciska. Napinacie sie jakims bongo teamem a uriza i jej wierny towarzysz dari pewnie sikaja ze smiechu jak to czytaja.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia


@Uriza
Smutno ze odeszlas juz z morgany Mimo wszystko napewno mialas tam wielu sprzymierzencow
Tensz-in jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 15:21   #33
Bas
Użytkownik Forum
 
Bas's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008

Posty: 93
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 47
Skille: 8+/8+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akunis Pokaż post
Widzialem wasze filmiki z pk niezle hardcorowcy z was i te trap na veno nie chcialbym w takiego wpasc ;/
Bo masz pewnie max 20lvl. Myślisz że taki 60-70lvl by się nie wydostał ? Nawet by się nie zorientował że w coś wpadł. 2-3 hity i droga wolna. Trapy które 20-osobowy team ustawia 2min w kopalni to faktycznie niezły hardcore.
Cytuj:
Pamietaj ze nie zapomnimy o tobie. Pryz roydawaniu respow w niedalekiej przzszlosci
Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
1.Zabij paru chłopaków z BT
2.Potem wyjdż z PZ -.-
3.Jak ci się to uda to jeszcze tylko zdobądż akceptacje ludzi z Iridii i możesz być niczym Wałęsa.
Jest tylko taki mały problem... my was tu kurwa nie chcemy, pa, cześć, won, wy*******ać, tschüs, riverenza, дост'оинство ,tif'eret, arrivederci. Jak już zabijecie wszystkich <25lvla to zostaniemy MY... i wy, zobaczymy kto kogo rozp...
__________________
Z tej mąki nie będzie chleba,
Z tych prac nie będzie korzyści,
Z tych świątyń nie widać nieba,
Z tych snów już się nic nie ziści.
Bas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 15:26   #34
Fushion
Użytkownik Forum
 
Fushion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: ..::RyBnIk::..

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Big Team
Świat: Guardia
Fushion ma numer GG 2566119
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chive Pokaż post
Urizo! Jestem gotow wejsc za Toba w ogien.
Jako jeden z niewielu graczy z morgany pamietam jak wiele uczynilas, by nam zwyklym graczom gralo sie lepiej. Nie zapomne gdy wchodzac do venore, slyszac okrzyki powitalne od mieszkancow tego miasta, gdzie bylem tez ja, usmiechnelas sie w moja strone i pomachalas reka. dzieki temu poczulem, ze moge byc przy Twym boku do konca swego zycia. Tak tez bede Cie wspieral i meznie dazyl do upragnionego celu ku Twemu boku. Podaj mi swoj nowy nick na privie i bedziemy dzialac. Na pewno sie na mnie nie zawiedziesz.

KU LEPSZEJ IRIDII!
Loel! Rozj*****es mi serce koles hehe.Sprezynki nie nakreciles? chyba ci sie "musk" lasuje a tibia to twoje "rzycie" haehae
__________________

Ostatnio edytowany przez Fushion - 19-07-2008 o 15:29.
Fushion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 17:42   #35
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tensz-in Pokaż post
Jak widze te wasze odpowiedzi do tego tematu to az zal dupe sciska. Napinacie sie jakims bongo teamem a uriza i jej wierny towarzysz dari pewnie sikaja ze smiechu jak to czytaja.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia


@Uriza
Smutno ze odeszlas juz z morgany Mimo wszystko napewno mialas tam wielu sprzymierzencow
Nie rzucaj linkami z ironia, bo oni rzucają filmikami na youtube, napinają się że jeszcze pokażą więc w tym ironii nie wyszukuj. Na forum nie jest tak łatwo poznać wypracowania ironicznego. Nie stoi gościu obok mnie i nie mówi tego a tekst pisany jest całkiem inaczej interpretowany. Jego wypracowanie na temat Urizy jest całkiem wiarygodne, świadczą o tym wypowiedzi innych użytkowników m.in twoja o Urizie. A więc do IRONII do tego nie przypisuj. A uwolnienie irdiii z PA jest całkiem możliwe o tym myślę przekonamy się wszyscy za niedługo. Nastepnym razem to Ty się nie napinaj, jak to mówisz, tylko pomyśl przed rzuceniem linka do Ironii. Podam Ci przykład.

Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów.

Iridia nie jest wolnym serwerem wolnym od PA. W wypocinach Dariego można doszukać się zdania, że oni właśnie uwolnią serwer od PA itp.

Gdzie tutaj niezgodność?
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 18:15   #36
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Hehe śmieszne to wszystko




















Bongo _/
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 18:44   #37
Vincento_Vampire
Użytkownik Forum
 
Vincento_Vampire's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: pozdrawiam moich fanuf:cup:
Wpisy bloga: 5

Posty: 546
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Iridia:cup:
Poziom: 007
Skille: durzeee
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiełek Pokaż post
^ oni gadaja jak VV
Swoją drogą, może znów się pośmieje tak jak wtedy, gdy czytałem forum Morgany
konkuręcje mi robiom banda kukielek pfffffffffffffff

(fajnie sie znuw poczuc jak kiedys)

Wasz szczerze,
Shane

~
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie żebym nie dostawał ataku drgawek na widok ortografii pana UP, ale wydaje mi się, że on dobrze gada.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Al'Bundy Pokaż post
Haha wincenty zmiazdzyl phoenixowi suty xD
I RULE THIS BOARD OBEY ME
Vincento_Vampire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 19:03   #38
Tensz-in
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: 3stewua

Posty: 347
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 150
Skille: 95
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
Nie rzucaj linkami z ironia, bo oni rzucają filmikami na youtube, napinają się że jeszcze pokażą więc w tym ironii nie wyszukuj. Na forum nie jest tak łatwo poznać wypracowania ironicznego. Nie stoi gościu obok mnie i nie mówi tego a tekst pisany jest całkiem inaczej interpretowany. Jego wypracowanie na temat Urizy jest całkiem wiarygodne, świadczą o tym wypowiedzi innych użytkowników m.in twoja o Urizie. A więc do IRONII do tego nie przypisuj. A uwolnienie irdiii z PA jest całkiem możliwe o tym myślę przekonamy się wszyscy za niedługo. Nastepnym razem to Ty się nie napinaj, jak to mówisz, tylko pomyśl przed rzuceniem linka do Ironii. Podam Ci przykład.

Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów.

Iridia nie jest wolnym serwerem wolnym od PA. W wypocinach Dariego można doszukać się zdania, że oni właśnie uwolnią serwer od PA itp.

Gdzie tutaj niezgodność?
Gdzie tutaj niezgodnosc ? Hahaha no to zes mnie rozsmieszyl.Moze w tym , ze 3 osoby z 20 lvlem nie moga uwolnic Iridii od PA . Pomysl troche zanim sie rozpedzisz i zaczniesz klucic sie ze mna ze uriza nie ironizuje tylko jest 100% powazny(a). Sam styl pisania jakim umie sie poslugiwac swiadczy o tym , ze to nie jakis bezmozg ktory naprawde chce opanowac "calom tibje", tylko ktos bardziej rozgarniety, kto chce sie posmiac z takich jak ty.

@edit
Gdyby uriza team skladal sie z 20 osob 100+ lvl, ten post moglby byc jak najbardziej powazny, ale niestety fakty sa inne ^^'...

Ostatnio edytowany przez Tensz-in - 19-07-2008 o 19:05.
Tensz-in jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 22:37   #39
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vincento_Vampire Pokaż post
konkuręcje mi robiom banda kukielek pfffffffffffffff

(fajnie sie znuw poczuc jak kiedys)

Wasz szczerze,
Shane

~
ej????????????////
Kiełek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 23:37   #40
AdiZgOlek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 212
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

uriza daj mi wasze nicki na iridi to obiecuje ze was ubije ;P
AdiZgOlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:59.


Powered by vBulletin 3