Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-06-2005, 21:16   #1
Senseal
Użytkownik Forum
 
Senseal's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 28

Posty: 261
Stan: Niegrający
Senseal ma numer GG 5921388 Send a message via Skype™ to Senseal
Domyślny Knight - 2 pytania.

Czy opłaca się grać od nowa knightem na tak starym świecie jak Titania?
I czy knight jest "skazany"na wieczne blokowanie na high lvl?
__________________

Senseal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-06-2005, 21:33   #2
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Pytanie nr 1: Calmera też nie jest młodym światem i nie widzę przeszkód abyś był tam rycerzem
Pytanie nr 2:Nie prawda na h lvlu jest dużo ciekawych miejsc do expienia[takie jak d land itp]
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline  
stary 24-06-2005, 21:35   #3
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

hmmm skazany to jest bo jako jedyny moze to robic (palek w sumie tez ale z gorszym skutkiem na mocniejszych potworkach)
Niewiem jak h lv ale ja z moim 54 lv nie blokuje prawie w cale, mam przez to mniej kasy bo lepsze hunty (przynoszace duze profity mnie omijaja, z prostego wzgledu..nie lubie blokowac, wole isc i bic sobie powoli lv i zarabiac rowniez powoli.) Takwiec czy bedziesz knightem blokowal czy nie zalezy od ciebie, jednak stworki silniejsze to huhuhu i jeeszcze troche kiedy bedzies zmogl bic z profitem jakis 80 lv i w miare dobre skile zeby np exp na dragach bardzo sie oplacal itp . Zalezy od sposobu w jaki bedziesz gral.

A co do serwera zalezy od ciebie taniej dostanies zeq ale niewiadomo jak wyglada tam ekonomia, przynajmniej ja nie wiem
to tyle mam nadzieje ze pomoglem.
Deaf Scream jest offline  
stary 25-06-2005, 06:36   #4
Senseal
Użytkownik Forum
 
Senseal's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 28

Posty: 261
Stan: Niegrający
Senseal ma numer GG 5921388 Send a message via Skype™ to Senseal
Domyślny

Dzięki, pocieszyliście mnie, ale chyba Knight MUSI chodzić z attackerami, na np DLe, bo sam ich nie zsoluje.A qumpel mi mówi, żeby nie gra knightem, bo na tym servie jest mnóstwo blokerów.
__________________

Senseal jest offline  
stary 25-06-2005, 07:52   #5
Sir Dzikusek
Użytkownik Forum
 
Sir Dzikusek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 247
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 122
Skille: 93/90
Poziom mag.: 7
Sir Dzikusek ma numer GG 3484822 Sir Dzikusek ma login Tlenu insider90@tlen.pl Adres Jabbera do Sir Dzikusek
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Senseal
Dzięki, pocieszyliście mnie, ale chyba Knight MUSI chodzić z attackerami, na np DLe, bo sam ich nie zsoluje.A qumpel mi mówi, żeby nie gra knightem, bo na tym servie jest mnóstwo blokerów.
Solować DLe Knight oszywiście też może Ale dopiero na wyższym lvlu, tyle że za uhy sie nie zwróci
Sir Dzikusek jest offline  
stary 25-06-2005, 08:25   #6
Senseal
Użytkownik Forum
 
Senseal's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 28

Posty: 261
Stan: Niegrający
Senseal ma numer GG 5921388 Send a message via Skype™ to Senseal
Domyślny

Więc rozumiem, żeby grać knightem?
__________________

Senseal jest offline  
stary 25-06-2005, 11:30   #7
Noro
Użytkownik Forum
 
Noro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa

Posty: 304
Noro ma numer GG 6446790
Oczko odp

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Senseal
Czy opłaca się grać od nowa knightem na tak starym świecie jak Titania?
I czy knight jest "skazany"na wieczne blokowanie na high lvl?

1.Na tak starym świecie jak Titania opłaca się grać knight'em.Na innych starych serverach też dużo osób zakłada nowe postacie i są to właśnie knight'y.

2.Poczęści na high lvl knight jest skazany na blokowanie ale przecierz nie musi być do tego zmuszany można przecież chodzć sobie expić.Na high lvl można knight'em iść na naprawde ciekawe rzeczy bo ma on dużo hp i jest silny.
Noro jest offline  
stary 25-06-2005, 11:31   #8
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Omg, next temat pt "kim grać bo nie wiem help me blz !111!11!11". Może byś wybrał ta profesje która jest dla ciebie odpowiedniejsza? Najt jest spoko ale żeby się jakoś expiło warto na 25-30 lvlu dobić 80/80 (nie mówcie że to niemożliwe bo mój kumpel (Danthorr) dobił to BEZ AFKINGU na rotach, na 26 lvlu. Poza skillami jeszcze masa kasy na eq - najt potrzebuje go najbardziej. Ogólnie - najt jest fajny ale żeby był fajny trzeba sporo wysiłku.
ripper jest offline  
stary 25-06-2005, 11:55   #9
Veritharan
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Dzikusek
Solować DLe Knight oszywiście też może Ale dopiero na wyższym lvlu, tyle że za uhy sie nie zwróci


omfg, moze jestes tylko n00bem ........... bo piszesz takie glupoty jak nie wiem co no pewnie ze sie uhs nie zwracaja jak pojdziesz sobie na dl 50/60 lvl ale skocz sobie knightem z takim 120+ lvl to lecisz wszystkie smoki plus dl i na dl idzie ci gora 3 uhs oczywiscie pomagasz sobie hmm go zabic a co do zwrotu za uhs zawsze masz ZWROT i nie pisz glupot jak nie masz o czyms pojecia ............BR?.........
 
stary 25-06-2005, 12:00   #10
Krakowiaczek jeden
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

knight rulez ale moze sie znudzic, na lvl od 60 + expisz na ofie i super zyski (skile 80 +) dalej tez moesz po dragon lair kolo venore latac solo nawet na dlka z g swordem/d lance/w hammer ale czeba uwazac. dam przyklad kolega zrobil postac pol roku temu i od tamtego czasu biega jusz 108 elitem z skilami 90+ na demki chodzi 1 raz w tygodniu choc nie bardzo lubi blokowac, glownie huntuje biorac jakiegos sorca/druta/pala okolo 50lvla do dragon laira kolo veno i tak ma niezly zysk i expa duzo ale na ofie jest w stanie wyciagna 500k + expa w dzien i to bez super dlugiego grania,a anni najprawdopodobniej w poniedzialek (POWODZENIA ) wiec jezeli masz czas to rob knighta i SKILUJ ILE WLEZIE a exp przyjdzie latwo dobra wracam do gry
 
stary 26-06-2005, 17:48   #11
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
warto na 25-30 lvlu dobić 80/80 (nie mówcie że to niemożliwe bo mój kumpel (Danthorr) dobił to BEZ AFKINGU na rotach, na 26 lvlu.
bahaha i z tymi 80/80 na dwarfy pojdziesz ? policz sobie ile to godzin treningu i ile leveli/ kasy mozna zrobic w tym czasie np trenujac do 70/70 i dalej expiac ?
Kumpel skonczyl trenic na skillach 60/60 i jakos nie przeszkodzilo mu to w zrobieniu 100 levelu, po drodze spokojnie zebral kase na mpa,sb,mms i demon helmeta.

@topic : akurat na starych serverach oplaca sie zaczynac knightem ze wzgledu na niskie ceny eq ( co juz wczesniej ktos wspominal ). Z reguly low-levelowe expowiska sa malo oblegane ( wysoki sredni level ) i w miare latwo sie expi. Przyklad - Yeka zrobil na Antice 120+ bardzo szybko, zaczynajac pare lat po starcie serva, majac konkurencje ponad setki graczy 100+. Nawet jesli duza ich czesc nie grala juz, nadal oznacza to sporo osob chetnych na dobre expowiska
Vil jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:14.


Powered by vBulletin 3