Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-08-2004, 04:00   #41
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

moim zdaniem zwiekrza sie liczba ludzi ktorzy graja na mc dlatego sytuacja na serwach sie nie zmienia az tak bardzo ale jednak widac ze jest wiekrzy "luuz" ja bym chcial zeby cipowie doprowadzili do ytuacji gdy o kazdej godzinie nawet facc by wszedl z pierwszego razu ;]
Kajzer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2004, 15:32   #42
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Domyślny

Widze ze kolejny bezcelowy temat..... No coz wypowiem sie, ot tak bo nie mam co robic Nie mniej postaram sie zrobic to precyzyjnie.

Ruszyly 2 nowe swiaty... wiemy o tym wszyscy chodzby z oficjalnej strony tibi, albo z okienka ktore wyskakuje jak sie logujemy lub z samego faktu ze bylo to czesto wspominane w samej grze. Niby super swietnie....... 2 nowe swiaty..... wiecej miejsca... mniej ludzi na innych serwerach.... Ale jak jest naprawde? Prawda jest taka ze te nowe 2 serwery mnie osobiscie za bardzo nie ciesza, z wielu powodow.

1) Gdy wlaczyli nowe serwery to lagi byly ogromne, na kazdym swiecie zaczely mass kicki wpadac, ludzie zaczynali ginac na huntach, serwer ledwo dawal rade, nawet pisac nie mozna bylo. Az wreszcie wszystkich wywalilo. Wynikiem tych lagow bylo postawienie bohow na depot przez mojego kolege oraz ich stracenie bo go kicknelo. Ja nie przeprowadzilem udanej transakcji, a 3 moich kumpli padlo na poh i innych huntach.
2) Znowu nowy server, i tak beda wpuszczac tylko p acc, jak znowu bedzie mc to i tak nei zmniejszy liczby ludzi na innych serwerach, wiecej serwerow rowna sie czestsze "maintenance jobs" czyli konserwatorskie prace

Co do tego co ktos wczesniej powiedzial, zeby zrobili tak ze facc moga sie wbic kiedy tylko chca..... To by bylo bezsensu, powiedzmy ze zrobiliby limit do 1500, to juz jest super duzo, prawie 2 razy wiecej niz normalnie. I co by wtedy bylo? wszyscy facc weszli by, byloby od cholery ludzi, nigdzie nie bylo by miejsca, na huntach bylo by byle ludzi ze by blokowali respawn, w sklepach kolejki, a rune makerzy zrobili by tyle run ze nikt by nawet juz tego nie kupowal. CIPy sobie dobrze wymyslily, server limit 850 dla facc to bardzo dobry pomysl, bo jesli nie zauwazyles potem juz sa lagi bo niektorzy ciagna na modemie i serwer musi ich wspomagac
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline  
stary 21-09-2004, 10:39   #43
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

niby tak... w sumie to poprawie sie teraz
jakby cipy rozwiazali problem mc to by bylo lepsze od zalozenia 10 nowych serwow O_o ale nie dadzą rady taki los :/
Kajzer jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:34.


Powered by vBulletin 3