Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-08-2005, 14:57   #61
WielkiSorc
Użytkownik Forum
 
WielkiSorc's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2004
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 34

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
WielkiSorc ma numer GG 1107498
Domyślny :p

Wy tak mówicie, że wszytkie serwy puste i nie ma serwa polskiego. Otóż nie zgodzę się z wami bo isnteje taki serw jak Furora gdzie 99 % jak nie więcej to polacy, jest to nowy serw 1,5 miecha i już są kolejki wieć jakby powstał świat z polską flagą, to by...ohh może zacytuje. You are 1337 in the waiting list. Please wait.
WielkiSorc jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-08-2005, 17:06   #62
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Największa możliwa kolejka którą widzisz to:
You are more than 250 on the waiting list.
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline  
stary 12-08-2005, 17:47   #63
Sikora
Użytkownik forum
 
Sikora's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 32

Posty: 4
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Sikora ma numer GG 1102010
Domyślny

No to ja juz zrobilem koncisko na Askarze i czekam by wejsc bez Pac

Name- Mozosch
Sikora jest offline  
stary 12-08-2005, 19:10   #64
Darkules
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Nowe światy

ejno światy są trzeba się cieszyc niech robia servy nowe oki.ale niecgh sama tibie uleprzają bo z tą rozlatujacą bronia dystansową to nonsens jak maja teraz palladyni trenic dość ze wczesniej bylo cienzko to teraz ..... no bez jaj
 
stary 12-08-2005, 20:29   #65
Notrhond
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2005

Posty: 5
Domyślny

Za***iscie ze sa nowe swiaty Ja juz zalozylem postac na Askarze
Notrhond jest offline  
stary 12-08-2005, 21:45   #66
alton66
Użytkownik forum
 
alton66's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005

Posty: 3
Cool skoro polacy chca opanowac Askare..

Nie no to ja ide na Askare
alton66 jest offline  
stary 12-08-2005, 22:52   #67
Notrhond
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2005

Posty: 5
Domyślny

heh to zrobmy jedna polska gildie
Notrhond jest offline  
stary 12-08-2005, 23:05   #68
Elernor
Użytkownik Forum
 
Elernor's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2005
Lokacja: Elewacja? -.^
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Nienawidzę takich tematów, jakieś głupie nooby ciągle spammują i offtopują!!
"PoDbIjEmY nOwY sWiAt!111" albo "fajnie ale jag fkleidź zdjencie?" -.-
Btw. bardzo dobrze, że robią nowe światy, po to wprowadzili runy w sklepach żeby ich nigdy nie zabrakło xP
__________________
Ludziom, których nie stać na słownik serdecznie dziękujemy >.<
Elernor jest offline  
stary 12-08-2005, 23:52   #69
Mrs. Divine
Guest
 

Posty: n/a
Evul Bez sensu -.-

Jak dla mnie nowe światy są do bani. Co z tego, że są nowe servy, zwolnią się kolejki i każdy ma szanse być najlepszy na danym świecie? Z pozoru wszystko wydaje się super. Aleee... Tak naprawde to sux... Cipsoft wykorzystje ludzi, jak każdy z nas wie w Tibie można bardzo łatwo się wciągnąć. Każdy marzy o byciu The Best. I tu pojawia się problem. New Servery narazie tylko dla pacc. Bez jaj 90% ludzi grających w Tibie to Facc!! Jeśli chodzi o mnie nigdy nie miałem pacca. Jak zdecydowana większość ludzi uważam, że bez sensu jest wydawać tą dość dużą kwotę pieniędzy tylko po to by mieć fajny outfit i możliwość zakupu domku. Właśnie dla tego pare lat temu gdy Tibia zaczynała się rozrastać Cipsoft zrobił sąde na temat Premium Accounta. Programiści którzy z początku zaprojektowali tą tylko po to by mieć z tego świetną zabawę zaczeli myśleć o kasie. A co gdyby można by z tego wyciągnąć jakieś korzyści? Dla tego cipsoft zaczol dodawac roznego rodzaju promocje i inne bajery. Kocham Tibie ale śmiało moge powiedzieć, że cipsoft to cioty i złodzieje. Kapuje... Jeśli uważasz, że to bez sensu nie kupuj pacca ale czy na wszystkim trzeba zarabiać. Dla mnie to wyłudzanie pieniędzy chyba, że masz tyle kasy, że masz to w dupie i wykupujesz pacca na caly rok
 
stary 13-08-2005, 00:49   #70
anas
Użytkownik forum
 
anas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anas Vind
Profesja: Druid
Gildia: brak :(
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 19/21:(
Poziom mag.: 26
anas ma numer GG 6082840
Pergamin

Ludzie na co nażekacie ja na arcani jestem zadowolony tu prawie sami polacy i o około 1 w nocy jest pusto.Jak ktos ma kase to niech se pacca kupuje.
Ja się z kumplem umuwilem ze jak bedzie mial pacc to mnie wpisze do domu i se zamieszkam Nowe światy hurra Gratz dla CipSoftu

Ja sie nie czepiam nowych swiatow jak ktos wczesniej napisal
Pomyśl jakby to bylo "you are 1237 on the waiting list.Please Wait" to bys se z 2 godz poczekal
anas jest offline  
stary 13-08-2005, 01:06   #71
Cziki
Użytkownik Forum
 
Cziki's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2005
Lokacja: Płock

Posty: 83
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szvacz
Nie wiem po co tyle tych servow. Ale CIPsoft wie lepiej niz ja. Na moje to sie skonczt na tym, ze bedzie 50 graczy na serv
grales kiedys na nowym serverze?zapewnie nie jezeli mowisz "50 graczy na serv"...na nowym servie zawsze sa tloki ale puzniej sie to zmienia (po miechu wszystko wraca do normy) nie ma tych evul nocek itp.
__________________
Kupuj, zjadaj, pracuj, zdychaj.

Cziki jest offline  
stary 13-08-2005, 17:58   #72
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mrs. Divine
Jak dla mnie nowe światy są do bani. Co z tego, że są nowe servy, zwolnią się kolejki i każdy ma szanse być najlepszy na danym świecie? Z pozoru wszystko wydaje się super. Aleee... Tak naprawde to sux... Cipsoft wykorzystje ludzi, jak każdy z nas wie w Tibie można bardzo łatwo się wciągnąć. Każdy marzy o byciu The Best. I tu pojawia się problem. New Servery narazie tylko dla pacc. Bez jaj 90% ludzi grających w Tibie to Facc!! Jeśli chodzi o mnie nigdy nie miałem pacca. Jak zdecydowana większość ludzi uważam, że bez sensu jest wydawać tą dość dużą kwotę pieniędzy tylko po to by mieć fajny outfit i możliwość zakupu domku. Właśnie dla tego pare lat temu gdy Tibia zaczynała się rozrastać Cipsoft zrobił sąde na temat Premium Accounta. Programiści którzy z początku zaprojektowali tą tylko po to by mieć z tego świetną zabawę zaczeli myśleć o kasie. A co gdyby można by z tego wyciągnąć jakieś korzyści? Dla tego cipsoft zaczol dodawac roznego rodzaju promocje i inne bajery. Kocham Tibie ale śmiało moge powiedzieć, że cipsoft to cioty i złodzieje. Kapuje... Jeśli uważasz, że to bez sensu nie kupuj pacca ale czy na wszystkim trzeba zarabiać. Dla mnie to wyłudzanie pieniędzy chyba, że masz tyle kasy, że masz to w dupie i wykupujesz pacca na caly rok
O, ten Pan ma racje. Wszystko co ma myśle - on już napisał. Pełne poparcie. A od siebie dodam, że CIPSOFT ba za autoryteta Billa G. -,- ...
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline  
stary 13-08-2005, 22:05   #73
VirFaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kiedy będa mogly sie wbijac Facci ?? Podajcie date kiedy będzie sie można wbijac albo ile musi minąc czasu od wyjscia światow Dziex
 
stary 13-08-2005, 23:29   #74
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mrs. Divine
Jak dla mnie nowe światy są do bani. Co z tego, że są nowe servy, zwolnią się kolejki i każdy ma szanse być najlepszy na danym świecie? Z pozoru wszystko wydaje się super. Aleee... Tak naprawde to sux... Cipsoft wykorzystje ludzi, jak każdy z nas wie w Tibie można bardzo łatwo się wciągnąć. Każdy marzy o byciu The Best. I tu pojawia się problem. New Servery narazie tylko dla pacc. Bez jaj 90% ludzi grających w Tibie to Facc!! Jeśli chodzi o mnie nigdy nie miałem pacca. Jak zdecydowana większość ludzi uważam, że bez sensu jest wydawać tą dość dużą kwotę pieniędzy tylko po to by mieć fajny outfit i możliwość zakupu domku. Właśnie dla tego pare lat temu gdy Tibia zaczynała się rozrastać Cipsoft zrobił sąde na temat Premium Accounta. Programiści którzy z początku zaprojektowali tą tylko po to by mieć z tego świetną zabawę zaczeli myśleć o kasie. A co gdyby można by z tego wyciągnąć jakieś korzyści? Dla tego cipsoft zaczol dodawac roznego rodzaju promocje i inne bajery. Kocham Tibie ale śmiało moge powiedzieć, że cipsoft to cioty i złodzieje. Kapuje... Jeśli uważasz, że to bez sensu nie kupuj pacca ale czy na wszystkim trzeba zarabiać. Dla mnie to wyłudzanie pieniędzy chyba, że masz tyle kasy, że masz to w dupie i wykupujesz pacca na caly rok

Gościu, co ty mówisz! Większość gier RPG,MMORPG jest płatna! Ludzie chcą kase za gry, np. za Guild Wars, żeby w nią można było pograć... Podobnie jest z Tibią. FACC to jakby demo, a PACC to cała gra... Cip Soft na jakieś 80% żyje z tej kasy i pewnie nie mają innej pracy. Żeby pograć w jakąś gre też musisz ją kupić za kilkadziesiąt zł, ale w sklepie... Tibia to normalna gra, i tak Cip Soft dużo zrobił dając FACC tyle swobody... Więc, "czep się jeża!"

Sorka za offtopa, ale teraz może troche ludu się odczepi od tego tematu który Mrs. Divine poruszył
Heliwurab jest offline  
stary 13-08-2005, 23:56   #75
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Kto gra na Askarze i ma jakies powazniejsze plany z tym servem niech mi napisze na priv.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 14-08-2005, 12:24   #76
Rastafari
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Ja będę grał na Askarze!! Mój nick to Elo'pozytywny
Jak coś to gadajcie w grze do mnie. Już się nie mogę doczekać aż zaczną wpuszczać FACC Może nastąpi to już jutro? Zobaczymy. C ya in Tibia.
 
stary 14-08-2005, 13:09   #77
Ampowski
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Chorzów

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Shus Crya
Profesja: Elite Knight
Gildia: Faceless
Świat: Xerena
Poziom: 128
Skille: 89
Poziom mag.: 7
Domyślny Obsidia

Ja Gram Na Obisidi Chociaz Ludzie Nazekaja tam na szwedow to jednak jest to miły server obecnie mam tam 21 lvl ^^ Hail Red Angels ^^
Ampowski jest offline  
stary 14-08-2005, 13:55   #78
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heliwurab
Gościu, co ty mówisz! Większość gier RPG,MMORPG jest płatna! Ludzie chcą kase za gry, np. za Guild Wars, żeby w nią można było pograć... Podobnie jest z Tibią. FACC to jakby demo, a PACC to cała gra... Cip Soft na jakieś 80% żyje z tej kasy i pewnie nie mają innej pracy. Żeby pograć w jakąś gre też musisz ją kupić za kilkadziesiąt zł, ale w sklepie... Tibia to normalna gra, i tak Cip Soft dużo zrobił dając FACC tyle swobody... Więc, "czep się jeża!"

Sorka za offtopa, ale teraz może troche ludu się odczepi od tego tematu który Mrs. Divine poruszył
Gdyby za tibia mozna było zapłacić w sklepie raz na zawsze - kupilbym. Tak to jest zdzieranie kasy
Wiekszosc gier "aktywnych" w necie kupujesz w sklepie, instalujesz, i grasz kur** 10 lat czy ile tam chcesz bez oplat A tu cipsoft zdziera kase z frajerow. Ja moglbym sobie pozwolic na pacca gdyz mam "kieszonkowe" 80zl na miecha, ale na samą myśl na te hieny juz mi sie nei che kupywać. Ciekawe co by bylo gdyby wszyscy FACC poszli na OTS-y
Tam kazdy ma pacca
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline  
stary 14-08-2005, 14:22   #79
omg
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2005

Posty: 12
Pergamin

@down
heliwurab Mrs. Divine ma jak największą rację.. ta gra nie ma żadnych zalet i nie jest warta wydawania takiej ilości kasy, która równie dobrze mogła by posłuzyć na nowe ksiązki (coraz mniej takich ludzi ) lub nawet na jakąś grę, ale z porządną grafiką i urozmaiceniami, a nie tylko 1.trening>2.exp>3.sprzedanie loota>4.nabycie lepszego eq>5.exp>6.w między czasie trening>7.jakieś random pk>8. i czasem wojna (to mogę uznać za ciekawy aspekt tej gry, bo są z tego jakieś emocje i satysfakcja, że masz lepsze pvp niż twoja ofiara)>powrot do punktu pierwszego.. Tibia wciąga muszę przyznać, ale to tylko dlatego, że masz chęć bycia lepszym od kogoś, a i tak zazwyczaj okazuje się, że nie jesteś najlepszy, bo znajdzie się jakiś "maniak", który zrobi szybciej skille/lvl...i ta grafika jeszcze kłuje w oczy..wszystko w 4 bitach (od kogoś to słyszałem, ale nie wiem czy to prawda-poprawcie mnie jeśli się mylę)..a teraz przytoczę słowa wielokrotnie powtarzane przez wielu graczy "CZY WARTO SOBIE MARNOWAĆ ŻYCIE PRZEZ TIBIĘ?!" wg mnie nie i żadne słowa krytyki nie spowodują, że zmienię zdanie

@up
4 kolejne światy to, kolejne, nieprzespane noce ludzi zamierzających być tam na pierwszym miejscu w expie/diście czy innych statystykach..."po co zaczynać grę na jednym serwerze jak po jakimś czasie przeniesiesz sie na nowy"
omg jest offline  
stary 14-08-2005, 14:50   #80
fil0nson
Użytkownik Forum
 
fil0nson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 108
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Etso
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 21
Skille: 67/67
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mrs. Divine
Jak dla mnie nowe światy są do bani. Co z tego, że są nowe servy, zwolnią się kolejki i każdy ma szanse być najlepszy na danym świecie? Z pozoru wszystko wydaje się super. Aleee... Tak naprawde to sux... Cipsoft wykorzystje ludzi, jak każdy z nas wie w Tibie można bardzo łatwo się wciągnąć. Każdy marzy o byciu The Best. I tu pojawia się problem. New Servery narazie tylko dla pacc. Bez jaj 90% ludzi grających w Tibie to Facc!! Jeśli chodzi o mnie nigdy nie miałem pacca. Jak zdecydowana większość ludzi uważam, że bez sensu jest wydawać tą dość dużą kwotę pieniędzy tylko po to by mieć fajny outfit i możliwość zakupu domku. Właśnie dla tego pare lat temu gdy Tibia zaczynała się rozrastać Cipsoft zrobił sąde na temat Premium Accounta. Programiści którzy z początku zaprojektowali tą tylko po to by mieć z tego świetną zabawę zaczeli myśleć o kasie. A co gdyby można by z tego wyciągnąć jakieś korzyści? Dla tego cipsoft zaczol dodawac roznego rodzaju promocje i inne bajery. Kocham Tibie ale śmiało moge powiedzieć, że cipsoft to cioty i złodzieje. Kapuje... Jeśli uważasz, że to bez sensu nie kupuj pacca ale czy na wszystkim trzeba zarabiać. Dla mnie to wyłudzanie pieniędzy chyba, że masz tyle kasy, że masz to w dupie i wykupujesz pacca na caly rok
No człowieku, weź się zastanów. Gdybyś był na ich miejscu już to widze jak byś dawał grac za darmo... Pieniądze trzeba wpłacać regularnie, ponieważ trzeba z czegos utrzymywac serwery. Nie chcesz nie kupuj PACCA twój problem, nie będziesz The Best. Chcesz być The Best, kup sobie PACCA. Ja Cipsoft szanuj za tą prace jaką włorzyli w tą grę i może jest to dużo pieniędzy, ale jest to poczęści adekwatne do tej gry.

Fajnie że nowe świat, zagram na Obsidi.
__________________
Co?

Gówno!
fil0nson jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:18.


Powered by vBulletin 3