Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-02-2006, 14:18   #41
Og Chilly Pie
Użytkownik forum
 
Og Chilly Pie's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Olaz
Profesja: Knight
Świat: Fortera
Og Chilly Pie ma numer GG 4204169
Domyślny

wielkie GZ dla wszystkich zwycięzców no i także dla tych co się "otarli"... (jak to mówią "kłamstwo nie popłaca" ) niezła była zabawa naprawde
Og Chilly Pie jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2006, 14:19   #42
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Taaa? Fair play? A czy byłoby to fair w stosunku do tych co się trochę wysilili i dokładnie wszystko wypełnili?
No tak, bo przeciez latwiej udupic jednego gracza niz dziesieciu Mniej krzyku bedzie. Rozumiem, rozumiem... jak wspomnialem sprawiedliwego rozwiazania nie ma Fair Play tez mozna dwojako rozumiec.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 27-02-2006 o 14:21.
Matek jest offline  
stary 27-02-2006, 14:21   #43
Mazur...^^
Zbanowany
 
Mazur...^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Bralin
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sombre Order
Świat: Lucera
Poziom: 57
Skille: 78/76
Poziom mag.: 6
Mazur...^^ ma numer GG 5469486
Domyślny

Gratulacje wszystkim!
Z tą kicią modkowie i tak by wam nie dogodzili.
Jeśli by uznali jego/jej wynik chociaż źle wpisał/a expa to też by były wielkie prolemy a czemu?bo co?Źle wpisała = złamał/a regulamin
Modkowie piszą prawdę bo jeśli uznaliby wynik kici(3pkt exp)to ktoś inny mógłby kłócić sie o to że mu brakowało 156pkt expa do np. 3 miejsca , i co mi też podciągnijcie bo jemu/jej też podciągnęliście?
Modkowie postąpili dobrze,twardo trzymali się regulaminu i chwała im za to.
W końcu chcecie mieć uczciwych modków?
Mazur...^^ jest offline  
stary 27-02-2006, 14:28   #44
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
  • W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do zgodności filmu z regulaminem, sprawy są rozpatrywane na niekorzyść gracza. W Waszym interesie leży, aby takowych nie było.
no niestety tak juz wyszlo, z tej sytuacji nie bylo idealnego rozwiazania, postapiono zgodnie z wytycznymi regulaminu, choc mogli "pojsc na reke", jednak spowodowalo by to lawine sprzeciwow graczy ktorzy by to uznali za zamach na uczciwa rywalizacje, wg mnie to byla decyzja wybrania "mniejszego zla"
---------------------
ja bym to porownal do takiego zdarzenia jakie mialem okazje podziwiac, mianowicie podczas jakiegos etapu "Tour de France~" do jednego z kolazy podbiegl kibic i go "popchnął" od tyłu [roftl], pomoc mu nie pomogl nawet minimalnie, poniewaz to co go popchnal to tamten stracil kiedy sie ogladnal zdezorientowany za siebie co sie dzieje, a decyzja sedziow? dyskfalifikacja z tego etapu
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 27-02-2006 o 14:35.
emilok jest offline  
stary 27-02-2006, 14:29   #45
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pulas
Ojj checie wojny będziecie ją mieli !
ROTFL! Co nam zrobisz? Zablokujesz nam wejscie na forum kumplami? xD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kudell
Nie wiem czy masz jakis powód do dumy skoro oskarzasz innych o oszustwo a sam grales nieuczciwie,masz jedynie szczescie ze modkowie tego nie wylapali bo tez bys nic nie wygral i sie tak nie ciesz bo nie umiesz grac i tak.
Tak, a Bubble dzieli z mezem, siostrami, bracmi i pradziadkiem. Wlasnie podalem takie samo oskarzenie jak twoje. Co maja wspolnego? Nie ma dowodow na to. Wiec albo przedstawiasz dowody, albo siedzisz cicho i sie nie osmieszasz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Czy warto znizac sie do poziomu osob, ktore nie maja nic ciekawego do powiedzenia, a jedyne co potrafia robic i to bezskutecznie, to krytykowac, ponizac, marudzic, biadolic, jeczec ?? Wydaje mi sie ze nie. Czasem lepiej cos przemilczec =]
Czasem po prostu lepiej dac im bana i miec swiety spokoj, niz sie z nimi uzerac, bo i tak nic nie zrozumieja

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
PS zauwazylam ze spora czesc Forumowiczow jak i Zarzadu walczy z bykami, czyli preferuje poprawna polszczyzne:
Zeby literowki wypominac? To juz jest przesada
Gremlin mieszka ladnych pare lat w stanach, a jedyne gdzie widzi jezyk polski to praktycznie to forum, na ktorym jak wiadomo duzo osob robi bledy. W ten sposob zaburza sie jego tzw. "obraz wyrazu", przez co zdarza mu sie robic bledy. W newsach oczywiscie przepuszcza to przez jakiegos worda czy cos, ale ciezko zeby do moderacji jeszcze przepuszczal kazdy post. Szczegolnie, ze nie robi tych bledow tak duzo, czasem mu sie zdarzy i tyle.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
Sadze ze wynik zwyciescy jest do pobicia. BA jestem o tym przekonana =]
Nie ma rekordow nie do pobicia

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybryda
Gadałem z kilkoma osobami które brały udział w tym konkursie i mówiły ze pochowali sobie ekwipunek w trupach szkieletów....
oczywiscie taki jaki mozna było znaleśc czyli w szkieleczye była maczuga,brass shield i viking helmet,co daje odrazu przewage nad innymi.
inna metoda to było rzekome kupienie na rynku katany za 20 gp....
kto to poważy? sa lamy które sprzedają katanę za tyle gp na rooku,wiem bo am kupiłem.
ROTFL! A niby po co maja tak robic, skoro pozwolilismy na to aby otrzymywac ekwipunek na starcie? Czy ty i ci twoi koledzy, ktorzy "oszukiwali" wogole czytaliscie regulamin?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hegemmon
Tak więc masz kilka godzin na wyjaśnienie i ewentualne udowodnienie tej teorii spisku. Inaczej dostaniesz bana.
Po co czekac? Juz mu dalem bana i tak by sie nie wytlumaczyl tylko dalej rzucal pustymi oskarzeniami na wiatr...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Szkoda, ze modkowie nie kierowali sie zasada fair play
Kierowalismy sie regulaminem, ktory ustalilismy. Nie fair play byloby wlasnie, gdyby jedna osoba mogla sobie nagiac zasady, a inna by sie bardziej przylozyla zeby wszystko bylo okej i pierwszej bysmy nic nie zrobili.

I potwierdza sie zasada z poprzednich konkursow, ze jakiego wyniku bysmy nie oglosili to i tak nie wszyscy beda zadowoleni

Gratuluje wygranym

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 27-02-2006 o 14:30.
Dr. Omader jest offline  
stary 27-02-2006, 14:29   #46
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cóż można powiedzieć? Gloria Victis!

Myślę że najlebszy film można wstawić jako poradnik szybkiego przechodzenia rooka(o ile to dozwolone)
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 27-02-2006 o 14:34.
Walekifa jest offline  
stary 27-02-2006, 14:38   #47
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Szkoda mi tych zdyskwalifikowanych. Ostatecznie można było obejrzeć swoje dzieło , ZATRZYMAĆ filmik w 4 godzinie i bardzo dokładnie przyjrzeć się tej liczbie , a potem ją gdzieś zamieszczać.

Wyrazy współczucia...

Ps. Gdzie wy tak expicie? Ja w 4h na rookgardzie z power eq (bez fluidek) nie zrobiłbym ponad 7k.
DRoN jest offline  
stary 27-02-2006, 14:38   #48
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

Zabrakło 200~ expa żeby zdobyc III Miejsce

Ale i tak była niezła zabawa, oby więcej takich konkursów
Kensai jest offline  
stary 27-02-2006, 14:40   #49
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Myślę że najlebszy film można wstawić jako poradnik szybkiego przechodzenia rooka(o ile to dozwolone)
Nie, bo jeszcze niektórzy pomyślą, że aby przejść rooka trzeba zrobić ponad 8 lvl. ;]
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 27-02-2006, 14:46   #50
Magik van Kamikadze
Użytkownik Forum
 
Magik van Kamikadze's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 35

Posty: 138
Imię: Sir lumpi
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 45^
Skille: 68+\67
Poziom mag.: 5+
Magik van Kamikadze ma login Tlenu Djblichar@o2.pl
Domyślny

GZ wygranym
ja bylem 29 chyba
a jak by nie liczyc "banow?" albo tych zdyskfalikowanych to jestem 11
jesztem ucieszony z mojego wyniku.....



a to do tibia.pl team kiedy next konkurs (ale teraz cos z mainem bo rookiem mi sie "odbija") hih pozdro dla tibi.pl i reszty typa
__________________
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/


podejmiesz pojedynek


IMMORTALY^ NoFear
Magik van Kamikadze jest offline  
stary 27-02-2006, 14:51   #51
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

moze nastepnym razem bedzie - kto szybciej przejdzie rooka - bez wspomagaczy i pomocy z zewnatrz
i wtedy bedzie poradnik na stronie
__________________
MayGyver jest offline  
stary 27-02-2006, 15:00   #52
slammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dla mnie to jest paranoja. Jak mozna zdyskwalifikowac kogos za podanie zlej ilosci expa i to tylko o 3. w regulaminie jest napisane, ze oszustwo moze sie spotkac z dyskwalifikacja, ale nie musi. poza tym kto by oszukiwal na 3 expa? zwykla pomylka. zycze wam, aby was tez kiedys takie cos spotkalo.

ps.
Cytuj:
Czy wiesz, że... Tibia.pl organizuje konkursy wyłącznie z dochodów uzyskanych ze sprzedaży gadżetów oraz prowizji za kupno PACC za pośrednictwem Tibia.pl?
a co z tymi, ktorzy wplacali przez "wspomorz nas"?
slammer jest offline  
stary 27-02-2006, 15:04   #53
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

A regulaminu to nie przeczytałeś?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin
W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do zgodności filmu z regulaminem, sprawy są rozpatrywane na niekorzyść gracza. W Waszym interesie leży, aby takowych nie było.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slammer
a co z tymi, ktorzy wplacali przez "wspomorz nas"?
Wystarczy poczytać na stronie:
Pieniądze te otrzyma w calosci nasz provider - fpp.pl, dzieki ktoremu mamy gdzie trzymac nasza strone
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 27-02-2006 o 15:07.
Raul jest offline  
stary 27-02-2006, 15:35   #54
Glacial Hero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2005

Posty: 108
Domyślny

Myślę, że przepuszczenie Kici było, by na pewno krzywdzące dla ostatniej osoby premiowanej (3 albo 4 miejsce, już nie pamiętam), ale na pewno nikt nie był by pokrzywdzony, gdyby on/ona dostała jako nagrodę pocieszenia koszulkę, czy kubek od tibia.pl.
Pomyślcie o tym.
__________________
Glacial Hero jest offline  
stary 27-02-2006, 15:40   #55
jazda
Użytkownik Forum
 
jazda's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2004

Posty: 126
Domyślny

lol przeciez dyskwalifikacja Kicii Hamilton za to ze zle napisal/a zamiast 0 to 3 to jest obled a jak by napisali o 3 mniej tez byscie zdyskwalifikowali??:> to jest lekkie nieporozumienie i tak zdobyli najwiecej expa i to jej/jemu nalezy sie nagroda sadze ze ten kto wygral jest podstawiony przez firme drom zeby nagroda zostala w firmie...
jazda jest offline  
stary 27-02-2006, 15:45   #56
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jazda
sadze ze ten kto wygral jest podstawiony przez firme drom zeby nagroda zostala w firmie...
hahahahahahh, z tego co pameitam co tu keidys wyczytalem odnosnie przerwy w dzialalnosci firmy DROM spowodowanej zmianami w przepisach dla 1osobowych firm [moge sie mylic, i sadze ze tak jest] to ta firma jest jednoosobowa i to by byla najfajniejsza teoria spiskowa w dziejach tego forum [ustawienie na 4h wszystkich wpolczynnikow na danym swiecie tylko zeby 'nagroda pozostala w firmie'] hahahh
---------------
niemoge ten temat chyba pachnie lipą bo wszystkie trzmiele do niego ciągnie PPPP
@dół
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 27-02-2006 o 15:52.
emilok jest offline  
stary 27-02-2006, 15:47   #57
Xetasi
Użytkownik Forum
 
Xetasi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: MMz

Posty: 212
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Domyślny

dla czego oni maja hamilton wszyscy w imionach nie czytalem zasad ale to jest imie potrzebne do konkursu ?
__________________
retired
Xetasi jest offline  
stary 27-02-2006, 15:55   #58
Skrzypas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glacial Hero
Myślę, że przepuszczenie Kici było, by na pewno krzywdzące dla ostatniej osoby premiowanej (3 albo 4 miejsce, już nie pamiętam), ale na pewno nikt nie był by pokrzywdzony, gdyby on/ona dostała jako nagrodę pocieszenia koszulkę, czy kubek od tibia.pl.
Pomyślcie o tym.
Taaaak tez o tym myslalem... ;] Sadze ze to dobry pomysl
I chcialem powiedziec jeszcze jedna rzeczodnosnie regulaminu. Zamiast pkt. w którym bylo napisane, że mozna dawac eq z innych postaci. Otoz mowiliscie ze to najbardziej sprawiedliwe wyjscie. Ja jednak znalazlem lepsze, nie faworyzujące nikogo ANI TROCHE;] Napisaliscie ze debatowaliscie nad tym dosc dlugo poniewaz trudno by bylo udowodnic czy eq znalezione w ciele jest podlozone czy przypadkowe... A gdyby tak zabronic brania przedmiotow od innych, z ciał czy tez PRZYPADKOWO znalezionych na ziemi? OCzywiscie ktos mogl by sie czepiac ze mozna kupic bardzo tanio rzeczy... Ale to tez dalo by sie obejsc. Np.ustalenie minimalnych cen za jakie mozna kupowac okreslone przedmioty.
A tak ogolnie to konkurs mi sie bardzo podobal i moje 9k expo w pelni mnie satysfakcjonuje;]
Gratuluje wszystkim zwyciezcom oraz organizatorom za bardzo ciekawy konkurs.
Skrzypas jest offline  
stary 27-02-2006, 16:03   #59
Metatron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Skandal!!

JESTEM ZBULWERSOWANY !! Nie uzywam lh..... Nie po to gralem cala noc zeby jakis sedzia mowil ze "prawdopodobnie" go posiadam -.-' Porostu nei wiem czy mam sie smiac czy plakac....Zadam stosownych wyjasnien waszej decyzji...........

ps.przepraszam za 3 psoty ale storna sie nie ladowala mysalem ze nei wyslalo...

Ostatnio edytowany przez Metatron - 27-02-2006 o 16:04.
 
stary 27-02-2006, 16:04   #60
Grenni
Użytkownik Forum
 
Grenni's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 200
Imię: Crazefang
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 97
Poziom mag.: 59
Grenni ma numer GG 2569357
Domyślny

Wiecie co... jak czytam te posty to jeden prosty wniosek mi się nasuwa: żeby nie marnować niepotrzebnie czasu i olać te ich konkursy, zeby sobie później nerwów nie tracić na czcze kłótnie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin
W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do zgodności filmu z regulaminem, sprawy są rozpatrywane na niekorzyść gracza. W Waszym interesie leży, aby takowych nie było.
OmG ! Kto układał ten regulamin, bo napewno nie osoba kompetenta, a efekt macie pod nosem. Kicia podjąc wynik błędny ale jednostkowo, powinna zostać ukarana odjęciem z pulii określonej wcześniej w REGULAMINIE ilości punktów adekwatnie to rozmiaru popełnionego błędu. Nobody's perfect , bardzo się napracowała i wygrałaBY bezapelacyjnie a w takim rozstrzygnięciu sprawy wykluczacie ją bezwzględnie Ja nie tworzyłem tego regulaminu, ale w mojej ocenie pozostaje nieuczciwy, a czy władze tibia.pl mają z takowego obrotu sprawy jakies "oszczedności" - raczej się nie dowiemy. Nie widze żadnego połączenia między zdawaniem na studia, a z przedstawieniem wyników z 4 h zabawy. GET REAL ... Konkurs ma być zabawą, ale bez żadnych "skandali" jak to tu się działo, bo wtedy i zabawa denerwuje. Aff...
__________________
Uczulony na Ortografy !!!!!!!!!
I Like that Woman (^.^)
What's Tibia ??
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pewien poirytowany Niemiec
Damn Cip you make us germans looking stupid.
@ the players:
Please dont think that every german is stupid like that, it's only those damn Bavarians!

Ostatnio edytowany przez Grenni - 27-02-2006 o 16:14.
Grenni jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:19.


Powered by vBulletin 3