Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-02-2006, 17:06   #61
Adaras
Użytkownik Forum
 
Adaras's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Forgotten Realms
Wiek: 34

Posty: 1,091
Stan: Tutor
Imię: Val'ndar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Great Eagles
Świat: Eternia
Adaras ma numer GG 3697067
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Metatron
SKANDAL !!! Nie uzywam lighthacka..... Jakbyscie nie widzieli to przez caly film bylo ciemno no nie?? LOL !! poprostu o jest nei do pomyslenia zadam jakis wyjasnien bo nei po to siedzialem pol nocy przed kompem zeby jakis sedzia mowil ze "prawdopodobnie" uzywam lh -.-' Licze na stosowne wytumaczenia....
Cytuj:
@Metatrons Hamilton i light hack
w jaki sposob mozna sprawdzic czy uzywa lighthacka?
nie mozna,
ale mozna sprawdzic czy uzywa torche
on nie uzywal i nie obijal sie o sciany, wiec widzial gdzie isc
proste
Wystarczy czytać temat

@zamrok
Gdyby Pulas był niewinny jego wypowiedzi wyglądałyby inaczej.
__________________
Ecce anus in mediis
Sedens annosa puellis
Sacra facit Tacitae
Nec tamen illa tacet
Et digitis tria tura tribus
Sub limine ponit.
Qua brevis occultum
Mus sibi fecit iter.

Arcanum Mortis.

Ostatnio edytowany przez Adaras - 27-02-2006 o 17:10.
Adaras jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2006, 17:34   #62
Pawlo182
Użytkownik forum
 
Pawlo182's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Polska :D

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 41
Poziom mag.: 42
Domyślny

Gratuluje wszystkim uczesytnikom, a w szczególności trójce, która wygrała płatne konta oraz upominki od Tibii.pl
Mam nadzieję, że w przyszłości także będą takie czy inne konkursy i że będzie ich więcej :>
Pawlo182 jest offline  
stary 27-02-2006, 18:12   #63
Zaphi
Użytkownik Forum
 
Zaphi's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 101
Domyślny

heh 41 expa i mialbym tego pacca : P

trudno i tak to byla niezla jazda : )
Zaphi jest offline  
stary 27-02-2006, 19:10   #64
Metatron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Omg!!

LOL Tumaczenie nie obijal sie o boki jest zalosne.... w regulaminie wyraznie pisze ze mozna przelzyc eq jakbys ogldal fim widzilbys sie nawet lopaty orpcz eq nei przelozylem wiec dalczego mialbym przekladac torche badz tracic cza n ich kupowanie.... po drugie na fil;mie widac jesli sie uzywa lh....po trzecie nie kazdy jest nubem i ni emsui si eobjac o sciany (kilka razy to robilem) po trzecie w monitorze jest taki cos jak podjasnianie daj sobie na 100 % wejdz do jaskini i bedze kolo 2-3 kratek widocznosc ... a po ostatni prosilem o wypowiedz jakiegos sedziego a nie byle kogo....
 
stary 27-02-2006, 19:20   #65
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Chcesz sędziego: oto jestem
Prawdopodobnie jako pierwszy oglądałem twój film i po pierwszym obejrzeniu twojego filmu(inne były po 5-6 razy) zostałeś zdyskwalifikowany. Cały film jest po ciemku. To dla nas jest jednoznaczne. Tam nic kompletnie nie widać. Poza ścianami zawsze widziałeś gdzie jest ciało potwora.
Inni jakoś oporów nie mieli przed używaniem torchy-a i tak osiągnęli przyzwoity wynik. Hades dodatkowo latał na szkielety aby zdobyć pochodnie a i tak miał więcej exp od ciebie(ale spóźnił się 3 minutki) Trzeba było grać tak, abyśmy nie mieli wątpliwości co do twojego zgłoszenia. Można było się zapytać na priv jakiegoś moderatora co do poprawnośći użycia takiego sposobu(rozjaśnianie ekranu)-odpowiedziałby, że będziesz zdyskfalifikowany.

I przy okazji: tez punkt w regulaminie o rozstrzyganiu wątpliwości na niekorzyść graczy zawdzięczanie mnie.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 27-02-2006 o 19:23.
Dwimenor jest offline  
stary 27-02-2006, 19:22   #66
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Grenni

Spodziewaliśmy się sporego naporu graczy. Musieliśmy więc jasno i stanowczo pokazać jak i co trzeba zrobić, czego robić nie wolno. Gdybyśmy sobie tego nie zastrzegli spędzilibyśmy najbliższy rok na dyskucji czy ten light hack był czy go nie było.

@Wszyscy zbulwersowani

Regulamin jasno określa nasze prawo do oceny waszych działań. Jeśli uważasz że pomineliśmy w ocenie któregoś filmu jakiś punkt regulaminu to proszę nam to wskazać. Ale kłócenie się że regulaminu przestrzegamy jest nieporozumieniem.

@Matek

To było jak najbardziej Fair Play. Jak już napisał Hege, czy było by to 3, czy 10 expa zawsze było by się o co kłocić. Jeśli podajemy dokładnie to podajemy dokładnie. Inni jakoś byli wstanie to zrobić.

@Metatron

Widzę że jesteś specjalnie niedopieszczony. Tak więc oznajmiam Ci, że wyniki ogłosił nie byle kto, ale jeden z sędziów. Było ich 22. Bo tyle mamy tu moderatorów jeśli dobrze pamiętam

Czy to twojego zakutego łba niedociera że regulamin stanowi jak stanowi. Możesz powiedzieć że nie mamy prawa mieć wątpliwości co do twojego filmu? Nie. Możesz nam powiedzieć że nie było zapisu o tych wątpliwościach traktujący? Nie. Więc czego jeszcze chcesz? Czy my każemy Ci brać udział w naszych konkursach?

Teraz możesz się obrazić na tibia.pl i ogłosić wszem i wobec że masz nasz w tak głęboko że nawet światło tam nie dociera. Ale spróbuj dalej się kłocić to osobiście pomoge Ci wyjść.

Przez zamnknięte drzwi.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 27-02-2006, 19:32   #67
Metatron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To ze wy nie umiecie grac bez swiatla i nie macie takiej opcji w monitorze jak kontrast i jaskrawosc ktora mozna ustawic na 100 % (sprubuj sobie tak ustawic i zoabczysz czy nic nie widac) Co do tego cial... chyba jak zabijam potwora z miecza to jasne jest gdzie lezy cialo ??? !! Poprostu te postaci sa pewnie znajomymi adminow i msuieliscie wymyslic cos zeby im dac pacca a nie osoba ktore sobie na to zapracowly... Gangrel666- myslisz ze musze sie na kogos obrazac albo wyzywac? wejdz i daj sobie kontrast na full (graj w nocy zeby sie swiatlo nie odbijalo) i efekt bedze taki ze zorientujesz sie ze podjoles zla decyzje...to mi wystarczy...nastepnym razem dopracujcie zasady....albo odrazu na wstepie napiszcie kto ma wygrac....prosze o kulturalne wypowiadanie sie a nie prezentacje wiochy....leb to ma kon (albo ty jesli chesz) napewno nie ja

Ostatnio edytowany przez Metatron - 27-02-2006 o 19:35.
 
stary 27-02-2006, 19:40   #68
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Metatron: inni umieli przyjąć jakoś porażkę z honorem. Zrozum, że to tylko gra a ty zachowujesz się, jakby chodziło o sprawę życia i śmierci. Albo się uspokoisz i przestaniesz zachowywać się chamsko, albo wyjdziesz z tąd.

Jeżeli chcesz innego powodu twojej dyskwalifikacji:
-przyznałeś że rozjaśniałeś obraz aby nie używać torchy. Jest to wykorzystywanie słabości gry(game weaknes abuse) i jako takie karane banem w tibii. Regulamin konkursu jasno określał, że należy przestrzegać tibia rules.
Chcesz? Zmienię powód dyskwalifikacji z newsie i tabeli wyników. Dopiszę to co wyżej napisałem.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 27-02-2006, 19:43   #69
Radosny~
Użytkownik Forum
 
Radosny~'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006
Lokacja: HeLL
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Aktywny gracz
Imię: Radosny
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 27
Poziom mag.: 45
Radosny~ ma numer GG 1322411
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Metatron
To ze wy nie umiecie grac bez swiatla i nie macie takiej opcji w monitorze jak kontrast i jaskrawosc ktora mozna ustawic na 100 % (sprubuj sobie tak ustawic i zoabczysz czy nic nie widac) Co do tego cial... chyba jak zabijam potwora z miecza to jasne jest gdzie lezy cialo ??? !! Poprostu te postaci sa pewnie znajomymi adminow i msuieliscie wymyslic cos zeby im dac pacca a nie osoba ktore sobie na to zapracowly... Gangrel666- myslisz ze musze sie na kogos obrazac albo wyzywac? wejdz i daj sobie kontrast na full (graj w nocy zeby sie swiatlo nie odbijalo) i efekt bedze taki ze zorientujesz sie ze podjoles zla decyzje...to mi wystarczy...nastepnym razem dopracujcie zasady....albo odrazu na wstepie napiszcie kto ma wygrac....prosze o kulturalne wypowiadanie sie a nie prezentacje wiochy....leb to ma kon (albo ty jesli chesz) napewno nie ja
pomysl sobie ze straciles prawdopodobnie 150 zeta(cena pacca) bo szkoda ci bylo 15-20gp na torche;p
moze miales lh moze nie..ale w kazdym razie z***..sprawe;p ja z bratem gralismy i mielismy calkiem przyzwoity wynik jak na 1h grania ale okazalo sie ze brat nie napisal Odlotowe na początku poprostu zapomnielismy napisac...a podejrzewam ze bysmy byli w top 10?
__________________
Co wy wiecie o lagu?Hm..chyba nic!;p Jezus sie 3 dni respawnowal...


STOP dla postowania filmow z Tibia.De tutaj!
Radosny~ jest offline  
stary 27-02-2006, 19:46   #70
Metatron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Juz nie miales cos wymyslec to piszesz ze ja sie chamsko zachowuje tak?? Moze jestem slepy i potrzebuje wiekszego kontrastu na monitorze zeby zoabczyc ze to super amdmin mnie obraza a nie ja was... Ej to zebym nie dostal bana napisz mi do ilu % moge podkrecic sobei kontrast dobra ? ej no prosze!! musiz mnie wspomuc bo dostane bana....inni znosza porazke z honorem ...pewnie tez bym ja tak znosil gdybym przegral !! Wiem teraz mi dasz bana za to ze podwazam twoje zdanie a nei jak inni pisze gz gz

@up: dobze ze duzo wbiliscie expa ale....Pewnie mielibyscie dyskfalifikacje bo admin widzial jak siedzieliscie z bratem przed komputerem a nie wolno grac we dwoje

ps.wpadlem na pomysl jak nie dostac bana-wylaczam monitor zeby nie naginac przypadkiem zasad

Ostatnio edytowany przez Metatron - 27-02-2006 o 19:55.
 
stary 27-02-2006, 20:00   #71
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Gratulacje dla zwyciescow.. ale konkurs moglbyc bardziej zorganizowany, wg mnie powinny byc ograniczenie, a nie ze tak na oko.. tak samo z tym 3 exp lol. Wkazdym razie gratulacje dla zwyciescow ;p
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline  
stary 27-02-2006, 20:18   #72
Cossma
Użytkownik Forum
 
Cossma's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: LG TOWN
Wiek: 36

Posty: 401
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cossma
Profesja: Elite Knight
Poziom: 138
Skille: 94/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Metatron
Juz nie miales cos wymyslec to piszesz ze ja sie chamsko zachowuje tak?? Moze jestem slepy i potrzebuje wiekszego kontrastu na monitorze zeby zoabczyc ze to super amdmin mnie obraza a nie ja was... Ej to zebym nie dostal bana napisz mi do ilu % moge podkrecic sobei kontrast dobra ? ej no prosze!! musiz mnie wspomuc bo dostane bana....inni znosza porazke z honorem ...pewnie tez bym ja tak znosil gdybym przegral !! Wiem teraz mi dasz bana za to ze podwazam twoje zdanie a nei jak inni pisze gz gz

@up: dobze ze duzo wbiliscie expa ale....Pewnie mielibyscie dyskfalifikacje bo admin widzial jak siedzieliscie z bratem przed komputerem a nie wolno grac we dwoje

ps.wpadlem na pomysl jak nie dostac bana-wylaczam monitor zeby nie naginac przypadkiem zasad
Z góry przepraszam za moje słownictwo.

Ale temu gościowi żal dupę ściska ze nie wygrał PACC. Jego wypowiedzi są na poziomie 10-latka, któremu mama nie dała lizaka. Metatron zastanów się, co piszesz, h*j z tego, że miałeś, za***i*cie dużo expa, nie potrafisz grać bez wspomagaczy ( trick z monitorem) i koniec. Twoja dyskwalifikacja jest jak najbardziej słuszna.
Jesteś jak "pies ogrodnika". I h*j ci do tego ze Oxy i Drom to kumple. Twoja hipoteza (jeśli dla ciebie to zbyt trudne słowo to napisz) o spisku że Admini i Modki chcieli dać pacc'a swoim znajomym jest jak najbardziej bezpodstawna.
I na koniec dobra rada, albo zmień forum, albo przestań wszystkich oskarżać o to, że to nie ty dostałeś free pacc, bo może się to dla ciebie skończyć poważnym urazem na twojej psychice która i tak jest już nieźle wypaczona.

PS. Jestem jak najbardzieś świadomy tego że za ten post dostanę Warna,
ale szlag mnie trafia, kiedy widzę takie zachowanie wśród userów!
Cossma jest offline  
stary 27-02-2006, 20:19   #73
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Dobra, czas widzę kończyć zabawę. Metatron otrzymuje bana za niechęć do zrozumienia tego co jest w naszej ocenie oczywiste, skracając: Za zidiocenie sięgające zenitu.

Temat zamykam, gratuluje zwycięscom, życzę powodzenia w kolejnych konkursach.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.


Powered by vBulletin 3