Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-06-2005, 16:51   #61
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Po co byla ta wojna Pain vs Doom~ , i teraz jeszce dolaczenie do bringers .....
Po co? Ot, bo nam sie spodobalo... Nikt nie idzie na wojne bez powodu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
po dzisiejszej bitwie (wygrana Fusion) widac bylo kto ma przewage Ind~ tylko sie bronilo na przejsciu miedzy ankh-darashia. Jedyny dobry ruch to 2 ue od Gatha i Warhoda, a potem zaszli was z 2 stron i tylko widac bylo jka catta spieprza gdzie pieprz rosnie a za nia resztki ktore przezyly -.- .
Przeciez to jasne, ze w walce 40 vs 15 wygraja Ci ktorych jest wiecej...
co do spieprzania Catty i reszty.. A co mieli robic? Najbardziej rozsadnym wyjsciem z tamtej sytuacji byla ucieczka...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Yamahati zamiescil posta na forum iridii ze kto z Doom Brigade chce oposcic wojne moze to zrobic za darmo a teraz juz troszke za pozno, a pomyslcie sobie co bedzie jak triad wroci po banach zmiecie ta wasza Indep~. Takie jest moje zdanie.
Jak juz cos to nie z Doom Brigade tylko z calej gildii Independent. Ci co mieli odejsc juz odeszli, jaki bylby sens wzniecania wojny zeby doslownie kilka minut pozniej ja zakonczyc poddajac sie? Bezsens.. Co do powrotu Triady, nie zmiecie nas tak szybko jak ci sie wydaje.
Rankor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-06-2005, 17:14   #62
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
A jednak.
A jednak. Coz, wplywy realnego swiata po raz kolejny zniszczyly sojusze. Zauwaz, ze mialem racje przez kilkanascie dni ;P

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimli
Rotfl, wiedzialem. Skoro juz jedna moja przestroga byla prawdziwa, (...)
* Adolphus Elbragol zwraca honor.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Tyle ze Fusion to juz nie jest Triad. Jest tam zaduzo inaczej myslacych ludzi niż pierwsza triad a co za tym idzie nie długo oni przejma kontrole nad Fusion i przejmujac wladze na serwerze zniosa terror.
And justice for all! Wierzysz w to?

Bo ja nie bardzo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Po co byla ta wojna Pain vs Doom~ , i teraz jeszce dolaczenie do bringers .....
Pain zabilo czlonka DB. Rozpoczela sie bitwa, w ktorej Pain dostalo pomoc od naszych sojusznikow - Triady.

A teraz zgadnij, dlaczego przylaczylismy sie do Bringers. Masz trzy szanse -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhyriel
Jutro postaram sie zamiescic nowy filmik z dzisiejszej bitwy xD
Fusion(Triad+Pain) vs Indepedente (Doom Brigade+Bringers)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>
Hail Triad/Fusion..........
Przypominam, ze mowi to nawrocony czlonek Kompainmentu. No coz... fajnie sie z Toba siedzialo na dlach, a przeciez nie wszyscy musza uznawac zasade, ze lepiej umrzec w walce, niz zyc na kolanach.
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 21:42   #63
Rhy~
Użytkownik forum
 
Rhy~'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 36

Posty: 20
Domyślny .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol
A jednak. Coz, wplywy realnego swiata po raz kolejny zniszczyly sojusze. Zauwaz, ze mialem racje przez kilkanascie dni ;P


* Rhy~ zwraca honor.

And justice for all! Wierzysz w to?

Bo ja nie bardzo.

Pain zabilo czlonka DB. Rozpoczela sie bitwa, w ktorej Pain dostalo pomoc od naszych sojusznikow - Triady.

A teraz zgadnij, dlaczego przylaczylismy sie do Bringers. Masz trzy szanse -.-
Przypominam, ze mowi to nawrocony czlonek Kompainmentu. No coz... fajnie sie z Toba siedzialo na dlach, a przeciez nie wszyscy musza uznawac zasade, ze lepiej umrzec w walce, niz zyc na kolanach.


-----------------------------------

No mi sie fajnie siedzialo na DLach ale tobie chyba nie bo na last DLu padles .Kompaniet to przeszlosc -.-

Ostatnio edytowany przez Rhy~ - 24-06-2005 o 21:44.
Rhy~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 22:20   #64
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Kompaniet to przeszlosc -.-
Tak, przeszlosc. Taka sama przeszloscia, jest czas, kiedy darzylem Ciebie Rhyriel szacunkiem i respektem. Do rzadzenia na serverze jest wiele mozliwych drog... Na przyklad Naviator czy Aless Camero wybrali droge wojny, lojalnosci i poswiecenia... Gdyby wszyscy w Kompaniet/Changes/Bringers/Inde~ byli tacy jak Ty, cala Iridia bylaby na kolanach... Ty wybrales droge zdrady i tchorzostwa... Na przyklad Catta Silver czy Arzos PZ-Campuja, ale przyjdzie czas, ze Triad zdradzi nie tylko DB ale tez Pain... Wszyscy sie polacza i zmiazdza Triad (Fusion)... Del'Toro nie jest niepokonywalne. Byly Isara, Danubia i na razie wszystko zapowiada, ze trzecia bedzie Iridia. Na forum.tibia.com, ezekiel armanio napisal, ze byle DB zamierza opanowac server, lecz nie w stylu Triad, stylu zdrady. Ezekiel mial duzo racji, jesli ich wrogami nie beda tacy jak Rhyriel, ktorzy placa i graja to im wiecej osob zdradza tym wiecej osob dolaczy do Bringers i nadejdzie czas ze DT przegraja... Oczywiscie inna sprawa jest czy to nadejdzie za miesiac, rok czy 15 lat, ale moim zdaniem przy obecnej polityce Triadu/Fusion jest to nieuniknione.

Czy dla Iridii to dobrze?
W Triad, jak w prawie kazdej gildii sa ludzie dobrzy i zli. Troche zal by bylo stracic Juranda, Naviatora, Sekulado czy Tiraina
patrikozzz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 22:35   #65
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrikozzz
Tak, przeszlosc. Taka sama przeszloscia, jest czas, kiedy darzylem Ciebie Rhyriel szacunkiem i respektem. Do rzadzenia na serverze jest wiele mozliwych drog... Na przyklad Naviator czy Aless Camero wybrali droge wojny, lojalnosci i poswiecenia... Gdyby wszyscy w Kompaniet/Changes/Bringers/Inde~ byli tacy jak Ty, cala Iridia bylaby na kolanach... Ty wybrales droge zdrady i tchorzostwa... Na przyklad Catta Silver czy Arzos PZ-Campuja, ale przyjdzie czas, ze Triad zdradzi nie tylko DB ale tez Pain... Wszyscy sie polacza i zmiazdza Triad (Fusion)... Del'Toro nie jest niepokonywalne. Byly Isara, Danubia i na razie wszystko zapowiada, ze trzecia bedzie Iridia. Na forum.tibia.com, ezekiel armanio napisal, ze byle DB zamierza opanowac server, lecz nie w stylu Triad, stylu zdrady. Ezekiel mial duzo racji, jesli ich wrogami nie beda tacy jak Rhyriel, ktorzy placa i graja to im wiecej osob zdradza tym wiecej osob dolaczy do Bringers i nadejdzie czas ze DT przegraja... Oczywiscie inna sprawa jest czy to nadejdzie za miesiac, rok czy 15 lat, ale moim zdaniem przy obecnej polityce Triadu/Fusion jest to nieuniknione.

Czy dla Iridii to dobrze?
W Triad, jak w prawie kazdej gildii sa ludzie dobrzy i zli. Troche zal by bylo stracic Juranda, Naviatora, Sekulado czy Tiraina
Sad but true =/ Szkoda ze juz nie pomoge chlopakom, ale nie mam czym..Do zobaczenie na nowym serwerze ;]
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 22:40   #66
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrikozzz
Na przyklad Catta Silver czy Arzos PZ-Campuja, ale przyjdzie czas, ze Triad zdradzi nie tylko DB ale tez Pain... Wszyscy sie polacza i zmiazdza Triad (Fusion)... Del'Toro nie jest niepokonywalne.
Z tym byłoby akurat trudno, gdyż Triady cały czas grają, expią i trenują na tym servie, a ich przeciwnicy, jakby to powiedzieć, już dawno olali ten server. Raz na miesiąc będzie jakieś pospolite ruszenie bo się okaże, że Triad znów kogoś zdradziło. Powalczą kilka dni i znów się skończy, a Triady dalej będą grać, expić i trenić i znów odskakiwać przeciwnikom. Za każdym razem szanse są coraz mniejsze, ponieważ Triady są coraz sileniejsze. Więc z takim podejściem porażka Triad raczej się nie zapowiada.
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 22:46   #67
Hammpion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 09 2004

Posty: 17
Domyślny Rzadza wladzy czy totalna dwulicowosc?

Patrikozzz!!! GTZ dla ciebie. wreszcie znalazl sie ktos madry ;].....szkoda ze DB rozszyfrowalo Triad tak pozno...i ze pochlonelo to tyle ofiar.....lepiej pozno niz wcaje jeszcze raz gtz dla Patrikozzz'a


Rhyriel wstydzilbys sie wogle wypowiadac....qrwa zdradzic przyjaciol po tylko dniach wspolnego grania N/C!!

Ostatnio edytowany przez Hammpion - 24-06-2005 o 22:48.
Hammpion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 22:54   #68
Mefontic
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

chcial bym przypomniec ze w Triadzie/Fusion niema juz DT wiec DT juz tutaj niepanuje...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 22:58   #69
Rhy~
Użytkownik forum
 
Rhy~'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 36

Posty: 20
Domyślny Lol !!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hammpion
Patrikozzz!!! GTZ dla ciebie. wreszcie znalazl sie ktos madry ;].....szkoda ze DB rozszyfrowalo Triad tak pozno...i ze pochlonelo to tyle ofiar.....lepiej pozno niz wcaje jeszcze raz gtz dla Patrikozzz'a


Rhyriel wstydzilbys sie wogle wypowiadac....qrwa zdradzic przyjaciol po tylko dniach wspolnego grania N/C!!
----------------------

buhahah smieszny jestes , mogl bys wskazac chociarz jednego mojego przyjaciela ktorego zdradzilem??lol .Ja wiem ze nikogo nie zdradzilem,aha i ktoto lizal dupe do Triad..... Wydaje mi sie ze to wy "DB" hahaha
Rhy~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 23:02   #70
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhy~
----------------------

buhahah smieszny jestes , mogl bys wskazac chociarz jednego mojego przyjaciela ktorego zdradzilem??lol .Ja wiem ze nikogo nie zdradzilem,aha i ktoto lizal dupe do Triad..... Wydaje mi sie ze to wy "DB" hahaha
Kto lizal ten lizal .. Nie byles w wojnie. Wystarczyl jeden post na forum tibia.com o Tobie, ze jestes nie lojalny i juz Rhyriel in Fusion. Hammpion chyba troche przesadzil z przyjaciolmi, ale zdradziles (nie tylko Ty zreszta) nie jednego teoretycznego, jak sie okazuje, sprzymierzenca.
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 23:03   #71
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhy~
----------------------

buhahah smieszny jestes , mogl bys wskazac chociarz jednego mojego przyjaciela ktorego zdradzilem??lol .Ja wiem ze nikogo nie zdradzilem,aha i ktoto lizal dupe do Triad..... Wydaje mi sie ze to wy "DB" hahaha
OMFG. Przyjaciele? Nie zdradziles przyjaciela, zdradziles gildie. Powiedz mi ****A po co walczyles dla Kompa~. Tak for fun zeby PvP potrenic czy miales jakies argumenty? OK, zalozmy ze uznales ze Triad to PA i moge to zrozumiec, ale potem do nich dolaczasz :S I tak Cie teraz nikt nie bedzie szanowal bo po co komus zdrajca?
patrikozzz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2005, 20:15   #72
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hammpion
Patrikozzz!!! GTZ dla ciebie. wreszcie znalazl sie ktos madry ;].....szkoda ze DB rozszyfrowalo Triad tak pozno...i ze pochlonelo to tyle ofiar.....lepiej pozno niz wcaje jeszcze raz gtz dla Patrikozzz'a


Rhyriel wstydzilbys sie wogle wypowiadac....qrwa zdradzic przyjaciol po tylko dniach wspolnego grania N/C!!
Rhriel zrobil to co uwazal za sluszne. Nikt z Db nie bedzie po nim plakal

Kogo zdradziles? Byc moze to bylo chwilowe poki ta osoba byla w Independents... Ruten da'Roc.
Rankor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 10:26   #73
Matibu
Użytkownik Forum
 
Matibu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2004
Lokacja: Steel Home
Wiek: 36

Posty: 67
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Poziom: 58
Skille: 82/80
Poziom mag.: 6
Matibu ma numer GG 3678509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhy~
-----------------------------------

No mi sie fajnie siedzialo na DLach ale tobie chyba nie bo na last DLu padles .Kompaniet to przeszlosc -.-
Rhyriel, dea Culpea dea Culpea dea Maxima Clupea. Parę razy powiedziałeś coś w rodzaju. "Niech sobie kolesie mówią co chcą liczy się twoje zdanie" i cóż, tak zdradziłeś mnie =D Nie tak jak Makefrajer ale tak ostro.

Jedyna osoba która zasługuje na hailing to Malavon D~ 5 z naszych 6 fragów zawdzieczamy jemu =D.

Walczylismy 15 osób od nas na 40 osób od nich. Zdradzeni i tak nie mielismy zamiaru grac na tym serwerze. Walka toczyła się o honor, i tą walkę wygraliśmy.

Ez~
__________________
Podpisano, Ezekiel Armanio
Dumny Aurak Brygady Śmierci.
(Deszcz Tysiąca Płomieni)


"Doom Brigade is a State of Mind"

Ronin.

Ostatnio edytowany przez Matibu - 26-06-2005 o 10:28.
Matibu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 13:20   #74
Rhy~
Użytkownik forum
 
Rhy~'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 36

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matibu
Rhyriel, dea Culpea dea Culpea dea Maxima Clupea. Parę razy powiedziałeś coś w rodzaju. "Niech sobie kolesie mówią co chcą liczy się twoje zdanie" i cóż, tak zdradziłeś mnie =D Nie tak jak Makefrajer ale tak ostro.

Jedyna osoba która zasługuje na hailing to Malavon D~ 5 z naszych 6 fragów zawdzieczamy jemu =D.

Walczylismy 15 osób od nas na 40 osób od nich. Zdradzeni i tak nie mielismy zamiaru grac na tym serwerze. Walka toczyła się o honor, i tą walkę wygraliśmy.

Ez~
--------------------------------------------------------
Ale wy bez sensu *******icie dzieci wy chyba macie po 12-14 lat -.-

A co do Ezekiela Armenczyka FUCK YOU
Rhy~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 13:36   #75
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

Raz - to, ze nie zawsze rozumiesz, co sie do ciebie mowi, Rhyrielu, nie upowaznia cie do pisania w ten sposob.
Dwa - to, ze masz w dupie takie wartosci, jak lojalnosc i honor tez cie do tego nie upowaznia.
Trzy - tego typu.. hmm... "krytyka" swiadczy o tobie. Jak? Zapytaj osob trzecich.
Cztery - milej gry i zdobywania "przyjaciol" i protektorow wsrod Triad zycze. Bo, jak widac, tylko na to cie stac.

Ostatnio edytowany przez Adolphus Elbragol - 26-06-2005 o 13:39. Powód: Uznalem, ze warto dodac cudzyslow.
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 14:00   #76
Rhy~
Użytkownik forum
 
Rhy~'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 36

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol
Raz - to, ze nie zawsze rozumiesz, co sie do ciebie mowi, Rhyrielu, nie upowaznia cie do pisania w ten sposob.
Dwa - to, ze masz w dupie takie wartosci, jak lojalnosc i honor tez cie do tego nie upowaznia.
Trzy - tego typu.. hmm... "krytyka" swiadczy o tobie. Jak? Zapytaj osob trzecich.
Cztery - milej gry i zdobywania "przyjaciol" i protektorow wsrod Triad zycze. Bo, jak widac, tylko na to cie stac.
-------------------------
Kolejny debilowaty dzieciak........
Rhy~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 14:09   #77
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

Owned.

A teraz powiedz, dlaczego jestem "kolejnym debilowatym dzieciakiem"? Bo przylaczam sie do przegranej sprawy? Bo jestem lojalny wobec przyjaciol? Bo cenie ich bardziej, niz spokojna gre na Iridii? A moze dlatego, ze mam racje?

Btw. czy za tego typu "insulty" nie sa przypadkiem przewidziane punkty ostrzezenia?
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 15:48   #78
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

Adolphus..najwyrazniej Rhyriel wychodzi z zalozenia ze jesli ktos jest od niego mlodszy o rok - dwa lata to jest dzieckiem i nie ma prawa glosu. Starszyzna ma zawsze racje! Az mi szkoda takiego chlopaka..A co do wypowiedzi Eze - masz racje - te walke wygralismy! Szkoda ze juz nie ma czym walczyc, bo to wyglada jakbysmy sie poddali po pierwszej bitwie, ale niech sobie wyglada..wazne, ze my wiemy swoje. HAIL!
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.

Ostatnio edytowany przez Maxxonek - 26-06-2005 o 15:50.
Maxxonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 15:51   #79
Rarisu|Klim
Użytkownik Forum
 
Rarisu|Klim's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2004

Posty: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhy~
-------------------------
Kolejny debilowaty dzieciak........
Masz jakies kompleksy?
Zachowujesz sie jak 10 letni dzieciak =(
Rarisu|Klim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2005, 23:44   #80
Rhy~
Użytkownik forum
 
Rhy~'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 36

Posty: 20
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rarisu|Klim
Masz jakies kompleksy?
Zachowujesz sie jak 10 letni dzieciak =(

---------------------------

Nooby macie szczescie ze juz tam niegracie bo bym was wszystkich powybijal jak muchy . nareszcie Iridia sie troche oczysci od takich ludzi jak wy.....
Rhy~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:30.


Powered by vBulletin 3