Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-03-2006, 22:42   #2041
Phy Praefectus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 03 2006

Posty: 63
Domyślny

Cytuj:
A teraz moje pytanko.
Na czym expić z 36 lvlem 72/72 z premium account i eq : knight set , c helmet , crown shield-bs/GS ( Bardziej mi chodzi o zarobek niż o exp ). Oraz co mugłbym na tym lvlu i skillami zblokować?
jesli chodzi Ci o kase to mozesz sprobowac Mintwalin jak masz zrobionego Postmana chociaz moglbys podwyzszyc nieco lvl do tego,jesli nie masz postmana to tak jak kolega wyzej polecam tomby

dasz rade bloczyc np Giant spidera
Phy Praefectus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-03-2006, 09:03   #2042
Biohazard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2005

Posty: 12
Domyślny ...

Mam 29lvl :|
SKile: 70/70
Mlvl:4

I gdzie powinienem expic ?? Najlepiej zeby nie szło zaduzo UH ^^
Biohazard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 12:56   #2043
errol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 8
Domyślny Kto mi odpowie?

Uszanowanie.
Jestem Knightem na NonPvP, w Carlin; moja postać wygląda następująco:

Lvl - 16
Skille - 41/37
Mlvl - 2, ale w ogóle mnie on nie obchodzi, nie używam też nigdy żadnych run
Cap - 330
Hit - 78

Eq - Dark Helmet, Plate Armor, Plate Legs, Fire Sword, Dragon Shield, Leather Boots (i oczywiscie rope i bp - zawsze pusty, czasem noszę 4-5 meat)

I tu pojawia się moje pytanie: gdzie najlepiej skillować? Chodzi o to, żeby jak najszybciej nabić skilli i nie ruszać siezbyt daleko od domu. Chodzę czasem na Mino, czasem na Dwarfy, czasem na Dwarfy Soldiery (z 3 radzę sobie prawie bez problemu). Mam też taki problem, że jestem bardzo pazerny na gp i jak widzę, że gdzieś sobie leży luzem Plate Shield albo inne kosztowności, to aż mnie skręca żeby to wziąść. No i oczywiście po 5 min. mam już pełny bp, więc muszę wracać do depo, a co za tym idzie nakładam pare min. drogi i nie skilluje. A czas to pieniądz. Często zostawiam ukryte bagi z itemami, a potem sie po nie wracam, ale to też nie za dobry sposób. Co mi radzicie? Gdzie skillować? Co mam teraz robić z moją postacią? Aha, i na jakich potworkach mam ćwiczyć Shielding?

Dzięki za opd.

Ostatnio edytowany przez errol - 18-03-2006 o 14:10.
errol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 13:56   #2044
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Na takim niskim lvl polecam robic lootbagi z wooden shieldów i hand axów aby nieco się wzbogacić .
I jeszcze meaty ludziom sprzedawac .. -.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Druid zakupuje Volcanic Rod, a Sorcerer Wand of Plague.
Z wand of plague rzeczywiscie sie naexpisz ..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Druidem bieżemy kilka hmm, gfb i idzemy do kopalni na poziom z dwarfami soldierami,
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Polecam aż do 23 lvl nie bic mlvla ponieważ dopiero na 23 lvl zaczynamy produkcje jakiś pożądnych run jakimi są gfb.
ROTFL.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Na 27 lvl proponuje mieć ok 32- 35 mlvl.
Jak ci GM dorobi. Linijke wyzej stoi jak byk zeby nie bic mlvl, z taka szybkoscia expienia wbijesz max 25 nie stojac pod depotem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
I teraz zaczynamy całą zabawe, kupujemy czar na summonowanie potworków stawiamy 2 monki i idziemy expić na na dwarfy guardy, oczywiście jak zawsze nie obejdzie się bez gfb i hmmów.
Expo z monkami mizerne, uzywanie run podwoi koszty i watpie czy sie wogole zwroci.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Radze wziąść z 0.5 - bp hmm aby można troche poexpować.
Troche = 15 minut ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Oczywiście do tego czasu kupujemy jakiegos plate seta.
Cena plate seta = cena bp hmm.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
wtedy bedziecie lepiej wiedzieć odemnie na czym expić.
Widac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Przy okazji kupujesz czar exevo con !!. i Podczas skilowania robimy sobie amunicje.
A kolega niech jezdzi za toba ciezarowka i zbiera arrowy. Full cap spirow starczy ci na niedlugo, a miejsca na strzaly tez za duzo miec nie bedziesz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Teraz przydalo by sie wziąść mace i potrenić do 48 shielda.
Osobiscie doradzilbym sworda i 46,5 shielda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Na skilach 60/50 mozemy iść sobie poexpic na guardy do kazoo, które bijemy z boltów.
Na srednim respie zginiesz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Na wyższym lvl bohy.
I SD.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
przydał by się 4 mlvl aby używać uhow i gfb no ale cóż jak nie mamy to ihy wystarczą.
Exura >> IH.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Teraz skilujemy do 65/65 i idziemy znowu na soldki expić do 30 lvl.
I zastanawiamy sie czemu inni juz maja 40+.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Robimy skile 70/70 i idziemy na soldki expować zarabiamy na jakieś good eq: np. k set, bs, tower shield, warrior helmet.
Przy srednich cenach do kupienia na 20 levelu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Na skilach 75/75 możemy przenieść się na dwarf guardy.
Chyba poogladac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
Mam nadzieje, że komuś się przyda.
Mam nadzieje ze nikt tego nie wezmie na serio.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 18-03-2006 o 14:03.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 14:34   #2045
Woozie
Użytkownik forum
 
Woozie's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006

Posty: 3
Domyślny

Own3d by Vil ^^ To bylo piekne
Woozie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 14:39   #2046
~>Salmon<~
Użytkownik Forum
 
~>Salmon<~'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vartuis
Profesja: Knight
Gildia: Immortales
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
~>Salmon<~ ma numer GG 7143677
Domyślny

Czy z bp manasów ze skillami 70/70 dam rade ze scarabami i czy sie będzie mi zwracalo
__________________
Podpis
~>Salmon<~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 14:50   #2047
errol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 8
Domyślny

Czy ktoś mi odpowie? (3 posty wyżej)
errol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 16:30   #2048
Leonardo Nik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mam palka 22 level i 59 dista i pacca chcialbys isc expic dla miejsc kaj malo ludzi poniewaz to swiat pvp enf kolega mowil o tombach czy ktos mogl by pokazac mapke chodzi mi tutaj tez o zarobek zeby sie zwracalo
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 16:36   #2049
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Hum..
Zacząłem grac pallem.
I w zasadzie tutaj juz zaczynam miec problem.
Jako że gre pallem znam tylko z teori (4ever tylko knighci i czasem chary magiczne) nie wiem gdzie expić.
22lvl, 65 dista, 54 shielda.
Jako że PACC się wczoraj skończył o tombach, tudzież innych scarabach czy co tam jeszcze na PACC area siedzi moge zapomnieć.
Gdzie polecalibyście expić?
Tak zeby był i exp i kasa <niech sie za bolty chociaż zwraca..>.
Z góry thx

@down: kolejny 15lvl który wszystkie rozumy pozjadał.. opss.. Ty jesteś 12 ;] A te skille świadczą o tym ze nie wiele wiesz o grze -więc sie nie wypowiadaj 'jak grać'...

Ostatnio edytowany przez Gallar - 18-03-2006 o 16:59.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 16:49   #2050
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinos
To ja napisze mały poradnik.
Zaczynamy:
Druid/Sorcerer: Polecam aby po wyjsciu z Rookgardu mieszkac w Thais. Najpierw idziemy do sklepu magicznego po 1 różdżkę. Gdy juz zaopatrzysz się w broń możesz isc bić trole i orki w Troll Mountains (aby zobaczyc gdzie to jest spojrzyj na mape respawnu). Eq z rooka narazie wystarczy ale trzeba pamiętać aby zaopatrzyć sie w podstawowe czary np. Utevo lux. Na trolach jeżeli jesteś wytrwały siedź do 13 lvl. Na takim niskim lvl polecam robic lootbagi z wooden shieldów i hand axów aby nieco się wzbogacić . Teraz kupujemy nową różdżkę jaką jest moonlight rod/ wand of dragonbreath. I możemy isc do Kazordoon aby siekać krasnoludy i rotwormy. Najlepiej aby zakupić przed tym czar exura/exura gran. Tam zbieramy pieniądze i kupujemy jakies eq np. dark helmet, scale armor, dwarven shield, plate legs. na 19lvl
Druid zakupuje Volcanic Rod, a Sorcerer Wand of Plague. Druidem bieżemy kilka hmm, gfb i idzemy do kopalni na poziom z dwarfami soldierami, natomiast sorcererowi polecam cycki w mount sterum oczywiście nie możemy zapomnieć o paru gfb i hmm. Na tych expowiskach siedzimy do 27 lvl. Polecam aż do 23 lvl nie bic mlvla ponieważ dopiero na 23 lvl zaczynamy produkcje jakiś pożądnych run jakimi są gfb. Na 27 lvl proponuje mieć ok 32- 35 mlvl. I teraz zaczynamy całą zabawe, kupujemy czar na summonowanie potworków stawiamy 2 monki i idziemy expić na na dwarfy guardy, oczywiście jak zawsze nie obejdzie się bez gfb i hmmów. Radze wziąść z 0.5 - bp hmm aby można troche poexpować. Stawiamy 2 monki i jedziemy . Oczywiście do tego czasu kupujemy jakiegos plate seta. Profesjami magicznymi polecam kupić takie eq: hat of the mad, blue robe, crown shield, plate legi i bohy ale to na wyższych lvlach. Na dwarf guardach siedzisz do znudzenia. Później można chodzić na dragi itp. ale wtedy bedziecie lepiej wiedzieć odemnie na czym expić.


Paladin: Po wyjsciu z rooka idziemy do thais eq z rooka wystarczy powinienieś miec do tego jakomś broń katana lub mace. Teraz idziesz do Troll Mountains, spawdzasz każde ciało i szukamy speary, które rownież da się kupic u npc. sam za 10 gp sztuka. Robimy skile ok 40/30 (palladinowi szybko leci distance). Na 10 lvl eq powinniśmy mieć soldier helmet, brass legsy, scale armor i dwarven shield. Teraz idziesz do Kazordoon na dwarfy i roty, które bijemy ze spearów na full defie oczywiście. Kupujemy czary: Utevo lux i Exura. Na 15 lvl polecam mieć skile ok 50/40 i ze 6-8 mlvl jak bedzie . Przy okazji kupujesz czar exevo con !!. i Podczas skilowania robimy sobie amunicje. Gdy zrobimy skile 50 dista mozemy isc troche poexpic na dwarf soldiery, które bijemy z arrows. Expimy tam do 20 lvla i jako, że soldy dają doby loot powinniśmy sobie zakupić takie eq: crown helmet, plate set, dragon shield. Teraz przydalo by sie wziąść mace i potrenić do 48 shielda. Wtedy idziemy ze spearmi skilowac na cycki na południe od Thais, które bijemy na full defie. Mana po update regeneruje się szybko więc bedziemy nadążać z leczeniem. Na skilach 60/50 mozemy iść sobie poexpic na guardy do kazoo, które bijemy z boltów. Expimy tak ok. do 25-27 lvl i idziemy na cycki skilowac do 70 dista ;/. Gdy nabijemy te skile juz możemy to olać nareszcie. I iść na guardy expić pallkiem wystarczy p secik. Na wyższym lvl bohy. Na guciach expimy do znudzenia. Gdy już nam wam się znudzą to bedziecie wiedzieć lepiej na czym expić.

Knight: Po wyjściu z rooka idziemy trenić na trole obok thais, kupujemy czar utevo lux i ćwiczymy przy tym mlvl. Na 10 lvl proponuje zrobić skile 40/40 kupić: scale armor, brass legs, dwarven shield, soldier helmet. I idziemy do kazoo skilować na dwarfy i roty. na 15 lvl proponuje skile 50/50 i eq: plate set, dark helmet, dwarven/ guardian shield, serpent sword. Teraz idziemy expić na soldki przydał by się 4 mlvl aby używać uhow i gfb no ale cóż jak nie mamy to ihy wystarczą. Expimy do 20 lvl i lecimy skilowac dalej do 60/60 wtedy wtedy bijemy na soldkach 25 lvl i kupujemy dragon shield i fire sworda pieniądze zarobimy z desert questa . Teraz skilujemy do 65/65 i idziemy znowu na soldki expić do 30 lvl. Robimy skile 70/70 i idziemy na soldki expować zarabiamy na jakieś good eq: np. k set, bs, tower shield, warrior helmet. Na skilach 75/75 możemy przenieść się na dwarf guardy.


Koniec poradnika to mój 1 post więc oceniajcie troche mniej surowo xD. Mam nadzieje, że komuś się przyda. Sorry za wszystkie błędy ortograficzne.


ROFTL

1.Knajt wrecz powinien walczyć axami,skoro piszesz ze ma walczyć swordami,to jestes NEWBIE.

2.OD razu po wyjsciu z rooka kupje sie podstawowy Ekwipunek

3.RObienei baglotów z woden shieldów to jak sprzedawanei na mainie ludziom jagód(jeden sie nabierze,następny cie ubije xP)

4.LOLs Druid|sorcer powienein po zakupie rodzki wsadzc ja tam,gdzie ise trzyma amunicje,powieni kupić orcish axe/batle hamera/morning stara i isć na bugi pod Carlin albo inne słabe potworki i rzuca utevo luxy jak ma mane na 9 opyla sie nim iść na gobliny i zrobic 11lvl,kupić exura gran i znowu expic do 13,(vortexa uzywac do obronty przed PK) kupić nową różdżke i mozna z nią expić na Dark cathedral,po desercie min.zakupic war hamera i można z nim też chodzic na dark cathedral wiecej nei napsize bo to nei ma być poradnik.

5.Popełniłeś grzech,nie wspominajac przy pallu o cycach,za to gadałęs o innych niezbyt opłacalnych stworkach.

Ostatnio edytowany przez Dragonit - 18-03-2006 o 16:52.
Dragonit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 17:27   #2051
master of bania
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: .....
Świat: Calmera
Poziom: 61
Skille: wand/27
Poziom mag.: 57
master of bania ma numer GG 2291595
Domyślny knight

Gdzie najlepiej expić knghtem na 20 lvl z skillami 70/70?(Nie licząc dk)tak żeby sie zwracało.
master of bania jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 21:19   #2052
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Na zubrach. Tuz za rogiem.

A tak na serio to proponuje wziac ze 3 destroy fieldy, kilka uhow, poszperac na foldzie za kluczem i wejsc na Senje, gwarantuje ze ci sie spodoba zarowno exp jaki zarobek. Od 30 lev proponuje Elf Fortress.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 23:08   #2053
zalfik
Użytkownik Forum
 
zalfik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 38

Posty: 551
Stan: Niegrający
zalfik ma numer GG 2130859
Domyślny

Vil widze ze masz niewiele wyzszy lvl i skile ode mnie. :-)
Gdzie expisz? Tylko EF? Ja dzisiaj probowalem DC, ale cholernie duzo luda na -1, a na -2 za dozu Dark Monkow i Assasinow jak dla mnie :/
EF ladnie exp leci? Jak z runkami? I jak cos to powiedz czy miecz+tarcza, czy two-handed
__________________
Pozdrawiam serdecznie,
zalfik - Mr. "wanna be cool"



Zaje*iste koszulki ^_^
Poradnik korzystania z HijackThis
www.ortografia.pl

Ostatnio edytowany przez zalfik - 18-03-2006 o 23:14.
zalfik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 23:46   #2054
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Tarcza, skille 65/65 +, szybkosc expienia zalezy od tego jak szybko biegasz bo i tak wszystko pada po 1-2 ciosach. 1 uh na 1,5 - 3k expa, loot zwraca 80-100% kosztow uhow.

Chyba wkleje sobie to do sygnatury bo dobija mnie pisanie tego 1xx raz.
A level to rezultat tego ze od pazdziernika nie expilem ;o
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 00:29   #2055
Croos
Użytkownik forum
 
Croos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2006
Lokacja: Opole

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 35
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Domyślny Senja-klucz

Vil a gdzie dokladnie mozna zdobyc klucz na Senje ? ...plx jkaby co to pisz na PW. Bylem dzisiaj tam tylko sie rozgladnac zszedlem do podziemi i tylko ozbaczylem caly monitor w filedach i nic wiecej nie wiedzialem gdzie isc dalej (drzwi byly otwarte).
Croos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 15:00   #2056
Thek Umerunught
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 79
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 61
Skille: 82/63
Poziom mag.: 16
Thek Umerunught ma numer GG 8171510
Domyślny

@Croos

Jak ci powiemy to bedzie QS

@Topic

Poraz 100 pytam sie gdzie szybko zarobie palkiem 46lvl 75/51 nie chodzi o expa tylko o mase kasy aha i mam pacca
__________________
Thek Umerunught jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 15:42   #2057
zalfik
Użytkownik Forum
 
zalfik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 38

Posty: 551
Stan: Niegrający
zalfik ma numer GG 2130859
Domyślny

Kasa na tombach
Tylko i wylacznie ghule, mumie. Z tego cholerstwa mnostwo kasy leci
__________________
Pozdrawiam serdecznie,
zalfik - Mr. "wanna be cool"



Zaje*iste koszulki ^_^
Poradnik korzystania z HijackThis
www.ortografia.pl
zalfik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 16:24   #2058
Thek Umerunught
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 79
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 61
Skille: 82/63
Poziom mag.: 16
Thek Umerunught ma numer GG 8171510
Domyślny

Wiem ze tam duzo kasy ale jak nikogo niema a ja mam takiego farta ze jak tam ide to zawsze ktos jest albo jest nalurowanych po 10 mumi do ktorego kolwiek tombu ide takie mam szczescie
__________________
Thek Umerunught jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 17:52   #2059
errol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 8
Domyślny

Uszanowanie.
Jestem Knightem na NonPvP, w Carlin; moja postać wygląda następująco:

Lvl - 16
Skille - 41/37
Mlvl - 2, ale w ogóle mnie on nie obchodzi, nie używam też nigdy żadnych run
Cap - 330
Hit - 78

Eq - Dark Helmet, Noble Armor, Plate Legs, Fire Sword, Dragon Shield, Leather Boots (i oczywiscie rope i bp - zawsze pusty, czasem noszę 4-5 meat)

I tu pojawia się moje pytanie: gdzie najlepiej skillować? Chodzi o to, żeby jak najszybciej nabić skilli i nie ruszać siezbyt daleko od domu. Chodzę czasem na Mino, czasem na Dwarfy, czasem na Dwarfy Soldiery (z 3 radzę sobie prawie bez problemu). Mam też taki problem, że jestem bardzo pazerny na gp i jak widzę, że gdzieś sobie leży luzem Plate Shield albo inne kosztowności, to aż mnie skręca żeby to wziąść. No i oczywiście po 5 min. mam już pełny bp, więc muszę wracać do depo, a co za tym idzie nakładam pare min. drogi i nie skilluje. A czas to pieniądz. Często zostawiam ukryte bagi z itemami, a potem sie po nie wracam, ale to też nie za dobry sposób. Co mi radzicie? Gdzie skillować? Co mam teraz robić z moją postacią? Aha, i na jakich potworkach mam ćwiczyć Shielding?

Dzięki za opd.
errol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 18:57   #2060
dr zlo
Użytkownik Forum
 
dr zlo's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Gdansk-oliwa

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Świat: patrz na postać
dr zlo ma numer GG 7050075
Domyślny

gdzie sorc 15 lvl 8 mlv 16 shieleding eq late armor ,solider helmet, studed legs ,drwaven shield no i wand of dragonbreath morze expic
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
___________________________________
Ładowanie reszty cebuli do wora

use the magic power of "Szukaj''

[CHAR]Czekoladowy Baron[/CHAR] my char
Serv:Celesta
mlv:34
lvl:31

Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Co sie tak gapisz

Ostatnio edytowany przez dr zlo - 19-03-2006 o 19:02.
dr zlo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:21.


Powered by vBulletin 3