Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-02-2006, 19:03   #21
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Wynik mam całkiem niezły, 9290.
Może bym dobił 10k, ale obiad i telefon w miedzyczasie.
Mam nadzieje że nie będe zdyskwalifikowany, wyszedłem ze świątyni na 2 kratki zanim wypowiedziałem kod, i mam nadzieje że nie dałem sobie za dużo na start do pomocy

Sam pomysł na konkurs bardzo dobry, regulamin nie jest idealny, ale widać że modkowie sie starali.

@kris111
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=61853

Ostatnio edytowany przez Marciniek - 11-02-2006 o 19:05.
Marciniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-02-2006, 20:28   #22
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iiyama
a mozna uzywac bota w tym konkursie?
Zartujesz? regulamin poczytaj
Rybzor jest offline  
stary 11-02-2006, 20:45   #23
mwlodi
Użytkownik Forum
 
mwlodi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: K-g

Posty: 272
Domyślny

Można się przyczepić do każdego, ja sie przyznam, że expiłem sam a nawet wcinał mi się czasem koleś co także brał udział w tym konkursie (nie pamiętam nicku)
Konkurs od razu mi się spodobał, byłem jednym z pierwszych, który wrzucił filmik dopiero później zobaczyłem, że słabo sie postarałem. Po prostu potraktowałem ten konkurs jako zabawę a nie jako Pacca za darmo...nie bardzo się także przygotowałem do tego konkursu ale cóż - to tylko zabawa!
__________________
Pozdro & poćwicz!



Ten podpis jest trochę głupi, więc pewnie go nie będzie...
Heh...albo wiecie co...
Nie będzie go...
Bo właśnie go przeczytaliście.
mwlodi jest offline  
stary 11-02-2006, 21:09   #24
Aisir
Użytkownik forum
 
Aisir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Polska :D
Wiek: 34

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Heros
Świat: Galana
Poziom: 27
Skille: 61/68
Poziom mag.: 4
Domyślny

ja dopiero bede nagrywal filmik o zobaczymy jak pojdzie mam nadzieje ze bedzie dobrze...
Aisir jest offline  
stary 11-02-2006, 21:31   #25
Pingwin
Użytkownik Forum
 
Pingwin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Pruszcz Gdanski

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xurda
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 54
Skille: 83/82
Poziom mag.: 6
Pingwin ma numer GG 3470148
Domyślny

Witam!
Moje przygotowanie bylo takie, ze wzialem to co mialem na rooku... Eee... Tzn. kolega mi dal (wczesniej ja mu dalem na jego chara )... Jak gra sie na tym swiecie to przewaznie ma sie jakies eq na rooku . Wynik nie byl najgorszy... No i nikt podczas tego mi NIE POMAGAL (tzn. paru dalo mi food - ale byly to osoby przypadkowo poznane).

Na PACC'a nawet nie licze. Sadze, ze prawdziwe wyniki pojawia sie nad ranem/w nocy... Coz. Pozyjemy - zobaczymy

Pozdro
Pingwin
__________________
Pingwin jest offline  
stary 11-02-2006, 21:52   #26
Sent
Użytkownik Forum
 
Sent's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 201
Stan: Niegrający
Imię: hunted >.<
Domyślny

ja w ciagu 15 minut ~ nabilem niecaly 4 lvl, poszlem na orci i trolle w strone bear room questa no i zabladzilem .. zabilem 2 orki wpadl mi 4 lvl i w czasie ok. 26 minuty filmu kropnely mnie 2 mino .. dostawalem hity po 10 :[ pozniej juz zrezygnowalem ;p
__________________
cya Azura,
hail loyal Friend's ! ;*
Sent jest offline  
stary 11-02-2006, 22:53   #27
Tasiorstrasz
Użytkownik Forum
 
Tasiorstrasz's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Poland (Gdańsk)
Wiek: 34

Posty: 701
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 150
Cool

Nie wezme udzialu poniewaz:

- Nie nawidze rooka
- Nie znam sie na nim (dlaczego - czytaj pkt.1 )
- Nie mam tak obfitych sprzetow na nim jak inni (kolo mial full seta + chyba z bp lf'ow , antidote runy i duzo foodu polozonego pod drzewem...
- Dlatego nie podoba mi sie ten konkurs , mysle ze jedynie ci "bogatsi" maja sznase zeby walczyc o nagrody.
- Licze na ciekawsze i bardziej unmozliwiajace rowna zabawe - konkursy.

Pozdrawiam , i zycze jak najlepszych wynikow w tym konkursie
__________________
waste <3
__________________
Pozdrawiam, Tasior...
Tasiorstrasz jest offline  
stary 12-02-2006, 00:40   #28
Blind Guardian
Użytkownik Forum
 
Blind Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: nie rozumiem pytania
Wiek: 35

Posty: 263
Stan: Aktywny gracz
Imię: Veneos
Profesja: Elite Knight
Gildia: Perly Lotry
Świat: Calmera
Poziom: 75
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Blind Guardian ma numer GG 3206657
Domyślny

Ja minute po wyjsciu z templa <jeszcze zero expa mialem> wpisalem kod ale licze na sendziow ze popatrza na to z przymruzeniem oka. Na poczatek 5 lf i nikt mi nic nie donosil. Wynik: 11765 expa.

Have fun!
See You in Tibia!
__________________
Linux is like a wigwam - no Windows, no Gates, Apache inside.


Blind Guardian jest offline  
stary 12-02-2006, 01:07   #29
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Heh ja nabiłem 67** Expa bo nie pamiętam dokładnie , lecz jak wszedłem na strone to zobaczyłem 2 kolesi co mają ledwo co powyzej 7k i jednego co ma 30 expa wiecej i juz sam nie wiem czy wrzucic czy nie ... Sprawa z Zielonym , uważam że jak sie daje odrazu to jest to gra nie fair.Modkowie mowili cos takiego nnp . "O znalazłem ciało za drzewem , haha mam super eq" jesli to bylo by np na 4 lvl max to dyskwalifikacja a jeżeli na wyższym to nie powinno być ponieważ już się czegós pewnie dorobił ... Ja nie zrobiłem jak modkowie ze pierwszy char eq zbieram tylko odrazu bez eq zaczleem i przyzwoity wynik wyszedl mysle.Taką grę od początku bez eq uważam za fair bo np. ktoś ma rookstayera ( lub kumpla na rooku czy cos podobnego ) i odrazu będzie " O siema!!Ej jest konkurs na tibia pl daj mi all eq all co masz kase na lf ja wygram 1 miejsce dam ci kubek i koszulke okej?!?!?" nie podobają mi się takie rzeczy.Uważam że moderatorzy tego jakże zacnego forum postąpili źle zezwalając na przekladanie eq i kasy/lf. To nie wszystko co chciałem powiedziec ale nie chce mi sie już zbytnio pisać bo jak już o tkaiej godzinie to robie to zaraz zasypiam przy tym .

Ostatnio edytowany przez Raxeff - 12-02-2006 o 01:08.
Raxeff jest offline  
stary 12-02-2006, 01:26   #30
Kofeee
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 7
Domyślny

Pomysl ciekawy ale regulamin BEZNADZIEJNY!!-nieuczciwy ( ten exp co nabijesz w ciongu tych 4godzin zalezy tylko od qmpli jakich masz na servie i od ilosci kasy jaką oni mają ). Powinno byc 0 pomocy od przyjacół ( 0 eq, 0 kasy itd. ). Mowie to poniewarz oglądałem filmik na kturym gosc expil z najlepszym eq a dwuch qmpli donosilo mu ciongle Life Fluidów i Fooda ( filmik Zielonego Pingwina ).
Pozdro - najlepiej by bylo wg mnie gdybyscie poprawili ten regulamin i powturzyli caly ten konqrs od nowa.
Kofeee jest offline  
stary 12-02-2006, 03:00   #31
Syget
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Spoko filmik Pulass

Chyba najwięcej expa wbił jak narazie... te wyzwiska to rozumiem chłopaka... też mnie takie coś denerwuje jak blokuja cie 2-3 lvle i jeszcze na dodatek leją twojego potwora... ogólnie spoko i Gratz.
 
stary 12-02-2006, 03:04   #32
Kudell
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: PTY

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kudell
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 84
Poziom mag.: 6
Domyślny

Moim zdaniem filmik Pulass Hamilton najlepszy.Wbił jak narazie najwięcej expa.Nie miał aż takiej pomocy z zewnątrz.Co do rzucanych czasami słów typu "noob" to nie mam zastrzeżeń,też nie byłbym zadowolony jakby mi wybijano resp.Myśle że jak narazie najlepszy film.Gratz dla ciebie.
Kudell jest offline  
stary 12-02-2006, 04:03   #33
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

11162 expa
Szkoda szkoda - mogłem wbić więcej, ale niestety skaszaniłem część czasu i co najgorsze- za wcześnie zacząłem.
Gdybym zaczął półtora godziny później to bym miał luzem 13k bo wtedy (ostatnia obecna godzina) w 1h wbiłem coś koło 3,7-3,8k expa :/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 12-02-2006, 08:13   #34
Metatron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Qrde troche tak glupio przegonilem dotychczasowego mistrza o 2 spidery Mialem jeszcze minute to moglem spokowbic z 10 k expa XD
 
stary 12-02-2006, 08:59   #35
pulas
Użytkownik Forum
 
pulas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Farciarz xDD

@Metatron
Kurde o 22 expa mnie przebiłeś xDDDD No cóż ;] jak dobrze pojdzie może bedzie jakiś pacc na moje konto ;p. Gratz dla Ciebie

Pozdro.
__________________
Finish.
pulas jest offline  
stary 12-02-2006, 09:40   #36
mwlodi
Użytkownik Forum
 
mwlodi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: K-g

Posty: 272
Domyślny

jeśli chodzi o to EQ, LF'y itp. to lekko przesadzone to jest...zgadzam się, żeby zmienić regulamin lub zrobić konkurs od nowa zastanówcie się nad tym
jesli chodzi o LF to ja sam ich używałem, ale nikt mi ich nie przynosił ani nie miałem od razu na początku całego BP :| To już lekka przesada, ale nic na to nie poradzę...
__________________
Pozdro & poćwicz!



Ten podpis jest trochę głupi, więc pewnie go nie będzie...
Heh...albo wiecie co...
Nie będzie go...
Bo właśnie go przeczytaliście.
mwlodi jest offline  
stary 12-02-2006, 10:15   #37
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

prościej by było zakaz podnoszenia eq od zmarłych ale nie bede sie czepiał;dtylko niektórzy to przesadyzm zrobili eq,kasażycze powodzenia
PiXik jest offline  
stary 12-02-2006, 10:19   #38
Sent
Użytkownik Forum
 
Sent's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 201
Stan: Niegrający
Imię: hunted >.<
Domyślny

nom .. tak jak wyzej wspomnialo kilka osob .. o wiele, wiele wieksza przewage maja osoby, ktore albo sa Rookstayerami albo maja qmpli na Rooku :[ regulamin powinien byc zmieniony!..
__________________
cya Azura,
hail loyal Friend's ! ;*
Sent jest offline  
stary 12-02-2006, 10:31   #39
Metatron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jedynyna zasada jaka mogla by byc zmieniona to zakaz uzywania lf..Nawet nie ma co myslec o zaczeciu konkursu od nowa...Chcialem prosic sedziego o zdyskwalifikowanie "Hadesa" ktory naruszyl zasade regulaminu...W regulaminie psize wyraznie zgloszenia do godziny 9:30 a nie 9:33 jak uczynil Hades...Uprzedzajac odpowiedz hadesa Nie mojawina ze masz zepsuty zegarek rownie dobze moze ktos powiedzec ze ma zepsuty internet i dogrywac sobie filmik...Zasady to zasady
 
stary 12-02-2006, 10:46   #40
pulas
Użytkownik Forum
 
pulas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Hades~

re up:

Jestem za... w regulaminie pisze wyraźnie: "Liczą się tylko posty napisane przed upływem godziny 9:30 dnia 12 lutego 2006, oraz z datą ostatniej edycji sprzed godziny 9:30" Więc przykro mi ;p ale chyba Cię zdyskfalifikują.

Pozdro.
__________________
Finish.
pulas jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:37.


Powered by vBulletin 3