Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-02-2007, 21:21   #41
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukas93pl Pokaż post
Nagrody musza byc a jutro mam zamiar rozpoczac 2 edycje konkursu. Jednak To aktualnie " Top Secret "

No wiec co z nagroadmi? Czekam na propozycje!

Nagroda musi być? Hmm zawsze marzyłem żeby mieć nick na forum w innym kolorze XD albo zamiast "użytkownik forum" mieć jakiś inny napis np Klocek-Clan


Cytuj:
Zarejestruj się na ich serverach i daj im po jabłuszku xD
I po bananie i będę szczęśliwy jak byk w saradeli!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 18-02-2007 o 21:23.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-02-2007, 21:26   #42
Karl0ss
Użytkownik Forum
 
Karl0ss's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 1

Posty: 440
Stan: Niegrający
Karl0ss ma numer GG 7304295
Domyślny

Dożywotni Pacc xD...
A teraz z serii na poważnie :
Zdaje mi się, że taki "dopisek" to nawet dobra nagroda tylko trzabylo by o tym pogadać z Administracją/Moderacją (). JAk coś wymyśle to dopisze

Pozdrawiam
__________________
Karl0ss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:33   #43
Lukas93pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Podoba mi sie ten pomysl Sprobuje.. Moze cos z tego bedzie. Na poczatek pogadam z modkami forum potem napisze emaila do administracji czy jak oni tam maja
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:36   #44
Lukas93pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nasza Kochana Pani instynkt przyszla
No wiec co ty na to ?
Z kim musze pogadac / napisac meila by to zostalo rozpatrzone ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:40   #45
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

mogły by byc rangi na forum
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:48   #46
Lukas93pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No cuz. Decyzja zapadla. UWAGA !
przez nastepne miesiace bende prowadzil konkursy itp. Pod koniec roku zostanie wybrany najlepszy POLSKI Rookstayer. Wiec starajcie sie by opinia o was niepsola sie. OFICJALNIE OGLASZAM ZE POD KONIEC ROKU NAJLEPRZY ROOKSTAYER ( wybrany przez was ) OTRZYMA " KOLOROWY NICK NA FORUM LUB COS PODOBNEGO OD NASZEJ " INSTYNKT " ZA POMOC SERDECZNIE JEJ DZIEKUJE !
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:55   #47
Karl0ss
Użytkownik Forum
 
Karl0ss's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 1

Posty: 440
Stan: Niegrający
Karl0ss ma numer GG 7304295
Domyślny

@Up
Pod koniec roku O.O?
Łomatko... a tte "ostateczne" coś to będzie głosowanie czy jak?

Pozdrowienia
__________________
Karl0ss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:57   #48
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

ej można też zrobić głosowanie na najbardziej zgraną gildię rookstayerów/ekipe/rodzine itd
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:59   #49
Lukas93pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jesli Chodzi o Gildie..
Edycja II Nadchodzi
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 22:15   #50
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:42.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 22:24   #51
Lukas93pl
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zito Pokaż post
Rozumiem ze informacja o tym "konkursie" jest opublikowana przynajmniej na wszystkich polskich wazniejszych servisach o tibi i forum.tibia.com..?

Nazywanie kogokolwiek "najlepszy POLSKI Rookstayer" lub (o zgrozo) "NAJLEPRZY ROOKSTAYER" po wyborze wsrod kilkunastu osob odwiedzajacych to forum, podczas gdy wiekszosc rookstayerow nie wie nawet i jego istnieniu jest conajmniej smieszne.

Moze wybierzecie odrazu "najlepszego polaka"?
Jedno mam pytanie POCO WESZLES NA TEN TEMAT ? BY POPSUC ATMOSFERE ? AKURAT NA FORUM TIBIA.PL ZNAJDUJA SIE NAJLEPSI POLSCY ROOKSTAYERZY WIEM O TYM I TYLE. TO ONI WYBIARAJA A TERAZ TURLAJ DROBSA I POZDRAWIAM
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 22:25   #52
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

ja bym nie pozdrawiał ale dobra ;p
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 22:39   #53
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zito ma rację, nie można nikogo nazywać najlepszym rookstayerem ! Dlaczego? Jest to zbyt "mocny tytuł". Przecież nie wszyscy rookstayerzy tu wchodzą ... Albo wchodzą jako goście. No i jeszcze tytuły : Najbardziej n00bowaty - czy to jest normalne ? No wybaczcie, ale już sobie wyobrażam uczucie osoby która widzi : Największy n00b : <ja> ... Na dodatek przeraża mnie ortografia i zachowanie pana, który to prowadzi. Panie "Lukas" jaką atmosferę tu widzisz/czujesz? Ty wiesz, że na tym forum znajdują się najlepsi rookstayerzy ? Dziwne ... mam paru kumpli, którzy są naprawdę wysoko, ale tu nie zaglądają z takich - lub innych powodów.

(w odpowiednim użyciu i miejscu ) Pozdrawiam.

PS.

Cytuj:
Poczuj Emocje ...
Stan Sie Zwyciezcom ...
I Odbierz Nagrode
- Gdy to przeczytałem - "spadłem z krzesła" - zbyt pospolite, raczej : krzesło spadło na mnie - by pasowało


@down :

Wyobraź sobie, że wstydzę się w ogóle pokazywać dla kumpli jaki "dysortograf" to prowadzi. Co mnie obchodzi opinia forumowego negatywa ? Delikatnie pisząc : mam to gdzieś. On nawet nie raczy wkleić do Worda swoich "tekstów", żeby poprawić błędy !!! Jaka ambicja ? Jaka inicjatywa się pytam ? Żeby on chociaż po polsku pisał ... "Drobsa" Nie zagłosowałem - bo dopiero wczoraj to zobaczyłem - już nie ma 1 edycji więc nie ma jak głosować. Żebym przeżywał to "jakby od tego zalezalo moje zycie" to bym inaczej zareagował ... Żeby ktoś miary : Pana Klocka, Milana Ognia, Res Khmera, Kshaqa, Prodigy albo Ciebie to prowadził - moooja inicjatywa byłaby wielka
"Płaczliwe użalanie się nad wynikami" - nawet ich nie znałem pisząc tego posta ...

@2down

Współczucia ... =/

Ostatnio edytowany przez Coray - 18-02-2007 o 23:08.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 23:05   #54
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Wlasnymi rekoma wyrabiacie sobie opinie forumowych negatywow.
Wg. mnie Zito całkiem rozsądnie podszedł do sprawy. Te forum nie jest oblegane przez rookstayerow. Swoim głosem chciałem tylko przypomnieć o Rookerach z Aurei. Choc jak widze wsparli mnie w tym temacie =]. Tak czy siak ja popieram zdanie Zito.

Ps.
Character Deaths
Feb 18 2007, 12:30:57 CET Died at Level 42 by a minotaur (Hail !! Power of Kick )
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 23:10   #55
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:42.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 23:28   #56
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

W założeniach tego "konkursu" było, że bierzemy pod uwagę osoby ze swoich serwerów i OSOBY Z FORUM. Więc nie widze w tym konkursie nic złego.
Nigdy nie uważałem się i nie będę uważał za "najlepszego". Mogę mieć najwyższy lvl na Titani albo najwięcej rarów, ale to czy ktokolwiek może wybrać najlepszego albo za takiego się uważać? Dziękuję za głosy oddane na mnie ale ja traktuje ten konkurs z przymrużeniem oka. To tylko forum tibia.pl i można zaznaczyć, że "według konkursu zorganizowanego tutaj dany tytuł otrzymuje ten i ten".

Ten konkurs pewnie nie będzie pamiętany przez rzesze graczy więc nie przejmuj się Zito. To tylko zabawa jak chcesz oddam Ci swojego banana
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 10:39   #57
Lukas93pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Robi Sie Nerwowo

Widze ze zazdrosc bierze gora

1. Niemam Polskich znakow na kompie. Jestem na feriach w GERMANY
2. Przeciez to niejest oficjalny konkurs. O najleprzym Rookstayerze Polski to moze przesadzilem ale TO JEST GLOSOWANIE DLA FORUMOWICZOW I GDZIES MAM ROOKSTAYEROW Z AUREI
nie obchodzi mnie nikt kto niejest czlonkiem forum tibia.pl ( chyba ze zwyciezcy)
3. Chyba biezecie te gre naprawde na powaznie. Nic innego sie nieliczy... Od dzisiaj w sklepie uzywamy "gp" nosimy na sobie "plate shieldy" a w szkole "skillujemy" xD Powiedzcie mi czy naprawde oto w zyciu chodzi ?
Zamiast znalesc sobie no niewiem hmm... Dziewczyne (to dla tych ktorzy niemaja) porobic cos pozytecznego z nia lub bez niej to wy klepiecie tylko w te klawiatury i za jakimis Demonami biegacie z nadzieja ze MPA wypadnie
a jak wypadnie to macie dobry humor do konca dnia. A kiedy go wam ukradna to jest placz i euforia. TO JEST TYLKO GRA TAK SAMO JEK TE WYBORY.
To ze was niewybrali to swiadczy wlasnie o tym jacy jestescie. Ja moze niejestem aniolkiem w grze ale wnerwiaja mnie tacy ludzie co pol godziny za toba biegaja i krzyczy DAJ COS i wtedy moge (przeklnac). Jestem Rookstayerem i mam dobra opinie poniewaz pomagam slabszybm ale jak lazi za mna 9lvl brazylijczyk i tylko pieprzy cos po brazylijsku i nagle "plzzzz items" to mnie poprostu krew zalewa. a tak wogole to watpie ze sie spotkalismy. Musisz miec 1 lvl i musiales mnie ostro wkurzyc

Ostatnio edytowany przez Lukas93pl - 19-02-2007 o 10:41.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 10:54   #58
Lukas93pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

II Edycja Rozpoczeta !
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 11:37   #59
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sirblaze Pokaż post
Bez urazy jednak wedlug mnie na pewne pytania odpowiedziec nie potrafie.. zalozmy:

4: Najbogatrzy Rookstayer - zakladam ze znam odpowiedz jednak nie jestem do konca pewny gdyz nie znam stanu konta poszczegolnych rookstayerow lub:

2: Najszybciej wbijajacy "exp points " ( lvl ) - Podobna sytuacja, nie mam pojecia ktoz wbija najszybciej exp moge tylko domniemac.

Ogolnie pomysl jest bardzo fajny, jednak nie jest do konca sprecyzowane czy mam sie opierac na grze czy na forum, a takze kiedy kazdy moze wyrazic swoja opinie na wyzej podane pytania, prawdopodobnie za kazdym razem bedzie podac ta sama odpowiedz. Zalozmy ze glosujemy na kategorie typu "Najaktywniejszy Rookstayer (roku 2006?)" w tym przypadku lepiej pasowaloby forum, "Najmniej lubiany" wedlug mnie rowniez lub Najaktywniejszy
Forumowicz "Rooker" jednak mimo wszystko plus za pomysl.

Regards


A ty widziałeś w ogóle ile kasy ma De'bove? Bo ona ma więcej niż 100+ na Mainie, więc nie ma możliwości, aby ktokolwiek miał, więcej -.-
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 12:03   #60
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
A ty widziałeś w ogóle ile kasy ma De'bove? Bo ona ma więcej niż 100+ na Mainie, więc nie ma możliwości, aby ktokolwiek miał, więcej -.-
Nie wiesz co mówisz, gdyby nie to że kupowałem mino leathers i inne addon itemy dla kolegów z Klanu to po połaczeniu mojego konta ze znajomymi mielibyśmy więcej. Wiec nie mów ze nie ma możliwości. Zobacz sobie zjdecia kolekcji a Albumie. Do tej pory wszyscy uważani, że najlepszą kolekcje miała własnie pani Rookuagdian de'bove. To looknijcie tam.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:34.


Powered by vBulletin 3