Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-07-2009, 13:16   #41
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
"Lol, bo za tym pikselem siedzi człowiek? Brak przyjaźni między graczami rodzi się jedynie z tego, że gracze to idioci, najprościej mówiąc. (ofc nie wszyscy, patrz link up)" - Rybzor

Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń w grach RPG, jest
- Nienawiść(Jeden idiota bije drugiego idiotę)
- Naiwność (Jeden idiota jest nabierany przez drugiego idiotę i na tym traci)
- Zazdrość (Jeden 'przyjaciel' idiota bije drugiego 'przyjaciela' idiotę, bo drugi idiota ma przedmiot, którego pierwszy idiota nie ma)
// ok skip do pozytywnych ..
- Koleżeństwo(Jeden mądry wykorzystuje idiotę, idiota myśli że mądry jest fajny i tak zaczyna pracę czarnucha w tibii)
No nie oszukujmy się, więcej nie ma.
Sory men, ale się nie zgodzę. To, że czegoś nie doświadczyłeś, nie oznacza, że to nie istnieje. Ja od swojej strony mógłbym dopisać tam jeszcze kilka myślników tych bardziej pozytywnych.

Cytuj:
Przyjaźń nie istnieje, prędzej czy później sami się ojebią (sry za przekleństwo znów, nie miałem jak odmienić ukradną lol), albo pokłócą o byle bzdet,mówią że im dłużej się zna osobę, tym bardziej sobie pozwalamy na nią zlewać.
No nie specjalnie. Jakoś tak pod koniec 2004r/początek 2005 poznałem w tibii osobę, z którą rozmawiam niemal codziennie co dziś. Nie będę tutaj streszczał 5 lat naszej znajomości, bo nie ma sensu, ale można sobie wyobrazić, że dość zdążyliśmy siebie poznać, żeby nazwać tą osobę przyjacielem. Nie muszę chyba mówić, jakim zaufaniem ją darze, zapożyczając jej zarówno hasła do wielu gier/for i tym podobnych, jak i pożyczając większe ilości pieniędzy. No oczywiście działa to w obie strony. I nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłaby mnie oszukać.

Reasumując: jeżeli ktoś nigdy nie doświadczył w tibii przyjaźni, z jakichś tam względów (charakteru/szczęścia), to oczywiście - ma prawo myśleć, że nie istnieje, dla innych jednak może wyglądać to nieco inaczej. Sprowadzanie relacji do tekstu "Przyjaźń nie istnieje, prędzej czy później sami się ojebią", pokazuje chyba tylko poziom w jakiego klatce zamknął się autor takich słów (no offence ofc), który jednak bądź co bądź, niestety jest adekwatny do poziomu większości tibijczyków, jednak właśnie z tych wyjątków (bo niestety trzeba je tak nazwać) tworzą się prawdziwe, pozytywne relacje.

@down
No, czyli zgadzasz się ze mną. "Przyjaźń w tibii" istnieje ; P. Zaprzeczasz sobie tamtym postem.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 25-07-2009 o 14:23.
Rybzor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-07-2009, 14:21   #42
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Sory men, ale się nie zgodzę. To, że czegoś nie doświadczyłeś, nie oznacza, że to nie istnieje. Ja od swojej strony mógłbym dopisać tam jeszcze kilka myślników tych bardziej pozytywnych.


No nie specjalnie. Jakoś tak pod koniec 2004r/początek 2005 poznałem w tibii osobę, z którą rozmawiam niemal codziennie co dziś. Nie będę tutaj streszczał 5 lat naszej znajomości, bo nie ma sensu, ale można sobie wyobrazić, że dość zdążyliśmy siebie poznać, żeby nazwać tą osobę przyjacielem. Nie muszę chyba mówić, jakim zaufaniem ją darze, zapożyczając jej zarówno hasła do wielu gier/for i tym podobnych, jak i pożyczając większe ilości pieniędzy. No oczywiście działa to w obie strony. I nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłaby mnie oszukać.

Reasumując: jeżeli ktoś nigdy nie doświadczył w tibii przyjaźni, z jakichś tam względów (charakteru/szczęścia), to oczywiście - ma prawo myśleć, że nie istnieje, dla innych jednak może wyglądać to nieco inaczej. Sprowadzanie relacji do tekstu "Przyjaźń nie istnieje, prędzej czy później sami się ojebią", pokazuje chyba tylko poziom w jakiego klatce zamknął się autor takich słów (no offence ofc), który jednak bądź co bądź, niestety jest adekwatny do poziomu większości tibijczyków, jednak właśnie z tych wyjątków (bo niestety trzeba je tak nazwać) tworzą się prawdziwe, pozytywne relacje.
Przeczytaj jeszcze kolejny mój post(mój oczywiście lol), tam jest sprostowanie, które wystarczy byś się ze mną zgodził.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 25-07-2009, 14:24   #43
Wipigi
Użytkownik Forum
 
Wipigi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Wiek: 31

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wipigi
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voniek Pokaż post
Czy to niesamowite móc znajdować przyjaciół siedząc tylko przed ekranem monitora, logując się do gry i grać?
niestety, nie.
Wipigi jest offline  
stary 25-07-2009, 19:17   #44
Rayo
Użytkownik Forum
 
Rayo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Góra

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Rayo ma numer GG 9887494
Domyślny

Ja spotkałem wielu znajomych z którymi do dzisiaj piszę, utrzymujemy kontakt
__________________
Rayo jest offline  
stary 25-07-2009, 21:42   #45
Kurczakos
Użytkownik Forum
 
Kurczakos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Wiek: 17

Posty: 705
Domyślny

Połowa waszych rodziców poznała tą drugą połówkę właśnie w Tibii.
Kurczakos jest offline  
stary 26-07-2009, 01:15   #46
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
@down
No, czyli zgadzasz się ze mną. "Przyjaźń w tibii" istnieje ; P. Zaprzeczasz sobie tamtym postem.
Nie, nie zaprzeczam.

To jest jak przyjęcie zasady, że przed "w" piszemy "ó".

Są jednak wyjątki.

Myślę że teraz zrozumiesz.

A jeżeli nie, to ja już wysiadam, bo tłumaczyć jak 5 letniemu dziecku nie mam zamiaru.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 26-07-2009, 09:50   #47
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
"Lol, bo za tym pikselem siedzi człowiek? Brak przyjaźni między graczami rodzi się jedynie z tego, że gracze to idioci, najprościej mówiąc. (ofc nie wszyscy, patrz link up)" - Rybzor

Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń w grach RPG, jest
- Nienawiść(Jeden idiota bije drugiego idiotę)
- Naiwność (Jeden idiota jest nabierany przez drugiego idiotę i na tym traci)
- Zazdrość (Jeden 'przyjaciel' idiota bije drugiego 'przyjaciela' idiotę, bo drugi idiota ma przedmiot, którego pierwszy idiota nie ma)
// ok skip do pozytywnych ..
- Koleżeństwo(Jeden mądry wykorzystuje idiotę, idiota myśli że mądry jest fajny i tak zaczyna pracę czarnucha w tibii)
No nie oszukujmy się, więcej nie ma.

Przyjaźń nie istnieje, prędzej czy później sami się ojebią (sry za przekleństwo znów, nie miałem jak odmienić ukradną lol), albo pokłócą o byle bzdet,mówią że im dłużej się zna osobę, tym bardziej sobie pozwalamy na nią zlewać.

Wiecie na jakiej zasadzie działają glidie wspomniane wyżej?

Liderzy i Viceliderzy to kumple z rl, reszta to zgarnięte z tibii bezpańskie psy.
Większych idiotyzmów w życiu nie słyszałem. Ryba może próbował jakoś delikatnie zaprzeczyć temu co piszesz, ale ja twierdzę że jesteś idiotą, a poza tym musiało cię spotkać coś złego podczas gry w Tibię i teraz próbujesz wszystkich do niej zrazić. Nie przejmuj się- większość "nawróconych", którzy skończyli z tą grą też tak robi, więc nie jesteś sam.
Akkorin jest offline  
stary 26-07-2009, 10:27   #48
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Większych idiotyzmów w życiu nie słyszałem. Ryba może próbował jakoś delikatnie zaprzeczyć temu co piszesz, ale ja twierdzę że jesteś idiotą, a poza tym musiało cię spotkać coś złego podczas gry w Tibię i teraz próbujesz wszystkich do niej zrazić. Nie przejmuj się- większość "nawróconych", którzy skończyli z tą grą też tak robi, więc nie jesteś sam.
Ryba zawsze próbuje zaprzeczyć czemuś o czym nie ma pojęcia dlatego odpowiadanie na jego posty mnie nudzi i denerwuje, ale w końcu zjawił się pan i władca, i jak Noe zbiera na pokład wszystkich, którzy wierzą że tibia jest fajna.

Tak, zdarzyło mi się w tibii coś złego, coś tak złego że zostawiło uraz w mojej psychice, ale wiesz, tak naprawdę to może to tylko na pokaz mam takie kompleksy związane z debilizmem w tibii?

Większość "nawróconych", którzy skończyli z tą grą to już idioci bo zostali oszukani albo ich postać została 'haknieta', zdazyli jednak zidiocieć by się nie dało już z nimi rozmawiać, pozostała część to osoby, które miały kilka postaci po 20-30 lvli, nie zdążyli zidiocieć bo im się gra znudziła, i właśnie dochodzimy do tych ludzi, o których pisałem wyjątki, tak, Ci którzy potrafią sami odejść z gry mając dość wysoki lvl.

I nie mówmy tu o tych 'urlopach' (retired?) bo to jest żałosne i debilne, nie dość że to gra, i ani trochę nie pracujemy w tej grze, to jeszcze będziemy mówić że jesteśmy 'retired' bo jesteśmy zmęczeni grą, idiotyzm.
A, i jeszcze małe wykończenie, co to za urlop jak i tak jesteśmy zalogowani co chwilę w grze i rozmawiamy z kolejnymi z idiotów.

I jeszcze sprostowanie.
Nikogo tak naprawdę nie nazywam idiotą, piszę to ogólnikowo żeby było łatwiej zrozumieć, miło że się ze mną nie zgadzasz bo się przynajmniej nie nudzę, aczkolwiek popraw trochę stylistykę wypowiedzi, następnej oczywiście, jeżeli będzie.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 26-07-2009, 12:59   #49
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Ryba zawsze próbuje zaprzeczyć czemuś o czym nie ma pojęcia dlatego odpowiadanie na jego posty mnie nudzi i denerwuje, ale w końcu zjawił się pan i władca, i jak Noe zbiera na pokład wszystkich, którzy wierzą że tibia jest fajna.
Człowieku, nie pogrążaj się, bo tracę do ciebie resztki szacunku. Wszystkie swoje tezy w tym temacie poparłem rozsądnymi dla mnie argumentami i własnym doświadczeniem. Jeżeli masz inny punkt widzenia, ja to toleruję. Ty również powinieneś, zamiast zniżać się do poziomu końskiego łajna pisząc, że zaprzeczam czemuś, o czym nie mam pojęcia. 90% twoich postów pokazuje, że wydaje ci się, że wszystko wiesz najlepiej i jesteś prekursorem jedynej prawdy. Srsly, dno.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 26-07-2009 o 13:17.
Rybzor jest offline  
stary 26-07-2009, 13:59   #50
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Człowieku, nie pogrążaj się, bo tracę do ciebie resztki szacunku. Wszystkie swoje tezy w tym temacie poparłem rozsądnymi dla mnie argumentami i własnym doświadczeniem. Jeżeli masz inny punkt widzenia, ja to toleruję. Ty również powinieneś, zamiast zniżać się do poziomu końskiego łajna pisząc, że zaprzeczam czemuś, o czym nie mam pojęcia. 90% twoich postów pokazuje, że wydaje ci się, że wszystko wiesz najlepiej i jesteś prekursorem jedynej prawdy. Srsly, dno.
Ale ja wiem najlepiej.

Nie wymagam od Ciebie szacunku ponad poprawne zachowanie.

Tak, poparłeś.

Cytuj:
No nie specjalnie. Jakoś tak pod koniec 2004r/początek 2005 poznałem w tibii osobę, z którą rozmawiam niemal codziennie co dziś. Nie będę tutaj streszczał 5 lat naszej znajomości, bo nie ma sensu, ale można sobie wyobrazić, że dość zdążyliśmy siebie poznać, żeby nazwać tą osobę przyjacielem. Nie muszę chyba mówić, jakim zaufaniem ją darze, zapożyczając jej zarówno hasła do wielu gier/for i tym podobnych, jak i pożyczając większe ilości pieniędzy. No oczywiście działa to w obie strony. I nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłaby mnie oszukać.
> osobę
> 5 lat

1 przyjazn/5 lat
5 lat = 1800 dni
~~1000 logujących się graczy dziennie na jeden serwer(na oko)
1800 x 1000 = 1800000
z 1800000 ludzi tobie udało zaprzyjaźnić się z jednym, no, wcale nie wyjątek.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 26-07-2009, 14:31   #51
toudi96
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2008

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Imię: Barbarion
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 20
Domyślny

jeżeli ta osoba to Polak to nie będzie 1800000 ludzi może 50% z tego
tzn. z 900000 wybrał przyjaciela
w sumie taki przyjaciel trafia się niesamowicie rzadko
kumpli to każdy może mieć ale przyjaciela ... i to takiego który nie oszuka...
Zazdroszczę
toudi96 jest offline  
stary 26-07-2009, 14:33   #52
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
1 przyjazn/5 lat
5 lat = 1800 dni
~~1000 logujących się graczy dziennie na jeden serwer(na oko)
1800 x 1000 = 1800000
z 1800000 ludzi tobie udało zaprzyjaźnić się z jednym, no, wcale nie wyjątek.
Jeżeli szukasz zrozumienia u każdej osoby która się właśnie zalogowała, to nie pozostaje mi nic innego, jak współczuć. No i jeżeli potrafiłbyś przy tym zalogować się przez 5 lat codziennie. Wtedy już nie wiem czy współczuć, czy odesłać do jakiegoś psychiatry

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 26-07-2009 o 14:37.
Rybzor jest offline  
stary 26-07-2009, 15:00   #53
toudi96
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2008

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Imię: Barbarion
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 20
Domyślny

ja przez 2 lata nie znalazłem przyjaciół/kolegów w Tibii nawet kiedy była liczniejszą grą
więc nie każdy ma "farta" przy szukaniu kolegów
nie dla każdego przyjaźń jest ważna tak jak lvl ,
@Rybzor
a może dla niego nie liczyła się przyjaźń tylko (jak napisałem wcześniej) lvl
toudi96 jest offline  
stary 26-07-2009, 15:16   #54
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Jeżeli szukasz zrozumienia u każdej osoby która się właśnie zalogowała, to nie pozostaje mi nic innego, jak współczuć. No i jeżeli potrafiłbyś przy tym zalogować się przez 5 lat codziennie. Wtedy już nie wiem czy współczuć, czy odesłać do jakiegoś psychiatry
O nie, nie atakuj mnie i mojej psychiki, nieee, FUUUUUUUUU-

Rybzor, panikujesz?, btw Psycholog bo nie wiem co mają zaburzenia psychiatryczne do moich postów, czy do tego że nikogo nie lubię.

Współczujesz mi bo przez ten czas kiedy ja grałem w tibie nie znalazłem sobie przyjaciół?
No i się mylisz bo znalazłem, dwóch.

Nie, nie potrafię się 5lat codziennie, nie loguje się od lat, popatrz mój status po lewej (myślenie nie boli btw), aczkolwiek to tylko statystyczne proste obliczenia, o tak by było łatwiej zrozumieć, ale mądry oczywiście łatwego nie zrozumie

Cytuj:
ja przez 2 lata nie znalazłem przyjaciół/kolegów w Tibii nawet kiedy była liczniejszą grą
więc nie każdy ma "farta" przy szukaniu kolegów
nie dla każdego przyjaźń jest ważna tak jak lvl ,
@Rybzor
a może dla niego nie liczyła się przyjaźń tylko (jak napisałem wcześniej) lvl
A tobie znów o co chodzi?

Przyjaźń W tibii nie istnieje, nie zmienię niczego czego napisałem wcześniej ani teraz, istnieją jednak wyjątki, takie jak spotkanie dwóch czy jednego przyjaciela przez 5 lat gry, 5 lat w których przez twoją listę vipów przeszła masa innych osób, w których stojąc w carlin przy dp podlizywało Ci się milion innych 'newbiow', Tobie udało się znaleźć jednego przyjaciela.

Jak już próbowałem wytłumaczyć wcześniej że zasada pisania 'ó' przed 'w' istnieje od lat, są jednak wyjątki.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 26-07-2009, 15:39   #55
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post

Przyjaźń W tibii nie istnieje, nie zmienię niczego czego napisałem wcześniej ani teraz, istnieją jednak wyjątki, takie jak spotkanie dwóch czy jednego przyjaciela przez 5 lat gry, 5 lat w których przez twoją listę vipów przeszła masa innych osób, w których stojąc w carlin przy dp podlizywało Ci się milion innych 'newbiow', Tobie udało się znaleźć jednego przyjaciela.
Okej, przyjaźń w tej grze w moim i twoim mniemaniu nie istnieje. Ale to jest do cholery tylko nasze przekonanie, i jeśli ktoś myśli inaczej to wara ci od zdania tej osoby.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline  
stary 26-07-2009, 16:54   #56
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Nie ma to jak zdrowa dyskusja i wymiana zdań, nieprawdaż? Lecz chyba pora ją zakończyć...
@down
Ahh ten zbieg okoliczności!
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie


Ostatnio edytowany przez piternet - 26-07-2009 o 22:28.
piternet jest offline  
stary 26-07-2009, 21:22   #57
Fussy'Aka'Serek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2009
Lokacja: Serkolandia

Posty: 10
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Serkojady
Świat: Obsidia
Poziom: 716
Skille: 423/766
Poziom mag.: 99
Domyślny

Ja w Tibii planowałem zabić pewną osobę która okazała się być ładną dziewczyną Odwiedziłem ją pare razy w innym mieście i wyszło tak że zamieszkaliśmy ze sobą. Aktualnie mamy 3 miesięczne dziecko i bardzo nam sie powodzi Nie żałuje że zacząłem grać w Tibie
Fussy'Aka'Serek jest offline  
stary 26-07-2009, 21:26   #58
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Nie ma to jak zdrowa dyskusja i wymiana zdań, nieprawdaż? Lecz chyba pora ją zakończyć...
Dobry pomysł, proponuje zamknąć ten żałosny temat.

Co do tłumaczenia artykułu to imo poziom jest dosyć średni, za to o wiele lepszy niż poziom merytoryczny takowego. Za to o przyjaźni w grach to mogę tylko powiedzieć, że istnieje za to w 99% przypadków na pewno nie będzie przyjaźnią na wiele lat.
 
stary 27-07-2009, 15:59   #59
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

Ja też poznałem w tibii najlepszego kumpla, żeby właśnie nie powiedzieć jedynego przyjaciela (Ryba nie podniecaj się, to nie o tobie). Jakieś 7 lat temu, zupełnie przez przypadek. Obaj byliśmy tibijczykami starej daty. Graliśmy razem najwyżej rok, potem nam się znudziło. Ale utrzymujemy kontakt do teraz i nie tylko online, bo raz udało nam się zorganizować wspólne wakacje nad Bałtykiem. Co prawda ostatnio kontaktujemy się coraz mniej, bo tamten teraz mieszka i studiuje w Anglii, ale mogę z pewnością stwierdzić, że w tibii da rade nawiązać przyjaźnie. A przynajmniej dało się dopóki tibii nie opanowali idioci pokroju Puii
Glacial jest offline  
stary 27-07-2009, 17:47   #60
Reef
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Dupa

Jak dla mnie temat kompletnie do dupy i strasznie naciagany. Na pewno gracze, którzy zawitali w tibi 4-5 lat temu zgodza sie ze mna że gra zmieniła sie na gorsze. Pojawiły sie za wysokie levele, za duzy nacisk jest kładziony na oszukiwanie i "wchodzenie komus w dupe" oraz co mi przeszkadza najbardziej NIKT W TEJ GRZE NIE ZNA ANGIELSKIEGO!!. Oczywiscie pare osob na pewno poznalo ciekawe osoby ale to jest jeden przypadek na milion a gdyby wyjsc gdzies do knajpy baru na pewno sie poszczesci o wiele bardziej. Zgadzam sie z wiekszoscia negatywnych wypowiedzi w tym temacie!


oraz moj drobny apel...

CHCESZ GRAĆ W MIĘDZYNARODOWĄ GRĘ PO ANGIELSKU?!

TO NAUCZ SIE CZEGOS WIECEJ NIZ:

sell, buy, hunted, pk, yes, no!!

chodz i tak wiekszosc osob zna tylko sytuacje w ktorych sie uzywa w/w słów a nie ich znaczenie...
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:13.


Powered by vBulletin 3