Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-07-2009, 19:10   #61
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glacial Pokaż post
Ja też poznałem w tibii najlepszego kumpla, żeby właśnie nie powiedzieć jedynego przyjaciela (Ryba nie podniecaj się, to nie o tobie). Jakieś 7 lat temu, zupełnie przez przypadek. Obaj byliśmy tibijczykami starej daty. Graliśmy razem najwyżej rok, potem nam się znudziło. Ale utrzymujemy kontakt do teraz i nie tylko online, bo raz udało nam się zorganizować wspólne wakacje nad Bałtykiem. Co prawda ostatnio kontaktujemy się coraz mniej, bo tamten teraz mieszka i studiuje w Anglii, ale mogę z pewnością stwierdzić, że w tibii da rade nawiązać przyjaźnie. A przynajmniej dało się dopóki tibii nie opanowali idioci pokroju Puii
No ku..rde mać, i to ja jestem idiotą, bo przez rok gry nie spotkałem aż jednego przyjaciela, no chyba mnie zaraz coś trafi.

Bardzo mi przykro z twojego powodu że jedynego przyjaciela, którego poznałeś, to właśnie w tibii, też by mi było ciężko z tym.
A teraz wracaj i czytaj moje posty na nowo bo Ci następny raz nie odpisze jeżeli nie będziesz miał żadnego nowego argumentu.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-07-2009, 19:46   #62
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Hahaha Glacial, czytaj uważniej, bo nie dostąpisz zaszczytu odpisania puji na Twoje posty hahahah : D
Rybzor jest offline  
stary 27-07-2009, 20:18   #63
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
Bardzo mi przykro z twojego powodu że jedynego przyjaciela, którego poznałeś, to właśnie w tibii, też by mi było ciężko z tym.
A mi jest przykro z tego powodu, bo ty pewnie w ogóle nie masz żadnych przyjaciół...

Co to za różnica, czy poznasz kumpla w pewnej grze czy w rlu? Ważne, że nim jest. A co do twojej listy, to, że takiej osoby nie spotkałeś, nie znaczy, że nie istnieje. I czemu 'kumpel' (wg ciebie) poznany w Tibii ma być gorszy od tego poznanego w rl? : o
robek jest offline  
stary 27-07-2009, 20:20   #64
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
A mi jest przykro z tego powodu, bo ty pewnie w ogóle nie masz żadnych przyjaciół...

Co to za różnica, czy poznasz kumpla w pewnej grze czy w rlu? Ważne, że nim jest. A co do twojej listy, to, że takiej osoby nie spotkałeś, nie znaczy, że nie istnieje. I czemu 'kumpel' (wg ciebie) poznany w Tibii ma być gorszy od tego poznanego w rl? : o
Kumpel, nie przyjaciel, mnie gówno obchodzi.

Nikogo nie lubię, czy jest to wystarczająca odpowiedź na to, że 'nie spotkałem', mimo iż niczego takiego nie napisałem.

Japierdole.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 27-07-2009, 20:59   #65
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
Kumpel, nie przyjaciel, mnie gówno obchodzi.

Nikogo nie lubię, czy jest to wystarczająca odpowiedź na to, że 'nie spotkałem', mimo iż niczego takiego nie napisałem.

Japierdole.


Skoro nikogo nie lubisz, to nie rozmawiaj o rzeczach, o których nie masz pojęcia.
Akkorin jest offline  
stary 27-07-2009, 21:13   #66
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Skoro nikogo nie lubisz, to nie rozmawiaj o rzeczach, o których nie masz pojęcia.
Czemu?

A jak nie umiem gotować to mam nie krytykować niedobrej potrawy?

To że nikogo nie lubię.. nie znaczy że nie mam przyjaciół.

Taki paradox
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 27-07-2009, 21:16   #67
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Skoro nikogo nie lubisz, to nie rozmawiaj o rzeczach, o których nie masz pojęcia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
Czemu?

A jak nie umiem gotować to mam nie krytykować niedobrej potrawy?

To że nikogo nie lubię.. nie znaczy że nie mam przyjaciół.

Taki paradox
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
Ryba zawsze próbuje zaprzeczyć czemuś o czym nie ma pojęcia dlatego odpowiadanie na jego posty mnie nudzi i denerwuje
Temu, że nas też to nudzi i denerwuje.

I wgl daj spokój, jak możesz mieć przyjaciół, których nie lubisz? Przyjaciel to nie tylko ktoś kogo się lubi, ale wręcz darzy swego rodzaju miłością. I nawet jeżeli tego nie rozumiesz, to tak właśnie jest

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 27-07-2009 o 21:21.
Akkorin jest offline  
stary 27-07-2009, 21:20   #68
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Temu, że nas też to nudzi i denerwuje.
Wiem, dlatego tu pisze.

Zdradziłem sie, fuuuuuuu-

Myślisz że po 10 warnach nadal bym tu pisał gdyby nie fakt, że mnie to bawi?
fajny sig btw
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 27-07-2009, 21:25   #69
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Ja po 5 banach wciąż tu piszę, może też dlatego iż bawi mnie to, ale nie po to, by innych denerwować. Czasem może kogoś wkurzę, ale bynajmniej nie jest to moim celem.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 27-07-2009 o 21:26.
Akkorin jest offline  
stary 27-07-2009, 21:27   #70
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

@2up

Jedyne co mi do bani przychodzi to: gz humoru.
Argen jest offline  
stary 27-07-2009, 21:29   #71
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Ja po 5 banach wciąż tu piszę, może też dlatego iż bawi mnie to, ale nie po to, by innych denerwować. Czasem może kogoś wkurzę, ale bynajmniej nie jest to moim celem.
A moim owszem, dlatego.. nikogo nie lubię.. i nikt mnie nie lubi.

@up
Marna ironia
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 27-07-2009, 21:30   #72
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

Puii co do twoich argumentów...:
Ukryty tekst:
Glacial jest offline  
stary 27-07-2009, 21:30   #73
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
A moim owszem, dlatego.. nikogo nie lubię.. i nikt mnie nie lubi.

@up
Marna ironia
Odpowiedz na moje pytania.
robek jest offline  
stary 27-07-2009, 21:46   #74
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
Odpowiedz na moje pytania.
Cytuj:
Co to za różnica, czy poznasz kumpla w pewnej grze czy w rlu?
Cytuj:
Kumpel, nie przyjaciel, mnie gówno obchodzi.
Cytuj:
I czemu 'kumpel' (wg ciebie) poznany w Tibii ma być gorszy od tego poznanego w rl?
Cytuj:
Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń w grach RPG, jest
- Nienawiść(Jeden idiota bije drugiego idiotę)
- Naiwność (Jeden idiota jest nabierany przez drugiego idiotę i na tym traci)
- Zazdrość (Jeden 'przyjaciel' idiota bije drugiego 'przyjaciela' idiotę, bo drugi idiota ma przedmiot, którego pierwszy idiota nie ma)
// ok skip do pozytywnych ..
- Koleżeństwo(Jeden mądry wykorzystuje idiotę, idiota myśli że mądry jest fajny i tak zaczyna pracę czarnucha w tibii)
3:1 według mnie.

Cytuj:
Puii co do twoich argumentów...:
Marna prowokacja z lolcatzow, nie bede sie wysilał nad odpowiedzią, cześć.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 27-07-2009, 21:49   #75
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

LOL?

Cytuj:
kumpel, nie przyjaciel, mnie gówno obchodzi.
Co z tego że cię to gówno obchodzi, jak nie odpowiedziałeś na moje pytanie? Po prostu je zignorowałeś. 1:0 dla mnie (wg twojego przelicznika).

Cytuj:
Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń w grach RPG, jest
- Nienawiść(Jeden idiota bije drugiego idiotę)
- Naiwność (Jeden idiota jest nabierany przez drugiego idiotę i na tym traci)
- Zazdrość (Jeden 'przyjaciel' idiota bije drugiego 'przyjaciela' idiotę, bo drugi idiota ma przedmiot, którego pierwszy idiota nie ma)
// ok skip do pozytywnych ..
- Koleżeństwo(Jeden mądry wykorzystuje idiotę, idiota myśli że mądry jest fajny i tak zaczyna pracę czarnucha w tibii)
cyt. mój post: "A co do twojej listy, to, że takiej osoby nie spotkałeś, nie znaczy, że nie istnieje." 2:0 dla mnie. Nie udowodniłeś swojej tezy ; o
robek jest offline  
stary 27-07-2009, 22:02   #76
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
LOL?



Co z tego że cię to gówno obchodzi, jak nie odpowiedziałeś na moje pytanie? Po prostu je zignorowałeś. 1:0 dla mnie (wg twojego przelicznika).



cyt. mój post: "A co do twojej listy, to, że takiej osoby nie spotkałeś, nie znaczy, że nie istnieje." 2:0 dla mnie. Nie udowodniłeś swojej tezy ; o
Damn, 3:1 chodziło mi o ratio, stosunek(?- nie moge sie wyslowic lol) wad do zalet.
Spotkałem taką osobę, ale to wyjątek, no rany, ile razy mam powtarzać jedno i to samo.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 27-07-2009, 22:15   #77
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
Damn, 3:1 chodziło mi o ratio, stosunek(?- nie moge sie wyslowic lol) wad do zalet.
Spotkałem taką osobę, ale to wyjątek, no rany, ile razy mam powtarzać jedno i to samo.
Ciągle ignorujesz moje pytania ... spodziewałem się tego - nie masz na nie odpowiedzi.
robek jest offline  
stary 27-07-2009, 22:29   #78
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
Ciągle ignorujesz moje pytania ... spodziewałem się tego - nie masz na nie odpowiedzi.
Rany boskie.
Cytuj:
Co to za różnica, czy poznasz kumpla w pewnej grze czy w rlu? Ważne, że nim jest. A co do twojej listy, to, że takiej osoby nie spotkałeś, nie znaczy, że nie istnieje. I czemu 'kumpel' (wg ciebie) poznany w Tibii ma być gorszy od tego poznanego w rl? : o
Różnica jest taka, że w tibii poznajesz kogoś, kto się chwali że 'pije' bo niby jest to fajne(sam jesteś oczywiście taki sam - idiota poznaje idiotę, fajna przyjaźń/koleżeństwo), a potem się boi przez mikrofon odezwać czy spotkać.

Ponadto, w rl gdyby mnie ktoś okradł i wiedziałbym kto, to bym zgłosił to na policję, lub rozwiązał prostszym sposobem - ubił, w tibii tego nie ma(tego pierwszego, a drugie nie jest karane)
Do tego dochodzi że nie można porównywać gier z życiem realnym, jest to 'chore' jak dla mnie, artykuły mimo że podkolorowane, na temat gier komputerowych, jak zżerają one mózgi nie są wyssane z palca, jest to kolejny argument że kolega poznany na ławce w parku jest lepszy niż kolega poznany na ławce (na której, jak na ironię, nie da się nawet siedzieć) w tibii.

Jak już napisałem, kumpli to możesz sobie poznawać, wysrane na nich mam, ja dyskutuje na temat przyjaźni, która nie istnieje i dalej się tego będę trzymał.
Nie rozumiem czemu tak strasznie zmuszasz mnie do odpowiedzi na tak debilne pytania, które nawet nie są na temat.

Tak naprawdę mogłem wszystko streścić w 1 zdanie, ale byś powiedział że mało precyzyjnie albo nie mam racji, teraz zapewne powiesz prawie to samo, tyle że oprócz tego że nie mam racji, powiesz znów "A bo ty nie znalazłeś takich kolegów".

I proszę Cię, nie odpowiadaj, bo nawet jakbyś napisał naprawdę godny dla mnie uznania post, to i tak Ci na niego nie odpowiem, wysrane mam na wasze opinie dlatego się tu udzielam, bawią mnie one.

Nie odpowiadaj, dlatego iż ja już w tym temacie też się nie wypowiem, bo zaraz przyjdzie piternet(którego jeszcze szanuje) lub ktoś inny i polecą warny, lepiej będzie skończyć przed czasem.

Uznaj sobie że 'wygrałeś', ile to już będzie? 4:0 dla Ciebie?, hahaha.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage

Ostatnio edytowany przez Puii - 27-07-2009 o 22:31.
Puii jest offline  
stary 27-07-2009, 23:05   #79
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Ponadto, w rl gdyby mnie ktoś okradł i wiedziałbym kto, to bym zgłosił to na policję, lub rozwiązał prostszym sposobem - ubił, w tibii tego nie ma(tego pierwszego, a drugie nie jest karane)
Kiedy spotykasz dziewczynę, to czy pierwszym aspektem jej oceny jest to czy cię okradnie czy nie?
Cytuj:
Do tego dochodzi że nie można porównywać gier z życiem realnym, jest to 'chore' jak dla mnie
Człowiek zawsze jest człowiekiem, choćby był w kosmosie, na marsie, choćby spłodził 5 dzieci w modzie na sukces i choćby właśnie siedział na foteliku z Ikea przed monitorem grając w tibie zawsze ma te same argumenty do przekazania i jest tym samym człowiekiem.
Cytuj:
wysrane mam na wasze opinie dlatego się tu udzielam, bawią mnie one.
i tylko ciebie : d.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline  
stary 28-07-2009, 10:02   #80
Hakuje_palte_sety
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 06 2009
Lokacja: Vichan /b/

Posty: 340
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Ja poznałem dużo ludzi w tibi a tylko paru było tacy z jakimi naprawdę chciało by znać się dłużej, bo większość jak już ktoś wspomniał tylko o expie myślą..
Hakuje_palte_sety jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.


Powered by vBulletin 3