Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-10-2005, 23:32   #61
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Zmieszcze wszystko w trzech literach.
Dno.
Argumenty?
- Nieciekawe
- Słaba jakość obrazu
- Prymitywne poczucie humoru (O ile jest w tym z czego się śmiać)
A tak pozatym, niestety smutny, ale prawdziwy obraz, bez wyolbrzymień.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-10-2005, 23:32   #62
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Hm...
No może TY mnie konkretnie nie obraziłeś, więc zwracam honor, ale reszta użytkowników forum nie przebierała w słowach...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Ah rozumiem, czyli jeśli mi się film nie podoba - bo jest chvjowy - a autorów uważam za dzieci - bo jak dzieci się zachowywali - to znaczy, że nie jestem na poziomie?
czy nie potrafisz skrytykować tego filmu nie używając przekleństw? Ale dobra...
Druga sprawa... nazywając mnie dzieckiem sprawiłeś, że poczułem się urażony... więc...? obraziłeś mnie poniekąd...
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:33   #63
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Zmieszcze wszystko w trzech literach.
Dno.
Argumenty?
- Nieciekawe
- Słaba jakość obrazu
- Prymitywne poczucie humoru (O ile jest w tym z czego się śmiać)
A tak pozatym, niestety smutny, ale prawdziwy obraz, bez wyolbrzymień.
AD1. rzecz gustu
AD2. zgadzam sie... slaba kamerka (z telefonu)
AD3. rzecz gustu
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:35   #64
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
rzecz gustu
Raczej jego braku.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:35   #65
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Nie przekleństwami, a wulgaryzmami. I nie, nie mogę, bo wulgaryzmy są barwną formą przekazu emocji.
A jeśli idzie o dziecko, to ja tylko określiłem Wasze zachowanie. Bo nie zaprzeczysz chyba, że zachowywaliście się dziecinnie.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:36   #66
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Raczej jego braku.
No może go nie masz... nie wiem... skoro tak twierdzisz... twoje zdanie... nie wnikam...
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:37   #67
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Nie przekleństwami, a wulgaryzmami. I nie, nie mogę, bo wulgaryzmy są barwną formą przekazu emocji.
A jeśli idzie o dziecko, to ja tylko określiłem Wasze zachowanie. Bo nie zaprzeczysz chyba, że zachowywaliście się dziecinnie.
Może i tak... bo tak to miało wyglądać i tak to rzeżyserowane było... Nie zaprzeczam, ale nazwałeś autorów dziećmi... musisz to przyznać...
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:39   #68
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Nazwałem. Bo i dziećmi jesteście. Póki macie rodziców i póki nie będzie w pełni za siebie odpowiedzialnymi.
I na filmie jak dzieci się zachowujecie.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:41   #69
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Nazwałem. Bo i dziećmi jesteście. Póki macie rodziców i póki nie będzie w pełni za siebie odpowiedzialnymi.
I na filmie jak dzieci się zachowujecie.
Znowu się mylisz... ile mam lat?:> nie wiesz... i znowu wracamy do punktu wyjścia, gdzie nie możesz o mnie NIC powiedzieć na podstawie jednego filmu, nie znając mnie wcale.
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:51   #70
Krzesław
Użytkownik Forum
 
Krzesław's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Komórka pod schodami do nieba
Wiek: 33

Posty: 346
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Krzesław ma numer GG 5937171
Domyślny

Pozwolicie, że się wtrące, ale Mashter, "Jak cie widzą, tak cię piszą", więc nie myśl, że na podstawie filmiku, w którym się zachowujesz jak debil, ludzie będą mówic jaki jesteś super i wogóle.
__________________

Powyższy post jest zapewne częścią programu pt. "Chcę zostać naj użytkownikiem w przyszłym roku"
Krzesław jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:55   #71
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

Jak tam dla mnie nic ciekawego ;]. Mysle, ze film podobal sie rodzicom i nauczycielom, bo mogli na nim zobaczyc znajome osoby. Jest taka roznica jakbys ogladal amatorski film z urodzin swojej babci i zupelnie obcej ci osoby. W pierwszym przypadku owszem, moze ci sie spodobac, w drugim zanudzi cie na smierc. Dlatego nie dziwie sie duzej ilosci negatywnych komentarzy, bo takie ot wyglupy, moga byc (imo) zabawne wykonywane, a nie ogladane przez osoby trzecie .
__________________
"Realistyczna grafika dzięki zmodyfikowanemu silnikowi Unreal."
Galarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:00   #72
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

Kald, Mashter calm down plx...
to że komuś się poprstu nudzi a dzień sprzyja dobremu samopoczuciu to czemu nie można się ponabijać troche z narkotyków, picia wódki wdychania butaprenu, przemocy, polityków, czy techniawy w maluchu??
Ja rozumiem ze ten filmik może osobom postronnym wydawac sie lekko nienormalny ale panowie... wyzywac sie odrazu od dzieci wariatów i innych patologiczniaków jest nie na miejscu... to że mamy "odbarwione życie" nie znaczy że ma nam do reszty "wyblaknąć"
zresztą..
podoba sie? fajno! nie podoba się? fajno.. choć szkoda...byle by sie nie znizac do poziomu zaprezentowanego chocby na tym filmie...
Taliboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:00   #73
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzesław
Pozwolicie, że się wtrące, ale Mashter, "Jak cie widzą, tak cię piszą", więc nie myśl, że na podstawie filmiku, w którym się zachowujesz jak debil, ludzie będą mówic jaki jesteś super i wogóle.
Nie pomyślałeś, że można coś robić prowokująco? Specjalnie niezgodnie z rzeczywistością? Czy jak widzisz rekonstrukcje zdarzeń w TV z jakieś kradzieży/morderstwa itd. to też uważasz aktora za zbrodniarza? Rozumiem, że tak można myśleć, ale jak się łapiemy za słówka, kto kogo obraził... to ja nikogo nie obraziłem, a ja się czuje obrażony... Nie mam do nikogo żalu tak na prawde, bo ten film miał budzić uczucia mieszane... ale proszę wszystkich, zanim zaczniecie nas bluzgać, zrozumcie, że my tacy NIE jesteśmy na codzień, jest to PROWOKACJA, wszystko jest reżyserowane... więc nie miejcie nas za debili tylko dlatego, że chcieliśmy drwiąco przedstawić szarą rzeczywistość, jakby to miał być autentk, jak przypominający mi się film, o którym było głośno jakiś czas temu (o słynnym angliście) to nie byłoby muzyki dopasowanej do każdego uderzenia/kroku itd. tylko "kur***, je***, spier***" itd. prawda? My i tak będziemy dalej tworzyć tego typu filmy, jak we wszystkim, są ludzie, którym się coś podoba i dla nich się tworzy i są też przeciwnicy... i obie strony mają prawo własnego zdania i mają prawo zgodzić się lub nie z "dziełem"... Cokolwiek nie zrobisz zawsze się znajdzie ktoś komu się to nie spodoba i będzie to krytykował i zawsze się znajdzie ktoś komu się to spodoba... Tak jak jednym się podoba Tibia do tego stopnia, że traktują ją jak drugie życie, a dla innych jest to bubel... i cóż oboje mają racje... tak już jest na tym świecie
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:01   #74
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Mi sie filmik spodobał.

Szkoda, ze taka nędzna jakośc. Powinniście się zebrac i nakrecic to normalną kamerą, bo pomysł jest swietny.

W sumie mi to podpada pod parodie zachwan dzisiejszej mlodziezy w wieku gimnazjalnym. To smieszne, ale scenka z poczatku pasuje akurat do niektorych sytuacji jakie ja znam z zycia (maluch rox)

Cytuj:
Pozwolicie, że się wtrące, ale Mashter, "Jak cie widzą, tak cię piszą", więc nie myśl, że na podstawie filmiku, w którym się zachowujesz jak debil, ludzie będą mówic jaki jesteś super i wogóle.
A w ktorym momecie oni zachowuja sie jak debile? jesli dla ciebie tworcze wykorzystanie czasu jest zachowaniem sie jak 'debil' - wspolczuje zycia. Wiele tracisz.

Ludzie - troszeczke loozu. Przeciez to nie jest film z nakladem milionow dolarow. To ma bawic, pobudzac do refleksji ewentualnie. A moze nawet kogos pobudzilo? Zobaczyl siebie po zajaraniu trawy? I dlatego to tak niektorych moze boli?

Dobry pomysł.

Naprawde pomyślcie, żeby nakręcić to w lepszej jakości.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:02   #75
Shein Silvershadow
Użytkownik Forum
 
Shein Silvershadow's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Dziura nieopodal Thais
Wiek: 31

Posty: 292
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adamrosz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 42
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Zmieszcze wszystko w trzech literach.
Dno.
Argumenty?
- Nieciekawe
- Słaba jakość obrazu
- Prymitywne poczucie humoru (O ile jest w tym z czego się śmiać)
A tak pozatym, niestety smutny, ale prawdziwy obraz, bez wyolbrzymień.
Może i prawdziwy, ale na szczęście nie dzieje się tak wszędzie.

Cytuj:
czujesz się bardziej dorosły od rodziców i nauczycieli? Skoro uważasz naczycieli za autorytet to czemu nawet autorytety uważają to za zabawne? "Świat się kończy..."
Czy to tylko przypadek, bo i w moim wypadku tak jest(niestety), że nauczyciele techniki są przygłupami?

Cytuj:
wszyscy ludzie NA POZIOMIE zrozumieli wydźwięk tego filmiku...
Tak, doskonale zrozumiałem wydźwięk tego filmu, ale ten wydźwięk przez każdego może być inaczej interpretowany, prawda?

Cytuj:
to, że chcemy sie ponaśmiewać właśnie z takiego zachowania to nie znaczy, że tacy jesteśmy na codzien i to popieramy...
W tym filmie nie było NIC, co by mogło przejawiać oznaki naśmiewania się z czegoś, to było po prostu żałosne.

(Edyta mówi, że jak pisałem tego posta, dwóch powyższych nie było, więc możecie go sobie przenieść o dwie pozycje w górę)

(Przyszła druga Edyta i powiedziała, że:
Cytuj:
Ludzie - troszeczke loozu. Przeciez to nie jest film z nakladem milionow dolarow. To ma bawic, pobudzac do refleksji ewentualnie. A moze nawet kogos pobudzilo? Zobaczyl siebie po zajaraniu trawy? I dlatego to tak niektorych moze boli?
To nie bylo dla mnie ani zabawne, ani pobudzające do reflekcji, to było po prostu zmarnowanych pieć minut mojego życia na ściągnięcie i obejrzenie żenującego "filmu".)
__________________
Podpisano, Adner.
Tak, to jest moje drugie konto.

Ostatnio edytowany przez Shein Silvershadow - 02-10-2005 o 00:06.
Shein Silvershadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:04   #76
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taliboy
podoba sie? fajno! nie podoba się? fajno.. choć szkoda...byle by sie nie znizac do poziomu zaprezentowanego chocby na tym filmie...
albo do poziomu niektórych polityków...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Mi sie filmik spodobał.

Szkoda, ze taka nędzna jakośc. Powinniście się zebrac i nakrecic to normalną kamerą, bo pomysł jest swietny.

W sumie mi to podpada pod parodie zachwan dzisiejszej mlodziezy w wieku gimnazjalnym. To smieszne, ale scenka z poczatku pasuje akurat do niektorych sytuacji jakie ja znam z zycia (maluch rox)



A w ktorym momecie oni zachowuja sie jak debile? jesli dla ciebie tworcze wykorzystanie czasu jest zachowaniem sie jak 'debil' - wspolczuje zycia. Wiele tracisz.

Ludzie - troszeczke loozu. Przeciez to nie jest film z nakladem milionow dolarow. To ma bawic, pobudzac do refleksji ewentualnie. A moze nawet kogos pobudzilo? Zobaczyl siebie po zajaraniu trawy? I dlatego to tak niektorych moze boli?

Dobry pomysł.

Naprawde pomyślcie, żeby nakręcić to w lepszej jakości.
Dzięki Matek, zrozumiałeś nasz zamysł, gdy to tworzyliśmy i chwala Ci za to
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:07   #77
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shein Silvershadow
Tak, doskonale zrozumiałem wydźwięk tego filmu, ale ten wydźwięk przez każdego może być inaczej interpretowany, prawda?
Masz rację... dlatego nikt nie może czuć się dotknięty moją wypowiedzią...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shein Silvershadow
W tym filmie nie było NIC, co by mogło przejawiać oznaki naśmiewania się z czegoś, to było po prostu żałosne.
No cóż, ty tak twierdzisz, są osoby, które widzą ten "drugi" sens tego filmu... no i oczywiście ten pierwszy
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:07   #78
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

@matek
a kupisz cyfrufke?
---
jednych to bawi do rozpuchu drugich doprowadza do lez...
jedni uważają że ten jest przesiąknięty sarkazmem i wogle ukazana rzeczywistośc w krzywym zwierciadle drudzy myślą sobie ze naprawde mamy ADHD czy coś w tym stylu... nie bierzcie wszystkiego tak poważnie...
---
w sumie nasz temat w tej chwili naliczył 78 postów z czego większość to bluzgi lub wywody w stylu "wyższości niższego nad wyższym" czy naprawde trzeba było?

Ostatnio edytowany przez Taliboy - 02-10-2005 o 00:10.
Taliboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:10   #79
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taliboy
@matek
a kupisz cyfrufke?
[cut]
Tali... o to się nie bój:> jest duża szansa na sponsora kamerki < mam nadzieje, że to zdanie ucieszyło naszych zwolenników
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:10   #80
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taliboy
@matek
a kupisz cyfrufke?
A szkola nie ma na stanie? Albo ktos z nauczycieli prywatnie? Mozna przeciez w ramach GDDW zrobic taki filmik
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:10.


Powered by vBulletin 3