Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-10-2005, 23:20   #81
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
Znowu się mylisz... ile mam lat?:>
14-15-16, chyba ze raz kiblowales, wtedy masz 16-17. Jesli kiblowales 2 razy, nie wydaje mi sie, zeby sprawialo ci przyjemnosc prowadzenie dyskusji na forach
@Shein Silvershadow : ja akurat mialem za***istego nauczyciela z techniki

@edit : no, nareszcie obejrzalem filmik z glosem. Liczylem raczej na to, ze bedzie cos w stylu "trzask, trzask", a bylo calkiem niezle. Walniecie ciekawe pomysly w nastepnym filmiku i wyjdziecie na prosta Gdyby podejsc do filmiku bardziej na luzie, czworeczka sie nalezy
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 01-10-2005 o 23:46.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-10-2005, 23:42   #82
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

tragiczna jakość a wszystko inne fajne.Nawet śmieszne::jak będziecie mieli cyfrówke to postujcie na forum
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:50   #83
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
14-15-16, chyba ze raz kiblowales, wtedy masz 16-17. Jesli kiblowales 2 razy, nie wydaje mi sie, zeby sprawialo ci przyjemnosc prowadzenie dyskusji na forach
[cut]
no wiesz:> pewności nie ma
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
@edit : no, nareszcie obejrzalem filmik z glosem. Liczylem raczej na to, ze bedzie cos w stylu "trzask, trzask", a bylo calkiem niezle. Walniecie ciekawe pomysly w nastepnym filmiku i wyjdziecie na prosta Gdyby podejsc do filmiku bardziej na luzie, czworeczka sie nalezy
Dźwięk dużo daje... :> daje całą oprawe, która sprawia, że różni się ten film od np. filmu ze "słynnym anglistą" wg mnie oprawa dźwiękowa sprawia, że ten film jest dużo bardziej zabawny i ciekawy niż sam obraz (bez dźwięku)
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:51   #84
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
Dźwięk dużo daje... :> daje całą oprawe, która sprawia, że różni się ten film od np. filmu ze "słynnym anglistą" wg mnie oprawa dźwiękowa sprawia, że ten film jest dużo bardziej zabawny i ciekawy niż sam obraz (bez dźwięku)
Ta, a ja jestem fanem Mortal Kombat (glownie gry )...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:56   #85
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

o to własnie chodzi aby treśc w odtwarzaczu pasowała do bitów z głosnika...
do malucha pasuje? pasuje! morda kombajn tez pasuje i musze powiedziec ze niezly timing

w drugim odcinku powinna być lekcja wu-efu : "ping-pong" "biegi" i co nam jeszcze tam przyjdzie do głowy

Ostatnio edytowany przez Taliboy - 01-10-2005 o 23:59.
Taliboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 23:59   #86
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taliboy
o to własnie chodzi aby treśc w odtwarzaczu pasowała do bitów z głosnika...
do malucha pasuje? pasuje! morda kombajn tez pasuje i musze powiedziec ze niezly timing
Exactly

@edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taliboy
o to własnie chodzi aby treśc w odtwarzaczu pasowała do bitów z głosnika...
do malucha pasuje? pasuje! morda kombajn tez pasuje i musze powiedziec ze niezly timing

w drugim odcinku powinna być lekcja wu-efu : "ping-pong" "biegi" i co nam jeszcze tam przyjdzie do głowy
Ale nie zdradzamy póki co, nic więcej, to tylko dla zaostrzenia apetytu

Ostatnio edytowany przez Mashter - 02-10-2005 o 00:14.
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:08   #87
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Post dodany przez pomylke (prosze usunac). Z góry dzięki

Ostatnio edytowany przez Mashter - 02-10-2005 o 00:15.
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 10:25   #88
Lai
Użytkownik forum
 
Lai's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Little Lai
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Witam i o zdrowie pytam...
Powiem krótko: Wszystko było wyreżyserowane... a jak ktoś nie wieży to niech pomyśli chwile logicznie i przeczyta napisy koncowe:
Cytuj:
Role drugoplanowe: (bite)
Kroku ,Taliboy, Karolek
Czy gdybysmy naprawde pobili Taliboya, umiescil by ten film na forum?
Ja (operator kamery, a raczej cell phone'u oraz montażysta ) chciałem, żeby wyszła z tego parodia Aliego G i Mortal Kombat w szkole . Nie powiem że udało mi sie to w 100%. Czy nie wydaje wam sie smieszne, jak koles wskakuje druegiemu na plecy i macha rekami jak wariat? Gdyby chciał go pobic kopnalby go od tylu lub cos w tym stylu. Jakbyscie sie przyjzeli dobrze w kilku miejscach widac, że te kopniecia nawet nie docieraja do miejsca przeznaczenia (np. brzucha twarzy czy nóg) wiec wedlug mnie wasze bluzgi co do naszego poziomu sa bezpodstawne. Planujemy kilka nowych motywow. Moz nawiazemy (troche ;P) do Parkour. Wiecej nie moge powiedziec bo sam nie wiem .
Your, Lai
Lai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 12:55   #89
Hetman_Palek
Użytkownik Forum
 
Hetman_Palek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 33

Posty: 32
Profesja: Paladin
Gildia: Infinity
Świat: Hiberna
Poziom: 78
Skille: 87/54
Poziom mag.: 18
Hetman_Palek ma numer GG 1195861
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lai
Witam i o zdrowie pytam...
Powiem krótko: Wszystko było wyreżyserowane... a jak ktoś nie wieży to niech pomyśli chwile logicznie i przeczyta napisy koncowe:

Czy gdybysmy naprawde pobili Taliboya, umiescil by ten film na forum?
Ja (operator kamery, a raczej cell phone'u oraz montażysta ) chciałem, żeby wyszła z tego parodia Aliego G i Mortal Kombat w szkole . Nie powiem że udało mi sie to w 100%. Czy nie wydaje wam sie smieszne, jak koles wskakuje druegiemu na plecy i macha rekami jak wariat? Gdyby chciał go pobic kopnalby go od tylu lub cos w tym stylu. Jakbyscie sie przyjzeli dobrze w kilku miejscach widac, że te kopniecia nawet nie docieraja do miejsca przeznaczenia (np. brzucha twarzy czy nóg) wiec wedlug mnie wasze bluzgi co do naszego poziomu sa bezpodstawne. Planujemy kilka nowych motywow. Moz nawiazemy (troche ;P) do Parkour. Wiecej nie moge powiedziec bo sam nie wiem .
Your, Lai
Lai, dawno nie slyszałem Twojej tak mądrej wypowiedzi
I jutro nie zapomnij naładować komórki to nakręcimy z deka więcej
__________________
BR? SWE? POL?
Hetman_Palek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 13:35   #90
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
to, że chcemy sie ponaśmiewać właśnie z takiego zachowania to nie znaczy, że tacy jesteśmy na codzien i to popieramy...
Radzę zaznajomić się ze znaczeniem słowa "parodia" lub "karykatura".

Powiedz mi w takim razie - parodią czego był 'maluch'?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
wszyscy ludzie NA POZIOMIE zrozumieli wydźwięk tego filmiku...
Dzięki. Pochlebiasz mi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
Jak was bawi politycznie poprawna szkoła to proszę bardzo... następny film to będzie 45 minut lekcji geografi... temat lekcji brzmi następująco: "porównanie wybrzeża klifowego na 156 km a 187 km lini brzegowej RP pod względem ukształtowania i topografi terenu."
Wolę taki wykład od bandy małolatów w dresach. Uwierz mi, nie jestem odosobniony.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
ale prosze nie wypowiadaj się na temat mojego poziomu inteligencji na podstawie błędnej interpretacji jednego filmu...
Może spróbujesz zrobić taki filmik, by Kald nie zaczynał interpretować twojego poziomu inteligencji?


Lepiej chwyćcie za książkę i spróbujcie czasem podziałać wraz z wolą malinowych cieciów. Wyjdzie wam to na dobre.
__________________
TheNatoorat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 15:17   #91
Lai
Użytkownik forum
 
Lai's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Little Lai
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Wedlug mnie wiekszosc tych komentarzy jest zbedna. Podoba sie? Ok. nie podoba sie? Trudno, ale darujcie sobie te wyklady, co jest zle, a co dobre. Podkreslalismy przynajniej 5 razy, ze nie jestesmy tacy na codzien i ze wszystko bylo wyrezyserowane. Gdyby tak było naprawde myslisz ze ktos jeszcze by chodzil do PG 1? Wszyscy by sie przepisali, a potem przyjechali by z UWAGA! albo z Bog wie skad i bylo by glosno.
Lai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 15:54   #92
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

@up

no coz miom zdaniem bardziej prawdopodobne jest to, ze gdybyscie sie tak naprawde zachowywali to ktos kupilby kilku zulom po 2 piwa zeby wam za***ali i wtedy predzej wy byscie sie przepisali.
Rincewind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 15:59   #93
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

A ja nie skomentowałbym ani filmu, ani tematu, gdyby nie słowa o 'poziomie'.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 16:04   #94
Lai
Użytkownik forum
 
Lai's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Little Lai
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

No coz moim zdaniem zwisa mi to co jest bardziej prawdopodobne a co nie, skoro to nie rzeczywistosc, wiec co za roznica? omg... powiedzialbym ze to nabijanie postow, ale naszczescie nie ma licznika (przynajmniej na wierzchu, zarejestrowalem sie wczoraj). Wedlug mnie powinienes sciagnac film, obejrzec i to wszystko, wszystkie posty w stylu Argumentacji kto jest na poziomie, a kto nie, nie maja sensu. Dowidzenia ;p ostatni moj post w tym temacie.
Lai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 16:07   #95
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Czyli innymi słowami, każde pochlebstwo mile widziane, a jak ci się nie podoba, to s*******aj z tego tematu. Brawo, to jest dopiero zachowanie na poziomie =]
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 16:18   #96
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

kald skończ... nie szukaj zaczepki plx
naprawde nie trzeba sie wyzywac i toczyć dyskusję o "wyższości niższego nad wyższym"...
Cytuj:
a jak ci się nie podoba, to s*******aj z tego tematu.
naprawde przesadzasz... to są twoje słowa... może idz na piwo jedz na jakis 12 miesięczny woodstock itp. moze ci ulży bo naprawde jesteś zestresowany jakiś... naprawde nie podoba się trudno... to nei znaczy ze masz wchodzic w polemike NA POZIOMIE...

To że według ciebie zachowujemy się NA TYM FILMIE jak "dzieci i debile" naprade nie zonacza ze jestesmy tacy w rl a to że kolega mial akurat pod ręką aparat z kamerą nie znaczy ze codziennie sie lejemy na przerwach jedzemi maluchem na polskim czy palimy jointy na angielskim :/ :/ :/

to że jedni widzą w tym czystą patologię w krzywym zwierciadle a drudzy wygłupy kilkulatków nie uprawnia zeby wjeżdzać komuś na ambicje wychowanie, postawe społeczną itp.

Kald ależ mnie wkurzyłes no...

Ostatnio edytowany przez Taliboy - 02-10-2005 o 16:26.
Taliboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 17:53   #97
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 33

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

A ja to krótko określe:

Taliboy i chuligan? ROTFL!


( Napisałem to w dobrych intecjach )
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.

kaczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 18:36   #98
Humak
Użytkownik Forum
 
Humak's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 47
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

hahhaaahaha SPOX wiecej taki filmików prosze a może sam się skusze na nakrecenie jakiegos
__________________
Humak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 21:18   #99
Lai
Użytkownik forum
 
Lai's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Little Lai
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

No dobra, zlamie moje postanowienie ale mnie Taliboy ciut zdenerwował...

Tali... To co on napisał było dlamnie miłe... to co zacytowales, wyciete z kontekstu ma calkiem inne znacznie, wiec wg. mnie jest to zbedne. Ja na twoim miejscu nie wypowiadalbym sie juz ;P zawsze sie znajdzie ktos kogo trzeba poprostu zignorowac, nieprawdaz? Wiec dozobaczenia na kolejnym filmiku, nie koniecznie z serii Mortal Kombat
Lai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 21:46   #100
Shein Silvershadow
Użytkownik Forum
 
Shein Silvershadow's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Dziura nieopodal Thais
Wiek: 31

Posty: 292
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adamrosz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 42
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
kald skończ... nie szukaj zaczepki plx
naprawde nie trzeba sie wyzywac i toczyć dyskusję o "wyższości niższego nad wyższym"...

Cytuj:
a jak ci się nie podoba, to s*******aj z tego tematu.



naprawde przesadzasz... to są twoje słowa... może idz na piwo jedz na jakis 12 miesięczny woodstock itp. moze ci ulży bo naprawde jesteś zestresowany jakiś... naprawde nie podoba się trudno... to nei znaczy ze masz wchodzic w polemike NA POZIOMIE...

To że według ciebie zachowujemy się NA TYM FILMIE jak "dzieci i debile" naprade nie zonacza ze jestesmy tacy w rl a to że kolega mial akurat pod ręką aparat z kamerą nie znaczy ze codziennie sie lejemy na przerwach jedzemi maluchem na polskim czy palimy jointy na angielskim :/ :/ :/

to że jedni widzą w tym czystą patologię w krzywym zwierciadle a drudzy wygłupy kilkulatków nie uprawnia zeby wjeżdzać komuś na ambicje wychowanie, postawe społeczną itp.

Kald ależ mnie wkurzyłes no...
Ależ on tak naprawdę powiedział, tyle, że Kaldrick to ujął w innych słowach - zauważ, że napisał "innymi słowami";p Może nie powiedział tego wprost, ale dało się to odczuć, że jak się podoba, to OK i trzeba skomentować, a jak nie, to po co te zbędne komentarze?
__________________
Podpisano, Adner.
Tak, to jest moje drugie konto.
Shein Silvershadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:09.


Powered by vBulletin 3