Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-07-2004, 21:14   #1
Dummy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Leniwy countsellor??

Mój kolega został zabity przez PK kiedy był na 10 lvlu, czytałem poradnik o PK na tibia.pl i powiedziałem mu żeby zgłosił to do coutsellora i tak zrobił. Countersellor uznał że to smutne ale takimi błachostkami się nie zajmują. Czy tak jest zawsze czy countersellor był leniwy??
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-07-2004, 21:30   #2
Czkowron
Zbanowany
 
Czkowron's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 33

Posty: 202
Wyślij wiadomość przez ICQ do Czkowron Czkowron ma numer GG 5079155 Czkowron ma login Tlenu puchacz13@tlen.pl
Domyślny

Niestety , ale muszę cie zmartwić ..... : Counsellerzy przeważnie w 99 % są albo leniwi , albo "zbyt zajęci" (eeech.....ta jasne niby czym).Niestety , nic na to nie poradzisz.Chociaż , nie wiem czy to prawda , ale podobno jest tak że counsell~bardziej słuchają ludzi z paccem.

Krótko mówiąc nic na to nie poradzisz
Czkowron jest offline  
stary 23-07-2004, 07:57   #3
Sarto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmm w regulaminie tibi.com jest napisane, ze pkowanie jest legalne wiec w czym on ma tobie pomoc?
 
stary 23-07-2004, 08:22   #4
Master magi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
hmm w regulaminie tibi.com jest napisane, ze pkowanie jest legalne wiec w czym on ma tobie pomoc?
No comments.Jezeli pkowanie jest legalne to jedynie na serwerach z wymuszonym pk ,a lunara chyba takim nie jest.Pomysl przez chwile gdyby pkowanie bylo legalne to czmue dostaje sie za nie bana??
A tak pozatematem.Jak zglosic cos do Countersellora badz GMa??(Ctrl+R czy jak??)
Master magi jest offline  
stary 23-07-2004, 08:42   #5
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

PKowanie samo w sobie JEST legalne, ale tylko w pewnym stopniu. Nie wolno Pkowac bez powodu osób z lvl niższym niż 11, przestrzegać też trzeba limitu PKowania. Dostaje się bana za PRZEKRACZANIE a nie Pkowanie samo w sobie.
Żeby cos zglosic do CS'a, musisz podczas gry nacisnąć CTRL + R i bardzo ładnie po angielsku, napisać, kto, gdzie, kiedy złamał regulamin.
__________________
TheNatoorat jest offline  
stary 24-07-2004, 08:19   #6
Klusek07
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 128
Domyślny

re up
... co w praktyce bardzo zadko sie udaje bo czesto nie doczekasz odpowiedzi. - zapmniales dodac

mi sie nigdy to nie udalo
Klusek07 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin 3