Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Pokaż wyniki sondy: Jakie miasto jest najbezpieczniejsze??
Ab'derdiel 89 37.24%
Carlin 24 10.04%
Thais 30 12.55%
Venore 46 19.25%
Edron 11 4.60%
Kazodroon 39 16.32%
Głosujących: 239. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-08-2004, 15:35   #21
Punish
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mixim
Takich tematów jest dużo wystarczy poszukać ale dobrze odpowiem:Ab dobre maisto dla polaków.Zawsze ktos cie obroni.Blisko exping jest na zamku trole ghule dragi gobliny cyce amazonki i valkirie mozesz tesh sprobowac swoich sił troszkie przy oddalonych dwarfach. 2 takim miastem jest kazo.Blisko dwarfy i minoski oraz dragi. niedaleko bagien.


ahh i mały edit.Ab pisze się- Ab'Dendriel
Mówią ze Ab' to miasto PK - i ja sie zgodze
11lvl druid robił sieczke w Ab przed depo (walil z sd i ja stalem sie jego ofiarą)

Wg mnie najbezpieczniej jest w Venore
Tam przynajmniej nie zabijaja tak za missclicka jak w Carlin nlub w innych miastach (to jeszcze zalezy od swiata)
Kiedy depo bedzie tam zablokowane bo wszyscy uciekli do depo to zawsze mozna jeszcze wejsc schodami w górei znalezc schody prowadzace wprost do depo
Czyli latwo siechronic od PK
__________________
Kliknij TUTAJ Nowa tibimc, tibigg, tibiaid i inne bajery
Punish jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2004, 16:06   #22
Samek
Użytkownik Forum
 
Samek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 56
Adres Jabbera do Samek
Domyślny

Ab to dosyć bezpieczne miasto... a co najważniejsze dużo rózych miejsc do expienia
Samek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 16:06   #23
Szwedar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja stawiam na Thais, ale bezpieczeństwo miasta zależy także od serwera, na którym się gra. Drugim najbezpieczniejszym miastem według mnie jest Edron, tak mieszkają sami płatni gracze, i większość z nich to nie nooby ani pk, bo chcą grać poważnie i nie tracić pacca.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 20:48   #24
metiu
Użytkownik Forum
 
metiu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 507
metiu ma numer GG 9026598
Domyślny Venore

Heh, wczesniej nie chcialem mieszkac no ale treaz tak, czesto sa tam lurowane gs'y ale teraz nie powinno byc tak duzo, poniewaz po najnowszym upadte gs'y sa szybsze i ciezej je zlurowac, a co dopiero zabic !!!!Heh a po za tym nice miasto(najgorzej ze na jakims gownie lezy ).Na twojim lvl.u to powinno byc najlepsze miasto bo masz blisko do takich stworow jak swamp troll, rotwormy, trolle.Masz wyszy lvl. mozesz przeprowadzic sie do Thais (jezeli chcesz expic, a tam blisko sa cyce ). Jednak dla mnie i tak najlepsze zawsze Ab, duzo polakow, bezpiecznie i tak chodzisz na ghoule, slimy, zamek no i sa cyce i trolle ale malo(ogolem muwiac zamiast do thais mozesz isc tutaj xD)
metiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 20:22   #25
hub
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka Mam podobne pytanie

Też jestem nowy. Dlatego szukam najbezpieczniejszego miasta, do którego teleportuje wyrocznia z rooka na serverze Titania. Prosze o Wasze wypowiedzi.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 09:59   #26
Wilq
Użytkownik Forum
 
Wilq's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 35

Posty: 290
Domyślny

Moim zdaniem w Kazz, bo nOOb'om sie tam nie chce lazic, a graja tam sami spox ludzie.
Pozdrówki
__________________
Wilq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 10:28   #27
verde
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

najbezpieczniejsze miasto to edron duzo hlvl a tacy to zazwyczaj wychowai ludzie i nie atakuja z byle powodu ani jesli masz missclika niestety tylko dla pac dla FAC polecam venore mi sie podoba duzo osob zawsze sie kreci wiec moga pomoc
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 23:49   #28
SeN
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: Allenstein

Posty: 14
Domyślny hmm...

Ja obstawiam Veno, jak ktoś dobrze zna to łatwo uciec pozatym to osobiście mam tam ziomków (Hail Del'Impro)
Kiedyś mieszkałem w Ab (Isara) jak ktoś łapał skulla to zawsze ktoś przybiegał, missów też się lało. eh

a co do loorowania GSów po updacie sie nie zgodze... taka śliczna górka jest na przykład po drodze do mostu (kolejny docelowy punkt loorowania), a most tylko skrócił droge loorującym
btw. po updacie jak GSy łapią speeda to wątpie czy będzie ich tyle co było.

Pozdro
SeN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 16:15   #29
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Król

Najbezpieczniejsze miasto moim zdaniem to Ab'dendriel

Czemu??

Bo odkod tam mieszkam nikt mnie nigdy nie ganial z checia zabicia , a np w carlin wialem takich sytuacji kilka


__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 16:32   #30
Darean
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 08 2004

Posty: 27
Domyślny

Moim zdaniem ankrahmun (czy jakos tak)
Bo jest tam pelno piramid po kturych mozna wchodzic i koles cie nie sieknie jak tak bdziesz biegac!
Darean jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2004, 23:33   #31
Leśny Kwiat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004
Wiek: 42

Posty: 18
Domyślny

Hmm, trzy strony odpowiedzi a tylko @Kamilek@ zauważył, że przecież wszystko zależy na jakimś serwerze. . .

@ On Topic

Carlin - powód : na początek dobra jest folda <- i to dot. oczywiście wszystkich światów. Natomiast jeśli chodzi o minimalną ilość PK - wcale nie znaczy to że na świecie który wybrałeś będzie tak samo.

Gdzie byś się nie znalazł na Mainlandzie - powodzenia.
Leśny Kwiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2004, 18:38   #32
Commander Greven il-Vec
Użytkownik forum
 
Commander Greven il-Vec's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 6
Domyślny

Wg mojej skromnej osoby grającej tylko i wyłącznie na Aldorze, najbezpieczniejsze jest AB. Mao PK, a jeśli już to parę osób postara się ci pomówc. Tylko trochę niebezpiecznie jest w podziemiach z trolami bo PK mają ułatwione zadanie.

W Thais ( na Aldorze oczywiście ), zdarzają sięczęsto sytruacje typu:
Ty trenujesz z kumplem koło deppo, a ktoś rzuca w was great fire ball i oboje ploniecie, albo jeszcze lepiej: robi tak, że cała ulica płonie a nisko lvl bez uh są straceni.
Commander Greven il-Vec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 19:17   #33
Blood_Drinker
Użytkownik Forum
 
Blood_Drinker's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Szczecin, przy kompie
Wiek: 37

Posty: 31
Blood_Drinker ma numer GG 2410718
Domyślny

każde miasto jest niebezpieczne przy depo [tam się ciągle leją]
Blood_Drinker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2004, 21:54   #34
Bald22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 4
Domyślny

Wedlug mnie na początku najlepiej isc do Venore bo masz blisko roty i swamp trolle
Bald22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 01:04   #35
Mistrzu Ethel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 4
Domyślny

Od najbezpieczniejszego:
Ab
Kazzo
Venore
Thais
Carlin

Ab - niebede tłumaczył bo wszystko jasne
Venore - z tymi GS'ami troche przesadzacie, w każdym razie na światach na ktorych grałem niebyło tak źle, coprawda w Venore siedzi dużo hlvl co za tym idzie jak jest PK to często hlvl, ale ogolnie PK niema dużo (hlvl korzystają z okazji na zabicie człowieka, a pk to bardzo dobra okazja), a ogolnie venore jest dobre dla każdego - swampy (tam sie dużo PK czaji, wiec uwaga), trole, roty - na sam początek bardzo dobre rozwiązanie, roty, amazonki, valkirie, ghule i nne takie ścierwa - na środek, potem może być kłopot z doborem silniejszych stworow bo BH po updacie stał sie silny (wcześniej na niego właśnie można było polować), ale potem jak sie zrobi wyzszy lvl to jest spoko - PoH podnosem (dobre rozwiązanie zwłaszcza dla ~30lvl palka)
Kazzo - beszpieczne miasto, ale ogolnie to dwarfy sie szybko nudzą
Thais - niemiałem okazji tam długo przebywać ale kilka dni tam siedziałem, i sądze ze miasto do dupy jest
Carlin - miasto bandyckie, gdzie PKerstwo to codzienność
Mistrzu Ethel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 16:34   #36
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Strzałka

AB jest najbezpieczniejsze (przynajmiej na Azurce), a z kolei Carlin króluje pod względem N00bostwa i Pe ka er stwa (na Azurce). Gdybyście widzieli te rozwałki na Azurze w Carlin... Tam nie uznają missclick, tam zawsze przyjdzie n00b na 9 lvl z red skullem i fika, tam nie ma prawa. Szkoda gadać...

Ab- Przyjemne miasto... Sielanka, mało PK, full pl, blisko zamek, kopalnie 10 min. Owszem, zdarzają się red skulle, ale to raz na....... 2 tygodnie?

Pozdro

Shanhaevel
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 17:27   #37
kawa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Przeprowadzki...

ja teraz jestem w venore, ale po 15 levie nie wiem na czym expic
jestem druidem. Chce sie przeniesc tam, gdzie moge exspic oraz gdzie jest przyzwoity loot. Poradzcie gdzie jest najlepiej?

Jeszcze jedno: jaka jest komenda przeprowadzki?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 23:30   #38
kapusta-antica
Użytkownik forum
 
kapusta-antica's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 8
Domyślny

ja mieszakam w ab a expuje w kazz hehe
kapusta-antica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 08:30   #39
XXX Player
Użytkownik forum
 
XXX Player's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 36

Posty: 3
XXX Player ma numer GG 6362375
Domyślny

Według mnie najbezpieczniej jest w AB DENDRIEL lecz ja gram na Infernie i nie czuje się bezpieczny w żadnym mieście.
XXX Player jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 09:05   #40
Kinek_F1
Użytkownik forum
 
Kinek_F1's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2004
Lokacja: Szczecin -> Polska (Venore -> Isara)
Wiek: 33

Posty: 22
Kinek_F1 ma numer GG 1838121
Domyślny Jak wolisz...

ja siedze w Venore, bo te okolice mamnaj mniej poznane i odkrywam mapke. Jest tutaj czasami cała masa PKów. W ciągu godziny może zginąć nawet 30 osób, ale później jest spokojnie. Polecam KAzz. Głeboko pod ziemie mało kto się zapuszcza i jest bliszko do podostałych miast. Jak coś to w kopalniach można nagle na guarda wpaśc. Thais mi się nie podoba, mam może złe wspomnienia. W Ab owszem mało kto PKuje, ale to troche takie odludzie. NIe ma gildi druidów, sklepy pochowane głęboko. Venore dobre jak masz już jakiś konkretny lv i nie boisz się PKów.
Kinek_F1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:12.


Powered by vBulletin 3