Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-01-2011, 14:27   #1
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny Nintendo 3DS!

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej przenośnej konsolki od Nintendo.
3DS, bo taki jest jej tytuł nie jest kolejną wersją DSa. Dzięki kompletnie nowej zawartości oraz wbudowanemu ekranowi dającemu efekt 3D bez okularów ma być wyznacznikiem nowego poziomu rozrywki oraz pierwszą konsolą 8 generacji.
Ja sam miałem okazję zobaczyć ją na żywo podczas Nintendo World 2011 w Tokyo, który miał miejsce w ten weekend).
No, ale zanim dam swoją opinię, chciałbym posłuchać co wy myślicie na ten temat i czy macie zamiar ją sobie kupić?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-01-2011, 14:32   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ogólnie 3DS deklasuje wszystkie inne konsolki typu PSP. Nawet DS deklasował ze względu na wsparcie, jakie jest na nintendo, a jakie jest na sony PSP. Na PSP porządne tytuły pojawiają się bardzo rzadko, Sony kompletnie tego nie supportuje (może inaczej będzie w przypadku następcy PSP). Na nintendo mamy coraz więcej fajnych produkcji. Aha no i warto wspomnieć o korzystnej cenie. Jest bardzo mała, jak za sprzęt z takimi możliwościami.

Jakbym się tym interesował to bym kupił, ten sprzęt jest bardzo niedoceniany, zwłaszcza w Polsce. Ale jakoś nie widzę siebie siedzącego obok PCta i grającego na tej konsolce, bez sensu : p

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-01-2011 o 14:35.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2011, 15:55   #3
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Jeśli miałbym wybrać sobie jakąś konsolkę do gier to poczekałbym na SE Xperia Play...
Dlaczego? Bo dwa osobne ekrany nie przemawiają do mnie.
Na dodatek zbędne(jak dla mnie) 3D które tylko kastruje pewnie długość życia baterii.
Specyfikacja też nie powala dwa rdzenie procka coś około 200MHz i jeden jeszcze mniejszy do supportu raczej nie pozwoli na wiele ciekawego.
No i jeszcze jedna najmniej ważna rzecz... Design tej konsolki moim zdaniem ssie i to ostro, PSP wygląda o niego dwa lepiej...
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2011, 22:34   #4
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Jakoś mnie nie przekonują te psp i nintendo... Uważam iż laptopy ftw ^^ A jeśli już miałbym wybierać to tak jak arashel, X-perię.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 01:34   #5
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Widzę, że temat się nie przyjął zbytnio, trudno.
Tak czy siak jednak dam swoją opinię.
3D robie o wiele większą różnicę niż się spodziewałem. Takie gry jak MGS3 czy Bioshock, w które miałem okazję osobiście zagrać na targach dostały olbrzymiego kopa do klimatu i akcji. Zupełnie inaczej się to odbiera niż z tradycyjnego ekranu. Sam efekt 3d nie jest tak mocny, jak w kinach z okularami, jednak nie można powiedzieć by był słaby. Dodatkowo możliwości... bieganie w kid icarusie i kontrolowanie naraz analogiem i touchpadem było naprawde ciekawe. Nie miałem okazji zagrać w zeldę, ale z tego co wiem, tam jest opcja celowania posługując się czujnikami ruchu w 3DSie. Po prostu najeżdżasz tam, gdzie przeciwnik by stał i strzelasz. Podobno rewelacja.
DS zdeklasował PSP w samym USA sprzedając się 2,5 raza lepiej (43,1 to 17,1 miliona sztuk). Jeśli PSP2 nie wprowadzi czegoś porywającego, poza bardziej dopchanym sprzętem, to nie ma szans na wygraną. XPeria play będzie połączeniem komórki i psp z tego co widzę, więc na pewno nie będzie mieć ciekawych rzeczy, które dadzą mu jakąkolwiek atrakcyjność.
Ponieważ w kwestii kieszokonsolek liczy się rozrywka i innowacyjność, stawianie na grafikę jest kiepską opcją - w tą w dużej mierze idą konsole stacjonarne (choć move i kinekt zdradzają, że trend tam także się zmienia). A w momencie gdy nowa konsolka nie ma do zaoferowania nic poza grafiką... nie przyciągnie to wielu graczy. Dlatego jestem pewien, że 3DS osiągnie pewien sukces - ponieważ daje coś nowego. Tak jak dawał DS.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 07:43   #6
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Cytuj:
Jeśli PSP2 nie wprowadzi czegoś porywającego, poza bardziej dopchanym sprzętem, to nie ma szans na wygraną.
A co może zaoferować następca jakieś innej konsoli niż bardziej odjechany sprzęt? To chyba normalne i w PS3 i X360 zadziałało...A Nintendo właściwie, oprócz nowego nikomu na dobrą sprawę nie potrzebnego ekranu 3D, też nic nie wprowadziła czego PSP by nie miało...

Cytuj:
XPeria play będzie połączeniem komórki i psp z tego co widzę, więc na pewno nie będzie mieć ciekawych rzeczy, które dadzą mu jakąkolwiek atrakcyjność.
Już jako hybryda z telefonem ma pewna przewagę.
Kolejna rzecz to OS, psp-phone będzie na tym badziewnym androidzie a to się równa rzesza ludzi którzy zajmują się robieniem przeróżnych aplikacji w tym sporej ilości gier, no i na stracie android market + wprowadzenie poważnej konsoli do gier z andkiem zapewne = wysyp poważnych produktów.
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 08:10   #7
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
A co może zaoferować następca jakieś innej konsoli niż bardziej odjechany sprzęt? To chyba normalne i w PS3 i X360 zadziałało...A Nintendo właściwie, oprócz nowego nikomu na dobrą sprawę nie potrzebnego ekranu 3D, też nic nie wprowadziła czego PSP by nie miało...
W PS3 i X360 nie zadziałało. Dowód?
Cytuj:
Ever wonder how many Nintendo, Sony and Microsoft consoles have been sold in the USA over the past six years? Allow Nintendo of America president Reggie Fils-Aime to fill you in.

Speaking at the BMO Capital Markets Annual Digital Entertainment Conference in New York, Fils-Aime revealed that since launching in 2004, the Nintendo DS has sold 43.1 million units. The PSP? 17.7 million. The Wii, meanwhile, has sold 30.4 million, ahead of the Xbox 360 with 21.9 million and the PS3 with 13.5 million.

Note he's not pulling these numbers off the top of his head; as a publisher, Nintendo pays for sales data, and this is one of the rare instances that data is shared outside of a financial report.
To oznacza, że Wii samo ma niewiele mniej sprzedanych konsol niż Microsoft i Sony razem wzięte. PSP zostało przez DSa zgniecione całkowicie. To co DS (i 3DS) wprowadzają to innowacyjność. Czujniki ruchu, 3d, touchpady, reakcje na dźwięk, masa tego typu rzeczy wprowadza zupełnie nową jakość do gier. N dobrze wykryło, co lud chce - więcej zabawy. Reszta poszła tylko i wyłącznie w bebechy. Stąd się wziął problem owych dwóch konsol. Po prostu lepsza grafika nie daje lepszej grywalności i zaczęły się gry przejadać. A kapnięcie się co jest nie tak zajęło konkurencji parę lat, a rezultatem są kinekt i move (który jest zżynką z Wiilota )
Cytuj:
Już jako hybryda z telefonem ma pewna przewagę.
Możesz używać go jako telefon, jednak w związku z tym będzie miał mniej bajerów, wymagał częstszych aktualizacji sprzętowych, ponieważ wciąż musi konkurować na rynku telefonów. Będzie wymagał niesamowicie ciężkiej baterii, albo będzie trzymał krótko - co w przypadku telefonu byłoby olbrzymią wadą, ponieważ rozładowana konsolka jest mniej problematyczna niż rozładowany telefon.
Cytuj:
Kolejna rzecz to OS, psp-phone będzie na tym badziewnym androidzie a to się równa rzesza ludzi którzy zajmują się robieniem przeróżnych aplikacji w tym sporej ilości gier, no i na stracie android market + wprowadzenie poważnej konsoli do gier z andkiem zapewne = wysyp poważnych produktów.
I co te poważne produkty i poważne gry zaoferują rynkowi graczy? Kolejna platforma pod tekkena 6 czy FF? Ludzie, którzy są fanami serii mają to już na stacjonarce. Co nowego, co przyciągnie ludzi do tej "konsolki" mogą pokazać twórcy?

Tak swoją drogą lubisz używać słowa niepotrzebny w swoich komentarzach, w celu zdyskredytowania konkretnej technologii. Szkoda tylko, że w kategorii gier nie ma czegoś takiego jak potrzebna technologia. Nie potrzebna jest dobra grafika, interaktywność, nie potrzebne jest nic tak naprawdę. Gry mogą istnieć i bez tego, czego przykładem był tetris, arcanoid, itd.
Tylko czy w takim razie mamy się cofnąć do tego etapu? Bo jest to "niepotrzebne"
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 11-01-2011 o 08:15.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 15:41   #8
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Cytuj:
To co DS (i 3DS) wprowadzają to innowacyjność. Czujniki ruchu, 3d, touchpady, reakcje na dźwięk, masa tego typu rzeczy wprowadza zupełnie nową jakość do gier.
[...]
Co nowego, co przyciągnie ludzi do tej "konsolki" mogą pokazać twórcy?
Jakbym słyszał fanboja apple w sprawie innowacyjności i wyższości czegoś nad czymś...
Eyetoy, laptop, Avatar: the game, Tom C.: Endwar, słyszałeś o tym?
A twórcy dają rzekomo otwarty system, każdy może zdobyć biblioteki potrzebne do stworzenia czegoś od siebie i nawet możesz na tym zarobić w sklepie...
Nintendo jest zamknięte a patrząc na sukces srajdroida na rynku komórek i powoli-powoli na rynku tabletów jest bardzo duża szansa że nintenduś będzie miał spore z nim kłopoty...

Głupie jest porównanie mobilnej ze stacjonarną konsolą.
Wg. mnie to oczywiste że ta mobilna lepiej się sprzeda bo jest tańsza i pozwala grać nie tylko w domu na kanapie przed telewizorem(choć takie uzywanie mobilnej konosli to bezsens bo od tego są jej więksi bracia...) ale i w autobusie, parku, centrum handlowym, szkole(to tez głupie...)

Cytuj:
Możesz używać go jako telefon, jednak w związku z tym będzie miał mniej bajerów, wymagał częstszych aktualizacji sprzętowych, ponieważ wciąż musi konkurować na rynku telefonów.
Mniej bajerów będzie mieć urządzenie z androidem od NDS'a? Oj oj ktoś nie był nigdy w android markecie...
Jak psphone wyjdzie będzie mieć najnowszy OS, o kolejne wersji pod telefony narazie jest cisza więc aktualizacje możesz wykluczyć...

Cytuj:
Reszta poszła tylko i wyłącznie w bebechy. Stąd się wziął problem owych dwóch konsol. Po prostu lepsza grafika nie daje lepszej grywalności i zaczęły się gry przejadać.
Tylko to można ulepszać bo gry już jak książka czy film, wszystkie możliwe wątki, fabuły, sposoby gry, mechanizmy się już pojawiły w różnych oprawach...
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 16:02   #9
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Eyetoy, laptop, Avatar: the game, Tom C.: Endwar, słyszałeś o tym?
nie wiem o co ci biega w laptopie, bez większej ilości detali nie wygoogluje tego raczej. Eyetoy był fajną zabawką, ale nikt w to nie poszedł, do tego technologia nie została dopracowana, więc nie rozwinęli go dalej. Wprawdzie wyszło coś na PS3, ale teraz próbują koncentrować się na kinekcie.
Cytuj:
A twórcy dają rzekomo otwarty system, każdy może zdobyć biblioteki potrzebne do stworzenia czegoś od siebie i nawet możesz na tym zarobić w sklepie...
Nintendo jest zamknięte a patrząc na sukces srajdroida na rynku komórek i powoli-powoli na rynku tabletów jest bardzo duża szansa że nintenduś będzie miał spore z nim kłopoty...
Na jakiej podstawie opierasz bardzo dużą szansę, że androidy wbiją się na poważnie w rynek konsol przenośnych? Nawet mimo sukcesów itoucha/iphone oraz różnych innych gadżetów, nie ma jakichkolwiek przesłań o poważnej ich posiadówce na rynku konsolowym. Jakbyś się nie starał, urządzenia wielofunkcyjne nie wyprą z rynku urządzeń stworzonych specjalnie w danym celu.
Cytuj:
Głupie jest porównanie mobilnej ze stacjonarną konsolą.
Wg. mnie to oczywiste że ta mobilna lepiej się sprzeda bo jest tańsza i pozwala grać nie tylko w domu na kanapie przed telewizorem(choć takie uzywanie mobilnej konosli to bezsens bo od tego są jej więksi bracia...) ale i w autobusie, parku, centrum handlowym, szkole(to tez głupie...)
Tam były też ceny PSP, które także jest konsolką przenośną, a jednak sprzedawało się o wieeele gorzej o DSa.
Cytuj:
Mniej bajerów będzie mieć urządzenie z androidem od NDS'a? Oj oj ktoś nie był nigdy w android markecie...
Jak psphone wyjdzie będzie mieć najnowszy OS, o kolejne wersji pod telefony narazie jest cisza więc aktualizacje możesz wykluczyć...
Mówię o bajerach w kwestii gier i konsoli, ponieważ o tym tutaj dyskutujemy. Nie mówię o dodatkowych czy pozostałych opcjach, ponieważ nie ma sensu porównywania urządzenia do gier, z wielofunkcyjnym telefonem. Rozmiawiamy o grach i wokół niech się kręcimy.
Więc powiedz mi - co w kwestii gier do zaoferowania mają androidy?
Co potrafi urozmaicić w nich rozgrywkę?
Cytuj:
Jak psphone wyjdzie będzie mieć najnowszy OS, o kolejne wersji pod telefony narazie jest cisza więc aktualizacje możesz wykluczyć...
No tak, ale popatrz, że rynek androidów jest o wiele bardziej "mobilny" niż konsolowy. Czy w związku z tym, PSPphone, czy jak to się będzie nazywać będzie ostoją stabilności, która będzie mogła być konkurencyjną platformą za 2-3 lata? Bo co najmniej tyle by musiała być, by była opłacalną inwestycją dla firm produkujących gry w trochę bardziej skomplikowanym stopniu niż konwertując coś jako aplikację na iphona.
Cytuj:
Tylko to można ulepszać bo gry już jak książka czy film, wszystkie możliwe wątki, fabuły, sposoby gry, mechanizmy się już pojawiły w różnych oprawach...
Powiedz to nintendo, które wprowadziło na szeroką skalę (nieporównywalnie większą niż eyetoy, który wyszedł wcześniej oraz inne tego typu gadżety) kontrolę za pomocą czujników ruchu, grę na ekranie dotykowym (3 lata przed wypuszczeniem pierwszego iphona), reakcję gry dźwięki oraz kilka innych rzeczy. Teraz zaś wprowadza dodatkowo trójwymiar, strzelanie, gdzie używasz całej konsolki jako celownika (Ocarina of Time na 3DSa), współpracy gier z kamerką, która potrafi przetwarzać obraz nagrywany (lub jego fragmenty), na coś co się dzieje w grze? Dalej twierdzisz, że do gier nie da się już żadnych urozmaiceń wprowadzić?
Ponieważ ja mówię o urozmaiceniach rozgrywki, ty odpowiadasz o fabule. Więc chyba nie ogarniasz o czym ja w ogóle się wypowiadam.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 16:57   #10
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Cytuj:
Na jakiej podstawie opierasz bardzo dużą szansę, że androidy wbiją się na poważnie w rynek konsol przenośnych?
PSP Phone = zwyczajny gówniany telefon na androidzie jakich pełno + konsolowe przyciski. Jeśli na niego zaczną powstawać gry to na inne telefony z androidem, czyli całe rzesze HTC'ków, LG'ków, Motoroli i Samsungów automatycznie też się pojawią te rzeczy a noszenie przy sobie telefonu i konsoli jest mniej wygodne niż nieco cięższego(lepsza bateria) niż normalnie jednego urządzenia.

Cytuj:
Jakbyś się nie starał, urządzenia wielofunkcyjne nie wyprą z rynku urządzeń stworzonych specjalnie w danym celu.
Nie wiem czy to dobry przykład ale moja stara nokia 5310 była idealną hybrydą telefonu, radia, odtwarzacza. A moja akutalna Nokia N900 to idealne połączenie telefonu i tabletu. Więc jak się chce to się potrafi...

Cytuj:
Więc powiedz mi - co w kwestii gier do zaoferowania mają androidy?
Co potrafi urozmaicić w nich rozgrywkę?
Jeśli chodzi o poważne tytuły to w zasadzie nic, na razie, chyba...
Urozmaicenie rozgrywki? Uderzanie po całym ekranie aby wymordować hordę przeciwników? Gadanie do konsolki w stylu: "junit łan muf to alfa"/"rekłestin er atak"? A ten czujnik ruchu to co ma być? Mam zrobić dwa obroty głową czy powiedzieć coś na migi przed kamerką konsoli aby moja postać wykonała hadouken?

A tak w ogóle to koniec tej bezsensownej przepychanki słownej...
Ty masz swoje racje, ja swoje(tylko czy dobre?)...
Jeszcze kurde wyjdę na fanboja albo obrońce systemu którego niecierpię...

Zamykamy panowie...
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 17:33   #11
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
PSP Phone = zwyczajny gówniany telefon na androidzie jakich pełno + konsolowe przyciski. Jeśli na niego zaczną powstawać gry to na inne telefony z androidem, czyli całe rzesze HTC'ków, LG'ków, Motoroli i Samsungów automatycznie też się pojawią te rzeczy a noszenie przy sobie telefonu i konsoli jest mniej wygodne niż nieco cięższego(lepsza bateria) niż normalnie jednego urządzenia.
No tak, ale decydując się na kieszokonsolkę zakłada się dodatkowy osprzęt przy sobie. Jego ewentualny brak jest plusem, jednak nie decydującym czynnikiem, ponieważ tym są gry i fun factor
Cytuj:
Nie wiem czy to dobry przykład ale moja stara nokia 5310 była idealną hybrydą telefonu, radia, odtwarzacza. A moja akutalna Nokia N900 to idealne połączenie telefonu i tabletu. Więc jak się chce to się potrafi...
No tak, ale mówisz tutaj o rzeczy kompletnie nie związanym z rynkiem konsol. A na ten rynek nie tak łatwo wejść jak na multimedialny.
Cytuj:
Jeśli chodzi o poważne tytuły to w zasadzie nic, na razie, chyba...
Urozmaicenie rozgrywki? Uderzanie po całym ekranie aby wymordować hordę przeciwników? Gadanie do konsolki w stylu: "junit łan muf to alfa"/"rekłestin er atak"? A ten czujnik ruchu to co ma być? Mam zrobić dwa obroty głową czy powiedzieć coś na migi przed kamerką konsoli aby moja postać wykonała hadouken?
Grałeś kiedyś na tego typu konsoli, że tak walisz sarkazmem? Czy nie masz pojęcia, a się nabijasz?

Cytuj:
A tak w ogóle to koniec tej bezsensownej przepychanki słownej...
Ty masz swoje racje, ja swoje(tylko czy dobre?)...
Najgorsze jest to, że ty cały czas mówisz o innej rzeczy niż o której ja chciałem dyskutować i założyłem ten temat...

edit:
Anyway w ramach mojej relacji z tokyo walnąłem amatorski mini artykuł o nintendo world 2011 i moich odczuciach z 3DSem.
Można go zobaczyć tutaj
http://eerion.blogspot.com/2011/01/p...alezny_11.html
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 11-01-2011 o 17:37.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 19:42   #12
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Cytuj:
Najgorsze jest to, że ty cały czas mówisz o innej rzeczy niż o której ja chciałem dyskutować i założyłem ten temat...
Okey...
Nie, nie kupie sobie, konsole ssą... WSZYSTKIE!!! GIŃCIE PSY W OGNIU PeCeTowego HADESU!!!
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 20:28   #13
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Klotnie wygrywa Eerion! Nvm

Co do nds'a, to majac kase bylbym nawet chetny. Zawsze mialem slabosc do Nintendo. + zawsze oferowali cos nowatorskiego w swoich konsolach. Jakos nigdy mnie te PSP i i hyndrydy komorkowo-konsolowe nie zachecaly do kupna. Ot GBA to bylo to. A z tego co pamietam, to ma wyjsc Golden sun na 3dsa ( a moze to juz wyszlo na dsa?) To cos czuje ze jak pojde do roboty, to chyba to kupie;D Jeszcze niech tylko szybko wiara odkryje jak uzywac wlasnych kopii gier ( wiecie, strasznie sie boje o moje oryginalne gry, to zawsze lubie uzywac wlasnych kopii) to bede mega szczesliwy
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 21:46   #14
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arashel Pokaż post
Nie wiem czy to dobry przykład ale moja stara nokia 5310 była idealną hybrydą telefonu, radia, odtwarzacza.
To zły przykład. Odtwarzacze w komórkach to trochę fail, no chyba, że wystarczy Ci żeby po prostu leciał dźwięk, a jakość nie ma dla Ciebie znaczenia.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2011, 22:28   #15
Grycan
Użytkownik Forum
 
Grycan's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31
Wpisy bloga: 10

Posty: 551
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Bona
Poziom: 99+
Grycan ma numer GG 9815855
Domyślny

Hmmm... Coś czuję, że gdyby Nintendo w Polsce miało swojego OFICJALNEGO dystybutora, konsolka Nintendo była by najpopularniejszą konsolą przenośną w Polsce. Obecnie mam zamiar zaoszczędzić na DSi.
__________________

辟へき
アニメ


Grycan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 00:09   #16
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Chciałem dorzucić swoje trzy grosze na temat PSP Phone (czy tam SE Xperia Play), pomijając cały ten hejt, który jest nade mną.

PSP Phone będzie porażką. Dlaczego? Proste: zawiera w sobie najgorsze cechy androidowców i PSP Go. Już same wady tego drugiego powinny spowodować totalną klapę całego przedsięwzięcia. Jeśli dorzucić jeszcze fakt, że to będzie po prostu zwykły telefon z androidem, tylko... gorszy, to czego można się spodziewać innego, jak nie totalnej porażki?

Zaś samo 3DSi wydaje się być ciekawą opcją, tylko w Polsce i tak sukcesu nie odniesie, bo u nas Nintendo prawie nikt nie zna, poza garstką zapaleńców.

Ogólnie uważam, że na dzisiejszym rynku zaczyna powoli brakować miejsca na przenośne konsole. PSP już się skończyło, bo nie oferuje i nie będzie oferować nic ponad to, co już dzisiaj mają średniej klasy smartfony (ba, już teraz ze świecą szukać takiego z gorszą od PSP specyfikacją). NDS może obroni się tym trójwymiarowym ekranem, a może nie. Jeżeli nie, to tak jak PSP - nie ma do zaoferowania nic nowego. Ale jako że Nintendo zawsze miało dryg do dziwnych innowacji, to kto wie?
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 02:47   #17
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Co do nintendo i tego, że nikt tego nie zna - akurat teraz będzie inaczej. Nie będzie już takiej sytuacji jak z Wii, gdzie dostaliśmy wsio w późniejszym terminie, bo konsol było mało i zachód miał priorytet. Nintendo przyznało, że Polska jest jednym z najważniejszych dla niego rynków wschodzących. W końcu zajęto się na poważnie oficjalną stronę (nintendo.pl w końcu wygląda jak zachodnie odpowiedniki), facebookowe konto śmiga, konkursów jest cała masa. Przed świętami można było zobaczyć pare reklam w telewizji na Wii. 3DSowi zaś ma towarzyszyć dość spora kampania reklamowa, więc sporo więcej osób się o tej konsolce dowie. A czy odniesie sukces? Kluczowym czynnikiem będzie cena, co zobaczymy. Do tego akurat można mieć obawy xD
Cytuj:
Hmmm... Coś czuję, że gdyby Nintendo w Polsce miało swojego OFICJALNEGO dystybutora, konsolka Nintendo była by najpopularniejszą konsolą przenośną w Polsce. Obecnie mam zamiar zaoszczędzić na DSi.
Nintendo ma swojego oficjalnego dystrybutora na Polskę, jest to firma stadlbauer. I choć oni wcześniej się nie popisywali, to ostatnie kilka miesięcy zdecydowani nie można nazwać zmarnowanymi.
Cytuj:
Obecnie mam zamiar zaoszczędzić na DSi.
Nie opłaca się. Lepiej oszczędzić z 2-3 stówki więcej i kupić premierowo 3DSa. Kompatybilność wsteczna jest - w związku z czym na gry na DSa sobie pograsz. Przyszłościowo jest to bardziej, ponieważ sklep internetowy, DLC itd będą popularniejsze i skoncentrowane na 3DSie, więc nawet potencjalny darmowy download jest lepszy. No i za 2-3 lata będziesz mógł bez problemu sobie kupić jakąś grę, nie będziesz mieć przestarzałej konsolki, ponieważ za rok gry na DSa przestaną wychodzić.
Pomijając startowe pierdółki, które wychodzą wbudowane w konsolę od razu
Cytuj:
Nintendo 3DS Sound lets you edit and combine sounds that you've recorded with the system's microphone. You can store up to 180 10 second sound clips on an SD card. 3DS Sound is also used to play back music files from your SD Card. It also has Street Pass functionality, allowing you to see the popularity of songs amongst the people you pass by on the street.

Face Shooting is a game that turns your friends' faces into enemies and your surroundings into stages. You start by taking a picture of a family member or friend. The program will judge the person's face, describing it as, for instance, "a young girl's face" or "an adult woman's face." The face will then appear in a shooting game. As the face approaches you, you have to throw balls it at to keep it away. The face's expressions will change as it approaches you.StreetPass
The final English name for "Surechigai" isn't Tag Mode, but "StreetPass." The new name is a closer approximation of "Surechigai," an actual Japanese phrase that can mean "passing by someone."

Street Pass allows 3DS users to exchange data with other players while the system is in sleep mode. Different from the DS implementation of "Tag Mode," 3DS's "StreetPass" is handled at the system level, with the 3DS hardware automatically exchanging data with other players without your having to be in the game.
AR Games
AR stands for "Augmented Reality," a technology that can be used to place 3D objects in your pictures. Nintendo says that it hasn't finalized this as the English name, although it is the common term for the technology.

3DS will come pre-installed with a program called "AR Games" (also a temporary name) which will allow gamers to experience the technology. Iwata said at the press conference that Nintendo wants 3DS owners and the people surrounding them to experience the "unusual feeling" of the AR technology.

You can see videos of the AR Games functionality here.
I inne.
Taka rada od siebie - wiem jaką filozofią się kierujesz Grycan. Kierowałem się identyczną, gdy miałem dylemat za młodu czy kupić Game Boy Color, czy poczekać na Game boy Advance. Wybrałem wcześniejszą i nawet nie wiesz jak sobie w brodę później plułem :/
Nie popełnij tego samego błędu!
Cytuj:
A z tego co pamietam, to ma wyjsc Golden sun na 3dsa ( a moze to juz wyszlo na dsa?) To cos czuje ze jak pojde do roboty, to chyba to kupie;D
Golden Sun: Dark dawn już wyszedł (jakoś miesiąc temu w Eur?) i też się na niego czaję!
Tutaj masz dość krzywą reklamę z tego
http://www.youtube.com/watch?v=PpPhin1p2ok
Uważaj jak używasz swoich Djinnów xD
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 07:27   #18
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
To zły przykład. Odtwarzacze w komórkach to trochę fail, no chyba, że wystarczy Ci żeby po prostu leciał dźwięk, a jakość nie ma dla Ciebie znaczenia.
Ziom... Dobre słuchawki + dobry plik mp3 = dobra jakość. I to jest dobry przykład...
Ofc. oprócz radia, ale to wiadomo że kawałek kabelka od słuchawek schowany pod kurtką i ubraniem jeszcze w samochodzie lub ciągle ruszający się nie zastąpi normalnej anteny na dachu/koło okna...

Ostatnio edytowany przez Arashel - 12-01-2011 o 07:38.
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 07:48   #19
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Ziom... Dobre słuchawki + dobry plik mp3 = dobra jakość. I to jest dobry przykład...
Na forum dla audiofili wytłumaczą ci jak bardzo jesteś w błędzie.
Ale prosiłbym o przeniesienie się z tym tematem gdzie indziej. Ten jest o 3DSie a nie muzyce i jej jakości.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 09:40   #20
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Fajny ten 3DS, tylko ciekawe, czy cena będzie < 1000 zł
I ciekawe, jak zabezpieczą konsolę przed próbami hackowania przez ten StreetPass.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:28.


Powered by vBulletin 3