Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-12-2008, 16:22   #441
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
Jednak czy zaraz muszą być obdarzone inteligencją ?
Skoro ewoulują dłużej od nas nasuwa się logiczny wniosek, że muszą.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-12-2008, 17:40   #442
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

A skąd wiesz, że ewoluują tak samo jak my? Może Oni dopiero teraz opanowali sztukę robienia narzędzi z kamienia? =]

btw.
Czy to prawda, że jakaś planetka się teraz ukazała? Taki większy biały punkt, bardzo wyraźny, widocznie większy od gwiazdy gdzieś na niebie.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 17:41   #443
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
btw.
Czy to prawda, że jakaś planetka się teraz ukazała? Taki większy biały punkt, bardzo wyraźny, widocznie większy od gwiazdy gdzieś na niebie.
Pierwsze słyszę, gdzie o tym czytałeś?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 17:50   #444
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
skąd wiesz, że jest w ogóle coś takiego jak wszechświat? byłeś?
Wow, pierwszy użytkownik który otworzył sobie czaszkę, żeby zobaczyć, że naprawdę ma mózg.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
btw.
Czy to prawda, że jakaś planetka się teraz ukazała? Taki większy biały punkt, bardzo wyraźny, widocznie większy od gwiazdy gdzieś na niebie.
W niedziele wieczorem coś takiego było. Na południowej stronie nieba, biały punkt przechodzący różnymi kolorami. Dobry efekt, szkoda, że nie miałem aparatu.

@down;
To w niedziele było w większości białe i choć nie mam porównania, śmiem twierdzić, że było sporo mniejsze.

Ostatnio edytowany przez Voon - 09-12-2008 o 17:59.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 17:55   #445
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Zauważyłem, zresztą Gargoin też. Taka pomarańczowa planetka.
Fotka:
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 18:00   #446
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Skoro ewoulują dłużej od nas nasuwa się logiczny wniosek, że muszą [być inteligentni -Fred].
Ewolucja nie oznacza inteligencji (w rozumieniu człowieka).
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 18:07   #447
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

No, ja powiedziałem Vaskowi jak u mnei (centrum kraju) była jeszcze do rozpoznania jako planeta, ale słabo. A u Vaska widać jeszcze dobrze. Wniosek taki, że ludzie na południu polski mają szansę jeszcze zobaczyć planetę.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 18:18   #448
Smerfekk
Użytkownik Forum
 
Smerfekk's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008

Posty: 204
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 152
Domyślny

Co do UFO
- Ja w to wierze, nie jestem w 100% pewien ale wierze. W końcu kosmos jest ogromny to coś tam musi być

Jak już ktoś tu mówił o Nibiru
Nibiru znajduję się za Uranem i jest 3x większa od Ziemi.
Ta planeta istnieje i naprawdę się przybliża do Ziemi, dużo czytałem o Tym książek, wywiadów etc. Uważam, że te teksty jak Projekt Cheops i kalendarz majów to jedna wielka bujda, lecz o planetę nie mam żadnych wątpliwości. Szansa na to, że przez nią nastąpi koniec świata jest nikła. Wystarczy, że skręci o 0.1stopnia i już sobie poleci hen daleko.
W tym co czytałem także dowiedziałem się o planach USA czy tam NASA.
Oni mają użyć bomby nuklearnej w celu zmiany trajektorii lotu Nibiru lub gdy to nie przyniesie skutku, możliwe jest, że ją będą próbować zniszczyć. To nie są pewne informacje, po prostu mnie to interesuje i chciałem się z Wami podzielić moimi informacjami, reflekcjami.
Smerfekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 18:23   #449
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
soryy, że odświeżam taki stary post, ale przepraszam bardzo skąd masz pewność, że są to na 100% udowodnione prawdy?Z obliczeń, które ktoś Ci podsuwa pod nos? skąd wiesz, że jest w ogóle coś takiego jak wszechświat? byłeś? nie wszystko co widzimy musi być prawdą
Y, bo widzę wszechświat (część) i w nim jestem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
codziennie jesteśmy karmienie kolejnym stekiem bzdur, co zawdzięczamy mediom... prędzej czy później to zrozumiecie... świat rzeczywisty może być baardzo zaskakujący
Kolejny, co obejrzał Zeitgeist i poczytał o proroctwie Oriona na rok 2012 po czym stwierdził, że to wszystko, co mówią w mediach to kłamstwa i w ogóle, piramidy zbudowali kosmici i nieważne, że źródła o tym mówiące to większy stek bzdur niż powszechnie uznawane media?

Tak, w prawdziwym świecie mamy UFO co trzy kroki, Nibiru właśnie mijającą Marsa i ziemia jest płaska (widziałeś, że nie jest?).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatiCFC Pokaż post
Jes tw tym troche racji, w tym rozumowaniu

Dla przykładu już ten wszechświat, z kąd taki typowy szary Kowalski ma mieć pewność, że takowy istnieje? Ludzie wyższych organizacji itd. mogą wcisnąć wszystkim takim szarym Kwalskim, nam, poprzez media, że coś takiego jest, a może nawet to być największe kłamstwo. Przeciętny Kowalski przecież nie poleci i nie sprawdzi tego
Teorie spiskowe to z założenia pierdoły. A nawet jeśli żyłbym w świecie złudzeń - dopóki nie jest to szalony eksperyment przeprowadzany tylko na mnie, a rzeczywistość, w której się odnajduję i jest mi (i milionom ludzi) z tym dobrze - mam to gdzieś : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Qapek(...) Pokaż post
jeśli o kropki na niebie chodzi, to chyba księżyc się za słońcem schował czy jakoś tak to szło, nie pamiętam, na onecie o tym pisali.
To, że księżyc się schował za słońcem, mogli napisać tylko na onecie. -> google.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Skoro ewoulują dłużej od nas nasuwa się logiczny wniosek, że muszą.
Dla Twojej informacji, żółwie też ewoluują dłużej od nas ; )

@Smerfekk: Jeśli Nibiru miałaby być trzy razy większa od Ziemi, to sam fakt, że jest tak mała, zaprzeczałby funkcji jej przypisywanej (ZAGŁADA!11). I nie ma bomby nuklearnej która ruszyła by na tyle dużą (choć małą) planetę, tym bardziej jeśli mowa o zniszczeniu. I zastanawia mnie, czy rzeczywiście tyle kretynów jest na świecie, że powstało na ten temat 'dużo książek'.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 09-12-2008 o 18:28.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 18:28   #450
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfekk Pokaż post
W tym co czytałem także dowiedziałem się o planach USA czy tam NASA.
Oni mają użyć bomby nuklearnej w celu zmiany trajektorii lotu Nibiru lub gdy to nie przyniesie skutku, możliwe jest, że ją będą próbować zniszczyć. To nie są pewne informacje, po prostu mnie to interesuje i chciałem się z Wami podzielić moimi informacjami, reflekcjami.
Pojęcia nie mam skąd wytrzasnąłeś takie bzdury! Na bieżąco jestem z tematem Nibiru a pierwsze słysze o takich planach.

Ba nawet jeśli - bomba nuklearna nie rozwali planety, ani nie zmieni trajektori.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 19:30   #451
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Kolejny, co obejrzał Zeitgeist i poczytał o proroctwie Oriona na rok 2012 po czym stwierdził, że to wszystko, co mówią w mediach to kłamstwa i w ogóle, piramidy zbudowali kosmici i nieważne, że źródła o tym mówiące to większy stek bzdur niż powszechnie uznawane media?
nie wiem czym jest Zeitgeist... o proroctwie Oriona słyszałem, jednak nie ma to w ogóle związku z moją wypowiedzią... to są moje obserwacje po długich latach
możesz się z tym nie zgadzać, ale spróbuj przedstawić swój punkt widzenia, zamiast mieszać mnie z łatwowiernymi głupcami...

Cytuj:
Y, bo widzę wszechświat (część) i w nim jestem?
Gdybyś właśnie był we śnie, rozróżniłbyś rzeczywistość od jawy?

Ostatnio edytowany przez Ze'To - 09-12-2008 o 19:34.
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 20:03   #452
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
nie wiem czym jest Zeitgeist... o proroctwie Oriona słyszałem, jednak nie ma to w ogóle związku z moją wypowiedzią... to są moje obserwacje po długich latach
możesz się z tym nie zgadzać, ale spróbuj przedstawić swój punkt widzenia, zamiast mieszać mnie z łatwowiernymi głupcami...
Swój punkt widzenia chyba wystarczająco wyraźnie przedstawiłem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
Gdybyś właśnie był we śnie, rozróżniłbyś rzeczywistość od jawy?
Jestem na jawie i umiem odróżnić ją od snu. W drugą stronę - nie muszę, chociaż podobno LD jest czymś pięknym.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 20:17   #453
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Kolejny, co obejrzał Zeitgeist i poczytał o proroctwie Oriona na rok 2012 po czym stwierdził, że to wszystko, co mówią w mediach to kłamstwa i w ogóle, piramidy zbudowali kosmici i nieważne, że źródła o tym mówiące to większy stek bzdur niż powszechnie uznawane media?
A ty jesteś kolejnym który bezdyskusyjnie przyjmuje "prawde" dawaną nam przez media, rządzących itp. Skąd wiesz, że media mówią prawdę a Zeitgeist to kłamstwa?

A no tak "Moja racja jest mojsza niż twojsza".
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 20:23   #454
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
A ty jesteś kolejnym który bezdyskusyjnie przyjmuje "prawde" dawaną nam przez media, rządzących itp. Skąd wiesz, że media mówią prawdę a Zeitgeist to kłamstwa?

A no tak "Moja racja jest mojsza niż twojsza".
Doczytaj:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
(...) A nawet jeśli żyłbym w świecie złudzeń - dopóki nie jest to szalony eksperyment przeprowadzany tylko na mnie, a rzeczywistość, w której się odnajduję i jest mi (i milionom ludzi) z tym dobrze - mam to gdzieś : ) (...)
I w dalszym ciągu - nie widzę podstaw by sądzić, że to Ty masz rację. Ale to jest spór jak o to, czy bóg/Bóg istnieje. Ateizm to w gruncie rzeczy nie brak wiary, a wiara w nieistnienie boga, right?

Po prostu niezależnie od tego, czy rzeczywiście media przed nami ukrywają rzeczy, o których warto byłoby wiedzieć, czy nie - jest mi to obojętne dopóki dobrze mi się żyje.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 20:23   #455
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
A ty jesteś kolejnym który bezdyskusyjnie przyjmuje "prawde" dawaną nam przez media, rządzących itp. Skąd wiesz, że media mówią prawdę a Zeitgeist to kłamstwa?
Przypominając sobie temat o wojnie gruzińsko-rosyjskiej w tym momencie na mojej twarzy pojawił się mały uśmieszek ;>.

Może Ze'towi chodzi o tą scenę z seksmisji, gdzie po wyjściu na powierzchnię okazało się, że te "pustkowia" i "zniszczenia" to kawał płachty?
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 20:34   #456
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
I w dalszym ciągu - nie widzę podstaw by sądzić, że to Ty masz rację. Ale to jest spór jak o to, czy bóg/Bóg istnieje. Ateizm to w gruncie rzeczy nie brak wiary, a wiara w nieistnienie boga, right?
Tak jak ja nie widzę podstaw by sądzić, że to Ty masz racje. Po prostu ani Ty ani Ja nie możemy udowodnić i zaprzeczyć. Co do reszty - Right.

Cytuj:
Po prostu niezależnie od tego, czy rzeczywiście media przed nami ukrywają rzeczy, o których warto byłoby wiedzieć, czy nie - jest mi to obojętne dopóki dobrze mi się żyje.
No widzisz a mi nie. Chce poznać jak naprawdę wygląda ten świat, a aby to osiągnąć trzeba znać obie strony monety.

Cytuj:
Przypominając sobie temat o wojnie gruzińsko-rosyjskiej w tym momencie na mojej twarzy pojawił się mały uśmieszek ;>.
Masz na myśli to, że wierzyłem mediom, że to Gruzini są poszkodowani? Bo tak było moim zdaniem. To, że moje osobiste zdanie pokrywało się ze zdaniem mediów nie znaczy, że im wierze.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 21:23   #457
Kropka997
Użytkownik Forum
 
Kropka997's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: dębno->Boh Rox
Wiek: 32

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Unitera/Galana
Poziom: ---
Kropka997 ma numer GG 7434575
Domyślny

proponuje wasze wypowiedzi o Nibiru pisac w tym temacie
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=190558
Kropka997 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 23:15   #458
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

"Jestem na jawie i umiem odróżnić ją od snu. W drugą stronę - nie muszę, chociaż podobno LD jest czymś pięknym."

skąd wiesz, że umiesz rozróżnić ? :>

"(...) A nawet jeśli żyłbym w świecie złudzeń - dopóki nie jest to szalony eksperyment przeprowadzany tylko na mnie, a rzeczywistość, w której się odnajduję i jest mi (i milionom ludzi) z tym dobrze - mam to gdzieś : ) (...)"

takie myślenie jest moim zdaniem błędem, życie w błogiej nieświadomości może Cię doprowadzić do momentu ,w którym prawda wyleje się na Ciebie jak wiadro wody...

ogólnie proponuję poczytać trochę o Sokratesie... zawsze zadawał pytanie "ale skąd wiesz" i w końcu padało magiczne NIE WIEM i tak naprawdę nic nie wiemy i żadne artykuły ani żadne "dowody" mnie nie przekonują

@Edit
Wyobraź sobie, że może być podobnie tylko że zamiast tej płachty jest jeden wielki sen :>

Ostatnio edytowany przez Ze'To - 09-12-2008 o 23:16.
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2008, 23:59   #459
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
"Jestem na jawie i umiem odróżnić ją od snu. W drugą stronę - nie muszę, chociaż podobno LD jest czymś pięknym."

skąd wiesz, że umiesz rozróżnić ? :>
Nie będę odpowiadać na pytania retoryczne. Wiem, bo wiem. To jest oczywiste.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
"(...) A nawet jeśli żyłbym w świecie złudzeń - dopóki nie jest to szalony eksperyment przeprowadzany tylko na mnie, a rzeczywistość, w której się odnajduję i jest mi (i milionom ludzi) z tym dobrze - mam to gdzieś : ) (...)"

takie myślenie jest moim zdaniem błędem, życie w błogiej nieświadomości może Cię doprowadzić do momentu ,w którym prawda wyleje się na Ciebie jak wiadro wody...
Miliardom ludzi w historii nikt takiego wiadra na głowę nie wylał, czemu miałby wylać mi?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
ogólnie proponuję poczytać trochę o Sokratesie... zawsze zadawał pytanie "ale skąd wiesz" i w końcu padało magiczne NIE WIEM i tak naprawdę nic nie wiemy i żadne artykuły ani żadne "dowody" mnie nie przekonują
Sprzeczność. Skoro Cię nie przekonują artykuły ani dowody, to Sokrates nie musiał wcale żyć, a książki/cokolwiek o nim są fałszywe. Idąc Twoim tokiem myślenia, jest to całkiem prawdopodobne. Więc przeczysz sam sobie, wyznając poglądy kogoś, kogo nie było.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
@Edit
Wyobraź sobie, że może być podobnie tylko że zamiast tej płachty jest jeden wielki sen :>
Sęk w tym, że nie może. Bawimy się w Matrixa? Jeśli tak, mi się nie spieszy żeby sprawdzać, how deep the rabbit-hole goes.

Jeśli odrzucasz inne dowody, przedstaw swoje. Sensowne. Bardziej przekonujące od tych oficjalnych.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2008, 02:05   #460
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

http://video.google.com/videoplay?do...59786573345621

http://video.google.com/videoplay?do...93514949778004

Jeśli było to sorry.
__________________
Za podpis mam już 3 punkty, jeszcze 7 i będzie pacc od Tompiora.
Prostynick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:14.


Powered by vBulletin 3