Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-02-2005, 21:51   #41
Arnisan
Użytkownik Forum
 
Arnisan's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005

Posty: 420
Domyślny omg!

no nie wiem czy "Na zdrowie" ma racje.. cos za bardzo bajkowato brzmi. A co do uzaleznienia to wg mnie sama gra nie uzaleznia lecz chec pogadania z kumplami i zabawy z nimi.
Arnisan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2005, 10:26   #42
Wmosca
Użytkownik Forum
 
Wmosca's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Lucera/Venore
Wiek: 32

Posty: 56
Wmosca ma numer GG 5067151
Domyślny

Tibię lubię bardzo, często przy niej spędzam czas. Jednak ne uzależniłem się. Nigdy nie gram od powrotu ze szkoły do nocy. Zawsze na początku zadanie. Potem pogram chwile - w dni robocze. Innaczej jest gdy mam wolne - wtedy gram ok. 4 godzin.
__________________
Druid 10 level
Mlevel: 5
Club Fighting: 16
Shielding: 17
Miasto: Ab'Dendriel
Świat: Chimera

Best Friends: Naruto De'Fire(66lvl), Nerbo Levin (12lvl), Marcin Marcin (11lvl).
Wmosca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2005, 10:31   #43
Hallabard
Użytkownik Forum
 
Hallabard's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2004
Lokacja: dom (Łódź)
Wiek: 33

Posty: 343
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 30
Poziom mag.: 44
Hallabard ma numer GG 9015684
Domyślny

Ja Tibię traktuję tylko jako grę umilającą wolny czas. Nie jest tak, że włączam raniutko kompa żeby było malo ludu na serwie i od rana do nocy gram. Jak mam mało zadane, mam ferię albo nic innego do roboty to oczywiscię gram powyżej 3 godzinek. Czasem nie mam ochoty grać to nie gram. Gdyby stało się tak, że musiałbym skończyć z Tibią (odłączenie neta?) to bez większych przemyśleń skasowałbym postać. Nie można brać gier jak sposobu na życie, przywiązywać się do postaci itp. To jest tylko gra, czy warto marnować na nią swoje najlepsze lata ?
__________________
kliknij poniżej by zobaczyć więcej...

Hallabard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 21:20   #44
Elite knight z aldory
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 03 2005

Posty: 7
Król i to jak

wedlug mnie tibia uzaleznia i to bardzo.....
ja mam 13 lat ale wiem cos otym.
kiedy jestem w domu to oczywiscie wlanczam kompa i na tibie .........
ale jak mi sie net z***ie to wlaze na gry inne....
raz polazlem na caffe z nudu....
to powazna sprawa przezto mozna zawalic szkole wiec UWAZAJCIE NA SIEBIE
tibia jak narkotyk ...
oczywiscie jestes w szkole myslisz o tibi myslisz wruce do domu to se pogram kiedy sie skonczy lekcja w domu siedzisz grasz a kiedy pora na lekcje to mama ci wspomina rub lekcje a ty zara zara guard mie goni itp..
a kiedy sie mama wkurzy to sie kucisz z nia i tak to jest
zrywasz kontakty z kolegami nieprzychodzisz na ruzne spotkania niemasz kontaktu z rodzina ..... poprostu ta gra wciaga az moze uzaleznic
UWAZAJCIE NA SIEBIE
czasem siedze ponad 12 godzin dzisiaj siedze dokladnie 9h 50 minut na kompie ale niejestem uzalezniony jak mi mama mowi idz do babci albo cos to ide a nie mowie niechce mi sie a rano sie nieloguje jak mam czas bo nadwur mama mi niepozwala wychodzic to siedze i gram

Ostatnio edytowany przez Elite knight z aldory - 17-03-2005 o 21:23.
Elite knight z aldory jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2005, 12:19   #45
Hubo of Harmonia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 02 2005

Posty: 10
Domyślny

Ja tam lubie tą gre (bardzo) ale myśle że nie jestem uzależniony zabardzo . W zime to jeszcze można se pograć np.jest odwilż, nie ma co robić a na dwór nie ma sensu iść. W lato, wiosne to ja se wole z kumplami wyjść na dwór (jest ciepło)pochodzić po osiedlu, pogdadać. pokopać sobie w gałe.Ja tam tylko gram tak bardziej w weekendy i jak wcześniej wróce ze szkoły
Hubo of Harmonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2005, 20:14   #46
Kreeg
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2004

Posty: 13
Kreeg ma numer GG 7680304
Domyślny ...

Wiet ja gralem 3 miechy bez przerwy zawalilem oceny matka sie darla a ja dalej gralem potem przyszlo lato ja mialem wiecej czasu na gra to wiecaej gralem ale wpadlem na pomysl kupna pacca;] kumpel tez kupowal dalem mu kase i poszedl na poczte czekalem 1 miech z nadzieja ze bede miec pacca ale go nie dostalem koles sie wypisal ze szkoly...i kase zwinol...we wrzesniu skroili mojego kumpla 76EK i drugiego kupla 46 RP w****ili sie i przeniesli na inny server tam graja do teraz a ja przestalem grac bo sam na serwerze to lipa a wszyscy kumple na innym(takim dla pacc)...wiec nei gralem potem ciagle nei gralem az pewnego dnia pomyslalem ze bede PK wszedlem na tibie wchodze do DP a tak kilka parcelow okazal;o sie ze wszyscy kumple wynoszac sie z servera wyslali mi swoje EQ wiec nie zostalem PK ale zwyklym graczem a teraz mam falne EQ kturego sie nie dorobilem ale zawsze jest...teraz go ulepszam juz sam
Wnoosek Uzalerznia ale latwo sie jej pozbyc

Ostatnio edytowany przez Kreeg - 18-03-2005 o 20:16.
Kreeg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2005, 20:23   #47
Kryształek
Użytkownik Forum
 
Kryształek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 32

Posty: 113
Domyślny

Tak, Tibia uzależnia ! MAm tego przyklad :
Ja i moi koledzy gramy już od 2 lat to naprawde dużo i każdy podejmował próby nie grania w ten Shit ale sie nie udalo nie Misieq Druid ?
Jak ktoś chce zaczynać grać i zrobić se 1. postać odradzcie jemu to i on se przynajmniej nie zrąbie ( ) życia przez Tibie !!!!!
__________________
Dobra moja 1 seria jaj!-jeszcze nie wiem o co biega :

i next:

i jeszcze jedno :
Kryształek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 23:08   #48
ernest210
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2007

Posty: 6
Domyślny

Dorzucę coś swojego do tego starego wątku.

Czy tibia uzależnia?
TAK jestem uzależniony grałem gram już kilka ładnych miesięcy.

Piszecie osoba dojrzała emocjonalnie hmmm, co to wogulę znaczy? Moim zdaniem nie ma to nic z tym wspólnego nałóg jest nałogiem. Równie dobrze można by powiedzieć, że alkoholicy też są niedojrzali emocjonalnie a to nie prawda. Poza tym znam kilka osób które są starsze odemnie a (ja też młody nie jestem ) pracujące osoby(i mam tu na myśli dosyć odpowiedzialną pracę ) a jedyne co robią po powrocie do domu to grają i tak do północy albo i dłużej. I tak dzień w dzień. A an pytanie czy grają w coś innego odpowiadają, że "nie nie mają czasu na inne gry" ciekawe dlaczego jak myślicie?. A na pytanie dlaczego tyle grają odpowiadają bo przy tibi odpoczywają. I tak dzień w dzień całe soboty i niedziele nie raz zapewne zapominając o ważniejszych sprawach.
Ja miałem tak jak to pisał jeden z graczy (nie chce mi się szukać nicka ) grałem nie dla skilli czy lvl po prostu lubiłem pogadać powygłupiać się i nic więcej a jeśli już expić to tylko z nimi. I tak zleciało mi kilka ładnych miesięcy. Nie gram od kilku dni i rzeczywiście chol#$%#e ciężko się nie zalogować ale tak naprawdę to brak mi tylko znajomych. Gra jest fajna ale myślę, że gra to właśnie gracze przynajmniej dla mnie (mam nadzieje, że tego za bardzo nie zaplątałem ).

Dodam jeszcze, że przez te wszystkie miesiące nie było ani jednego dnia żebym sie nie zalogował .
Najciekawsze jest to, że po kilku dniach nie grania zaczynam znowu dostrzegać rl (fajnie bo zbliża się kolejne lato).
Suma sumarum nie wiem czy znowu zacznę grać (spróbuję nie grać 2 tygodnie) a jeżeli już to na pewno nie nie będę poświęcał tej grze tyle czasu co kiedyś (o to to nie), chyba nauczyłem się mieć do niej dystans albo zaczynam się uczyć .

Pozdrawiam dzieci Neo

Ostatnio edytowany przez ernest210 - 21-05-2007 o 23:11.
ernest210 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 23:21   #49
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ernest210 Pokaż post
Dorzucę coś swojego do tego starego wątku.

Czy tibia uzależnia?
TAK jestem uzależniony grałem gram już kilka ładnych miesięcy.

Piszecie osoba dojrzała emocjonalnie hmmm, co to wogulę znaczy? Moim zdaniem nie ma to nic z tym wspólnego nałóg jest nałogiem. Równie dobrze można by powiedzieć, że alkoholicy też są niedojrzali emocjonalnie a to nie prawda. Poza tym znam kilka osób które są starsze odemnie a (ja też młody nie jestem ) pracujące osoby(i mam tu na myśli dosyć odpowiedzialną pracę ) a jedyne co robią po powrocie do domu to grają i tak do północy albo i dłużej. I tak dzień w dzień. A an pytanie czy grają w coś innego odpowiadają, że "nie nie mają czasu na inne gry" ciekawe dlaczego jak myślicie?. A na pytanie dlaczego tyle grają odpowiadają bo przy tibi odpoczywają. I tak dzień w dzień całe soboty i niedziele nie raz zapewne zapominając o ważniejszych sprawach.
Ja miałem tak jak to pisał jeden z graczy (nie chce mi się szukać nicka ) grałem nie dla skilli czy lvl po prostu lubiłem pogadać powygłupiać się i nic więcej a jeśli już expić to tylko z nimi. I tak zleciało mi kilka ładnych miesięcy. Nie gram od kilku dni i rzeczywiście chol#$%#e ciężko się nie zalogować ale tak naprawdę to brak mi tylko znajomych. Gra jest fajna ale myślę, że gra to właśnie gracze przynajmniej dla mnie (mam nadzieje, że tego za bardzo nie zaplątałem ).

Dodam jeszcze, że przez te wszystkie miesiące nie było ani jednego dnia żebym sie nie zalogował .
Najciekawsze jest to, że po kilku dniach nie grania zaczynam znowu dostrzegać rl (fajnie bo zbliża się kolejne lato).
Suma sumarum nie wiem czy znowu zacznę grać (spróbuję nie grać 2 tygodnie) a jeżeli już to na pewno nie nie będę poświęcał tej grze tyle czasu co kiedyś (o to to nie), chyba nauczyłem się mieć do niej dystans albo zaczynam się uczyć .

Pozdrawiam dzieci Neo
Ludzie nieodpowiadaja od roku bo wszyscy siedza na odwykach. Nie pozwol, zeby ten koszmar wrocil...NIEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeee1!!!11szatan
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 23:51   #50
Mazz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 27
Imię: Kamdar
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Mazz ma numer GG 5515886
Domyślny

Ja gram w tą grę 3 lata ale z bardzoo dużymi przerwami, które trwały po kilka miesięcy.

Jeżeli chodzi o uzależnienie, to moim zdnaiem ta gra może cholernie uzależnic, dokładniej może nie gra, lecz sam klimacik tej gry Jak mówili przedmówcy sądze, że gra ta polega głównie na poznawaniu ludzi i nie tylko z kraju ale także z zagranicy (albo wojny z tymi ludzmi ).Ja osobiście gdy znów wracam do tej gry na jakiś nowy server to ide tam z zamiarem nabicia jak najwiekszego lv .. a potem np sprzedania postaci Ale z czasem poznaje się ludzi, wręcz czasami zaprzyjaznia się z nimi i aż żal sie rozsta z tymi ludzmi

A jeśli chodzi o najprostrzy sposób na oderwanie się od Tibii na dłuższy czas to poprosic jakiegos h lvl zeby cie kilka razy kill albo sciagnac jakis filmik "rar" i wtedy prawie zawsze odechciewa sie grac (przynajmniej w moim przypadku to działa)

Pzdr
__________________
Less is the BEST !
Mazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 23:53   #51
Dronezz
Użytkownik Forum
 
Dronezz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dronezz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 42
Skille: 75/34:P
Poziom mag.: 13
Dronezz ma numer GG 8087393
LOL L0vE TIBIA

Ostatni tydzien zeszlych wakacju sie dzialem w domu. A tak trafnie sie zlorzylo ze akurat mialem pacca i jeszcze sie rozchorowalem na 1 tydzien wrzesnia...to siedzialem od ss(8:10) do 16:00(jak wracala mama) zjadlem se cus... i sie pytalem czy moge se pograc bo caly dzien sie nudzilem .
Mamak, ale tylko do 20:00(bo wtedy se wychodzila do swojego faceta czy cos tam)...Ja grzecznie wylaczalem kompa zara po wiadomosciach a, jak juz se wyszla to jechalem do jakiejs 0:00
To bylo dziennie mniejwiecej 16h przed TIBIA!!.... czego ani w 1% niezaluje.Tylko ze potem bylo ciezej przejsc do trybu minimum 4h przed kompem jak sie zaczela juz szkola(czyli jak qwa wyzdrowialem-.-)
tego nigdy niezapomnie, jedne z piekniejszych chwil w moim zyciu
__________________
Myśle że,... sr niemyśle, GRAM W TIBIE
_/_/_/_/HAIL TIBIA CLIENT 7.5_/_/_/_/
R.I.P.
You see a dead system. You recognize PvP. It was killed by summer uptade 2006.
[CHAR]Dronezz[/CHAR]
Dronezz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2007, 17:14   #52
dawid000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 09 2006

Posty: 359
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kalun Ligo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 44
Poziom mag.: 41
Domyślny

tibia moze uzaleznic a moze nie roznie moze byc
mnie uzaleznila;]
wkurzaja mnie przez to cioty z klasy ale sram na nie;]
__________________
Cytuj:
18:56 Mervil Devin [8]: hi
18:56 Liane: Hello Mervil Devin. May I help you?
18:56 Mervil Devin [8]: spear
Cytuj:
15:32 Sartex Pall [20]: na szmaty pisze sie qrwa a na miejsze szmaty kurwa
15:32 Sartex Pall [20]: masz ryj jak pinokio po kontakcie z termitami
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zthralianth Pokaż post
Wiem ze nie powinno sie trenowac na rookgardzie ale ja chce byc inny niz wszyscy normalni ludzie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????
dawid000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2007, 17:18   #53
Arack
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2007
Lokacja: Grudziadz
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 53+
Skille: duze xd
Poziom mag.: 14
Domyślny

ooo tak tibia uzaleznia ale jest spoko nawet starsi sie nie wkurzaja bo nie wiedza co to za gra nawet xD a juz zle sie czuje jak nie mam grac w tibie a dopiero rok gram
Arack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2007, 18:13   #54
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Sama gra nie uzaleznia, uzalezniaja sie ludzie ktorzy nie umieja z niej skorzystac A ze jest jaka jest to przyciaga duzo dzieciakow i innych leniów, czyli ludzi podatnych na uzaleznienia. To tyle co na ten temat sądze ;p
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2009, 04:35
Pomocny_buhacz
Ta wiadomość została usunięta przez Tompior.
stary 17-01-2009, 06:34
Erverse
Ta wiadomość została usunięta przez Tompior.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:05.


Powered by vBulletin 3