Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-09-2009, 22:12   #10321
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

3x 3 Ignerskiego

Mało się nie posraliśmy ze szczęścia, nie mówiąc już o porozwalanych po całym pokoju chipsach i wylanym piwie... Troszkę się obsrałem jak Litwini przy 3 faulach Gortata i Koszarka zaczęli agresywnie bronić, no ale w 4. kwarcie wspomniane trzy trafienia zza linii 6,25 Ignerskiego zwaliły Litwinów z nóg. Gdyby nie 8 (?) strat Logana to oceniłbym grę Polaków na 5, ale takie numery mogą nie przejść w dalszej fazie rozgrywek. Ogólnie mecz na bardzo wysokim poziomie, w zespole rywali najbardziej zawiódł mnie Kleiza, po tym co zobaczyłem w ich meczu z Turcją, myślałem, że będzie nam psuł sporo krwi ale się myliłem.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-09-2009, 22:31   #10322
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
no i jestesmy w dwunastce. Teraz tak - jutro z Turcja pewnie wpierdol, bo wydaje mi sie, ze Muli W KONCU da troche pograc zmiennikom i odciazy podstawowych zawodnikow.
heh jasne xD W Śląsku to grał 8 zawodnikami praktycznie w każdym meczu, no ale prawda, w koncu musi dać pograć Szewczykowi i innym.
A co do meczu: CO ZA MECZ!!!!!!!!!!!!! 3 trójki Ignerskiego <33333, w tym momencie wiedzialem, że wygramy. NIEDOWIARY!
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 22:35   #10323
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Radze rowniez przygladac sie reprezentacji Niemiec, a dokladniej jednemu z jej zawodnikow - Konradowi Wysockiemu. Nie dosc ze jest to koszykarski odpowiednik Klosego/Podolskiego (Konrad urodzil sie w Rzeszowie), to juz za miesiac ogladac bedziemy go w polskiej lidze w barwach Turowa Zgorzelec. Dzis zagral dosc przecietnie (4 pts/4 reb/1 as/1 prz w 21 minut). Ale licze na to, ze zagra lepiej i bedziemy mieli z niego pozytek w lidze i EuroCup. Takze gogo do boju do boju Konradziq ;]
Dzisiaj też troche mu nie pykło hehe
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 23:18   #10324
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

dobra, troche bardziej na spokojnie teraz bedzie.

Szubarga - po kontuzji sladu nie widac, i dobrze, bo nasz 'jezdziec bez glowy' jest bardzo potrzebny w pelni sil. Dzis widac bylo olbrzymia dysproporcje w warunkach fizycznych miedzy nim, a wszystkimi pozostalymi. Kiedy przyszlo mu kryc zawodnika o dwie glowy wyzszego od niego, nie wygladalo to za rozowo. W dodatku momentami strasznie chaotycznie, za bardzo chyba wzial do siebie to, co sie o nim mowi - szybkie napedzanie akcji bez chwili zastanowienia. Kilku strat mozna bylo uniknac wykazujac sie odrobina myslenia. Niemniej jednak - 8 asyst i 12 pktow na niezlej skutecznosci, dobry wystep.

Koszarek - szkoda ze Muli jest tak zakochany w Szubardze, bo dla mnie to Lukasz powinien byc pierwsza jedynka tej kadry. Przeglad pola ma conajmniej tak samo dobry, a boiskowa inteligencja imo przewyzsza Krzyska. Szkoda ze rzadko decyduje sie na oddawanie rzutow, ale coz, chyba jeszcze nie przeszla mu trauma jaka przezyl w Zgorzelcu Dzis 0 pktow, ale 4 asysty, w tym cud-miod alley do Gortata. I to tylko w 14 minut. In plus. I zdecydowanie wiecej minut dla Lukasza poprosze w nastepnych meczach.

Roszyk - obok Gortata najwiekszy spec od obrony w polskiej kadrze. To, jaka on presje potrafi stworzyc na przeciwniku, jest wrecz niesamowite. Uwielbiam patrzec na jego obrone, naprawde. W dodatku perfekcyjnie potrafi wybiec do kontry, dzis niestety tylko raz mielismy okazje to zobaczyc. Zawodnik zdecydowanie zadaniowy, przy trafiajacym Ignerskim za duzo sobie nie pogra, a szkoda, bo z nim na parkiecie defensywa dostaje zupelnie nowej jakosci.

Ignerski - seria trzech trojek w drugiej polowce wygladala fajnie, ale trzeba troche "odróżowieć" Michala - otoz byly to jego jedyne trafione trojki w tym meczu. 3/7 to nie jest jakas rewelacja biorac pod uwage pozycje, z jakich rzucal. No, ale do tego 3/5 za 2, blok, przez chwile nawet zdecydowal sie poklepac, kiedy pod presja byli Logan z Szubarga. Fajnie, ale nad skutecznoscia nadal trzeba chwile popracowac.

Logan - dzis o dziwo wiecej decyzji o wjazdach pod kosz niz rzutach z dystansu, i od razu wyszlo to wszystkim na dobre. Niestety, pod presja sie gubi, a 8 strat jest tego najlepszym dowodem. Kiedy byl podwajany, zupelnie nie wiedzial co ze soba zrobic. Ale mimo wszystko Loganiq daje rade, a jezeli w nastepnych meczach tez skupi sie bardziej na wjazdach pod kosz niz rzutach za 3, bedzie bardzo dobrze (ciekawostka - w dwoch meczach Dawideq jest najlepiej punktujacym zawodnikiem kadry - srednio 21 pktow na mecz, i najlepiej asystujacym - srednio 6 asyst na mecz)

Gortat - kondycja jak kondycja, ale jezeli on w kazdym meczu bedzie gral po 36 minut, to Muli zajedzie go szybciej, niz mu sie wydaje. Kiedy Marcin ma sily, coz - Polish Hammer. Ale na zmeczeniu zaczyna podejmowac troche glupie decyzje, lapie bezsensowne faule i znow ryzykuje kontuzje podobna do tej, jakiej nabawil sie z Wlk Brytania (notabene wynikajaca wlasnie z przemeczenia). Dzis bliski double-triple, malo brakowalo. 17 zbiorek i 15 pktow - wow.

Lampe - jego miejsce jest w NBA, no doubt. Predzej czy pozniej znow tam trafi, a jezeli dalej bedzie gral tak, jak do tej pory, to najblizszy sezon moze byc jego ostatnim w Europie. Zawodnik zdecydowanie ofensywny, ale kiedy trzeba - powalczy na tablicy, a i bloka zasadzi. Rzadko myli sie przy rzutach, chociaz jak na moj gust troche za czesto decyduje sie wychodzic na obwod, bo kiedy on tam jest, to kto ma walczyc o zbiorke? Szubarga 178? Dzis praktycznie nie schodzil z parkietu, bo te kilkadziesiat sekund przerwy to tyle, co nic. Pod koniec rowniez widac bylo zmeczenie. Btw, sluchal ktos z nim pomeczowego wywiadu? Tylko mi ciezko bylo zrozumiec, co on wlasciwie mowi? ;p
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 00:28   #10325
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Btw, Hiszpania z problemami pokonała Wielką Brytanię 84:76, czyżby jakaś poważniejsza zadyszka głównych faworytów? Oglądał ktoś może?

Turcja rozgromiła Bułgarię 94:66 i w naszej grupie już chyba wszystko jasne...
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 14:55   #10326
jakosiara
Użytkownik Forum
 
jakosiara's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2009
Lokacja: Bydgoszcz (4don)
Wiek: 28

Posty: 139
Stan: Niegrający
jakosiara ma numer GG 12842941
Domyślny

KOMPROMITACJA

Ja pierdole, oddajcie mi Listkiewicza. On chociaż nie przerywał wywiadów...
__________________
Ze statystykami jest jak z gwałtem zbiorowym: trzy osoby są zadowolone, a jedna nie.

Ja: Masz pirackiego linuxa?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczara
No, chyba mam...
http://www.koniecpzpn.pl/

HALA MADRID!
jakosiara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:51   #10327
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Polska w siatke:
ograli obecnych mistrzów europy, zawalili sprawe w 4 secie, ze nie skonczyli, choć mieli okazje.. ale te 2 bloki w 5 secie.... coś jak 3 trójki Ignerskiego <3.
Na bułgarie czy rosje to może nie starczyć.. ale mam nadzieje, że powalczą o jak najwyższe miejsce, kto wie.. moze medalowe.

Polska w kosza:
ogladałem obydwa mecze i szczerze to nie myślałem, że tak będą grali... tak dobrze i skutecznie. up tempo, przeciwnicy się gubią.. szybki Szubarga śmiga niczym Steve Nash ;p Logan kończy akcje, ktore normalny Polak by pewnie nie skończył ;p szczególnie te pod koniec kwart.. ale za dużo strat.. zdecydowanie za dużo. na jednym blogu przeczytałem, że źle kozłuje piłkę.. może coś w tym jest;p
Lampe pokazał wczoraj jaja. domagał się piłki, nie bał się gry post up. szkoda, że nie chciało mu się grać w NBA kilka lat temu.. dupy w głowie mu zamieszały, ale czytałem z nim kiedyś wywiad, mowil, ze być może wróci do nba, ale juz z większym doswiadczeniem i jeżeli będzie konkretna propozycja, bo co tu ukrywać.. w europie źle mu nie jest, zarabia niezłe pieniądze i ma miejsce w skladzie. Gorti - klasa. fajny alley oop z Szubargą, zbiera, rzuca, dobija. ale i Lampemu i Gortiemu należy się więcej odpoczynku. z Litwą Muli imo powinien wcześniej dac im odpocząc.. przewaga była dość pewna, a Ci siedli pod koniec 3 qtr dopiero.
No i Ignerski... jak rzucił te 3x3 to wstalem i krzyknalem: "rozjebali ich!" Oby tak siadało mu w innych meczach
Szczewczyk też dał dobrą zmianę. liczyć na niego można.


Dziś Polska w piłkę:
Golański nie zagra na prawej obronie. Bosacki zagra w środku, Żewłakow na prawej lub Rzeźniczak na prawej. ja bym obstawał za Rzeźniczakiem.
Kuba nie wiadomo czy zagra od początku.. narzeka na jakies bóle mięśni.. ogólnie to mnie już średnio interesuje ta repra Polski w pilke bo to komedia jedna wielka jest. tak samo jak ten Lato przerywający wywiad, jak i cała otoczka w sprawie trenera. ok, Leo może już się 'wypalił', ale widzicie kogoś lepszego? czy naprawde jest jakis trener, ktory tą druzyne doprowadzi do 8 najlepszych zespolow w europie/na świecie? naprawde ktoś tu w to wierzy?

tak więc najbardziej dziś czekam na kosza, siatke, pilke nie wiem czy obejze. wole w nią pograć.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 16:50   #10328
jakosiara
Użytkownik Forum
 
jakosiara's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2009
Lokacja: Bydgoszcz (4don)
Wiek: 28

Posty: 139
Stan: Niegrający
jakosiara ma numer GG 12842941
Domyślny

Wreszcie Gancarczyk na OL, ale za to Krzynówek PL :/. Znowu gramy 1 napastnikiem - Brożkiem. Nie ma nikogo kto miałby zastąpić Benhauera. A jak słyszę o Stefanie Majewskim, albo Engelu to... Może jakiś zagraniczny trener, bo w Polsce kandydatów nie ma.
__________________
Ze statystykami jest jak z gwałtem zbiorowym: trzy osoby są zadowolone, a jedna nie.

Ja: Masz pirackiego linuxa?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczara
No, chyba mam...
http://www.koniecpzpn.pl/

HALA MADRID!

Ostatnio edytowany przez jakosiara - 09-09-2009 o 16:52.
jakosiara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 16:55   #10329
Lukas93de
Użytkownik Forum
 
Lukas93de's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Niemcy
Wiek: 33

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 243
Domyślny

@UP

Owszem, Smuda....
__________________
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________

www.tibiaspy.com Przyszla polska Supported Fansite!

Lukas93de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 18:13   #10330
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cze. Oto kolejny post z serii "mądre posty Yoha po banie".

Premiership, sytuacja ogólna:

Potwierdzają się moje słowa o United. Nie dysponują niczym groźnym, nie stanowią realnego zagrożenia dla zespołów, które faktycznie walczą o mistrzostwo. Żadnych skrzydeł, środek słaby, w ataku tylko Rooney. Ferguson zdziadział i sam już nie wie, co robi.

Liverpool. Liverpool? Oni już właściwie przegrali mistrzostwo. Nie wierzę, że ustrzegą się wpadek w dalszej części sezonu, tak fatalny start to zwiastun tego, że bez Alonso nie istnieją. Jego współpraca z Gerrardem była kluczowa dla The Reds, Mascherano i Lucas nie wystarczą. A ten Lucas to jest śmiech na sali, do ligi polskiej by się nadawał, a nie do Premiership.

Chelsea będzie groźna, ale...rok bez transferów ich zniszczy. Swoją drogą, ostro po nich FIFA pojechała

W tym sezonie dwaj główni kandydaci do mistrzostwa to Arsenal i Chelsea. Nowa taktyka 4-3-3 pozwala Arsenalowi rozwinąć skrzydła, wspaniała ofensywa + fantastycznie grający środek obrony (Verminator!<3) to gwarancja co najmniej jednego trofeum. A Arsenal nie pokazał jeszcze 100% - Rosicky, Nasri, Walcott (którego nie lubię i mam nadzieję, że odejdzie w niedługim czasie), Ramsey - oni wszyscy mają coś do udowodnienia. A no i jeszcze Wilshere, który też może wchodzić. Zapowiada się na wspaniałą rywalizację między londyńskimi klubami. A i są jeszcze Scumsi, którzy jak na razie są uporządkowanym zespołem z dużymi aspiracjami - ale skończy się na 6-7 miejscu.

Kandydatem do spadku, tym głównym, jest Wigan. Potem Portsmouth, które jeszcze oddało Niko. I Burnley, które jest potwornie słabe.

Ogólnie najciekawiej zapowiada się walka o miejsca od 6 do 3. Liverpool powinien toczyć dramatyczną walkę o pozostanie w top 4, United jak się skupi to może wywalczy to 3 miejsce, ale moim zdaniem, City ma spore szanse, żeby ich wygryźć.

A na koniec - Rooney to ciota i hipokryta.

Cytuj:
Wreszcie Gancarczyk na OL, ale za to Krzynówek PL :/. Znowu gramy 1 napastnikiem - Brożkiem. Nie ma nikogo kto miałby zastąpić Benhauera. A jak słyszę o Stefanie Majewskim, albo Engelu to... Może jakiś zagraniczny trener, bo w Polsce kandydatów nie ma.
Przecież ta taktyka to jest mega fail. Granie 4 środkowymi pomocnikami to jest idiotyzm. Dwaj defensywni, dwaj środkowi ofensywni, dwaj po bokach i jeden napastnik. Co to ma być? Gdyby napastnikiem był jeszcze jakiś Rasiak, co dobrze gra głową, ale Brożek, który wyskok ma słaby, słabo gra głową i jest po prostu słaby fizycznie ma grać jedynego napastnika? To nigdy nie przejdzie. Dwaj defensywni pomocnicy? Po kiego wała? Jeden wystarczy. Dwóch napastników, dwóch skrzydłowych (Błaszczykowski i Obraniak), jeden AMC i jeden DM. Może coś z tego będzie. Swoją drogą, żałośnie słabi są nasi defensywni pomocnicy. Irlandia wybijała piłkę ze swojego pola karnego, w obronie zostawało 4 (2 DP + C, którzy powinni zgarniać takie piłki, a i tak osamotniony irlandzki striker spokojnie przejmował te wybicia :d
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 09-09-2009 o 18:19.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 18:16   #10331
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Tarasiewicz muzgi. Z 3 ligowych grajków zrobił zawodników którzy stanowią o sile szóstego zespołu w ekstraklasie
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 19:05   #10332
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Tarasiewicz muzgi. Z 3 ligowych grajków zrobił zawodników którzy stanowią o sile szóstego zespołu w ekstraklasie
Jeżeli ty nazywasz Sebastiana Mile 3 ligowym grajkiem (na którym opiera się gra WKSU) to gratuluje. Idź oglądać koszykówke.



@Repra
To nie wina Beenhakera, tylko nas i naszej mentalności. Dajemy trenerowi medal bo awansował na ME?! Haha kpina. Jak by wyszedł z grupy to można byłoby mu dać ten medal, ale że wszedł na ME? Co z tego, że nigdy tego z Polską Reprą nie dokonano? To jest tak jakby dać generałowi medal już przed bitwą... A jeżeli chodzi o trenera repry to Tarasiewicz nie jest wg mnie dobrą propozycją na stanowisko selekcjonera. Bardziej wolałbym by Pan Ryszard zajmował się klubową piłką.

Jak dziś się nie uda to jutro przyjdzie Franek Smuda

@btw

Leśne dziadki fajną ipre będa mieli na stadionie i przed meczem huhu

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Dz...l?ticaid=18b79


@down
1. Mila przyszedł wtedy, gdy WKS był beniaminkiem ekstraklasy, ale nie był 6 zespołem. Gra Śląska opiera się przeważnie na Dudku lub Mili (zależy kto jest zdrowy). Mila stanowi większa część siły Śląska. Co do Tarasiewicza - Nie wiem jak by sobie poradził na tym stanowisku. Tarasiewicz np. swoim zawodnikom strasznie "wdupia" podczas zgrupowań, przez co chce wykrzesić z nich więcej (dlatego Śląsk tak świetnie sobie radzi gdy jest 5-6 kolejka, a Gancarczyk ma skurze podczas 2.) Na to nie mógłby sobie pozwolić w reprie. Mimo wszystko Smuda nadaje się narazie bardziej na to stanowisko niż obecny trener Śląska.

Ostatnio edytowany przez Swiety - 09-09-2009 o 19:43.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 19:09   #10333
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Jeżeli ty nazywasz Sebastiana Mile 3 ligowym grajkiem (na którym opiera się gra WKSU) to gratuluje. Idź oglądać koszykówke.
Pudło, zgaduj dalej kogo miałem na myśli. Mila przyszedł latem 2008, więc Śląsk już wtedy grał w ekstraklasie :*


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Leśne dziadki fajną ipre będa mieli na stadionie i przed meczem huhu

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Dz...l?ticaid=18b79
Oby się potopili w tych swoich geotermalnych źródłach

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
A jeżeli chodzi o trenera repry to Tarasiewicz nie jest wg mnie dobrą propozycją na stanowisko selekcjonera. Bardziej wolałbym by Pan Ryszard zajmował się klubową piłką.
Spróbować zawsze można. A woleć to sobie możesz, kto nie chciałby objąć funkcji trenera reprezentacji swojego kraju?

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 09-09-2009 o 19:11.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:20   #10334
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post

Chelsea będzie groźna, ale...rok bez transferów ich zniszczy. Swoją drogą, ostro po nich FIFA pojechała
myślisz, że nie skórcą im tej kary? pff. już kilka klubow mialo taka kare i za kazdym razem skracali. nie zdziwie sie jak tu im tez skrócą.

Cytuj:
W tym sezonie dwaj główni kandydaci do mistrzostwa to Arsenal i Chelsea.
no Arsenal na pewno. jooooł!




Wygrana siatkararzy cieszy, ale z Turkami przegraliśmy na deskach... ale Lampe i tak ma jajca.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:27   #10335
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fintex Pokaż post
myślisz, że nie skórcą im tej kary? pff. już kilka klubow mialo taka kare i za kazdym razem skracali. nie zdziwie sie jak tu im tez skrócą.
Gdybasz. Fakt jest taki: Chelsea przez 2 okienka nie zrobi transferów. Znaczy, zrobić może. Nikt im nie broni. Po prostu nowi zawodnicy nie będą mogli grać. A czy im skrócą czy nie, to już inna kwestia.

Cytuj:
no Arsenal na pewno. jooooł!
Nie zdziw się.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:27   #10336
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

jezu kombek fanboya ;/ I znow 300 postow Arsenal-Arsenal-Arsenal, 1 post o czymkolwiek innym, i kolejne 300 Arsenal-Arsenal-Arsenal. Fail.

Hedo dzis pokaral, ale przyznac trzeba, ze wszystkim Turkom siedzialy trojki z takich pozycji, ze drugi taki mecz im sie pewnie nie powtorzy. I zniszczyli nas zbiorka, niestety. Teraz trzeba walczyc w Lodzi o top6, bo jak za rok bede ogladal USA - Polska, to sie chyba zesram ;b Juz to widze - Szubarga kryjacy LeBrona, zmiennik Witka walczacy o zbiorke z Howardem ;bbb
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:35   #10337
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
jezu kombek fanboya ;/ I znow 300 postow Arsenal-Arsenal-Arsenal, 1 post o czymkolwiek innym, i kolejne 300 Arsenal-Arsenal-Arsenal. Fail.
Masz opcję ignorowania.
A tak poza tym, parafrazując twój stary podpis. Nie podoba się? To wypier*****.

@topic:

Boruc - Żewłakow, Dudka, Bosacki, Gancarczyk - Błaszczykowski, Roger, Obraniak, Lewandowski, Krzynówek - Brożek.

Zwycięstwo jak w banku
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 09-09-2009 o 21:40.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:38   #10338
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Siatkówka to fail, wygrać do 15 później do 10 i dostać do 14 -.-. IMO Lozano był lepszy, tak mi się wydaje. Trochę chłopaki spali na ostatnich 2 meczach.

Witamy Yoh'a, temat się ruszył.

@edit
Kto ogląda dzisiaj Pożegnanie z Afryką? Bo ja raczej nie mam zamiaru ;d
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:41   #10339
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Nie podoba się? To wypier*****
ty chyba zapominasz do kogo rozmawiasz
a o ignorze w sumie zapomnialem, uzyteczny bajer nawet. Chociaz osobiscie i tak bym wolal abyscie sie przeniesli do jakiegos topicu typu "Premier League 09/10", wszystkim by to na dobre wyszlo.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:44   #10340
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
a o ignorze w sumie zapomnialem, uzyteczny bajer nawet. Chociaz osobiscie i tak bym wolal abyscie sie przeniesli do jakiegos topicu typu "Premier League 09/10", wszystkim by to na dobre wyszlo.
Zrób topic i załatw, żeby nie skasowali ("bo macie wydarzenia sportowe") to z wielką chęcią.

Cytuj:
ty chyba zapominasz do kogo rozmawiasz
To straszne.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:41.


Powered by vBulletin 3