Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-08-2012, 17:52   #1
cagno_juvis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 08 2012

Posty: 3
Szczęśliwy [UPDATED] Mnozenie mebli w MH i rat w sypialni Normy

Pierwszą rzeczą, którą chciałbym zrobić to przywitać się. A więc witam wszystkich, jestem Cagno Juvis, mieszkam na Rookgaardzie na świecie Elysia, nie raz już odwiedzałem to forum. Chciałem założyć ten temat na rookie[dot]pl ale ze względów, że mam dzielone IP, uznają że jestem spamerem.

No więc nawiązując do tytułu.

Nie to nie jest kolejny temat typu "Spik3 Sw0rD i gh0uL mAm" tylko temat dający dane, które mogą pomóc, jak dział to określa, odkryć tajemnice Rookgaardu.

1. 3 beczki w Mino Hell.
No właśnie. Coś za dużo tych błędów w pobliżu niedostępnych potworów.
(patrz sprite drzwi w katana room, losowe obiekty pod MH)

Utworzył się nowy barrel, ale ten sam stary odpowiednik się nie usunął.
29/08/12
Po obrzydliwym update i wprowadzeniu Young Trolli oraz błędu graficznego w VIP list (w moim przypadku), znalazłem w tym samym miejscu kolejne podejrzane obiekty.

Torch jak również inkwell znajdują się wciąż w box'ie/chest'cie.
Obiekty prawdopodobnie zostawione przeze mnie wczoraj (28/08) nie zostały usunięte nie tylko po restarcie serva, ale nawet nie po update (!).
Po cleanie znowu, odnalazłem, że to są 3 punkty w MH.


2. Rat w sypialni Normy.
Nie wiem czy już to było omawiane, ale wrzucam tu moje informacje.

Niby nic takiego. Ale spójrzcie na odpowiedź.

Czyli może ukryty quest, np. na spike sworda sabre, brass shield czy inny badziew ;P



To tyle z mojej strony.
Załączone obrazy
     

Ostatnio edytowany przez cagno_juvis - 29-08-2012 o 16:27. Powód: update
cagno_juvis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2012, 19:59   #2
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Cóż, nic nowego. A szkoda...

Od dawien dawna czasem po jednym z krótkich "server save" podczas dnia (nie tym o 10:00) zdarza się, że dochodzi jedna beczka do dwóch j już masz 3 beczki. Z niczym się to raczej nie wiąże, ot tak - bug.

Co do przedmiotów, które nie są usuwane, to są w grze, w BARDZO wielu lokalizacjach takie miejsca, z których nie znikają przedmioty, które tam rzucisz- nawet po większym zapisie stanu o 10:00. Widnieją i widnieją i nie znikają. Najlepiej widocznym przykładem jest górka ze Ślepym Orkiem, od strony zejścia schodami do podziemi, gdzie ludziska rzucają przeróżne przedmioty, a te sobie tam leżą i leżą.....

Raty, cóż - niestety też nic nowego Pojawiają się one podczas plagi szczurów na Rooku - jeśli zobaczysz szczury na dachu nad Oracle, w stodole itp. to zapewne też znajdziesz je w pokoju Normy Nie można ich tam zabić, bo i drzwi zamknięte....
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2012, 21:52   #3
cagno_juvis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 08 2012

Posty: 3
Domyślny

W końcu doczekałem się odpowiedzi ;D.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
Od dawien dawna czasem po jednym z krótkich "server save" podczas dnia (nie tym o 10:00) zdarza się, że dochodzi jedna beczka do dwóch j już masz 3 beczki. Z niczym się to raczej nie wiąże, ot tak - bug.

Co do przedmiotów, które nie są usuwane, to są w grze, w BARDZO wielu lokalizacjach takie miejsca, z których nie znikają przedmioty, które tam rzucisz- nawet po większym zapisie stanu o 10:00. Widnieją i widnieją i nie znikają. Najlepiej widocznym przykładem jest górka ze Ślepym Orkiem, od strony zejścia schodami do podziemi, gdzie ludziska rzucają przeróżne przedmioty, a te sobie tam leżą i leżą.....
No dobra 3 beczka rozumiem. Ale dzisiaj po UPDATE (!) i również po full save'ach te itemy zostają.
Ponadto po tym update na pewno edytowali mapę na rooku (Young Trolle) i zmieniły się punkty respa mino w MH. Są właśnie przybliżone do tych kratek z bugiem. Jak dla mnie to podpowiedź do zd0byciA spik3 sł0rdA dostania się do przedpokoju MM, że pozostawili tam buga, który pozwala na przeniknięcie do tego pierwszego pokoiku z energy fieldami. No bo po co im, aż 2 pomieszczenia?
No może bug ;P. Ale mit zostawiam jako prawdopodobny.
Ale to z Normą to bym bardziej się przyjrzał. Może trzeba coś wpisać odpowiedniego, bo samo "rat" nic ciekawego nie przynosi.

Ostatnio edytowany przez cagno_juvis - 29-08-2012 o 22:01.
cagno_juvis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:39.


Powered by vBulletin 3