Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-05-2007, 16:13   #1
Kidziman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 22
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Colours
Świat: Xerena
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny Przesada...

Chciałbym znowu poruszyć temat hakerów, których to na forum pojawia sięcoraz więcej. Popatrzcie na przykład na 3 strone... Co drógi temat usunięty z powodu linków hakerskich. Wiem, że obecnie już praktycznie nikt w to nie klika, ale chciałbym tu napisać troche rad. Po pierwsze słówko do hakerów:
Bardzo wk****a mnie wasza robota. Nie chodzi tu już tylko o kradzież, ale o to że nie dajecie spokoju moderatorom, spamujecie forum bezsensownymi linkami harerskimi. Ja jeszcze rozumię hakera, który poświęci mnóstwo swego czasu i dzięki swoim umiejętnościom po długich zmaganiach dojdzie do czyichś pasów, pasów konkretnej osoby, ale to co wy robicie (ściąganie programiku do hakowania, zakładanie nowego użytkownika, wsadzanie dobrego linku i po kilku komentach podmienianie go) to żenada! Naprawde bawi was to że zobaczycie nowe 10k w waszym depocie?! Jeśli tka proponuje wydorośleć/udać się do zakładu psychiatrycznego(w wypadku w miarędorosłego osobnika)!
Kilka porad dla użytkowników:
-Nigdy nie otwierajcie plików mających rozszeżenia .s c r lub .e x e lub .r a r, ponieważ są to na 100% gejlogi
-filmy .rec otwierajcie dopiero po przeskanowaniu, ponieważ hakerzy często dają na początku link dopry, po złapaniu kilku pozytywów podmieniaja link na link z programikiem hakerskim
-Starajcie się nie ściągać plików podanych przez użytkowników, którzy dołączyli bardzo niedawno
Teraz prośba do adminów i modków:
Wiem, że odwalacie kawał dobrej roboty i bardzo to doceniam. Mam tylko takie pytanie. Czy nie dałoby czasem zrobić tak, żeby w dziale filmy mogli pisać posty i tematy osoby powiedzmy przebywający na tym forum już 2 miechy, albo jakoś tak? Bo posty za łatwo ominąć, wystarczy zaspamować forum. Takie pytanie tylko, wiem że się staracie i możliwe, że jużbyście to zrobili gdyby to było możliwe, no ale może jest jednak jakaś możliwość wprowadzenia takiej blokady?

Ps. Wiem, że większość z tego już było, ale wtedy jeszcze tak dużo hakerów nie było, a patrzcie teraz! Co drógi link to haker! To już jest przesada!

Ostatnio edytowany przez Kidziman - 27-05-2007 o 16:15.
Kidziman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-05-2007, 16:18   #2
Flush
Użytkownik Forum
 
Flush's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006

Posty: 71
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Idiota...
Po 1. Nie ten dział.
Po 2. Data dołączenia? Pfff
Po 3. Zainstaluj sobie nową Mozille Firefox, która podkreśla błędy ortograficzne.
__________________
'Nie wszystko można kupić bo nie wszystko ma cenę'
Flush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 16:30   #3
Kidziman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 22
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Colours
Świat: Xerena
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

Po pierwsze w innym dziale nikt by tego nie przeczytał. Ja tam się na działach nie znam, ale jak ściągam film to wchodze w filmy a nie w jaieś zażalenia czy ** wie jeszcze gdzie.
Po drógie właśnie użytkownicy dołączeni... dzisiaj najczęściej rozsyłają takie linki
Po trzecie miałem firefoxa, ale teraz jest zepsuty, nawet po przeinstalowaniu nie działa, może mi poradzisz jakąś inną przeglondarkę poprawiającą błęby?
Po czwarte daj sobie spokój z takim krytycyzmem, bo nie dla takich jak ty to piszę

Ps. No są i błędy, nawet nie ortograficzne, ale i stylistyczne (powtórzenie itp.), ale czy to jest dla ciebie takie ważne? Pisałbym coś do szkoły bym się bardziej postarał...

Ostatnio edytowany przez Kidziman - 27-05-2007 o 16:33.
Kidziman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 17:19   #4
owntibia.exe
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Płock

Posty: 291
Świat: RL
Domyślny

Idź z tym na owntibia.com =)
owntibia.exe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 17:31   #5
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kidziman Pokaż post
Czy nie dałoby czasem zrobić tak, żeby w dziale filmy mogli pisać posty i tematy osoby powiedzmy przebywający na tym forum już 2 miechy, albo jakoś tak?
To jest bez sensu... A jak by ktoś zrobił ciekawy filmik i chiałby umieścić na forum, a nie miał wcześniej na nim konta?
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 17:31   #6
Remios_Swat
Użytkownik Forum
 
Remios_Swat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Z-ów

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remios
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 67
Skille: 82/70
Poziom mag.: 16
Remios_Swat ma numer GG 3206289
Domyślny

1. Nie ten dział
2."-Nigdy nie otwierajcie plików mających rozszeżenia .s c r lub .e x e lub .r a r, ponieważ są to na 100% gejlogi" piszesz bezsensu a później to tłumaczysz.

Pomyśl zanim coś napiszesz i tak tych hackerów nie zwalczysz nawet jak byś naprawde chciał. Więc nie próbuj na siłe coś pisać.
Remios_Swat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 17:52   #7
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Ja poprostu wogole nie sciagam filmikow. Tak jest najbezpieczniej. Co do lupow hakjerof jestem pewny, ze 98% hackow daje im Super zarabiste skale armory i wortaksy, a nie 10k.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 27-05-2007 o 17:54.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 20:43   #8
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kidziman Pokaż post
Teraz prośba do adminów i modków:
Wiem, że odwalacie kawał dobrej roboty i bardzo to doceniam. Mam tylko takie pytanie. Czy nie dałoby czasem zrobić tak, żeby w dziale filmy mogli pisać posty i tematy osoby powiedzmy przebywający na tym forum już 2 miechy, albo jakoś tak? Bo posty za łatwo ominąć, wystarczy zaspamować forum. Takie pytanie tylko, wiem że się staracie i możliwe, że jużbyście to zrobili gdyby to było możliwe, no ale może jest jednak jakaś możliwość wprowadzenia takiej blokady?
Nie, odpada. Na jakiś czas wprowadzona była blokada taka, że dopóki ktoś nie ma przynajmniej 10 postów, to nie może dawać linków. Co się stało? Stał się wielki spam, mieliśmy 10x więcej roboty, bo dla nikogo nie jest problemem nabicie 10 postów.

Co się stanie jak wprowadzimy blokadę czasową? Jakiś debil założy sobie jednego dnia 10-20 kont, nabije postów, zyska zaufanie ludzi, potem zacznie postować jakimiś gównami, a ludzie co sobie pomyślą? "O, ten już jest ponad 2 m-ce na forum, ma trochę pozytywnych notek, dużo postów..." - jak jest hakier świeżo zarejestrowany, to przynajmniej wzmaga się czujność. Na niektóre sprawy nie ma rady. Z niecierpliwością czekam na dzień, kiedy w końcu jakiegoś debila aresztują.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.

Ostatnio edytowany przez Raynold - 28-05-2007 o 20:44.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 21:32   #9
Mbaton
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 12 2005

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Domyślny

Przesada.... Największa przesada to jest Twoja pisownia i ortografia.

I co chcesz osiągnąć przez takie gadanie? Każdy cracker czytając to wyśmiewa się z Ciebie jak nigdy dotąd! Cracker crackerem - TYLKO BÓG MOŻE NAS SĄDZIĆ! A zażalenia zostaw dla siebie.

Pozdrawiam, Mbaton~
__________________
MASZERUJ ALBO GIŃ!
Mbaton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 21:40   #10
Pekind
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Chorzów

Posty: 135
Stan: Niegrający
Świat: Celesta
Domyślny

Niestety wczoraj podslyszalem na "Ventrillo" dwóch "ProEvulHakerów" Kupili Owntibie... i wciskali na Forum gdzie sie da.... Niestety jak byś chciał to i tak nie zatrzymasz "HAXOROW" bo oni gowno sobie z tego robią... Wiec sorka ale modkowie nie mogą duzo zdzialac...
Pekind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 21:50   #11
Even
Zbanowany
 
Even's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Reykjavik

Posty: 740
Imię: muwiom
Gildia: rze
Świat: tibja ssie
Poziom: oki
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kidziman Pokaż post
-filmy .rec otwierajcie dopiero po przeskanowaniu, ponieważ hakerzy często dają na początku link dopry, po złapaniu kilku pozytywów podmieniaja link na link z programikiem hakerskim
e? wystarczy spojrzeć czy owy post był edytowany Jeśli jest to nowy użytkownik, który daje film, a potem edytuje posta to masz 99,9% pewności, że podmienił na Klucza

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kidziman Pokaż post
-Starajcie się nie ściągać plików podanych przez użytkowników, którzy dołączyli bardzo niedawno
hehe a dlaczego nie? Często jest tak, że pierw daje dobry link, a dopiero później go podmienia Morał? Kto pierwszy ten lepszy
Często są dobrzy ludzie (w tym i ja xd), którym uda się ściągnąć dobry link, a potem wrzucają go na np. speedy~ albo rapi~, by pozostali użytkownicy forum mogli również obejrzeć film
Even jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 21:51   #12
KFV
Użytkownik forum
 
KFV's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2007
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Topic

1. Dzieci wsadzajace te wasze "hakerskie linki" to nie hakerzy tylko lamerzy, ktorzy korzystaja z gotowych, napisanych przez innych ludzi programow (na takich ogolnie sie mowi "script kiddies").
2.Hacker =/= Cracker
3. Przecietny prawdziwy haker ma na tyle rozumu w glowie aby nie bawic sie w dawanie badziewnych linkow do starych jak swiat keyloggerow, lecz poswiecilby nieco czasu aby znalezc jakis niekomercyjny sposob na osiagniecie swojego celu.


Podsumowujac:
-pamietajcie aby precyzyjnie okreslac adresatow swoich wypowiedzi

Ostatnio edytowany przez KFV - 28-05-2007 o 22:07.
KFV jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2007, 23:59   #13
spx
Użytkownik Forum
 
spx's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2006
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 36

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Poziom: 162
Poziom mag.: 79
Domyślny

Keylogger nie sciągac
__________________
www.google.pl
spx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 00:11   #14
Ko_Mo
Użytkownik forum
 
Ko_Mo's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Poziom: 85
Skille: 90/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

No już tak źle nie jest, nie przesadzajcie. Czytając wnioskuję ze nie długo ludzie będą się bać otworzyć przeglądarkę. Prawda jest taka, kto ma głowę na karku nie da sie wrobić. Mimo że są coraz to lepsze sposoby dostania passów, to są również coraz lepsze firewalle ; ). Uważam że osoba która pilnuje się i myśli nad tym co robi, nie da sie wrobić. Chociaż każdemu zdarza się i podwinie mu się noga, co kończy się "150+ Hacked, Look Movie" Na to już nic nie można poradzić.Jedyna nadzieja w nas (czyt. Normalni ludzie którzy chcą uznawać grę za rozrywkę a nie za każdym razem gdy logujesz to się stresujesz "Czy czasem nie ostatni raz widzę to EQ?")
Ko_Mo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 00:26   #15
Suppcio
Użytkownik Forum
 
Suppcio's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 264
Stan: Niegrający
Świat: Pandoria
Poziom mag.: 51
Domyślny

@KFV

Czy twój awatar to "Glider, the hacker emblem" ? x)
__________________
mam flow w małym palcu
we wskazującym pewność, wiesz
w środkowym pancze mówiące - pierdol się
Suppcio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:22.


Powered by vBulletin 3