Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-06-2007, 23:11   #21
Kwadratowe Koło
Zbanowany
 
Kwadratowe Koło's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: ElblągŚwietnaMieścina LiczbaPostów: NieWięcejJakJegoIQ UlubionePowiedzonko: Buta humak, goshak pixo.

Posty: 403
Stan: Początkujący
Świat: Isara twa stara
Poziom: 1:(
Skille: 1337/-6
Poziom mag.: 9?
Domyślny

Głaszcz py-ton-ga! Głaszcz py-ton-ga!

A teraz $ V\/ 3 3 '][' ?
Kwadratowe Koło jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-06-2007, 00:40   #22
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Się chociaż pochwalę, że to ja złożyłem wniosek o bana na IP Liczba zbanowanych kont z jednego IP + konta mailowe nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do intencji osoby siedzącej po drugiej stronie. Oczywiście, ciężko stwierdzić, czy to była jedna osoba, czy więcej, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to jednak była jedna.

Przykład pokazuje - jak już powiedział Dwim - że nikt do końca nie pozostanie anonimowy w sieci. Co prawda na razie od strony forum nie ma łatwego sposobu, żeby dobrać się do dzieci ze zmiennym IP (ukłony w stronę TP), ale jest dyskutowany pomysł współpracy z dostawcami internetowymi, zbierania logów po stronie forum i na poważnie dobrania się do skóry tym wszystkim, którzy myślą, że Neostrada pozwoli im łamać prawo, ile tylko chcą.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 13:37   #23
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

A może byście poprostu wysyłali maile z ip gościa i godziną i informacjią o naduzyciu sieciowym do tP, a oni samo się nim zajmą ? Wiem, że pewnie to trochę potrwa ale zawsze będzie to jakieś działanie, bo z samymi banami w dobie owntibii, to nic nie zdiałacie. Niedługo haxorzy nauczą sie używać proxy (wooow) ^^ i będą myśleli, że są bezkarni.
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:52   #24
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92 Pokaż post
A może byście poprostu wysyłali maile z ip gościa i godziną i informacjią o naduzyciu sieciowym do tP, a oni samo się nim zajmą?
Skąd wiesz, że tego nie robimy?
Cytuj:
Wiem, że pewnie to trochę potrwa ale zawsze będzie to jakieś działanie, bo z samymi banami w dobie owntibii, to nic nie zdiałacie.
Owszem, i właśnie dlatego do obrzydzenia trąbimy, żeby nie klikać obcych linków, używać porządnego firewalla i antyvirusa. A także, żeby na bieżąco instalować łatki do Windowsa.
Najsłabszym ogniwem zabezpieczeń bardzo często okazuje się człowiek.
Jak użytkownicy forum nie będą myśleć, to ani antyvirus, ani firewall, ani zaktualizowany Windows ich nie ochronią.
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:48.


Powered by vBulletin 3